Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Jó fogorvos Budapesten fórum

Jó fogorvos Budapesten (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
120. Lavika
2017. aug. 28. 13:25
Balla dentben volt egy ismerősöm egyszer. Megbeszélték mindent hogy lesz stb... Azt mondta doki majd hívja amikor... Eltelt fél év azóta is hívja.......
119. Lavika
2017. aug. 28. 13:24

Fixfogsor......

2 ismerősömnek sem tudtak implantálni. Pedig váltig állítják hogy mindenkinek.... És akinek esetleg tudnak az baromira fáj utána a beültetés....

118. Lavika (válaszként erre: 117. - Michelle.r)
2017. aug. 14. 19:14
Köszi messze van és korán zárnak sajnos.
117. michelle.r (válaszként erre: 115. - Lavika)
2017. aug. 12. 09:55

[link]


Perfect smile fogászat, Fő u. 71. profi, kedves, nem játssza az agyát, és érti a szakmáját. Mit szeretnél még tudni?

116. Lavika
2017. aug. 11. 13:17

Sziasztok!


Swiss dental klinika???

Volt valaki és ha igen milyen véleményt adnál itt róluk?

115. Lavika
2017. aug. 4. 06:35
Michelle.... Ki ez a Tamás és hol van? Írnál róla kicsit. Köszi :-)
114. michelle.r (válaszként erre: 100. - Kitty29)
2017. aug. 3. 12:30
Csak megerősíteni tudom ;) Tamás tényleg nagyon profi. Évek óta a családunk fogásza, emberként is nagyon rendben van, nem fennhéjázik, nem mogorva.
2017. aug. 3. 12:24
Naturaldentről mi a véleményetek?
112. Lavika
2017. júl. 29. 21:08
Mit tudtok a Balla Kristóf fogorvosról? Jártatok már nála mi a véleményetek a Balla dent fogászatról?
111. Tasman
2017. júl. 26. 21:26

Dr Vaitsuk Vanda. Sok Fogdokival volt dolgom, de Ő nagyon ügyes, empatikus és mêg kedves is.

Tel. szám hozzá: 06-20-20-6556-1

2017. máj. 5. 21:09

Dr Honi Márta gyerekfogász,fogorvos

őt mindenkinek ajánlom

mobil száma:06203403748 nyugodtan menjetek hozzá

Gyökérkezelte a 6 fogamat megmentette

2017. ápr. 10. 11:20

Èn már lassan 4 éve Dr Jáky Renátához járok:


[link]

Tel.: 30/287-3362


Bár már rég nem Magyarországon lakom, mégis hozzá járok vissza, mert kimagaslóan jó szakember, kedves, barátságos légkör fogad minden alkalommal és még a fájdalomtól való extrém félelmemet is hihetetlen türelemmel és kedvességgel kezeli ö és szakasszisztense.


Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki jó kezekbe szeretne kerülni!

2017. ápr. 9. 18:57

X. kerületi sztk, Kőbányai út.

Dr Pásztor Emőke.

2017. ápr. 9. 16:24
Magándóki,vagy,más,isjó?
106. bnevor
2017. ápr. 9. 16:06

Sziasztok!

Sajnos csak én is olyat tudok ajánlani, ahova

NE menjetek!

- Örs, SZTK rendelő: itt Bollog doktor úgy elrontotta a fogamat, hogy más helyen 70 ezer Ft-omba került, mire megcsináltattam! Mivel frontfog, nem akartam kihúzatni. Ja, és persze 3-4 alkalom szenvedésbe, mivel az injekció beadása is túlhaladt a dokin.

Illetve, itt senki más. Uis. ez a doki felvett praxisba (NEM kértem, ügyelet miatt vetett hozzá a rossz sors), ahonnan a többi orvos "ETIKAI" okok miatt nem vesz át. Ennyit a szabad orvosválasztásról, ugye?

Találtam egy jót, ami most Uniklinik néven fut, ezzel csak az a bajom, hogy az utóbbi években olyan magasra emelték az árakat, amiket már nem tudok megfizetni. Tényleg ennyire nehéz lenne?

Most viszont csak Zulgóban szeretnék keresni, tudtok ajánlani valaki megbízhatót - és megfizethetőt?

Köszi előre is!

2017. febr. 9. 15:36
Sziasztok van akinek van tapasztalata altatásos fogászati kezelésben?Megosztaná velem tapasztalatait?Köszönöm
2017. febr. 2. 14:08
Aki nem akar tovább keresgélni, menjen el a Makausz dr-hoz. És a fogaid meg vannak mentve! Csak be kell jutni hozzá, nekem 4 hét volt, de nem megyek már senki máshoz. Jászainál rendel (Tátra u 4), iszonyat profi, gyönyörűen, nyugodtan dolgozik, mindent elmagyaráz és nagyon kedves az asszisztensnő is!
103. EDO40 (válaszként erre: 78. - Farkasne63)
2017. jan. 16. 21:55
Tudom, hogy két éve írtad a hozzászólást, de most olvastam. Ne sajnáld, hogy nem vállaltak, én nagyon pórul jártam velük! A Jó Isten állt melletted, hogy kihagytad!
102. EDO40
2017. jan. 16. 21:50
Kedves Hoxa társak! Mindenkinek csak azt tudom mondani, hogy a Budapest Dentalba, ne menjetek! Ha most leírnám, hogy mi történt velem, nagyon hosszú lenne! Amit tudok mondani, hogy sok pénzembe, időmbe és idegeskedésembe van az egész, és mái napig is többször eszembe jut, és hibáztatom magam, hogy őket választottam. Arra felhívom a figyelmet, ha egy orvos nem tudja kikezelni a foggyökeret, ne higgyétek el, hogy azt azonnal ki kell húzni, hanem menjetek el más orvoshoz is, mert a következő lehet ügyes lesz, és simán megcsinálja, nem kihúzza. Nem csak nem lettek szépek a koronáim elől, a hátsó fogpótlásomból már letörtek darabok, a kihúzott fogak pótlására sajnos nincs pénzem, stb., stb. Elrontották a fogaimat, nagyon bánt! Amikor szóvá tettem a hibákat, attól a pillanattól kezdve fordult a bájos viselkedés, (egy fiatal doktornőnél voltam). A vezető főorvos annyit tett, hogy visszaadtak két korona, és két kerámia héj árát, fájdalom díjként. mit se mondjak, nem voltam vele kisegítve, inkább a fogaimat szerettem volna visszakapni, ahogy eredetileg voltak. Ha rábeszél valaki, hogy egészséges fogatokra rakjatok kerámiahéjat, mert az milyen szép, és fehérebb, SOHA ne menjetek bele, csak esetleg akkor, ha tényleg profi kezében vagytok. Azóta amúgy az is már harmadszorra esik le... stb., stb.,
101. csibe55
2016. dec. 27. 20:12
Sziasztok! Én ajánlom mindenkinek a dentotal.hu -t. Nagyon profik és emberiek
100. Kitty29
2016. nov. 11. 08:32
Én csak ajánlani tudom Dr. Balsai Tamást. 2.kerületben van. Én egy régebbi rossz tapasztalat után rettegtem a fogdokiktól. Így altatásban kezeltek. Rengeteg munka volt a számban de zömében minden kész. Már csak a végleges korona van hátra és egy egy gyökértömés.
2016. nov. 3. 12:59

Üdv Mindenkinek!


Rengeteg fogorvosnál jártam már sajnos, és végre, végre találtam egy nagyon szuper dokit, akihez járok. Dr. Pipicz Sándor (drpipicz.hu) a neve, az Erzsébet körúton szerdánként és péntekenként rendel (még kétszer a héten Cegléden), délutántól estig. Fiatal, viszont nagyon-nagyon jó szakember, folyamatosan képzi magát, emellett nagyon kedves, szimpatikus. Nekem két problémás gyökértömésemet hozta (többek között) helyre. Az egyiket túl korán zárták le annak idején, úgy, hogy érzékeny volt, és ő kitartó munkával helyrehozta (egy sztárolt doki csinálta korábban).

Volt egy sokéves, rosszul megcsinált másik gyökértömésem, amire a "sztárdoki" azt mondta, hát, ezt nem lehet cserélni, mert régi. Mi van?? Nyilván meg lehetett csinálni, eltartott egy darabig, de megérte.Ja és hozzáteszem, egyik kezelés alatt se éreztem fájdalmat.

Szóval, teljes szívemből ajánlom mindenkinek, aki jó dokit keres, azoknak is, akik parások :).

98. sunking (válaszként erre: 92. - Peter04)
2016. okt. 29. 13:10

Nekem a véleményem az, hogy az MDC fogászat felejtős , van Újpesten sokkal jobb ennél.Állandó a várakozás, simán ráhívnak a Te időpontodra mást is.

Próbáld a Szlovák doktornőnek megjegyezni finoman, hogy az időpontodhoz képest vártál egy órácskát

megkapod : Itt ezt meg kell szokni! Azért ilyet magánrendelőben ritkán hall az ember , véleményem

szerint enyhén felháborító.

2016. okt. 19. 20:14
Ahová ne menjetek: Örs Klinika. Ahová igen: Dr.Fejérdy László, Mikszáth tér. Szívből ajánlom.
2016. szept. 20. 12:34
Én Dr Lőrincz Edithez járok Zuglóba. Nagyon barátságos, kedves doktornő. Munkájára igényes és precíz. További információk: [link]
95. JuLyon
2016. aug. 21. 09:38

Sziasztok!


En is nagy fogorvos kereso dilemmaban vagyok, forumrol forumra jarok. Eleg sok dolgot kell csinaltatnom es szeretnek mindent egy helyen. Valaki esetleg ismeri a PresiDent fogaszatot? Nagyon jokat olvasok rola es a fogorvos interjui is nagyon szimpatikusak. Orulnek, ha itt is kaphatnek megerositest.

Elore is koszonom a valaszt!

94. Nico Nikolett (válaszként erre: 91. - Zsizsik04)
2016. jún. 20. 09:34

Szia!


A Homeodentnél (14 kerület, a Kerepesin) egy nagyon helyes doktornő végez esztétikai fogászatot. csak ajánlani tudom!

2016. jún. 13. 12:16

Sziasztok!


Mi Dr. Szabó Beátánál, a 14. kerületben a Kerepesin csináltattuk a gyerekeknek a fogszabályzást. A doktornő nagyon kedves, a rendelő is kis helyes, családias, a gyerekek sem rettegtek így :)

Mi teljesen elégedettek voltunk vele.

92. peter04 (válaszként erre: 91. - Zsizsik04)
2016. máj. 16. 09:06
Ha még aktuális,akkor bátran ajánlom újpesten az MDC fogászaton Dr.Szlovák Anikót.Nem vagyok szakember,de régóta oda járok,és úgy érzem nála precízebb,normálisabb fogorvost nem találsz.Mivel rengetegen járnak oda,így csúszások,várakozás előfordúl,de ezt bőven kárpótolja a szolgáltatás minősége.
2016. ápr. 10. 18:21

Sziasztok!

Tudtok olyan esztétikai fogorvost ajánlani Budapesten, aki igényes a munkájára és normális?

Az én történetem:

Alkalomra szerettem volna készíttetni fehér fogakat. Korábban volt már 3 koronám a front fogakon (törés miatt) és, hogy szép legyen a mosolyom, beáldoztam még 3 front fogat. Így koronákat és héjakat kezdtem készíttetni.

7 hónapig ment a herce-hurca, mert készítettek egy ideiglenes pótlást a rendelőben, ami gyönyörű volt, de később a fogtechnikai labor képtelen volt ezt cirkóniumból rekonstruálni. Már közvetlenül a fogtechnikára jártam, de mint, akik nem értik amit mondok: sokszor az ellentétét csinálták annak, amit kértem és szörnyű pótlásokat akartak rám sózni. Hozzáteszem, előre ki kellett mindent fizetni.

Nagy nehezen (szabadságot vettem ki többször, vagy éppen 1-2 órával előbb elkéredzkedtem a munkahelyemről, házhoz mentem, stb.) elkészült egy olyan, ami formára elfogadható volt, de színre nem, szóval közel sem olyan, amiért fizettem. A kezdetekkor mindent megígértek, utána pedig egyfolytában azt szajkózták, hogy kompromisszum képesnek kellene lennem (közel 100 ezer/db-ért). Ennél jobban?! Hozzáteszem, a fogaimat naponta ragasztgattam, de így is kettőt sikerült étkezés közben lenyelnem.

Addig-addig, míg 7 hónap után a pótlások árának rám eső részét (felét a munkáltatóm fizette) visszakértem és a szájban levő pótlásokat "ajándékba" megkaptam, hogy ne legyek olyan, mint Szméagol. Így is maradt náluk bőven pénz és valószínűsítem, hogy a munkáltatóm sem kapta még vissza a pénzét.

Elkezdtem körbe telefonálgatni, hogy ki vállalná a már meglevő koronák pici átalakítását, de senki. Úgyhogy 1 hónapnyi utánajárás után úgy döntöttem, így nem maradhatok, és már egyébként is a francba kívántam az egészet, úgyhogy felragasztattam azokat, amik a számban voltak. Egy rendelőben elvállaltak. Most minden étkeznél és ivásnál fájnak a fogaim. A doktornő nem használt kesztyűt, nem tolta fel a fogakat a ragasztáskor a vállas kialakításig, így valószínűleg a fognyak egy része az íny alatt szabadon van, a héjakat pedig összeragasztotta, így nem tudom bevezetni a fogselymet a két fog között. Írtam nekik, hogy ez egy vicc és most várom a válaszukat, de nem valószínű, hogy visszamegyek hozzájuk.

A doktornőnek köszönhetően az is lehet, hogy le kell, hogy fúrják az összeset és újakat kell készíttetnem.

Szeretnék már pontot tenni ennek az ügynek a végére. Olvastam, hogy más is volt ilyen helyzetben a kommentelők között. Tudnátok ajánlani olyat, akire rábízhatom magam nyugodt szívvel?

Maximalista vagyok, úgyhogy az orvosnak is annak kell lennie, különben nem leszek elégedett a munkájával, ezért az ímmel-ámmal jó orvos nem elég.

Előre is köszönöm a segítséget.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook