Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyerekek szedhetik a Forever Bee Pollen terméket? Mire jó? fórum

Gyerekek szedhetik a Forever Bee Pollen terméket? Mire jó? (tudásbázis kérdés)


2023. jún. 10. 05:42
Orvosi felügyelet nélkül ilyeneket szedni ,gyereknek adni felelőtlen dolog!Mi fül-orr-gégész,allergológus mellett csináljuk az immunterápiát....második éve.... pozitív tapasztalatokkal...már csak egy év ...és tünet és gyógyszermentes lesz a gyerek évekig ...drága de hosszabb távon megéri majd.Már első évben jelentős volt a változás.
7. Gavrilo1 (válaszként erre: 1. - Kolibri)
2013. jún. 10. 07:08
Írtam privátban.
6. Kolibri (válaszként erre: 4. - Dee)
2013. jún. 9. 17:45
Ja,es szamitok a segitokesz,hasznalhato hsz-okra,ahogy azt itt a hoxan megszokhattam.
5. Kolibri (válaszként erre: 4. - Dee)
2013. jún. 9. 17:41
Pontosan ezert kerdezem,mert nem tudom pontosan mire valo. Pontosan ezert tajekozodok es erdekel masok tapasztalata a szerrel kapcsolatban. Ez igy jo lesz?
4. dee
2013. jún. 9. 15:24
Ha azt se tudod mire való akkor miért akarod a gyerekednek adni?????????????????
2013. jún. 9. 15:15
Koszi
2. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - Kolibri)
2013. jún. 9. 15:10

Nekem nem vált be, negyed szemmel kezdtem, de a 2. nap után már fulladtam tőle, nagyon nehezen kaptam levegőt.Pedig akkor még nem volt allergia időszak, mert előtte kellett elkezdeni, még allergia alatt se fulladtam így.. Abba is hagytam a tünetek észlelése után.


Persze lehet van olyan akinek beválik. Én nem merném a gyerekemnek adni.

Persze az Flp-sek ezt tuti cáfolni fogják, mert kell nekik a pénz.


Nekem tavaly alig jött ki az allergiám, a Ganoderma gombát szedtem. Más nevén Pecsétviasz. Nem mondom hogy nem volt tünetem, de semmi volt az előző évekhez képest, simán túlvészeltem a csúcsidőszakot is. Az idén is ezt fogom szedni.

2013. jún. 9. 14:49
Gyerekek szedhetik a Forever Bee Pollen termeket? Mire jo?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook