Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kapcsolat-szakítás fórum

Kapcsolat-szakítás (beszélgetős fórum)


1 2 3
12. zoja (válaszként erre: 2. - Bea533)
2006. aug. 20. 21:54
Az anyósom 35 év után lépett.Azóta /5 év/ boldog az új párjával.
11. Kathy
2006. aug. 19. 21:40

Szegeny edesanyam mondogatta annak idejen, hogy:

"kislanyom nagy legyen a kotenyed, hogy mindent eltakarjon". Szerintem ez mar elegge elavult felfogas. Ha elromlott a kapcsolat, akkor lepni kell es lepni sohasem keso.

Mindenki ujrakezdheti az eletet, csak persze ezeket a valasokat leginkabb a szegeny, artatlan gyermekek szoktak megsinyleni. Szerencsere azert vannak kivetelek is, amikor a masodik hazassagban mindenki ratalal a boldogsagra.

2006. aug. 10. 09:26
Ha a szeretet és szerelem meg van mindkét embernél,akkor érdemes eltemetni az apró sérelmeket.De ha nagy fájdalmakat okozunk egymásnak,hiába ábránditjuk magunkat az mindig ott lógna a levegőben!Ezért hát lépni kell és érdemesnek tartani magunkat az új boldogabb párkapcsolatra!Engedd el a régit és adj helyet az újnak!Amig a régi ott van a szívedben és lelkedben,nem kapsz lehetőséget az új eljöveteléhez!
2006. aug. 8. 01:10
Sziasztok!Fiatalon tényleg könnyebb szakitani vagy újra kezdeni.De nefelejtsétek el hogy jókapcsolatnál évtizedek is eltelhetnek,és a szerelem gyümölcse is jelen van egy-két gyermek formájában.Itt már van mit veszteni.De pont a gyerek miatt nem szabad erőlteteni rossz kapcsolatunkat.10-20évi házasságot bontani kell ha rossz,mielőtt az egészségünk is rámenne.Ez lepadlóz mindenkit,de biztos hogy újra lehet kezdeni.Én is megtettem majd 40éves fejjel/még nem öreg/Talpra álltam új házzasságomban boldog vagyooook szinte minden jó dolog bejött.Csak az állam bácsi tesz keresztbe nekünk mostanában.Ezel biztos nem vagyok egyedül.
2006. aug. 6. 12:21

Halika!

Szerintem ez is 1 nehéz téma :-/

lehet,hogy rosszul gondolom, de azt is meg kell nézni, hogy az a kapcsolat anno,milyen céllal jött létre. Ha csak a kaland kedvéért,akkor nem is érdemes görcsölgetni rajta, próbálkozzunk mással.

Nehezebb a helyzet, ha a pár annak idején nem csak szexpartnert keresett, hanem tényleg meg akart állapodni, családot alapítani.

Ha nem marad meg az egymás iránti szeretet,tisztelet, ha már cak arról szól a kapcsolat, hogy hogyan lehet a másikat minél jobban megbántani,akkor menni kell, mese nincs. ha van gyerek, ha nincs.

Az ismerős néninek meghalt a lánya, csak az unokák maradtak. Az elvált férj a mai napig eljár a mamihoz és segít neki. Pedig a mami lánya a 2.házasságában élt.

A mami mesélte,hogy megbánták azt, hogy elváltak és küzdöttek egymásért.

Az biztos, hogy a mostani világban könnyebb a válás, már nem nézik ki a társaságból az embert.

De nyilván ha a kapcsolatban nem kapod meg azt amit szeretnél, és boldogtalan vagy, és a párod nm partner abban, hogy ezen változatassatok,akkor nincs értelme maradni. Sokszor könyebülnek meg így emberek, és azt mondják,hogy még egyedül is jobb.

2006. aug. 6. 12:15

Én is ilyen voltam. A gyerek miatt. Aztán rájöttem, hogy az a gyereknek sem jó, ha látja, hogy a szülei ölik egymást.

Azóta férjhez mentem, most jön a közös baba és minden a legnagyobb rendben. Ja és a nagylányom imádja a férjemet. Ezt mutatja az is, hogy ezen a héten kettesben nyaraltak a tengerparton (nekem sajna nem volt már több szabim)...

Igaz, én 26 éves vagyok. Ha negyven-, vagy ötvenhat lettem volna.... azt nem tudom. Akkor már nehezebben kezdi újra az ember. Nem?

2006. aug. 6. 12:04
Mindenképpen lépni kell.Az ismerőseim körében nem egy van, aki csak a gyerekek miatt együttmaradt a párjával 20-25 évig.Most 4 éve lépett, miután csak ketten maradtak és a keserűség meg a veszekedés.Azóta új, boldog párkapcsolatban élnek.Újrakezdeni mindig lehet.
2006. aug. 6. 10:15

Szerintem is lépni kell. Rosszabb egy rossz kapcsolatban, bele lehet őrülni, megunni az egész életet.

Jobb egyedül.

2006. aug. 6. 06:38
Minden keppen lepni kell mert nem szabad egy rossz kapcsolatban leelni az eletunket,tudom nem egyszeru az elso lepes de ha mar megtettuk nem fogjuk megbanni soha!
2006. aug. 5. 23:49
Ja ha rosz a kapcsolat fiatalok akkor még időbe kell lépni nem őregen.
2. bea533 (válaszként erre: 1. - Rozsa3)
2006. aug. 5. 23:48
Na látod Rozsa ezért is huzuk az igát legalábbis énmár 35-éve.Fiatalon nem váltam most meg már minek erre a kis időre.
2006. aug. 5. 23:11

A nagymamám azt mondta: kislányom ne válj el, rossz a rosszal, de rosszabb a rossz nélkül"

Szerinted?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook