Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyire megbízható a "Levelezőképzések", online tanfolyamokat nyújtó oldal? fórum

Mennyire megbízható a "Levelezőképzések", online tanfolyamokat nyújtó oldal? (tudásbázis kérdés)


1 2
38. Dajka Gábor (válaszként erre: 25. - Bp10)
2023. júl. 12. 13:46

Nem hiszem, hogy adott.

De egy ilyen tanúsítványnak akkor értelme, ha presztízse van, hiszen egy mezei Kft. állítja ki ezeket. Ha adott is, nem ér semmit.

37. Dajka Gábor (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 12. 13:42

Összelopkodott PDF dokumentumokat küldött, volt belőle vagy 20 db. Én cégesen vásároltam meg, és jól megcsinálta nekem a plusz melót, mert nem adott róla számlát.


Én egy hölggyel beszéltem többször is telefonon anno, de belefáradtam, mert nem vezettek sehová ezek.

2022. júl. 7. 15:39

Szia

Feljelentés óta történt valami ?

Kezdtél máshol tanfolyamot ?

35. Zsuzsanyu (válaszként erre: 34. - Linda0125)
2021. szept. 29. 15:41

Szia

Én megtettem a feljelentést, most kaptam meg a határozatot, miszerint egyesítették a bűnügyeket.

Érdemes lenne neked is elmenni a helyi rendőrkapitányságra.

2021. szept. 22. 14:33

Sziasztok! Történt valami a bejegyzéseitek óta? Fejlemény, infó..

Én is elutaltam sajnos..

33. Pinterne38 (válaszként erre: 29. - Karzsu)
2021. jún. 1. 10:44
Én is az vagyok és még sokan mások is. NMHH (Nemzeti Média és Hírközlő Hatóság) jogköre hogy megszüntessék a weboldalait.
32. Pinterne38 (válaszként erre: 30. - Karzsu)
2021. jún. 1. 10:44
NMHH (Nemzeti Média és Hírközlő Hatóság) jogköre hogy megszüntessék az oldalt, a pasi elhalálozott
2021. jún. 1. 10:43

2021.06.01.

Feljelentést tettem a rendőrségen és a nyomozás vége az lett, hogy tájékoztattak a LEVELEZOKEPZESEK.HU ÉS ATANARUR.HU TULAJA A DR. FEJES MIKLÓS ERNŐ ELHALÁLOZOTT. ÉN is áldozat vagyok. És még sokan mások. 2 éve még élt, még beszéltem is vele. Most már csak a weboldalai működnek. Jó lenne, ha nem csak én de más is [link] oldalon a weboldal és a facebook oldalai ügyében írnának:

Facebook oldalai: [link]

[link]


Elküldeném ide a rendőrségtől kapott választ, de nem lehet ide betenni.


Hello - Most már nyugodtan lehet feljelentést tenni, de halott személy ellen nem ér semmit. Illetve most már csak a NMHH (Nemzeti Média és Hírközlő Hatóság) jogköre a weboldalak azonnali leállítása! írjatok minél többen oda kérlek titeket!

30. karzsu (válaszként erre: 25. - Bp10)
2021. ápr. 4. 18:41

Sajnos nem ad.

Figyelem!



www.levelezokepzesek.hu/


Aki erről a weboldalról kívánja magát továbbképezni, ne tegye!!!!!! Átverés, amiről már többen megbizonyosodtunk! Átutaltuk a tanfolyam árát, igaz a tananyagot meg is kaptuk. A feladatokat kidolgoztuk, a szakdolgozatokat megküldtük. Majd vártunk (van aki éveket, én hónapokat), azonban a tanúsítvány nem kerül kiállításra. Hiába a sok email, a sok kicsörgő telefon a bizonyos hirdető eltűnik, amikor már ismerős neki a telefonszámod, letilt.


Ugyanez a csaló ember: www.atanarur.hu/ weboldalon is hirdeti magát, ő ugyanez az ember, aki az előző weboldalon is kínál gyakorlatilag mindenféle továbbképzést általában akciósan!


Kérlek ne utaljatok!!!!!!!!! Legyetek óvatosak, "az ember holtig tanul", most már sajnos ebből is...... !!!


Az illető dr. titulussal rendelkezik (a nevét is tudjuk), ezen kívül több más hamis weboldalt is működtet. Egyetlen weboldalon sincs se egy ügyintéző, sem egy vezető megnevezve. Tudtommal történtek már feljelentések, azonban még mindig működteti azóta is az oldalait.

29. karzsu (válaszként erre: 28. - Guruljka)
2021. ápr. 4. 18:38

Elképzelhető, hogy valós. Dr. Fejes Miklós Ernő a neve. Tudsz esetleg károsultakról?

Zsuzsi

28. Guruljka (válaszként erre: 27. - Karzsu)
2021. ápr. 4. 16:21
A doktori címe valós, vagy csak odaírta?
27. karzsu
2021. ápr. 4. 16:00

Figyelem!


[link]

Aki erről a weboldalról kívánja magát továbbképezni, ne tegye!!!!!! Átverés, amiről már többen megbizonyosodtunk! Átutaltuk a tanfolyam árát, igaz a tananyagot meg is kaptuk. A feladatokat kidolgoztuk, a szakdolgozatokat megküldtük. Majd vártunk (van aki éveket, én hónapokat), azonban a tanúsítvány nem kerül kiállításra. Hiába a sok email, a sok kicsörgő telefon a bizonyos hirdető eltűnik, amikor már ismerős neki a telefonszámod, letilt.

Ugyanez a csaló ember: [link] weboldalon is hirdeti magát, ő ugyanez az ember, aki az előző weboldalon is kínál gyakorlatilag mindenféle továbbképzést általában akciósan!

Kérlek ne utaljatok!!!!!!!!! Legyetek óvatosak, "az ember holtig tanul", most már sajnos ebből is...... !!!

Az illető dr. titulussal rendelkezik (a nevét is tudjuk), ezen kívül több más hamis weboldalt is működtet. Egyetlen weboldalon sincs se egy ügyintéző, sem egy vezető megnevezve. Tudtommal történtek már feljelentések, azonban még mindig működteti azóta is az oldalait.

2021. márc. 1. 19:52

Sziasztok,


az egyik legbecstelenebb cég, amellyel valaha is találkoztam.

Egy rakat anyagot, szelektálás nélkül, feltesznek a dropboxba, nagy katyvasz az egész...

A levelekre soha nem válaszolnak, telefonon nem elérhetőek. Egyszóval csaló banda.

Bizonyos okok miatt többször futottam neki a tanfolyamnak (tönkrement gép, elszállt anyag), de a megkeresésre nem válaszolnak. Ötvenezer ugrott...

Szánalmas, hogy így próbál valaki megélni manapság.

Röviden, kerüld el őket!

25. bp10 (válaszként erre: 22. - Dajka Gábor)
2020. nov. 27. 22:32

sziasztok,


tegnap vásároltam én is a pszichol konzulens képzést, lehet, hogy előbb kellett volna itt olvasgatnom...


Az anyag tényleg nem olyan, amire számítottam, de tanúsítványt ad azért a végén?

24. bp10
2020. nov. 27. 22:30

sziasztok,

tegnap vásároltam én is a pszichol konzulens képzést, lehet, hogy előbb kellett volna itt olvasgatnom...

Az anyag tényleg nem olyan, amire számítottam, de tanúsítványt ad azért a végén?

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Dajka Gábor)
2020. nov. 24. 14:45
Köszönöm! Gondoltam! :) Hány oldalas volt az anyag?
2020. nov. 9. 23:45
Full kamu. Pszichológiai konzulens képzést vásároltam. Egy nagy szar az anyag amit küldtek és számlát sem kaptam a többszöri kérésem ellenére sem.
2020. júl. 13. 13:10
Végeztem coach képzőt ( nem volt két fillér). Tanultam hasznos dolgokat, de ezeket könyvekből is össze tudtam volna szedni. Nekem csalódás volt, pedig akreditált, jó hangulatú képzés volt. Ennél a szakmánál szerintem nem szükséges drága tanfolyam. Szinte minden ingyen fent van a neten. Szorgalom, elhivatottság, rátermettség kérdése. Persze akinek van felesleges pénze...
20. Amaunet (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 13. 11:08

Valóban, a papír nem minden, de én nem mennék olyan, magát szakembernek nevező, de oktatásban nem részesülő coachhoz, aki a neten szedte össze a "tudását" hasonlóan kókler személyektől.


Fura, hogy a levelezőképzés vélhető csalását kifogásolhatónak tartod, de emellett ugyan úgy csalást javasolsz másoknak.

2020. júl. 13. 10:50
a papír sem minden
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Merika1969)
2020. júl. 13. 10:47

Szia! Nem jelentkeztem, mert továbbra sem derült ki, ki van a cég mögött. Nem jegyzik sehol sem. Autodidakta módon meg bármit meg lehet tanulni, sok könyv, videó van jóformán minden témában. A coach tanfolyamok nagyon drágák, és ha nem egyetemi képzésben veszel rész ,hiába végzed el, nem használhatod a coach nevet, bár vannak kis kapuk. Az a gond - hiába állít ki a "Levelezőképzásek" coach bizonyítványt - nem jegyzik sehol, nincs neve. ha nincs több százezer forintod, inkább vásárolj coach, és pszichológiai témájú könyveket, és az ineterneten is sok hasznos írás van. Bizonyítványt , oklevelet magadnak is kiállíthatsz - bármely nyomda párszáz forintért kinyomtat oklevelet - és találj ki valami jól hangzó, külföld fantázianevet.

A kutya sem fog rájönni, hogy mennyire igaz...:)

Maga , a technika könnyen elsajátítható - de rátermettség, elhivatottság kell ebben a szakmában, a papír s minden.

17. merika1969 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 8. 08:56
Szia Fórumnyitó! Ha olvasol még...Végül jelentkeztél képzésre? Ha nem ide a "levelezokepzesek.hu/kapcsolat/" oldalra, akkor megosztanád, hogy találtál-e pszichológia konzulens képzést valahol? Én is ilyet keresek, de rajtuk kívül nekem nem sikerült találni máshol. Megbízható levelező képzés érdekelne akár coach témában is, ha esetleg tudna valaki ilyet megfizethető áron! Köszi!
2020. febr. 14. 12:59
Mintha teljesen halott lenne az oldal.
15. Guruljka (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 11. 08:21
És ki tudja, mióta működgetnek így.
2020. febr. 10. 12:36

Az a poén, hogy marketing, menedzser tippeket is árulnak többek között, viszont magukat nem tudják minőségben menedzselni...

Alap, hogy hiteles legyen egy cég/iskola! Ha nincs név, működési engedély, adószám mögötte, hiteltelenné válik.


Hangsúlyozom - engem nem zavar, ha számlát nem ad, vagy nincs hivatalos bizonyítvány - csak a tudás anyag érdekelne, de erről sem ad bővebb felvilágosítást. Ez valami netes kurzus lehet - de ahhoz meg drága - kb. 8- 10 000 Ft - ért árulnak jegyzeteket mások.

13. Guruljka (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 9. 07:31
Vagy ugyanaz a sablonjuk, amivel a weboldal készült.
12. Guruljka (válaszként erre: 11. - Bözsi néni)
2020. febr. 9. 07:30
Igen! De egyébként is elérhető képzések kiderítéséért mire fel kér el 50 ezer forintot? Különösen cégbejegyzés nélkül.
11. Bözsi néni (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 8. 22:17
Ha nem gondolod megbízhatónak, akkor keress olyat, ami megbízhatò. Online képzések címszóval például.
2020. febr. 8. 21:42

Az nem baj! De akkor is kellene valamit mondani az oktatókról, a forrásokról!


A telefonszám alapján ez az oldal jelent meg:

[link]


De nem tudni, ki a kisöreg a videón.

Neki ez az oldala - ami igencsak hasonlít a "levelezőképzések oldalra"...csak az ér valamivel drágább - de mintha lenne közök egymáshoz.


[link]

2020. febr. 8. 21:22
Nem a saját képzéseiket áruljái, hanem más oktatási cégekét. Írják a weboldalin, csak el kéne olvasni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook