Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jogos a hiszti? fórum

Jogos a hiszti? (beszélgetős fórum)


1 2 3
60. michelle.r (válaszként erre: 54. - Buspics)
2020. szept. 29. 09:40
Igazad van. Az árát meg be kell építeni a szogáltatás árába. Én ezt tenném.
59. Guruljka (válaszként erre: 57. - 80ASIQ)
2020. szept. 29. 09:39
Ha téged hív az ügyfél, az neki kerül pénzébe. De a telefont általában meg is kell venni.
58. 80ASIQ (válaszként erre: 56. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 29. 09:39
Annyira elszégyellted magad? Netán már a kucsaftja sem akarsz lenni? Szerintem tedd túl magad rajta! Nem dőlt össze a világ!
57. 80ASIQ (válaszként erre: 52. - Michelle.r)
2020. szept. 29. 09:37
Én úgynevezett kártyás telefont használok, az pont annyi forint amennyit beszélek. Egyébként az általam javasolt megoldással többen is élnek ismerősi körömben, ne legyen smucig az ember! De a javaslatom természetesen nem kötelező. :)
2020. szept. 29. 09:15

Itt vagyok már én is ..

mint nár írtam belátom hiba volt . De nem fogom többett hívni munkaidőben sem . Ennyi .

55. Lávli* (válaszként erre: 52. - Michelle.r)
2020. szept. 29. 09:15

A nyugalma érdekében megteheti, pont azért, mert embereknek nem volt gyerekszobájuk.

Ha meg nem teszi, mert hátha becsúszik akár szombat este is egy kis meló, akkor meg lehet háborogni, hogy a bunkója képes szombat este telefonálni.

Pfff :DDD

54. buspics (válaszként erre: 52. - Michelle.r)
2020. szept. 29. 09:14
Valamit valamiért.
2020. szept. 29. 09:13
Illetlenség volt. De a másik oldalról is meggondolatlanság. Ha magánéletet szeretne, akkor szerezzen egy munkatelefont, ahol a munkaügyeit intézi, mert benne van a pakliban, hogy este is zargatják. Csak gondolkozni kéne, nem az ügyfelet letolni.
52. michelle.r (válaszként erre: 48. - 80ASIQ)
2020. szept. 29. 09:07
Persze. Azért fizessen két telefonszámot, mert embereknek nem volt gyerekszobájuk 🙄
51. Lávli* (válaszként erre: 48. - 80ASIQ)
2020. szept. 29. 09:03
Igen, ezt így szokták csinálni. Aki nem akarja, hogy zavarják, az megoldja.
2020. szept. 29. 09:00
Szerintem a részedről is bunkóság volt hogy szombat este hívtad, de az is túlzás hogy ezért elküldött az anyádba. A "melós" telefont ne vegye fel szombat este... Vagy nyomja ki, az is épp eléggé jelzés értékű. Mondjuk képzelem hány hülye hívogatja munkaidőn kívül is. 🤷‍♀️
49. 184481d874 (válaszként erre: 48. - 80ASIQ)
2020. szept. 29. 08:55
Helyes
48. 80ASIQ
2020. szept. 29. 08:55
Lehetne még megoldás a kisiparos részéről, hogy két telefont tart, az egyik lenne a szigorúan privát, aminek csak a legközelebbi ismerősök ismerik a számát és az üzleti, ami műszakon kívül ki van kapcsolva.
2020. szept. 29. 08:52

Semmilyen hiszti nem jogos. Normális ember módjára kell kommunikálni, hisztizni meg az oviban is gáz.

Felnőtt nőnek meg pláne :D

Az se nem nőies, se nem cuki, sztem.

Amúgy kedves FI, ez az fórumod egy hiszti, nem más :D

46. 80ASIQ
2020. szept. 29. 08:48
Jaj, ne bunkózzátok már szegény fórumindítót! Való igaz, én is illetlenségnek tartom valakit hétvégén pihenőidőben hívni, hát ő most elhibázta. Emberek vagyunk, előfordul. Máskor jobban fog erre vigyázni, biztos vagyok benne! A helyében kérnék egy pardont az illetőtől egy személyes találkozáskor, aztán gondolom, el van boronálva!
45. 184481d874 (válaszként erre: 43. - Channa*)
2020. szept. 29. 08:45
igaz
44. 184481d874 (válaszként erre: 41. - Scherlock)
2020. szept. 29. 08:37
Leirtam: más a hivás és más a hivogatás.Egyébként minden szakmának vannak "árnyoldalai"is.
43. Channa* (válaszként erre: 40. - 184481d874)
2020. szept. 29. 08:36

Azért kíváncsi lennék erre a beszélgetésre.

A fórumindító nem igen tudja, hogy mi az illem, akkor mégis mennyi igazságtartalma lehet annak, amit leírt. kiírt ide valamit a saját sértett szemszögéből, és lehet, hogy nem volt elküldés sehová, csak szóvátette a másik fél, hogy egyébként szombat este van;)

42. Channa* (válaszként erre: 29. - Tulipán***)
2020. szept. 29. 08:34

Egyébként szerintem a fórumindító pont kicsinyes és önző volt, mert neki az volt a legfontosabb, hogy az új műkörméhez mielőbb kapjon időpontot és lesz@rta, hogy másnak meg más a fontos.


Most úgy őszintén! Ha hétfőn reggel hívja, az már késő lett volna?

Meg egyébként is...jellemzően a határidőnaplójukat bent tartják az üzletben, így nem hinném, hogy szombat este sikerült volna időpontot egyeztetni ennek hiányában.

Nekem már volt olyan, hogy pedikűröst vagy fodrászt nem a műszakjában hívtam, hanem pl. délelőtt és ő még nem volt bent, és ilyenkor nem volt sikeres az időpont egyeztetésem, pont amiatt, amit írtam. Igaz, megbeszéltük, hogy ha beér, akkor felhív vagy üzenetet küld, hogy mikorra van időpontja.


Engem személy szerint az is zavar, ha nem sikerül eltalálnom a műszakját, mert tudom, hogy olyankor a családjával és egyéb dolgaival foglalkozik inkább, mint velem...

41. Scherlock (válaszként erre: 40. - 184481d874)
2020. szept. 29. 08:33
Azért ha te lennél, akit rendszeresen hívnak a kedves és illemet nem ismerő kliensek, meghallgatnálak barátként, hogyan nyilatkozol a hétvégi, napi 25-ik hívás után.
2020. szept. 29. 08:29

A felhivni és hivogatni nem ugyan az!Egyébként jó pár éve lett az a szokás,hogy a fodrászt és kozmetikust hivogatni kell időpontért.Többnyire persze nem hivnak vissza,hanem megcsörgetnek.Szóval egyszer telefondij,majd a szolgáltatás dija és még plussz netán borravaló is.



Csakúgy eszembe jutott ...Tehát egy hivásért nem kellene hisztizni,de a hivogatás az sok,ilyet én nem tennék.Persze ha egy normális vállalkozóról van szó,a kuncsaftját nem küldi el melegebbb vidékre,van annak más módja is...

39. Scherlock (válaszként erre: 29. - Tulipán***)
2020. szept. 29. 08:20

😁😁😁😁😁


Persze, könnyen nyilatkozol most, hiszen nem téged hívnak.

38. 184481d874 (válaszként erre: 29. - Tulipán***)
2020. szept. 29. 08:18
Ez igen.
37. Scherlock (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 29. 08:16
Ahogy megdolgoztál érte.
36. Scherlock (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 29. 08:14
Igen, neki is van magánélete, te meg had ne mondjam milyen vagy, ha mint ember ezt nem tudod tiszteltben tartani.
35. levarosbukta (válaszként erre: 25. - Tulipán***)
2020. szept. 29. 08:01
Nem éppen! Gondold el hogy nem veszi fel a telefont és éppenséggel azért hívják mert esetleg baj van. Gondolom nincs minden kuncsaftnak a telefonszáma elmentve a telefonban, számról meg honnan a fenéből tudhatná ki hívja? És igen is, hatalmas bunkóság hétvégén és este felhívni szolgáltatót bármennyire is azt hiszi a fórumindító hogy őszerinte jóban vannak és ennyi belefér.
34. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 25. - Tulipán***)
2020. szept. 29. 07:41
Te vállalkozó vagy? Van családod? Igen bunkó dolog felhívni valakit hétvégén este. Agyfa@szt kapok tőle amikor a férjemet is szombat este 8-kor felhívják! Legalább várna reggelig, nem hiszem, hogy olyan nagyon fontos este telefonálgatni.
33. f.frezia (válaszként erre: 29. - Tulipán***)
2020. szept. 29. 02:17

Én se csinálnék belőle ügyet 1 hívásnál..

de az emberek nem tudják hol a határ és nem csak 1 hívás van.


Nem vagyok szolgáltató, csak banki dolgozó. De engem is zargatnak hétvégén, este. Ha nincs meg a számom, hát hívogat messengeren. És nem elég, hogy nem veszem fel, mert 10 percenként rámcsörög. Ja, olyan drága ügyfél is volt, aki vasárnap délelőtt 9-kor rátenyerelt a csengőnkre a ház előtt..

Szóval igen, az emberek tapintatlanok. És nem, nem vagyok és leszek nagyvonalú, mert már ami sok, az sok.

32. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 29. 01:52
Én is hívtam már a "szolgáltatómat" szentesete előtt egy nappal és nem volt baja, ebből él.
31. Bözsi néni (válaszként erre: 29. - Tulipán***)
2020. szept. 29. 01:12

Egy ilyennél. De a tizedik hülye ügyfél, a századik elcseszett hétvégi este után nem hinném, hogy baromi nagyvonalú lennél a bunkó ügyféllel.


A hétvége az hétvége. Aműkörmösnek/fodrásznak, stb. is.


Aki ezt nem hajlandó tiszteletben tartani, az igenis bunkó.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook