Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kalóriabázis vagy Kalóriaguru? fórum

Kalóriabázis vagy Kalóriaguru? (beszélgetős fórum)


2017. jan. 8. 16:47
Kalóriaguru.
14. Venes
2017. jan. 8. 16:40

Cronometer.

Nem csak makrok, hanem mikrok is làthatóak (vitamimos esszenciális aminosavak, ásvámyi amyagok). Ezek 100%-os èrtèle többmibt az Európában meghúzott 100%. (Kivève C vitamint.)

2017. jan. 4. 13:02
Kalóriabázist használom. A másikat nem ismerem. Kicsit nehéz volt megszokni az újításokat. Prémium előfizetést vásároltam így több funkciót tudok használni. Ami mellette szól, androidos verziója is van, így akár útközben is le tudom "könyvelni" , hogy mit ettem, mozogtam stb.
2017. jan. 3. 11:43
a kalóriabázist használtam, mikor fogyni akartam. ha megint ilyen gondom lesz, megint oda fogok menni :)
2017. jan. 3. 11:36

Először én is frászt kaptam tőle, de ahogy rájöttem, hogy:

- ha olyan kaját akarok beírni, ami még nem volt, símán lehet rábökni akármelyikre a felajánlottak között, ahogyan eddig is tettük

- amikor már választottál, beírja a táblázatodba, de ott a sor végén van 3 ..., ha arra katt, akkor:


előjönnek a korábbról már ismert jelek: visszanyíl, a törlő x, viszont ha sárga csillagra katt = van egy "saját bázis", akkor oda írja be, és legközelebb ha ugyanezt a kaját eszed, a megjelenő listában is ott fogod találni a sárga csillagot.

Itt a 3 ...-nél van egy kék i-betű = az adott kaja receptje, amit már szintén ismerünk.


Szóval pár nap után megbarátkoztam vele.

10. matilda_unna (válaszként erre: 9. - Zsú1965)
2017. jan. 3. 11:02
jaaa, nekem sem nagyon tetszik az új dizájn, de végülis a funkciója nem változott. Meg én amúgy is átmásolom egy füzetbe minden nap a naplót, mert van egy ilyen paranoiám, hogy biztosabb, ami le van írva offline is, meg amúgy is franciául kell vezetnem, hogy oda tudjam adni a detetikusomnak, így végülis lényegtelen, hogy milyen külsejű maga az oldal, a praktikum az elsődleges.
9. Zsú1965 (válaszként erre: 5. - Matilda_unna)
2017. jan. 3. 10:41

A bázist használom két éve, de ezek az újítások nem jönnek be....

csak nem nagyon van alternatíva...

8. 12d083b51b (válaszként erre: 7. - 12d083b51b)
2017. jan. 3. 10:40
* bereg-elek = be-regisztrálok :)))
2017. jan. 3. 10:39
Ezer éve használom a K.Bázist, a múltkoriban gondoltam, hogy bereg-elek a K.Gurura is, de a végén mégsem tettem... valahogy túl sok ilyen-olyan adat, stb. a végén beleuntam, és kész.
2017. jan. 3. 09:33
Én kalóriabázist használom, a másikat nem ismerem. Nekem bevált amit használok! :-D
2017. jan. 3. 08:41
Én a kalóriabázist jobban szeretem, szerintem gyorsabban és könnyebben kereshető, de talán úgy tudnád meg a legjobban, hogy neked melyik passzol, ha egy napig mindkettőbe írod az étkezési naplódat, és akkor látni fogod melyiket könnyebb kezelni.
2017. jan. 3. 08:40
én amikor figyeltem, külön írtam magamnak füzetbe, és a kalóriagurun néztem utána mi mennyi ált. De szerintem a másik is pont ugyanolyan jó, én kb így az alapján választottam, melyiknek tetszik jobban a felülete :D
2017. jan. 3. 08:11
Véleményeket szeretnék, ki melyiket, miért szereti?
2017. jan. 3. 08:11
Én a kalóriagurut használom.
2017. jan. 3. 08:10
Kalóriabázis vagy Kalóriaguru

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook