Irjuk le, mondjuk el, dühöngjünk, örüljünk együtt! (beszélgetés)
... csörgesd meg.... naaaaaaaaaaaaaaa :)
De csak egyet! :)
:(
Ne agyalj rajta...
Amúgy sztm írj neki iwiwen. Nem vesztesz vele semmit!
Dinkaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D
Az új képed pedig tök jó (csak picit homályos) :) És nem sunyi, hanem vagány!!! :)
Balu kapitány halak :)
Az exem meg rák volt.
Állítólag hozzám a vizes jegyek illenek :D
Engem nem izgat ki miben illegeti magát---én ebben illegettem magam! :DD
már nem az őskorban élünk,hogy ne lehessen szoknyát húzni,különben is alacsony vagyok a hosszú szoknyához! :DDDDDDDDD
Szerintem is :D De amúgy sztem ha lenne hozzá alakja, ő is felvenné, tuti, ... csak hát biztos nem állna jól neki most :D
De ilyen hülyeséget... Jó, azt tudom, hogy az oláh-oknál a hosszú szoknya mehet csak, de azok tradicionális roma szoknyákat hordanak. De nekem van ismerősöm, aki cigó (Balázs legjobb haverjának felesége), full pénzesek, és nagyon jó nevelést kapott, és simán hord minit. :)
Imádom hát! :) Na, akkor majd azt veszünk :P :)
Rendben, megdumáljuk, aztán összehozzuk majd (csak ne laknál a világ másik végén..ájjj :( )
Hellooo!Itt vagyok én,csak bekentem a táncos lábamat,mert uffáj!
áááh faszom se megy oda többet,nem érdemes leállni senkivel,ha valaki nem érti,hogy én miért vagyok ilyen hát nem érti!Én sem értem,nem hogy ők?!?! :DDD
Aha, ő...bejelölt iwiwen...tök örültem neki.
Biztos kérdeztem már, de te milyen jegyű vagy?
Fú, én nagyon tudok ám vitázni, az biztos :) Vihart csinálok egy teáskanálnyi vízből is :D Rossz természetem van ilyen szempontból, sajnos.
Nem tudom. Lehet, a másik fórumon van :D Roma pasis :)) Voltak érdekes hozzászólások a témában :D Ugye Meli? :))))))
További ajánlott fórumok:
- Ma vagy mondjuk harminc éve könnyebb fiatalon semmiből indulni?
- Kinek, hogy köszön a 3-4 éves gyereke, mondjuk egy pénztárosnak, ha épp odaérünk? Köszön egyáltalán?
- Lehet választani, ha mondjuk én császárral szeretnék szülni?
- Lehet-e PCO-t kezelni természetesen, mondjuk természetgyógyász segítségével? Vagy marad az orvosi út?
- Vajon miért vonzóbbak a fehér köpenyes vagy művész férfiak, mint mondjuk az irodai alkalmazottak? Nektek milyen típusúak a zsánereitek?
- Avar, eső, csend... Tíz dolog, amiért örüljünk az ősznek!