Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kapcsolat újrakezdése? fórum

Kapcsolat újrakezdése? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
141. gabbbicica (válaszként erre: 129. - Lydia16)
2020. jan. 19. 19:28

Hat nem tudom...


Nem ez a ket veglet van, h pincsutya vagy macsó, rosszfiú...


Es nekem a rosszfiút se az jelenti, hogy akkor rommá alázhat....

140. Elza0707 (válaszként erre: 139. - Lydia16)
2020. jan. 19. 19:20

Akkor meg főleg nem értem ezt az egészet!!


Elmondásod szerint megtaláltad a hiányzó feledet, aki nem tökéletes, de melyik ember az a földön, és te még vacillálsz, holott a föld minden boldogságát meg tudnád kapni tőle....

139. Lydia16 (válaszként erre: 138. - Elza0707)
2020. jan. 19. 19:15

De, egy az ertekrendunk.

Sokkal jobban, mint az előző kapcsolatomban.

138. Elza0707 (válaszként erre: 137. - Lydia16)
2020. jan. 19. 19:05

Ez furcsa, de nem biztos hogy palotapincsit játszik.


És azon még nem gondolkoztál el, hogy esetleg ugyanolyan a rálátásotok az életre? Vagy hogy ugyanazok a dolgok rendelkeznek értékkel neked, mint ami neki is?

Beszélgetettek már arról mi az ami érték számára, és mi az amit ki nem állhat?

137. Lydia16 (válaszként erre: 136. - Elza0707)
2020. jan. 19. 18:56

Nagyjából ő mindenben idomul hozzam.


Nem nagyon volt olyan helyzet még, amiben ellentmondott.

Van amúgy saját véleménye persze, de nagyon önfeláldozó típus és az én érdekeimet mindig a sajátja elé helyezi, így nem is adódhat konfliktushelyzet (nem mintha hiányozna)

136. Elza0707 (válaszként erre: 134. - Lydia16)
2020. jan. 19. 18:52

Ezzel azt akarod mondani, hogy mindig minden úgy jó, ahogy te akarod?

Soha nem mondott még neked ellent? Van saját véleménye a dolgokról vagy mindenben csak csahol a lábnyomodban?

135. Elza0707 (válaszként erre: 134. - Lydia16)
2020. jan. 19. 18:52

Ezzel azt akarod mondani, hogy mindig minden úgy jó, ahogy te akarod?

Soha nem mondott még neked ellent? Van saját véleménye a dolgokról vagy mindenben csak csahol a lábnyomodban?

134. Lydia16 (válaszként erre: 131. - Elza0707)
2020. jan. 19. 18:49

Hm, nyilván ha rossz lett volna, nem is lett volna esélye. Értelme se lett volna kilepjek a másikból.


De valahol azért igen, tok romantikus az, hogy én vagyok a mindene, és bármit megtenne, mert végtelenül szeret.

Csak nekem ebben valahol elveszik az ember személyisége, és olyan mintha egy rajongót fogtam volna magamnak, aminél vigyázni kell az embernek, hogy ne éljen vissza vele, és ne váljon unalmassá, hogy minden úgy jó, ahogy te szeretnéd vagy te gondolod.

133. Lydia16 (válaszként erre: 130. - Pampalini)
2020. jan. 19. 18:42
Sajnos ez sok esetben tényleg így van, de azért nem hiszem, hogy törvényszerű. Vannak azért jól működő párkapcsolatok ilyen férfiak esetében is. Csak talán kevesebb, de lehet értékesebb is.
132. Lydia16 (válaszként erre: 125. - 4477403e12)
2020. jan. 19. 18:40
Gondoltam rá, sőt beszéltem is már egy-két hozza ertovel, de valahogy úgy érzem, hogy nem lesz vége sose, és én már nem kapom onmagam vissza, pedig itt a gyerekem, aki miatt nem őrulhetek bele.
131. Elza0707 (válaszként erre: 129. - Lydia16)
2020. jan. 19. 18:37

Akkor a Mr Tökélynél ez a baj?


Ha ő is egy aljas és végletekig kihasználó rosszfiú lenne, akkor nem lennének benned kételyek?

130. Pampalini (válaszként erre: 124. - Elza0707)
2020. jan. 19. 18:31

Mert a macsó titokzatos rossz fiúkra buknak a nők.

Amíg jó fiú voltam, és megtettem mindent, de mindent a nőért, addig csak barátzónára futotta, miközben jöttek a befutó rossz fiúk. Nagyon sok időbe telt mire én is rossz fiú lettem, és bejött.

129. Lydia16 (válaszként erre: 124. - Elza0707)
2020. jan. 19. 18:24

Tényleg mi nők furcsán működünk.

Nem tudom pontosan az okát, de sztem valami ösztönös dolog lehet ebben.


Nyilván egy nőnek a férfi attól más, hogy nem egy lába előtt lihego kiskutya, hanem vmi erősebb, vmi megfoghatatlan.

Persze ettől vágyunk a lelki társra, csak az nem valószínű, hogy abban a típusú ferfiban van meg.


Aki lelkisebb, az meg már kevésbbé férfias. Szerintem itt lehet a “baj”.

128. Lydia16 (válaszként erre: 120. - Gabbbicica)
2020. jan. 19. 18:10
😄 Jogos, teljesen igazad van!
127. Lydia16 (válaszként erre: 117. - MenoPause)
2020. jan. 19. 18:09
Nagyon egyet értek ebben! Köszönöm!
126. Elza0707 (válaszként erre: 125. - 4477403e12)
2020. jan. 19. 08:50

Teljesen egyetértek a hozzászolásoddal.


Viszont ez (szerintem) még addig érdemes ameddig Mr Tökélynél nem telik be a pohár, mert akkor már nem hiszem, hogy van olyan terápia ami a teljes veszteségedet képes feldolgoztatni veled

125. 4477403e12 (válaszként erre: 124. - Elza0707)
2020. jan. 19. 06:07

El kell menni terápiára és rendbetenni az önbecsülést,feldolgozni amik sérülést okoztak.

Akkor nem lesz ilyen irreális elvárás,hanem felnőtt módjára fogja az ember értékelni és megbecsülni a következő férfit,aki remélhetőleg tisztel és szeret.

Hidd el,higy az elég.

Ha őszintén szeretve vagy.

124. Elza0707 (válaszként erre: 120. - Gabbbicica)
2020. jan. 19. 01:36

Sajnos ilyenek vagyunk mi nők.

Nem tudunk hinni egy olyan mérgező kapcsolat után annak, hogy többet érdemlünk, mint egy rabszolga/cseléd/szexuális segédeszköz munkaköri leírás.


De mi a baj velünk?

Mindannyiunk oly párról álmodik, aki a tenyerén hordozz minket és hercegnőnek hív és minden ezt érezteti velünk, de amikor bekopogtat egy ilyen férfi az ajtón, akkor pedig fejvesztve menekülünk, az esélyét sem megadva annak, hogy TÉNYLEG HERCEGNŐNK legyünk.


Miért??????????

123. Elza0707 (válaszként erre: 122. - Elza0707)
2020. jan. 18. 22:52
Amiről a többi hozzászolás is szólt
122. Elza0707 (válaszként erre: 109. - Lydia16)
2020. jan. 18. 20:15

És ezek miatt a dolgok miatt inkább benne ragadsz egy teljesen mérgező kapcsolatban????????


Kitenni a lányodat egy olyan gyerekkornak amiről a többi hozzászokott szól

121. Érdekes73 (válaszként erre: 120. - Gabbbicica)
2020. jan. 18. 14:27
Az még szomorúbb hogy sok nő hagyja magát így manipulálni akár évtizedekig is...
120. gabbbicica (válaszként erre: 119. - Érdekes73)
2020. jan. 17. 20:12

Errol amit ideztel, nekem kb egy rabszolga jutott eszembe...


Foz, mos, takarit, szexel, gyereket nevel, kiszolgal.


Kozben a pasi megalazza, leckezteti es most is eleri, h a no gondolja ugy, hogy o nem tett meg mindent, mert ezen felul ölelgethette, szeretgethette volna többet ezt remek embert 😐


Hat ez nagyon elszomorito....

2020. jan. 17. 17:08

"Nem mutattam ki, hogy szeretem. Ezt úgy tudom elmagyarázni, hogy mindent megcsináltam, amit kellett, és ez a fozestol, a kiszolgalalstol, az agyjelenetig végig mindent."

----------------

Érdekes egy "kapcsolat" volt ez. Így leírva inkább olyan mint pénzért adott szolgáltatás.

118. Érdekes73 (válaszként erre: 79. - Lydia16)
2020. jan. 17. 16:53
Nem értem akkor min kell gondolkodnod. A gyerek nem h.ülye csak még kicsi. Még pár év és rájön a valóságra ....
117. MenoPause (válaszként erre: 106. - Lydia16)
2020. jan. 17. 14:41

Te tudod, hogy ezek után döntenél-e úgy, hogy visszamész.. én tutira nem.

Ahogy adagolod a dolgait.. ebből minden lenne csak normális kapcsolat nem. A pasas manipulatív, nem téged szeret, csak nem bírja elviselni, hogy a tulajdonát elveszíti.


Hogy kritikával motiváljon? Miért gondolják azt a pasik, hogy ezzel fejlődésre lehet ösztönözni egy nőt??? Hát nem. Viszont mélyen az önbecsülésébe lehet gázolni, ahonnan iszonyat nehéz kievickélni, főleg, ha alapból sem volt sok. Ismerem ezt az érzést, és azt kell mondanom, hogy egy éretlen, magát kevésnek érző, de többnek mutatni akaró férfi él csak ilyennel.


Hogy maradsz-e a másikkal, az más kérdés. Ha nem szereted, ne tedd, egyikőtök érdekében sem. Akkor senkinek sem lesz esélye a boldogságra, amit mással meg tudna élni.

116. Szabokisandi (válaszként erre: 102. - Lydia16)
2020. jan. 17. 09:10

Nincs ebben a két mondatban valami iszonyú ellentmondás??


"De ha szereted is a parodat, nem hagyhatod, hogy a sárba taposson, és te úgyis szereted. Vagy ha igen, akkor tényleg rossz döntést hoztam, hogy eljöttem, hiszen akkor az én hibám, hogy ezek ellenére én nem csak szerettem tovább és tovább és tovább.."

Ha folyamatosan azt kapod, hogy mennyire sz@r vagy, akkor hogyan lenne erőd szeretni tovább és tovább???

Ezzel akart motiválni? Ugyanmár!

Félsz újrakezdeni 35 évesen? Én 42 évesen, 4 éve költöztem el, most vettem házat, egyedül, egy kiskorúval. Az összes terhét magamra vállalva.

Az exed manipulálja a kislányotokat, ami nagyon aljas dolog. Felfoghatná ésszel, hogy ezzel neki tesz a lehető legrosszabbat. De nem foglalkozik vele, mert ahogy te is mondtad, iszonyú önző. Gondolod idővel nem lenne a kislányoddal is az? Én bizony megmondanám a gyereknek kerek perec, hogy apukád kidobott minket, amikor kicsi voltál és most félek, ha újra vele laknánk, újra megtenné. Mert amikor mérges, akkor butaságokat csinál.

Amúgy pedig nem kell egy kisgyerek jóváhagyása a felnőtt döntésekhez. Nem kellene lelkifurdalásodnak lenni előtte, mert akármennyire is kicsi, azért ezt pontosan tudja és ki is használja. El kell fogadnia a döntésed és kész. A pároddal való kommunikációt ne erőltesd, majd visszazökken. Amíg az apja nem tud ezen túllépni és telebeszéli a fejét, én tuti nem akarnám, hogy találkozzanak.

115. Törpilla (válaszként erre: 106. - Lydia16)
2020. jan. 17. 06:06
Idővel le fog nyugodni biztos vagyok benne és másként látja majd. Tényleg le kell ülni megbeszélni a dolgokat. Nem szép dolog a megcsalás, de az sem hogy külföldön az utcára teszem a gyerekem. Ha téged ki rak megértem, de a gyereket nem rakom ki. A közönyt írták, ha nem is az, akkor sem jó ötlet vele kezdeni már, lenne ennek még rossz vége. Anyagi elhiszem rossz, de szerintem a bíróság majd el dönti kinek mennyi jár és nem ő. Kérni lehet, de ha az önerőben is benne volt a részed meg kaptál akkor is jövedelmet szerintem te is, olyan nincs, hogy minden az övé maradjon szerintem.
114. 4477403e12 (válaszként erre: 90. - Lydia16)
2020. jan. 17. 05:52

Ne haragudj de ehhez a gyereknek úgymond semmi köze.Ahhoz,hogy kit szeretsz.

Pici még,már én is írtam,de mások is,hogy az a fontos,hogy azt lássa,hogy az anyukája boldog azzal,akivel együtt él.

Sokkal nagyobb kárt okoz a gyerekben,ha még 14-15 évig azt fogja látni,hogy veszekedtek,csodás hideg a légkör,anya és apa úgy élnek mint idegének.

Ha szeretet veszi körül és boldogságban nő fel,neki tök mindegy hogy a mostoha,vagy a biológiai apja gondolódik róla.

Márpedig az elmondottak alapján az apja le fogja tojni,csak téged akar vele manipulálni.

A gyereknek is telebeszeli a fejét,ami nagyon veszélyes.

Aki szereti a párját és tiszteli,az nem rakja ki az utcára még akkor sem,ha megcsalta,pláne nem terhesen vagy gyerekkel,hanem normális felnőtt módjára képes kommunikálni és ugy elválni.

2020. jan. 17. 04:57

Miért nem arra használod fel ezeket a tapasztalokat arra, hogy Mr Tökéllyel ne kövesd el ezeket a hibákat?


Én nagyon úgy gondolom, hogy az exeddel már nem működödhetne, mert a "közöny a nő halálcsókja".....

112. Elza0707 (válaszként erre: 102. - Lydia16)
2020. jan. 17. 04:54

És szerinted ennyi bántás és sérelem után, mindezeket meg lehet oldani?


Nem magadra venni a sértegetéket, ami a külön töltött idő miatt hatványozódnának, felvenni a legszexibb ruháidat esténként, stb

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook