Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Jelenleg kik a legjobb nőgyógyászok Szegeden, akik lelkiismeretesen dolgoznak? fórum

Jelenleg kik a legjobb nőgyógyászok Szegeden, akik lelkiismeretesen dolgoznak? (beszélgetős fórum)


8. fb66464215 (válaszként erre: 1. - Anna.manna)
2021. jan. 4. 17:49
Én Vincze Emőkèt ajánlanám. Lassan 18 éve hozzá járok. Rendel az Aranyklínikán is. Mindkét gyermekemet nála szültem, lelkiismeretes, és árban is elfogadható.
7. tutu79 (válaszként erre: 1. - Anna.manna)
2021. jan. 4. 16:17

Megkérdezhetem, hogy kinél kötöttél ki végül?

Én jártam nagy nevekhez, Keresztúri, Sikovanyecz, Szabó Kornél, de igazán egyik sem jött be.... Futószalag mindenhol, fizesd a lóvét, és nem érdekli a helyzeted.

Hasonló dilemmával küzdök éve óta, jó volna most már találni egy megbízhatót.

2020. aug. 28. 12:48
En ameddig Szegeden laktam, dr. Nyirati Ildikohoz jartam a medicenterben. De rendel a vasutas rendeloben is, volt hogy oda mentem (mert sz volt kozel). Nem egy kedveskedo tipus, de korrekt, megbizhato, es profi.
5. Apple pie (válaszként erre: 1. - Anna.manna)
2020. aug. 28. 06:12
Közel 8 éve Németh Gábort választottam, nála született a kislányom, nem bántam meg. Magánba jártam hozzá, annyit kérdezhettem amennyit akartam, nem próbálta haladósra venni, mindenre válaszolt türelmesen. Én őt választanám biztos.
4. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Anna.manna)
2020. aug. 27. 09:54

Látod, én pl. a Hodonicky típust választanám. Nem kell nekem, hogy közben beszéljen, még elcsípek egy szót, amit rosszul értelmezek, s már megvan az idegbaj. D

Leírja amit kell, kész. De mindenkinek más jön be.

3. anna.manna (válaszként erre: 2. - Bichi)
2020. aug. 27. 09:48
Nem annyira mindegy számomra, szeretnék fixen maradni egy dokinál és nem vándorolni, mert ha egyszer gyerekre kerül a sor, tudom hogy olyan kezekben vagyok ahol a legjobb nekem. És ezt mielőbb szeretném megtalálni. :) szeretem ha személyesebb a kapcsolat egy jó napot és egy viszlátnál.
2020. aug. 27. 09:42

Egy rákszűrésre nem mindegy, hogy kihez mész? Menj akinél előbb kapsz időpontot, ehhez nem kell sem lejobbnak, sem lelkiismeretesenek lenni.

Egyébként ahogy meg írod, mindenkinek más jön be, én pl utálom, mikor közben magyaráz. Akihez én járok Pesten, azt mindenki szídja, de szerintem meg tök lelkiismeretes, és velem mindig normális volt. Persze van egy szílusa, de én nőgyógyászhoz nem barátkozni megyek :)

2020. aug. 27. 09:03

Engem Dr Hodonicky vizsgált sokáig, elvégzi a dolgát de nagyon csendes. Jobban szeretem meghallgatni és látni hogy közben mi történik velem. De rosszat nem tudok mondani a doktor úrról. Mondjuk még nem volt nagy panaszom.

Fertőzéssel már voltam az SZTK-n, hogy ne kelljen sok ezret egy “pillantásért” kifizetnem, ott nagyjából mindig aranyosak voltak, mikor meglátták hogy milyen fluoros folyásom volt, egyből jöttek a kérdések és éreztem hogy jót akarnak nekem.

Viszont most rákszűrésre mennék és élnék a lehetőséggel, hogy kipróbálnék egy új doktort.

Érzékeny lelkem van, úgyhogy szeretnék mindenképpen kedves és lelkiismeretes doktort választani.

Köszönöm a véleményeket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook