Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Jó fogorvos Budapesten fórum

Jó fogorvos Budapesten (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2016. márc. 24. 19:45
semmiképp sem ajánlom a Hóvirág utcai Magyar Agyart. Állati bunkók, és rengeteget kell várni, de semmi elnézést, a beteg ne szólaljon meg. A Keleti Károly utcai Bihari Gergőt sem ajánlom, ő is elképesztően goromba, faragatlan, és rosszul is dolgozik.
89. Gejza24 (válaszként erre: 88. - Csapig)
2016. márc. 5. 10:59
Az én fogorvosom Dr.Jáky Renáta, aki tervezetten dolgozik, mindig segít együtt tervezni és minden időre történik nála és amit a legjobban szeretek, hogy nem hívja egymásra a betegeket. Engem pl. zavar ha mások is várnának kint rá és emiatt sietne velem.
88. csapig
2016. jan. 22. 14:46

jó fogorvost en sem tudok, csak olyat amit nem ajanlok...

ilyen az Egressy dental: esztétikai tömésre mentem el hozzájuk, de nagyon megbántam!!!

Egy fehér pontot hagytak a tömés anyagába, és mivel első fogról van szó, esztétikailag ez elég csúnya, zavaró...

21 ezer forintért ez nagy rossz, kókler "munka" volt...

Nem ajánlom senkinek az egressy dentalt!

amúgy én voltam az egyetlen paciens, mikor ott voltam, senki mas nem varakozott, szerintem önmagukról írják a pozitív értékeléseket is...

2015. okt. 29. 06:19
Naturadent és Fehérgyöngy fogàszat vélemény?
2015. aug. 6. 13:00
Nekem az egész családom a Canaria Dentalhoz jár. Az ország több pontján is megtalálhatóak a rendelőik. Volt már olyan hogy nem tudtam elmenni a saját orvosomhoz, és máshoz kellett menni, de akkor is felkerestem egy másik Canaria Dentál rendelőt. Eddig nem volt olyan problémánk amit ne tudtak volna gyönyörűen megoldani. itt az oldaluk : [link]
2015. júl. 15. 13:51
Sajnos úgy jártam, hogy egytől egyig újra kell csináltatnom a fogaimat egy évnyi kezeléssorozat után, az összes koronát le kell cserélni, amit "Dr." Balsai Tamás csinált, mert teljesen rosszak, mind esztétikailag, mind technikailag. Az implantációt is rosszul csinálta, amit most ki kell venni. Nagyon sajnálom, hogy egy ilyen kontár munkát végző és tisztességtelen orvos kezei közé kerültem. A munkája csakis a pénzről szól (ezt a rendelője is mutatja) és mások lehúzásáról, nem pedig a minőségi, precíz munkáról. Aki most keres fogorvost, messze kerülje el "Dr." Balsai Tamást és a Perfect Smile-t!!!
84. marlenka70 (válaszként erre: 83. - Töhöske)
2015. máj. 11. 19:44
Évek óta hozzá járunk családostól. Én még az sztk-ból ismertem :-)
83. töhöske (válaszként erre: 82. - Marlenka70)
2015. máj. 11. 18:55

Szia,akkor tényleg kicsi! :)

Tavaly volt egy elég komoly fogászati problémám, tudtam hogy több alkalmas lesz,ezért elkezdtem keresgélni a neten, lehetőleg Keresztúron mivel ott lakom.

Harmadik volt a listámon,és az első pár perc után tudtam hogy őt fogom választani. :)

82. marlenka70 (válaszként erre: 81. - Töhöske)
2015. máj. 10. 17:37
Kicsi a világ :-) én is hozzá járok!
2015. máj. 9. 10:50
Dr. Szendrő Eszter a XVII. kerületben. Nagyon kedves barátságos,konzultációnál is türelmesen elmagyarázza a dolgokat,nekem még rajzolt is:),és érti is a dolgát. Kb. 15-20 éve praktizál ott,és az árakkal sincs elszálva szerintem.
80. szaild (válaszként erre: 76. - 53 heves)
2015. ápr. 1. 11:12

Szia, kiváló fogorvos dr. Kováts Zsolt. A Technika Házában (Klapka utca) a 6-os ajtó vagy a magánrendelője a sétáló utcán a népszerű fagyis bácsi melletti/Fuji fotó is van ott/ kapualjban találod. Precíz, kedves és érti a dolgát. Annyira népszerű, hogy kb. 1,5-2 hétre előre kell bejelentkezni. Hozzá hasonlót keresek most Pesten.


Telefonszám: 36/413-915 /Ez a Technika Háza rendelője/ H, Sze: délután, K,CS: de

79. solyomildi (válaszként erre: 65. - Armaggedon)
2015. márc. 5. 13:50

Memari Masoud egy felső fogsorért 1,5 millió forintot kér mostanság.

Rákérdeztem, hogy az alsó mennyi lenne, ott csak 2 fogat húzott volna ki. Akkor már 3 milliónál tartottunk.

Most ideiglenes foggal keresek egy másik fogorvost, akit meg tudok fizetni.

2015. jan. 31. 21:29
A Budapest Dentalt nem ajánlom. A páréverosszul sikerült hidakat szerettem volna lecseréltetni velük,közölték, hogy menjekvissza oda, ahol csinálták.Ennyit az intelligenciájukról.
77. b.kata
2015. jan. 20. 14:05
Városmajor utcában is van egy jó. Kicsit drága de nagyon kedvesek
2015. jan. 19. 20:37
Én Egerben keresnék jó fogorvost, mert akihez most járok nem a legjobb.Előző évben kezdődtek a gondok és még most sincs vége... 5 korona felrakás ebből 2 gyökérkezelés ami a mai napig tart,nem beszélve az anyagiakról...kezdem unni,csak a kidobott pénzt sajnálom, pedig régebben soha semmi gondom nem volt a dokival.Nem is tudom átmehetek-e másik orvoshoz, vagy mi a teendő a pénzem már ugyis ugrott.
2014. okt. 22. 23:08
Dr. Szendrő Eszter XVII. kerület. Végtelenül kedves,türelmes,közvetlen.
74. Mylon
2014. júl. 3. 22:33
Sizasztok! Most költöztem fel pestre és belevágnék egy évek óta halogatott nagy projektbe (fogkő, híd, koronák, fogszabi, rosszul kinőtt bölcsességfog meg amit még találnak). Egyetlen félelmem az, hogy nem jó helyre kerülök, így igyekeztem körülnézni és két hely maradt ami között vacillálok: a Móricz dental és a Budapest dental. Érdekelne, hogy ki mit hallott/tapasztalt ezekről a helyekről. Köszi :)
2014. jún. 23. 21:33

Szia! 2. kerületben tudok ajánlani neked egy nagyon profi fogorvost. 35 körüli, nagyon nyugodt, barátságos, mindent elmagyaráz az első konzultáció alkalmával. Én is többek között porcelán héjakat csináltattam nála.

Nem mondanám hogy a legolcsóbb, de jó anyagokat használ, oda figyel rád és időt fordít a kérdéseid megválaszolására.

Neve: Dr. Benson Dániel - Benson Dent Smile Studio

2014. máj. 12. 19:40

Sziasztok!

Valakinek esetleg van porcelán héja és megosztaná a tapasztalatait hogy hol csináltatta? Szeretném megcsináltatni de nem nagyon vagyok tisztába a pesti fogorvosokkal. Kinél lenne érdemes megcsináltatni lehetőleg ugy hogy ne hagyjak ott több százezret?

Köszönöm

2014. márc. 12. 13:27
Akit csak ajánlani tudok: XVII.kerület Dr Szendrő Eszter. Türelmes,pontos,jó szakember. Az egész családunkat kezelte már. Magánorvos,szerintem nem horror áron. Kezelés,beavatkozás előtt mindent elmond érthetően számomra ez megnyugtató,és tervezhető.
2014. márc. 12. 12:17

Én is itt olvastam Makausz doktor úrról, azóta voltam nála és csak jót tudok róla mondani. Mindent elmagyaráz, hogy milyen beavatkozást kell elvégezni és miért. Barátságos, kedves, megnyugtató, gyors, pontos, lehet tőle kérdezni és ő tényleg mindent megpróbál, hogy megtarthasd a fogadat, csak legvégső esetben húz.

Nem magán fogorvost csak a Szentkirályi utcában ismerek, Dr Korchma Enikő-t. Ő is kedves, jó szakember, viszont, ott természetesen mások a körülmények. Kicsit futószalag jellegű, de ő róla tudom, hogy azért odafigyel a betegeire. Egyébként ő főként fertőzéses meg vérzési problémákkal küszködő betegekre specializálódott. Szóval, ha valakinek ilyen jellegű betegsége van, akkor pláne tudom ajánlani őt.

2014. márc. 12. 10:22

Sziasztok!


Arról tudnék beszámolni hova NE menj! Sajnos én dr. Gyovai Balázs fogorvossal ismerkedtem meg - vitalitás fogászat, ahol vitálisan tudnak pénzt kérni. A fent említett fogorvos hozzá nem értő, és türelmetlen. Sajnos amihez hozzányúlt, ott csak rongált. A fogtöméssel nem voltam megelégedve, mert szemmel láthatólag lyuk maradt a fogon kezelés után, mire azt mondta, hogy ezt csak egy nagy fúróval tudná "helyrehozni" amivel nem járnék jól, mert első fogról van szó. Ha egy kicsit parásabb az ügyfél, akkor arra ad egy nyugtatót, hát ilyet sem hallottam még!?! Végül az anyagiak: a előre kiszámolt összeg 3x-át fizettem.


Ha jó tapasztalata van vkinek bp-i fogorvossal, ami nem "csak" promó, kérem írjon! Köszönöm!

2014. febr. 28. 21:19

Sziasztok,


A LEGJOBB fogaszat, ahol eddig voltam az egyertelmuen Dr. Czinkoczky fogorvos Ur rendeloje. Kifogastalan...minden szempontbol, inkabb implantatumokra specializalodott, de fogaszati kezeleseket is vegeznek. Mindenki nagyon kedves, az orvosok maximalis tudasa es hozzaertese teszi massa oket. Czinkoczky doktor ur es a kollegai preciz munkaja miatt megeri felkeresni oket. Az arak talan kicsit magasabbak, mint altalaban, de mindent meger a fajdalommentes es tokeletes kezeles. Csak ajanlani tudom!

Ahova viszont NEM szabad menni azok a kovetkezo helyek:

Apollonia - Obuda Kolossy ter, fogalmuk nincs a fogasztrol!!!

Sinter banda, durva a recepcios, siettet a fogorvos, csak a penzre mennek.

Megegy jo TANACS, eloszor hallottam irasos megallapodasrol, hogy milyen kezelest fog vegezni az orvos. Sehol nincs ilyen, hogy utana ne tudj reklamalni...na Dr. Czinkoczkynal meg ez is van, ebbol latszik, hogy 100%-ban vallalja a felelosseget!!!

2014. jan. 17. 21:25

Sziasztok!


Szeretném a segítségeteket kérni, ált. csak kedves segítőkész emberekkel találkoztam itt a fórumon, remélem most is sikerül itt megoldásra lelnem.


Egész életemben fogorvoshoz jártam, mert nekem nagyon rosszak a fogaim alapból. Több mint 10 éve járok ugyanoda, egy magánorvoshoz, aki nagyon súlyos pénzeket elkér tény, hogy nagyon jól is dolgozik. Mindig valahogy összekuporgattam, ugyanis engem gyerekkoromban egy fogorvos ( nem tudok rá jobb szót ) agyonkínzott gyerekkoromban ( béna p..csa nem bírta normálisan beadni az érzéstelenítőt és nem hitt nekem, amikor azt mondtam, hogy mindent érzek amit csinál,természetesen gyökérkezelt... pár alkalom után miután remegve és zokogva és magamból teljesen kifordulva jöttem ki rávettem a szüleimet, hogy soha többé ne menjünk vissza, én pedig eltitkoltam, hogy még mindig rossz a fogam, teljesen elburjánzott 1 év után) ezután kerültem ehhez magánorvoshoz és azóta sem voltam soha másnál, mert rettenetesen félek. Bár már felnőtt vagyok és ki tudok állni magamért, iszonyatosan félek fogorvoshoz menni, félek hogy rosszul kezelnek ( pl. kihúzzák egy fogam amit mondjuk lehetne kezelni.. ? ) és az említett magánorvost már nem bírom kifizetni.


Nagyon szeretnék egy olyan emberhez menni aki jó orvos és nembaj ha pénzt kér ( bár jobb lenne ingyen, nincs túl fényes fizum ) megfizethető legyen.

Bocsi, hogy leírtam a kis traumámat, gondoltam tudjátok, hogy ilyenek is előfordultak. ( Legszívesebben engedélyvesztésig perelném ha tudnám, hogy ki volt ez a "zseniális" orvos.. )


Köszönöm, nagyon sokat segítenétek!

66. konchi
2014. jan. 9. 12:13
Én az Etele Dent fogászatra járok, a XI. kerületben, dr. Kőrösi Andreához. Hát nem egy bratyizós doki, de kit érdekel, a munkája nagyon jó és nekem az a lényeg. Pár barátom is már oda jár, mind elégedettek vagyunk vele is és az egész fogászattal.
2013. dec. 7. 12:48

sziasztok!

Örülök, hogy van lehetőség megosztani tapasztalatokat fogorvosokról, mert én is szeretnék Memari Masoud fogdoki tökéletes munkájáról. Fogbeültetés miatt kerestem fel, már teljesen reményvesztve, mert előtte 2 fogorvos utasított el, hogy túl nagy a hiány és nincs elég csontom, amibe az implantátum beágyazódhatna. Hallottam Memari fogorvos új technikájáról, hogy természetes csontot ültet be és az implantátumot gyönyörűen be tudta ültetni, tökéletesen illeszkednek a többi fogamhoz, mind színben, mind nagyságra. Az arcom is megváltozott, nincs beesve, ahol hiányoztak a fogaim, nem is gondoltam volna, hogy ennyit számít. Nagyon meg vagyok a doktor úrral elégedve, szívből ajánlom, ha valaki igényes, profi szakembert keres.

64. boriboni (válaszként erre: 60. - Gabus222)
2013. nov. 11. 18:04

Kedves Gabus222!


Köszönöm hogy ajánlottad itt Makausz Doktort, elmentem hozzá és nem csalódtam, nagyon jó kezekbe kerültem! Igazán öröm egy ilyen jó szakemberre és emberre rátalálni! Hálás vagyok az ajánlásodért :-), üdv, Bori

2013. okt. 15. 11:07
Én Dr Sárosi Ákost javaslom, aki régen a Galántai utcában dolgozott, de már a Kútvölgyiben van. Normálisan válaszol minden kérdésre, türelmes és jól , gyorsan dolgozik. Én azt utálom amikor órákig pepecsel egy fogorvos, tudom jó munkához idő kell, de akkor is, nem az a legkellemetlenebb amikor egy csomó ideig vagy nyitott szájjal? Szóval Ákos doki! Csak arra figyeljetek, hogy egy két hétre előre kell időpontot egyeztetni mert nagyon sok betege van.
2013. szept. 25. 14:55
sziasztok! én a 3. kerületbe járok Dr. Szalontai Györgyhöz a Homedent Fogászati Centrumban rendel, nagyon közvetlen, precíz és minden tekintetben meg vagyok az egész rendelővel elégedve.Csak ajánlani tudom mindenkinek. elérhetőségük www.homedent.hu vagy telefonon 06/1-244-81-91
61. enci61 (válaszként erre: 52. - Moncsika1985)
2013. máj. 28. 00:56

Szia!


Ajánlom Dr. Zafír Kingát a XV. Kerületi sztk ban magán(is) rendel, kedves, megbízható, tiszta, jó körülmények, ügyes, kellemes környezet, kedves asszisztens)

Jó árak nem utolsó sorban!!!

H-Sze: du

K-Csütörtök:de. Azt hiszem....


Időben kell jelentkezni mert sokan vannak de ha gáz van, nagyon fáj akkor természetesen fogad)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook