Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van értelme újrakezdeni egy régebbi kapcsolatot? fórum

Van értelme újrakezdeni egy régebbi kapcsolatot? (beszélgetős fórum)


16. Ildi
2021. márc. 8. 11:08
Card le.
15. Sziszi69 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 8. 11:04

Eddig sem volt jó ez a kapcsolat. Minek újrakezdeni?

Érzelmileg manipulál.

14. ariana
2021. márc. 8. 09:50
Szerintem nem kellesz neki, de mégis írogat, hogy azt hidd jelentesz neki valamit, nem enged el.Azért csinálja,hogy ha nem talál senkit, akkor ott vagy neki te. Tudja, hogy ő neked többet jelentett, mint neki te, és ezt kihasználja.Ne hagyd magad!
13. New(l)
2021. márc. 8. 09:14
Gondolod, ha ötezredjére írod ki ugyanazt a kérdést, egyszer csak értelme lesz ennek a baromságnak?
12. Kacsahercegno (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 8. 09:10
Mi a túróért nem tiltod le? Minden alkalommal amikor válaszolsz az újabb agymenésére, magadból csinálsz hülyét...
2021. márc. 8. 05:50

Újra leírjuk: hagyd a fenébe.

Egy kezdődő normális kapcsolatnak szupernek kellene lennie.

Nem is értem.. miért kínlódnak egymással az emberek, ha valami nem jó? És már az elején se jó?

2021. márc. 8. 00:41
Nincs
2021. márc. 8. 00:40
Nincs.
2021. márc. 8. 00:34
én sem látom értelmét az újrakezdésnek.
7. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 8. 00:21
Nem olvastam végig, de ha neked jó, hogy veled mossák fel a padlót, csináld!
2021. márc. 7. 21:28
Nem kell mindig új fórumot nyitni ezért. Engedd el! 😉
5. 8d00a82c06 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 7. 21:28
Viszont minden jelentkezésről fórumot indítasz.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 8d00a82c06)
2021. márc. 7. 21:27
Annyira nem kínlódok, mivel csak akkor jut eszembe, amikor valami ürüggyel jelentkezik. Ha nem jelentkezne, már rég el lenne felejtve.
3. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 7. 21:23

Hónapok óta ezzel kínlódsz..

Megéri?

2. alinka01 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 7. 20:57
Nem tűnik pontosnak a kérdésfeltevés! A leírtak alapján nem is volt köztetek igazán kapcsolat, csak valami ismeretség, amivel próbálkoztatok, hátha lehetne több is. De nem lett! Csak nyűglődtetek! Kell ez neked ismét? Minek töltenéd ezzel az idődet, és szereznél kínos élményeket?
2021. márc. 7. 20:46
Kb fél évvel ezelőtt 4-5 hónap ismeretség után azt mondtuk, hogy ok, próbáljuk meg együtt. Egy jó hónapig működött a dolog, viszont valahogy nem volt az igazi a kapcsolat. Amikor az volt, amit ő akart, akkor minden happy volt, ha nem, akkor olyasmiket vágott a fejemhez, hogy jó, nem is kellek már neki, majd pár napra rá, mintha semmi nem történt volna, újból jelentkezett, leszidott azért, mert vita után az egyik hétvégén azt mondtam, hogy menjen el a barátjával, mert neked idő kell ezt átgondolni. Ekkor meg is kaptam, hogy ha olyan lettem volna, tölthettük volna együtt a hétvégét és nem a barátjával töltötte volna. Ezután pedig arra kért, hogy menjek hozzá, hogy beszélgessünk, majd belökte mikor indultam, hogy lehet pozitívan megváltozik rólam a véleménye. Ekkor elmentem hozzá, de soha többé nem találkoztunk. Nem kerestem őt, majd közölte velem, hogy neki nem kell az életébe egy ilyen nő, mint én. Felfogtam, s többé nem kerestem már. Viszont ő havi rendszerességgel talált valami indokot, hogy akár pár pillanat erejéig is, de figyeljek rá, írjak neki vissza. Most pedig azzal jött, hogy szeretne velem személyesen beszélni, mert számára még mindig kedved vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook