Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeri valaki a Januviát? Tapasztalatokat várok, kire hogyan hatott, ki szedheti, ki nem. fórum

Ismeri valaki a Januviát? Tapasztalatokat várok, kire hogyan hatott, ki szedheti, ki nem. (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 17. 16:12

Arra, hogy kik szedhetik. Férjem 2.típusú, és amíg egy közeli ismerősünk, akinél ősszel derült ki a betegség, ugyanaz az orvos neki ezt ajánlotta, a páromnak a diaprelt, a merckformint és társait. Az ismerős cukra annyira jó, hogy a merckformint hamarosan elhagyhatja a doki szerint, a párom reggeli cukrát képtelenek vagyunk 7 alá vinni. Kiváncsi lennék, kinek adható, kinek nem.

Bár azt mondta az ismeős, ő kérdezgette a dokit, nem magától ezt írta fel.

2009. máj. 17. 15:58

Pontosan mire vagy kíváncsi?


Nekem magas volt az inzulinszintem, és a májenzimjeim is az egekben voltak. Ezért a Mercformint és "testvéreit" nem szedhettem.

A Glucobay is panaszt okozott.


Amióta a Januviát szedem, normalizálódott a májenzimem és a vércukrom is közelít a normálishoz. A HbA1C legutóbb 6.2 volt. Igaz, mellette szedem a Diaprel MR-t is.

4. 6190a5cfb4 (válaszként erre: 2. - 707655fba1)
2009. máj. 17. 15:46
Tudnál írni róla bővebben? Akár PÜ-ben?
2009. máj. 17. 15:44
A napokban hallottam egy cukorbetegtől, ez egy új gyógyszer. Amit találtam róla, elég vegyes, személyes tapasztalatokat szeretnék.
2009. máj. 17. 15:43

Szia!

Szedem már néhány hónapja.

2009. máj. 17. 15:42
Ismeri valaki a Januviát? Tapasztalatokat várok, kire hogyan hatott, ki szedheti, ki nem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook