Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jogos, hogy a Pannon felszámol 120 Ft-ot azért, mert csekken fizetek? fórum

Jogos, hogy a Pannon felszámol 120 Ft-ot azért, mert csekken fizetek? (tudásbázis kérdés)

2012. jún. 2. 07:14
Nekem míg Pannonos voltam 250ft-ot számoltak fel.
14. access
2012. jún. 2. 06:10
Az nem 120 Ft hanem 127 Ft. Viszont a csoportos megbízatás ha úgy van bankon keresztűl utalva, az még több díj. Másik ebban a dologban ami nehéz, ha meghatároz az ember egy összeget és véletlen azt túl lépi, akkor sikertelen tranzakció és lehet amúgy befizetni, még egy hátránya van annak ha csoportos megbízatásként utal. Ha esetleg többet számláz a szolgáltató, akkor ugyan úgy levonják, de nehezebben kerül jóvá írásra ha jogos a reklamálás. A csekk ára mindenhol megvan.
2012. jún. 2. 05:58
Igen.
2009. máj. 28. 23:50
a poén egy hónapja felmondtam pannonál mind két előfizetésemet. CSak személyesen lehet a helyszínen kifizetni az aktuális addigi számlát..ki is fizettem, majd pár hét múlva küldtek a személyes befizetésem után a két számlára 2*120 forintot..amikor CSAK személyesen mondhatod le a szolgáltatást..írtam a Pannonak már, de kötik az ebet a karóhoz. Arra nem képesek választ adni, hogy ha befizetem a 240 forintot postán, megint küldenek majd 240 forintos csekket?? másként nem tudok, és nem fogok fizetni..mi van akkor ha még vidéken élek ahol nemhogy bankautomata, de még interenet sem volt??eleget fizet be az ember, nem mindegy, hogy hogyan? Fizet!
11. nyta
2009. febr. 16. 15:28
sok szolgáltatónál van részletezve a számlán,hogy a csekk-alapú befizetés tööbe kerül,mint az átutalás.
2009. febr. 16. 15:25
Igen, ez jogos. Azért csinálnak ilyeneket, hogy átutalással fizessenek az emberek. A csekk csak fölösleges bonyodalom mind az embernek, aki rohangál vele, hogy befizessen, mint annak, akinél be lehet fizetni, mind a pénznek, ami az ember kezében forog, mind pedig a cégnek, aki majd megkapja a pénzt.
9. drnéni (válaszként erre: 4. - Lizabella)
2009. febr. 16. 13:35
Igen, régebben a UPC-nél is volt "papír alapú számla díja", de valamelyik hatóság kivizsgálta, és kiderült, hogy törvénytelen, úgyhogy pár hónapra visszamenőleg úgy emlékszem, jóvá is írták. Talán ha ezen a néven rákeresel, kidob vmit a Google.
2009. febr. 16. 13:09

Az invitel is felszámol 92 ft-ot:((((((

Így akarják elérni, hogy legyed díjlehívásos fizetés.

7. 1f9774333a (válaszként erre: 5. - E642ac5487)
2009. febr. 12. 11:46

s mit mondtak, mitől ment le a pénz???

mert ők csak úgy nem veszik le...



Nekem pont az ellentéte a véleményem, csak jók vannak a pannonról..



a 120Ft-ról, meg sajnos ez van, de máshol is kell érte fizetni..

2009. febr. 12. 11:30
Semmivel sem rosszabb, mint a másik kettő. Az pedig tévedés, hogy csak a Pannon számolja fel. A csekkes fizetést nem jófejségből bonyolítja a posta, mindenhol pénzbe kerül, az Elmütől, a Gázművekig, mindenhol fizetsz ezért.
2009. febr. 12. 11:27

Nagy rakás szar a Pannon. Apukám 10éve előfizető, sart se kap érte. Bónuszprogramot, azt meg képtelenség felhsználni bármire is...meg ugye akkor szerződéshosszabbítás.


Nekem is Pannon, kb; 3 hónapja telt be a pohár, feltölöttem a kártyám, 1hét múlva nem volt rajta 1 fillér se. Nullázom töltéskor a számlálót, kimenő hívásom 16perc volt!!!! Smst pedig max, ha 2t írtam, mert azt nem szoktam!


Támadd meg vhonnan, aztán válts szolgáltatót!

2009. febr. 12. 11:21
Ha jól hallottam a Upc-is felszólították ezért,hogy ez nem jogos.Hol lehet ezután nézni?
2009. febr. 12. 11:21
Nem jogos, de a Pannonnak vannak ilyen dolgai, amik SEHOL máshol nincsenek. El kell menni a francba tőlük, minden, csak ne az :S
2009. febr. 12. 11:20
nem jogos...de ez van :S
2009. febr. 12. 11:19
Szereintetek az jogos, hogy a pannon felszámol 120, --ot azért, mert csekken fizetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook