Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kalória és szénhidrát számolással fogyózók beszélgessünk :) fórum

Kalória és szénhidrát számolással fogyózók beszélgessünk :) (beszélgetős fórum)


321. VTünde
2009. aug. 14. 20:16

Sziasztok!


Drenaa szia, én nem bírtam kiszámolni így megnéztem készételként, kukk a naplómat, vmelyik nap benne van.


Jolie és 32 éves vagyok, valamivel kevesebb a kcal-om ...úgy számolok mint Noémi, amikor csak tudok, de van hogy megnézem a csomagoláson, az biztosabb.

2009. aug. 14. 19:49

Sziasztok Lányok!


Én is kalóriaszámolgatós vok:), lenne egy kérdésem:

A zöldborsófőzeléknek tudja vki a kcal tartalmát, ha teljeskiőrlésű liszttel csinálom?

2009. aug. 14. 19:38

Megjöttem:))


Nekem a "versenysúlyom" 68-70...de én is már 90 kezdtem a terhességet, már akkor fogyizni akartam, csak babás lettem:))


Én kimérem mérlegen aztán a neten megnézem hány kcal és ch (szénhidrát ) van benne.....és én egy nap 1200 kcal körül eszek s mindenképpen 150 ch alatt...

318. Jolie25 (válaszként erre: 317. - VTünde)
2009. aug. 14. 16:04

Szió!


Tényleg sok a hasonlóság!:) Oksa megkuksizom!

Kiszámoltam nekem 1065 kcal kell naponta hogy beinduljon a fogyás, gondolom neked is ez körül mozog, mert ugye még kor meg cm is számít!

Hát az az igazság hogy én nem szoktam kaját készíteni magamnak mert hordom az ebédet, így most nem tudom mennyi kcal fogyasztottam el4

Egyébként a mai menü gyümi leves volt meg rántott csirkemell meg krumplipüré! De a második az nagyon kis adag volt, szoktam is mondani hogy vigyáznak az alakomra!:)

És egybéként it hogy számoljátok hogy miből mennyi kell? Mérlegen kiméritek az adagokat?

317. VTünde
2009. aug. 14. 14:38

Szia Joli!


Hihetetlen, mennyi hasonlóság van köztünk

62-vel kezdtem a terhességet, most 73kg vagyok és 3370g-mal született a kislányom.


Kukk a naplómat, én pár napja kezdtem el, és alig mozgok, menni fog!

316. Jolie25 (válaszként erre: 315. - Noémi 23)
2009. aug. 14. 13:26

Szia!

Köszi szépen!

Hát tényleg nem diétáztam, de már egy jó ideje tartom ezt a súlyt! Tudod én "lánykoromba" 50-55 kg voltam, aztán a terhességet 62 kezdtem pici már akkor is felszaladt! Bár mindenki mondja hogy akkor milyen vékony voltam, most meg fel szedtem pár kilót, hát ezt én is tudom!:( Nekem max 60kg lenne jó mert ez a megszokott súlyom, a régi ruháim nem jönnek rám!!

Nagyon ügyi vagy hogy már 12 kg-ot fogytál!!!! Ó bárcsak nekem is sikerülne! Egyébként szülés után nekem is csak 3 kg ment le úgy hogy 3370 grammal született a kisfiam, gondolom akkor én is szedtem fel! Egyébként én is éhes vagyok, de gondolom a szopi miatt, de szerencsére már csökkent a farkaséhségem!:)

2009. aug. 14. 12:56

Szia Jolie:)


Itt tudod megnézni: [link]

mennyi kcal ehetsz.


Sok??? nekem majdnem annyi a cél...én 98 indultam, na az sok:))))


Én szopi alatt híztam sokat, mert nagyon éhes voltam mindig és ettem is.


én az édességet gyümivel váltottam ki!!!


Én a terhesség alatt 16 híztam, aztán a szüléssel lement 4 kg.((( abból a pici volt 3,5....és még feljött 6 a szopi alatt, ami 2,5 hónap volt.((((


Nekem diétával ment le eddig 12 kg, ugyhogy ha nem diétáztál és lement már 8 az sztem szép azért.)))

314. Jolie25
2009. aug. 14. 12:47

Sziasztok!

Jövök egy picit én is hátha tudtok nekem is valami tanácsot adni hogy szabaduljak meg a kilóimtól!:(

Jelenleg 73 kg vagyok, tudom nagyon sok!!!!!!! Azt akarom hogy 5-ösel kezdődjön a súlyom, legalább egy 15 kg-ot szeretnék fogyni! De sehogy se sikerül, na jó nem is annyira próbálkoztam még, de nem eszek sokat, és azért van hogy jó sokat sétálunk is! A szülés megtette a hatását 19 kg-ot híztam, tudom ez is rengeteg, és még csak 8 kg ment le, nem értem miért ilyen kevés!! Pedig már 1 éve! Még szopizik a kicsi fiam, de már ennyi szopitól rég csontváznak kellene lennem!!

Ha valaki tud segíteni hogy az én súlyomhoz mennyi kalória kellene 1 nap hogy beinduljon a fogyás? És a másik meg hogy nagyon szeretem az édességeket ami nem igzán jó, hogy ezt mivel lehetne kiváltani ami nem hízlal?

2009. aug. 14. 09:33

Bocsi Tündi:))) elnéztem!!!!


Hát igen ilyen az élet sajnos.

312. VTünde
2009. aug. 14. 09:26
Én kérdeztem Noémi, köszi a választ, sajnálatos az ilyen :(
2009. aug. 14. 09:21

Én ma gulyást ebédelek, anyuci főzte:)))


onikita nem rokon, de a szomszéd néni....szerettem nagyon:((( Tény 83 éves volt, de akkor is. a déd unokája holnap fog születni, vagyis holnapra van kiírva az Era....és már nem élhette meg, olyan gonosz az élet:(((

310. VTünde
2009. aug. 14. 09:18
Köszi köszi, és itt is egy adagot úgy számoljak, mint a főzinél? De mennyi zöldség, azt mérjem külön?
309. 6bdce19b3c (válaszként erre: 308. - VTünde)
2009. aug. 14. 09:17

zöldségből sok mehet(sárga-fehér répa, zeller gumó, karalábé..kis cikk kelkápi..:-)

és főtt pipi isteni..megvan belőle a 2 fogás:-)


én nagyon leveses vagyok..de ebben a melegben nem kívántam a meleget:-(

308. VTünde
2009. aug. 14. 08:55

Sziasztok!


Bogi köszi a tippeket. Jó utat és jó bulit Nektek!


Niki gratula, csak így tovább:)


Noémi, közeli a kinek a temetésére mész?


Nekem ma főznöm kell...tényleg, esztek levest? Nekem hiányzik, régen nem szerettem a leveseket, szülés óta meg szinte naponta ettem, de ha eszek azt, akkor már nem fér bele más is a napi adagomba (szerintem), attól meg hamar megéhezem:(Azt sem tudom, mennyi zöldség mehet bele...

307. 6bdce19b3c (válaszként erre: 306. - Onikita)
2009. aug. 14. 08:39
ügyi vagy:-))))))
306. onikita
2009. aug. 14. 08:25

Sziasztok. Bogi jó utat és kellemes időtöltést.

Ma reggel megint tornával kezdtem. Tegnap nem volt torna és kicsit bűnöztem szerda és tegnap este. De a mérleg ma is kevesebbet mutatott szerdához képest. 69,6-volt. Remélem ez azt jelenti hogy megindult lefelé.

2009. aug. 14. 07:52

sziasztok,


Bogika jó utat nektek, nagyon ügyesvagy:)


ma temetésre megyek, meg elég sok a dolog nem nagyon leszek én sem.


puszi

304. 6bdce19b3c (válaszként erre: 301. - Noémi 23)
2009. aug. 14. 06:23
kóstold meg amit én csináltam..isteni:-)
303. 6bdce19b3c (válaszként erre: 294. - VTünde)
2009. aug. 14. 06:21

nekem lidlis üveges joghurtos saliöntetem van itthon..de ha 50 kg lennék akkor sem enném töményen:-( sztem úgy nem jó..


1 evőkanál a joghurtban..isteni..és a kemyénytojás olyan fincsi benne:-)


Szia Nonókám:-)


Én sem ehettem 700 kcal-nál többet:-) nem is voltam éhes..ritka az ilyen, kihasználtam:-)


R: 2 szelet teljeskiörlésű..kb 7 dkg, pici sajt

T: 1 barack

E: sali

U: 1 gyümijoghurt

V: sali


és semmi bűnözés és ma is tornáztam Nonókámtól kapott duci 4 (Aerobzónát)

Kedden úsztam, szerda torna, csütörtök torna..megy ez:-)


Mi ma vidékre utazunk egy buliba..meglepi party lesz egy 40 éves barátunknak:-) Szombaton leszek legközelebb!


Szép napot és litartás, menni fog:-)))


Puszi

302. VTünde
2009. aug. 13. 22:47

Na ezt sosem tudom leírni röviden, most van bőven amúgy szerencsére.


Iskolák házirendjeivel, pedagógiai programjával...foglalkozunk. Ezeket dolgozzuk át a jogszabályok szerint.

2009. aug. 13. 22:21

Mit dolgozol ilynekor?? tom h oTthoni...de sok??? éN IS FILOZOK ITTHONI MELÓN.


Semmi extra, tudod én mindig pari, uborka, hagyma...só....nekem ennyi egy saláta.(

300. VTünde
2009. aug. 13. 22:15

Köszi, jó éjt!


Én dolgozom, holnap megnézem a linket.


Néztem a képet, gratulálok!!!!!!


Milyen salit ettél ma?

2009. aug. 13. 21:53

na azókat én sem...ezért nem tk kenyeret eszem hanem rozst, az megvan.


de van egy oldal ami élelmiszerekre bontja, ha van időd bogarászni nézd meg:))


[link]


puszi

298. VTünde
2009. aug. 13. 21:48

Köszi Noémi.


Én spec. a tk lisztet, meg ilyeneket nem találom...

297. VTünde
2009. aug. 13. 21:47
Mármint mára:)
2009. aug. 13. 21:46

Na majd én válaszolok, mielptt megyek alukálni.


Én reggel mérem magam hálóingbe.)


Én nem használok keményítőt, sztem az a fakanálnyi liszt nem árt annyit...és finom, megszokott ízű kaját eszel...


Én is a táblázatból nézem ami nincs feltüntetve....ott midnent megtalálsz...legalábbis én megszoktam.


Jó éjt.

295. VTünde
2009. aug. 13. 21:43

Azért vki a többi kérdésemre is ír? ;)


Na én sem gondoltam volna hogy a több száz kcal-os és ch-s borsófőzelékemmel ilyen jól jövök ki ára, ismét 900 kcal és 90 ch alatt:)

294. VTünde
2009. aug. 13. 21:33

Sziasztok!


Végre valaki...


Hú Bogi a sali jól hangzik.Milyen salátaöntet?

Megcsinálom!

Ilyenek jöhetnek, én ezeknek örülök.


Az adagom 1,5 merőkanál volt majdnem...

Köszi a válaszokat.

2009. aug. 13. 21:13

Halihó:)))


Ma én sem ettem sokat...nem tom pontosan de kb 900 kcal és 80-9 ch-t.


Délután itt volt anyósom, meg vásárolni voltunk Amicinek, pelust, meg baba kajcit, aztán kész lettek a fényképek, pocis képek, pár esküvői kép, meg millió amiciről, idáig albumoztam őket....tök szép lett.


tom már nem divat az album hisz itt anet...de én imádom a képeket.))))


Tünid egy adag sztem 20 dkg, ami 2 merőkanál, ahogy Bogica írta.)))

292. 6bdce19b3c (válaszként erre: 291. - 6bdce19b3c)
2009. aug. 13. 20:46
elírtam..sziasztok:-))))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook