Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeri valaki a PhytoDynamic kapszulát? Tapasztalatok? Ára? fórum

Ismeri valaki a PhytoDynamic kapszulát? Tapasztalatok? Ára? (beszélgetős fórum)


1 2
16. Atti33 (válaszként erre: 15. - Kathrina)
2016. jan. 28. 19:21
Az az onkológus főorvos akiről szó van, mellesleg a SOTE-n egyetemi tanár.
15. Kathrina (válaszként erre: 10. - Atti33)
2016. jan. 20. 11:29
Akkor annak az onkológus főorvosnak el kellene olvasnia a SOTE klinikai vizsgálati eredményét, és ha nem érti, újra elvégeznie az orvosi egyetemet :-P
14. Kathrina (válaszként erre: 12. - Ardeleán Istvánné)
2016. jan. 20. 11:28

Kedves Ardeleán Istvánné!


Kíváncsi lennék milyen indítattásból vette meg először a Phytodynamyc kapszulát, és hogy milyen módon jutott hozzá?


Üdvözlettel

2016. jan. 19. 09:27
Üdv! Maradt 3 doboz PhytoDynamic kapszulám, 2017. 10.20-ig van rá szavatosság, nem tudnád valakinek elszerezni, 18000-ért adnám.?
2016. jan. 19. 09:18
Nekem maradt 3 doboz PhytoDynamic kapszulám, 25200 az ára, én odaadnám 18000-ért dobozát, ha érdekel valakit! Szav. idő :2017.10.20
11. Zakkantcsajszi (válaszként erre: 5. - Belluka)
2015. okt. 27. 08:41
Bocsánat,hogy beleszólok de most őszintén..melyik az az orvos aki emellett fog voksolni??! saját maga ellen nem beszél!!Egy orvosnak nem érdeke h gyógynövényeket szedjen az ember pláne az nem h meggyógyuljon tőle.Nem fog orvos így nyilatkozni ő qrva jól megél a sok gyógyszer eladásából meg a kemókból.
10. Atti33 (válaszként erre: 5. - Belluka)
2015. aug. 4. 18:00
Olyan onkológus főorvossal beszéltem, aki ismeri ezt a "Dr. Tóth József MD-PhD"-t.Azt mondta,hogyha ő tényleg leírta ezt a "tanulmányt",akkor megőrült.
2015. aug. 4. 17:56
Édesapámnál tavaly diagnosztizáltak tüdőrákot mellhártyaáttéttel.Végig adtuk neki ezt a "csodaszert" napi 3x2-t.Az égadta világon semmi de semmi javulást nem mutatott,a kemó miatt kihullott a haja,csontsovány lett,idén februárban meghalt.Mindenki döntse el,hogy megéri-e százezreket kidobni az ablakon ilyen szarokra.Mi túlvagyunk rajta.
8. Algernon1 (válaszként erre: 5. - Belluka)
2015. jún. 6. 15:07
..nem, nem kapsz orvos nevet...ezek szemfényvesztők, gátlástalan gyilkosok
2015. jún. 6. 15:03

még valami: az a sok tetü, akik ebből akarnak megélni-adassék meg nekik, hogy magukon kelljen kipróbálni..

Nem szabad komolyan venni, amit ilyen módon reklámoznak-és tessék csak odafigyelni!- minden csak lehetséges..."javíthat, segíthet"- feltételes módban- mert ezek a hiénák előre mossák kezeiket!

2015. jún. 6. 11:18

Igen, izgalmas-főleg azoknak, akiket már halálra ítéltek...és érzékeljük, hogy tombol az onko-biznisz!

Találtam egy linket, ahol pénzért tudok regisztrálni (hja, a gyógyító szándék)...

..és ahogy érezzük, hogy közeledik, minden marhaságot megveszünk-a pénztárca lehetőségének függvényében- de ez a hosszú évtizedeken keresztül befizetett társadalombiztosítás feladata!!

csak ellopták azokat a pénzeket, és ugyanazok, akik ellopták, most pusztítják a magyarságot! (meg többek közt a palesztinokat)

2015. ápr. 29. 16:52

Kaphatnék egy orvos nevet, elérhetőséget, aki szerint ez a kapszulás szer bizonyítottan hatékony, és Ő ajánlja a betegeinek, akik valóban jobban vannak ?

Most nem a "hivatalos" tanulmányra gondolok, ami fénymásolva terjed, Dr. Tóth József MD-PhD stb. alatt, hanem egy hús-vér, orvosra aki tényleg leteszi a voksát mellette, akár úgy is, hogy ez csak étrendkiegészítő és nem orvosság, de mégis felerősíti a beteg ember.

Előre is köszi.

2014. márc. 7. 14:23

Kedves Fórumozók!

Nagyon köszönöm mindenkinek, aki személyesen írt az e-mail címemre. Igyekeztem mindenkinek válaszolni.


Most már túl vagyunk párommal a kapszula kipróbálásán. (ketten elfogyasztottunk 3 levélnyit).

Mi nem éreztünk semmi különöset az 1 hónap alatt.

Igaz semmilyen akut betegségünk nincs.


Biztosan nagyon hasznos ez a kapszula és az antioxidánsok általában.

A kapszulát én a magam számára túl drágának találom, hogy rendszeresen fogyasszam. (tudom, lehet terjeszteni és akkor egyre olcsóbb, de erre nincs időm)

A kapszula hatásmechanizmusának tanulmányozása következtében továbbra is szedek antioxidánst - volt itthon egy csomó Acay Barry, Resveratrol - amiknek a beszerzését sokkal olcsóbban meg tudom oldani.

2014. jan. 27. 23:07
Érdekel még a csodaszer? Hosszasan lehet beszélni róla.
2014. jan. 2. 18:48

Szia, Borostyán!

Nem ismerem a kapszulát, most hallottam róla.

Szívesen kipróbálnám.

Kutakodom kedvezőbb ár után.

Írod, hogy többen olcsóbb.

Ez hogy van?

Légyszi írj shanclan@gmail.com

2013. nov. 7. 08:55
Tapasztalatokat szeretnék a kapszulával kapcsolatban. Kinek mennyire vált be, tényleg olyan jó? Ha többen összeállunk, állítólag olcsóbb. Árak is érdekelnek és akinek még szüksége lenne rá. Köszönöm!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook