Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bognár Anikó online műkörömépítő tanfolyam fórum

Bognár Anikó online műkörömépítő tanfolyam (beszélgetős fórum)

13. Nyuff
2014. márc. 17. 19:37
Hát nem tudom.... nem hiszek ezekben az online dolgokban, pláne nem ebben a témában! Nekem is rengeteget kellett GYAKOROLNOM de nem csak úgy, hogy nézem a neten.... hát nem tudom, kívánom, hogy hasznodra váljon :)És igen you--be-on is van rengeteg... lehet kár érte pénzt adni :/
12. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 11. - 9b10f3d7ff)
2014. márc. 15. 12:44
Bocsánat, nagyon félre néztem, ahogy lapoztam, úgy láttam nekem válaszoltál.
11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 8. - Kiyara)
2014. márc. 15. 12:43
Én nem azt mondtam, hogy fizessen be. Én egy kérdésre válaszoltam,- Beülnék-e olyan emberhez, aki internetes tudás útján szerezte meg az ismereteit?- Igennel válaszoltam rá, hiszen, ha minőségi munkát végez, miért ne???...nincs a homlokára írva senkinek, hol sajátította el a (szakmája,) munkája rejtelmeit.
10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - Szilke*)
2014. márc. 15. 12:38

Csak magán véleményem, akinek van valamihez tehetsége elég ha a fortélyokat ellesi, mert olyan ruhákat varr, hogy a ruhatervezést, varrást évekig tanuló a csodájára járhat. Fodrásznak, műkörmösnek is, ha semmi szépérzéke, fantáziája, járhat is iskolába, akkor sem tud szép archoz, kézhez illő munkát készíteni.

Így van ez mondjuk a könyvelővel is. Lehet valaki egy számviteli osztályon érettségi urán a gyakorlatban többet tud, mint aki mérleglépes könyvelőként kiesett az iskolapadból.

Az érzék sokszor többet számít, mint a bemagolt tudás,

9. Szilke* (válaszként erre: 8. - Kiyara)
2014. márc. 15. 11:21
Igen, es ez nem is okjs kepzes, a csaj ad egy oklevelet. Nem is lehetsz vele vallalkozo, csak alkalmazott. Azert ez furi. De otthonra pont eleg, bar en inkabb azt mondanam, h ha ebbol akar megelni az ember lanya, akkor menjen el egy igazi tanfolyamra:)
2014. márc. 15. 11:12

Akkor minek a tanfolyamra befizetni youtoobon is sok step by step video van rèszletesen, sok forum stb....

Èn is hasznosabbnak làtok egy "rendes" tanfolyam elvègzèsèt, Fõleg ha dolgozni is szeretnèl vele.

7. Szilke* (válaszként erre: 6. - 9b10f3d7ff)
2014. márc. 15. 11:12
Haaaat... Szepsegiparban dolgozom, nem mint kormos es szerintem normalisan nem lehet, kell a gyakorlathoz segitseg is nem keves. Persze csak a minosegi munkahoz, akihez nem csak 3x megy el egy vendeg. Szerintem.
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Szilke*)
2014. márc. 15. 10:41
Simán, lehet sokkal több és hasznosabb technikát tanul meg. Valószínű, sőt biztos valakinek a körmein gyakorol közben.
2014. márc. 15. 10:34
En elvegeztem egy ilyen online tanfolyamot, igaz Angliaban. Meg voltam vele elegedve, sok reszletes videoanyag lepesrol lepesre, konyvek, ingyenes tanari tamogatas telefonon, mailben es elo chaten.
4. Szilke* (válaszként erre: 1. - Golddd)
2014. márc. 15. 10:20
Te beulnel valakihez, aki online tanulta? En ugyan nem! Az oke, h gepiras online, de ilyesmit?
3. moonlight13 (válaszként erre: 2. - Nyuff)
2014. márc. 15. 09:53
Interneten történő oktatás.
2014. márc. 15. 09:36
Lehet buta vagyok, de milyen az az online? :O
2014. márc. 15. 07:47
Tapasztalatok Bognár Anikó online műkörömépítő tanfolyamával kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook