Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kapcsolatteremtés az angyalokkal fórum

Kapcsolatteremtés az angyalokkal (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
117. enid79 (válaszként erre: 116. - 745c235007)
2010. nov. 24. 21:42
Hű, ez nagyon durva... :( Az én párom is hasonló ezekkel a dolgokkal kapcsolatban, így sokszor nem is mesélek neki. :))) Néha én is ezt érzem, de most próbálok úgy hozzáállni, hogy valamiért nekem látnom "kell", ha pedig ők így gondolják, próbálok nem félni. :) A két médium is azt mondta, nem kell félni, nem bánthatnak, sokkal több előnye van, mint hátránya. Nem tudom... Én még bizonytalan vagyok, jó lenne vmelyik irányba mozdulni.
2010. nov. 24. 21:19
Nekem olyan szokott lenni, hogy nagyon élénkek az álmaim(?) és volt olyan hogy felébredtem (?) és azt láttam hogy egy öregasszony guggol az ágyam mellett... nagyon megijedtem. Aznap a párommal nem együtt aludtunk, és amikor másnap találkoztunk akkor nem akartam elmesélni mert Ő nem hisz semmi ilyesmiben. De, elmesélte hogy éjszaka azt látta hogy egy öreg nő guggol az ágya mellett... háááááááát, kirázott a hideg!!!!!!!! Én erre nem vagyok (még) felkészülve
115. 745c235007 (válaszként erre: 114. - Enid79)
2010. nov. 24. 21:16
Én halálra rémülnék :((
114. enid79 (válaszként erre: 112. - 23c6efbd66)
2010. nov. 24. 21:16
Nem mindig olyan jó ám! :((( Én párszor már nagyon féltem ez miatt.
113. enid79 (válaszként erre: 103. - Fksz)
2010. nov. 24. 21:15
Amikor először voltam az egyiknél, olyan dolgokat mondott, amiket nem tudhatott. Ő kért pénzt, nála voltam először, utána jutottam el a másikhoz, aki soha, egyetlen alkalommal se kért pénzt, viszont nagyon fiatal még, ami engem zavar. Nála viszont még hihetetlenebb dolgokkal szembesültem, beszéltem a halott nagymamámmal. Nem tudhatta azokat a dolgokat, én elég szkeptikus voltam (még mindig vagyok kicsit), mégis úgy mondta, mintha elmesélné a gyerekkorom egy részét a nagymamám szemszögéből és pontosan úgy volt,ahogy elmondta. Honnan tudhatta volna?!
112. 23c6efbd66 (válaszként erre: 110. - Lillenet)
2010. nov. 24. 20:58
Hát, hogy láttok dolgokat! :)
111. lillenet (válaszként erre: 106. - 745c235007)
2010. nov. 24. 20:57

Igen, így is üzenhetnek, de nem tudom a számok jelentését.


Most mennem kell, de még megpróbálok ma visszajönni.


Ha nem sikerül (sokára alszik el a kisfiam), akkor szép estét nektek!

110. lillenet (válaszként erre: 102. - 23c6efbd66)
2010. nov. 24. 20:56

Most megleptél:)

Miért irigyelsz?

109. csutkababa (válaszként erre: 106. - 745c235007)
2010. nov. 24. 20:55
ez velem is allandoan megtortenik, rengetegszer, de nem tudom van e jelentosege...tudja ezt valaki?
108. fksz (válaszként erre: 104. - 23c6efbd66)
2010. nov. 24. 20:46
:-) ez jó, és jogos :-)
107. 23c6efbd66 (válaszként erre: 106. - 745c235007)
2010. nov. 24. 20:28
Velem is ez van!!!!!!!!! De nem két egyforma számmal, hanem mindig: 9:11 a két szám automatice egymás mellett van mindig....
2010. nov. 24. 20:23
Régóta foglalkoztat a kérdés, bár lehet semmi köze az angyalokhoz de még nem kaptam rá választ... szóval, egy bizonyos ideje a következő történik napjában sokszor: amikor ránézek az órára (digitális) akkor 10-ből 9X biztosan hogy "duplán" látom a számokat; úgy értem pl. 20:20 (mint előbb:)) vagy 10:10... valaki azt mondta hogy az angyalok akár számokkal is üzenhetnek Nekünk.. ez igaz?????
2010. nov. 24. 20:06
még még.... írjatok!!! :)))
104. 23c6efbd66 (válaszként erre: 103. - Fksz)
2010. nov. 24. 20:06
Egyszerű: nem kell felvázolnod neki a problémádat. Ha sokat kérdez, akkor csalóval van dolgod....
103. fksz (válaszként erre: 96. - Enid79)
2010. nov. 24. 20:03
Honnét lehet tudni, hogy a médium 'valóban' médium? Akikkel eddig 'összehozott' a sors, mind a 'pénztárcámra' volt kíváncsi. Nem akarom részletezni, de tényleg szeretném tudni, ki az IGAZI médium. Barátnőmnek van egy lezáratlan ügye....
102. 23c6efbd66 (válaszként erre: 101. - Lillenet)
2010. nov. 24. 20:00
Úgy irigyellek Titeket :)
101. lillenet (válaszként erre: 96. - Enid79)
2010. nov. 24. 19:58

Biztosan hatalmas az energiád:) És meg fogod tanulni, hogyan használd. Ha majd elmúlik a félelmed, minden sokkal egyszerűbb lesz.

Én egyszer megkértem valakit a gyerekszobában, hogy menjen ki, amíg elaltatom a kisfiam, és megtette amit kértem! Láttam, ahogy a kicsikém követi a szemével az ajtóig, és fantasztikus érzés volt, pedig akkoriban bennem is sok volt a szorongás. Próbáltál már ilyesmit?

Ha látsz valakit, aki ijesztő, nyugodtan mond neki, hogy te ennyiből még nem tudod, miért jött, és másképp próbálkozzon, mert így ijesztő. Esetleg kérd meg, hogy álmodban próbálja elmondani amit szeretne, kellemes körülmények között, és akkor esetleg tudsz segíteni. Szerintem képesek rá, és nem is sejtik, hogy ijesztőek, nem akarattal rémisztgetnek téged.

Én megkönnyebbültem, mikor képes lettem hangosan megszólalni ilyenkor, hátha neked is segít kicsit.


Örülök, hogy találtál segítőket:) Ők milyen tanácsokat adnak?

100. Pirosalma (válaszként erre: 84. - 03feca27e2)
2010. nov. 24. 17:47

"Ha nincs szabad akarat, akkor miért nem hisz mindenki ugyan abban? :)"


Ha egy színdarabban mindenki kapott szöveget mond, miért nem ugyanazt mondja mindenki?


"Mert akkor semmiben sem lenne döntés lehetőség... :)"


Egy adott, konkrét döntést csak egyszer tudsz meghozni, így még azt sem fogod tudni, lehetséges lett-e volna máshogy döntened. Azt meg végképp nem fogod tudni, a döntés sajátod-e vagy egy törvényszerű történés.

99. öregmedve (válaszként erre: 98. - 745c235007)
2010. nov. 24. 16:41

Ha valaki tiszta nincs mitől tartania de a mai világban? kit nevezhetünk tiszta személynek Ha valaki elfogadja Őket tudnak segíteni.

Az angyalok a mi felemelkedésünket segítik

98. 745c235007 (válaszként erre: 95. - Gyuri67)
2010. nov. 24. 15:47

Én úgy tudom, hogy Mindenki aki érzékeli Őket, az olyan formában történik amit Ő leginkább el tud fogadni. Tehát, ha emberi "mivoltukban" akkor úgy, ha nőként akkor úgy...


Persze tapasztalatom szerint ez minden jellegű spirituális élménnyel kapcsolatban így van... olyat Én legalábbis még nem tapasztaltam ami Bennem félelmet keltett volna... :)

97. 745c235007 (válaszként erre: 88. - 68d995c437)
2010. nov. 24. 15:45
MIért nem csinál valaki egy fórumot és akkor ott csak azok lennének akiket ezek a dolgok érdekelnek....Én ott lennék ;)
96. enid79 (válaszként erre: 93. - Lillenet)
2010. nov. 24. 14:15

Kínomban voltam már kettőnél. Mind2 egymástól függetlenül azt mondta, nem kell félnem, segítségért jönnek hozzám. De hogyan segítsek, ha nem tudom, kik ezek? Néha látom felvillanni ezeket a kis fénygömböket, kapok visszaigazolást is, ha kérek, de ennyi. A múltkor viszont nagyon durván éreztem, hogy valaki ott áll a hálóajtónknál, nagyon féltem tőle. Mintha láttam is volna, nagy férfi alakot. Két napig itt volt és valahogyan elment. Miért volt itt? Mit akart? Nem tudom. De már online kapcsolatban vagyok a két médiummal, hogy segítsenek.


Azt mondják hatalmas energia van bennem. Nem tudom... Jó lenne, ha igaz lenne, mert már kíváncsi vagyok. :)))

2010. nov. 24. 13:15

Szeretettel Köszöntelek Benneteket!

Őszintén örülök,hogy ilyen sok embert érdekel ez a téma!Néhány gondolatot ismét szeretnék megosztani veletek,meggyőzni nem szeretnék senkit,hiszen nyilvánvaló,hogy nem minden ember fogékony még ebben az életében ezekre a dolgokra.Vannak kiket még csak meg sem tud érinteni ez a téma,mert nincsenek még azon a tudati rezgésen amivel eltudják fogadni,hogy ez igenis létezik.Néhány részlet,Berente Ági:Angyalok Könyve c. könyvéből."Milyenek az angyalok?Szellemlények energiatesttel,melyeket egyesek látnak,mások hallanak,a legtöbben pedig érzékelnek gondolatok,érzések és álmok útján.Az angyalok teremtett lények,Isten alkotásai,akárcsak az emberek.Nagyon sokan vannak,rengetegen,és nem halnak meg sosem.Jellemzőjük,hogy ott is maradnak örökre a szellemi dimenziókban,nem öltenek emberi testet.Felbukkanásuk,emberi alakot öltésük kivételes alkalom.Fejlett intelligenciával bíró égi segítők.Isten parancsát teljesítik az ember érdekében,tehát az emberek szolgálatára lettek teremtve.Legmegbízhatóbb szellemi társaink.Tudják,honnan jöttünk,hova megyünk,miért vagyunk itt.Sorsukat a miénkhez kötik,s örök időkre vállalják,hogy égi kíséretként végigballagják velünk hullámvasút életeinket.Közben újra és újra arra sarkalnak,hogy ne akard tudni előzőéletútjaid,sem halálod körülményeit,ne akard tudni,miért vagy itt újra,csak szeress.Azt is aki most rossz veled.Akkor is ha kegyetlen,mert Akashádban ott van az indok,ami mostani karmád.Az angyalok nem rendelkeznek szexualitással,ettől függetlenül lehet,hogy lelki szemeid előtt férfi vagy női alakban jelennek meg.Vágyak és nemiség nélküli tiszta lényként tekints rájuk.Az angyalok égi rendszerében az őrangyalok állnak hozzád legközelebb,az angyalok az őket is segítő égi lények,az arkangyalok pedig az angyalfejedelmek.A négy fő arkangyal:Michael,Rafael,Gabriel és Uriel.


[link]



Szép napot kívánok Mindenkinek!

94. lillenet (válaszként erre: 91. - Enid79)
2010. nov. 24. 12:57

Kb így voltam én is tavaly nyáron, annyi különbséggel, hogy nem utasítottam el ezeket a dolgokat, de nem is foglalkoztam velük. És hiába hittem el, hogy léteznek angyalok, szellemek, amikor láttam, hogy a kisfiam TÉNYLEG figyel valakit a szobájában minden nap és próbálja nekünk is megmutatni, idővel kiakadtam... De már túl vagyok rajta, már érzem, hogy semmi baj és nem is lesz és minél többet tudok, annál nyugodtabb vagyok.

Neked persze nehezebb, mert magad tapasztalsz ilyesmit. Ettől szerintem mindenki kiakadna.

Drukkolok, hogy te is hamar megtaláld a nyugalmad!


A mediumok sem tudták megmondani, mivel állsz szemben?

93. lillenet (válaszként erre: 88. - 68d995c437)
2010. nov. 24. 12:53

Szia!


Én is kíváncsi lennék a tapasztalataidra.

Szerintem itt többségben vannak/lesznek, akiket érdekel:)

Aki meg nem hisz ilyesmiben, tényleg ne írjon senkinek semmit:)

92. lillenet (válaszként erre: 86. - 03feca27e2)
2010. nov. 24. 12:49
Köszi, visszavárunk!:)
91. enid79 (válaszként erre: 90. - Fksz)
2010. nov. 24. 08:42
Semmi. Igazából mindig is voltak, csak nem vettem róluk tudomást, nem érdekeltek. De most elkezdtem félni már, ezért kellett lépnem. Ugyanis született két gyerekem és féltettem őket. Nem tudtam (most se tudom még), mivel is állok szemben.
90. fksz (válaszként erre: 87. - Enid79)
2010. nov. 24. 08:34
Történt valami, mielőtt ezek a 'jelenségek' megindultak nálad? Családban haláleset, valami trauma stb?
89. enid79 (válaszként erre: 88. - 68d995c437)
2010. nov. 24. 08:26
Pedig engem érdekelne... Én nagyon az elején vagyok és még (túl) sok mindentől félek...
88. 68d995c437 (válaszként erre: 66. - 03feca27e2)
2010. nov. 24. 07:53

Szia

Látod én ezért nem írom ide se a tapasztalataimat mert mindig ez a vége sajnos.

Azért sok sikert a fórumhoz:)))

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook