Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kamasz lány szerelmi élete fórum

Kamasz lány szerelmi élete (beszélgetős fórum)


1 2 3
márc. 27. 12:53

Jesszus..

A témához hozzászólva: miért ne mehetne el moziba fiúval? Mitől félsz, mi fog ott történni? Szexelni biztos nem ott fognak. Azt megértem, ha pénzkidobásnak érzed, és otthon ülve kényelmesebben elmozizgatnának.

A védekezés utolsó utáni formája az esemény utáni tabletta, még mindig jobb, mint az abortusz. Amúgy igen, ebben a korban ha arra kerül a sor, használjanak óvszert igenis

márc. 27. 12:35

Biztos megértette már,,hogy a javaslat nem volt jó.

Ne tépjétek már szét.

30. Alnisa (válaszként erre: 23. - Napsugár8)
márc. 27. 12:29
Akár vehet neki egy ajándék kártyát abortuszra is, ha szükséges majd felhasználja........ Jézus....
29. Alnisa (válaszként erre: 14. - Napsugár8)
márc. 27. 12:27
Esemény utáni tabletta? Te normális vagy????
28. Alnisa (válaszként erre: 4. - Amaunet)
márc. 27. 12:25
Hát ez pont ugyan az, jah nem. Ne viccelj már! Ki akarna ilyen randit? Jobb mint a semmi, de gáz....
27. unom (válaszként erre: 23. - Napsugár8)
márc. 27. 12:17
Szerinted ez a legjobb fogamzásgátlás? 14 évesen?
26. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 27. 12:11
Szerintem nincs ezzel gond. Időben el kell kezdeni felkészíteni erre fiúkat is lányokat is ( nem 15-16 évesen) és akkor nem kell aggodni. Fel tudja mérni a dolgokat és a következményeket es bízhatsz abban hogy nem csinál hülyeséget.
25. Amaunet (válaszként erre: 23. - Napsugár8)
márc. 27. 11:40

Olvastam.

Egy esemény utáni egy felnőtt nő szervezetét is felborítja. Egy tinédzsernél pedig... és félnék a gyermekemnek odaadni és rábízni, hogy majd ő eldönti.

24. Lady Lavender (válaszként erre: 23. - Napsugár8)
márc. 27. 11:39
Szerintem rajtad kivul mindenki erti, miert nem az esemenyutani az optimalis elsodleges fogamzasgatlasi modszer senkinek. Nem hogy egy 14 evesen!
23. Napsugár8 (válaszként erre: 19. - Amaunet)
márc. 27. 11:30
Azt írtam, hogy vegyen neki = vásároljon neki! Nem azt, hogy dugja a szájába! Majd a lánya eldönti, hogy szükség lesz-e rá, vagy nem! Legyen már anya-lánya között ennyi bizalom.
22. Amaunet (válaszként erre: 21. - 33d9e639ec)
márc. 27. 11:29
Igen, olvastam.
21. 33d9e639ec (válaszként erre: 17. - Amaunet)
márc. 27. 11:27
Moziba szeretnének együtt menni. Nem filmet nézni kényelmesen.
20. 33d9e639ec (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 27. 11:26
De te nem ő vagy és jelenleg másképpen alakulnak a dolgok a generációjában, mint a tiédben.
19. Amaunet (válaszként erre: 14. - Napsugár8)
márc. 27. 11:26
Egy tinédzsernek esemény utáni tabblettát! 🤪
márc. 27. 11:22
Nem arra gondoltam, hogy a moziba próbálkozik be a szexel. Ott nyilván nem fog, hanem mondjuk a következő találkozónál.
17. Amaunet (válaszként erre: 11. - 33d9e639ec)
márc. 27. 11:21

Mert? Egyelőre barátkozásról van szó.


A fiataloknak (kisebb társaság) pedig sokkal kényelmesebb otthon mozizni. Nem kell utazni, a hűtőből kiszolgálhatják magukat.

Sőt! Ha az anyuka és a lány közt őszinteség van, akkor meg tudják beszélni a szex témát és idővel a szülők mennek el egy este moziba. Ne egy kapualjban vagy padon élje át az elsőt!

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Pasionella)
márc. 27. 11:19

Hát én 15 évesen nem ezt csináltam ne haragudj. Én 15 évesen tanultam.

Nem írtam, hogy tiltom. Tisztában vagyok vele, hogy ha tiltom azzal nem érek el semmit, max azt hogy nem mondja majd el a dolgait.

15. Lady Lavender (válaszként erre: 14. - Napsugár8)
márc. 27. 11:18

Legalabb esemeny utanit irtal,nem egy doboz tejfolt, hogy azzal kenje be.


Az ovszer lenyegesen jobb megoldas.

14. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 27. 11:15

Nem kicsi már. Itt az ideje, hogy komolyan elbeszélgess vele ezekről a dolgokról. Csak a tényeket: minek mi lehet a következménye.


És vegyél neki esemény utáni tablettát, és add oda neki! Még a mozi előtt! Tudjon róla, a felelősség elsősorban az övé, bármit is tesz.

13. Pasionella (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 27. 11:08

Bocsi de te 15 éves korodban mit csináltál? Még babáztál?

Nem azt kérte, hogy hadd aludjon ott nálatok hanem moziba akarnak menni. Minél jobban tiltod annál jobban te üldözöd bele mindenben, 15-16 évesen a jelenlegi fiatalok már szexelnek, elég ritka aki tovább vár ezzel. Ha rendes neveltetést kapott akkor pedig pontosan tudja hogyan védekezzen.

márc. 27. 10:48
Minél jobban tiltod és kontrollálod, annál nagyobb titokban fog olyan dolgokat csinálni, amiről tudja, hogy te ellenzed. De a tiltás semmiképpen sem fogja megakadályozni. A kérdés csak az, szeretnéd-e, hogy hozzád forduljon szükség esetén, vagy inkább oldja meg a maga feje és a barátnői tanácsai alapján.
11. 33d9e639ec (válaszként erre: 4. - Amaunet)
márc. 27. 10:44
Így lehet egy életre tönkre tenni a saját gyereked szexualitását.
márc. 27. 10:43

Ne haragudj, ez valami vicc?


14 évesen moziba menne a sráccal és szerinted ez sok?


Mi lesz, ha "bepróbálkozik a szexszel?". Természetes, hogy hamarosan elkezdik felfedezni normál tempóban a testiséget. Ezen nem 14 éves korában kell elkezdened aggódni. Ha normálisan, nyitottan nevelted, megtanítottad a saját értékére, önmaga tiszteletére, a partner elfogadására, az énhatárai kijelölésére, a nemet mondás képességére, a saját vágyai megfogalmazására,a védekezés fontosságára, akkor nem lehet baj.


Ha viszont így lépsz fel, ahogy írod, csak annyit fogsz elérni, hogy köztetek nem lesz bizalom a lányoddal, de akár rá is nyomhatja ez a bélyegét a szerelmi életére egy életre.

márc. 27. 10:41
Minél jobban tiltod, annál jobban csinálja. Inkább beszélgetni kellene vele. Családban hasonló a helyzet, ők már együtt is szoktak "aludni", mindkét családnál.
8. Lady Lavender (válaszként erre: 4. - Amaunet)
márc. 27. 10:39
Az hogy anyuci a nyakukba liheg, vagy hogy szabadon kicsit kimozdulnak, nem ugyanaz.
márc. 27. 10:38
A mozik nagy problémája az, h csak 1 utolsó sor van. Kereslet van sokkal többre.
6. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 27. 10:31

Ha ismered a lányod,,beszélgettetek amiről kell,tudja a minek hová megy a vége..akkor nem lesz baj.

Ami biztos hogy egymásra tapadnak,,hisz szerelmesek,,te is jártál moziba.Vagy nem?

5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 27. 10:31
Teljesen normális igény, hogy moziba szeretnének menni
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 27. 10:24
Ha félted elengedni szervezz nekik moziestét otthon. Megbeszéled a lánnyal, hogy milyen filmeket szeretnének, beszerzed, kis kóla, pattogatott kuki és néha rájuk nézel, hogy kérnek-e még valamit. :)
márc. 27. 10:17
Ha szexelni akarnak, azt egy felreeso padon is megtehetik, azt meg nem hiszem, hogy ket kezdo rogton belecsapna a lecsoba egy moziban az emberek kozt. Megis mit tudnak csinalni egy faluban? Ertheto, hogy a varosba mennek, ha valami programot akarnak.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook