Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intimplasztika fórum

Intimplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
1436. VALucky (válaszként erre: 1435. - Tulipán*)
2018. jan. 10. 17:00
Megertelek, en is igy jartam. Egyik oldalt semmit sem hagytak, igy az erzekeny reszeket nem fedi semmi :( 7 honapos vagyok amugy es meg mindig erzekeny ami fura, ahhoz kepest h 3 honapot igernek. Ja es rancos lett, de ez a kisebb baj. A lezeresre kivancsi vagyok milyen hamar gyogyul meg, vk irta h ilyenen volt. Majd irja meg ha mar nem faj egyaltalan. Koszi
1435. tulipán*
2018. jan. 9. 23:12
ha már az intimplasztikát végző orvosokról van szó ... Dr. László Zsoltot személy szerint senkinek sem javasolnám. Még annyira sem tudta összehozni a műtétet, hogy a két oldal megegyezzen. Teljesen más profilt alakított ki mindkét oldalon, pedig ez aztán nem tűnik egy bonyolult beavatkozásnak. Hadd ne mondjam, hogy bánom, hogy rábíztam magam...
1434. Szendi88 (válaszként erre: 1428. - Kisszundimégjólesne)
2018. jan. 9. 23:08
Megkérdezhetem, hogy kinel csinaltattad es mennyiert? Koszonom! :)
1433. Pirosbögre (válaszként erre: 1425. - Kinguci22)
2018. jan. 8. 08:53

Szia! Bocsánat, most válaszolok csak, de nem néztem a fórumot.:)

Én elég határozott, kemény vagyok, és nem annyira érdekelt, milyen dr. Sikos stílusa, csak csinálja meg jól a munkáját, és szakmailag csakis jó dolgokat olvastam róla. Végtére is, nem pszichológus, nem a lelkemet kellett pátyolgatnia, arra is van szakember. :) Nem kedveskedő, de ezt ellensúlyozzák az asszisztens hölgyek, akik viszont egytől-egyig borzasztóan megértőek, cukik.

Nekem akkor fájt csak igazán, amikor kiment az érzéstelenítő, akkor csillagokat láttam, de pár óra alatt elmúlik. Nekem pénteken volt a műtét délután, és hétfőn már dolgoztam. Pingvinjárás azért volt kb. egy hétig, meg aggódtam egy sebszétnyílás miatt, de azt mondták, ez normális. Azt mondták a kontrollon, semmit se használjak, de én azért betadine-t kentem rá fültisztítóval. Azt tudom, hogy zsíros krémet (tehát körömvirág, ilyenek az TILOS!!!, de ezt el is mondják. Rendszeres mosakodás kb egy hónapig volt. Utána szinte hiányzott. :)

ÉS ma már tényleg annyira távolinak tűnik a dolog, hogy olyan, mint ha sosem lett volna ez a problémám, de bármikor újra megtenném... :)

1432. plumbear (válaszként erre: 1430. - Shannon30)
2018. jan. 8. 01:15
300 ezer volt, viszont azt sajnos nem tudom, hogy mennyit kell várni, mert én már előre tudtam hogy mikor szeretnék majd menni és kb. két hónappal előtte jeleztem, hogy mindenképpen szabad legyen az az időpont.
1431. Shannon30 (válaszként erre: 1427. - Lana.del.rey)
2018. jan. 7. 01:09
Irj majd mi volt! :)
1430. Shannon30 (válaszként erre: 1429. - Plumbear)
2018. jan. 6. 02:06

Koszi a beszamolot!

Falusnal jartam en is par honapja, baratnomet kisertem mellnagyobbitas konzultaciora es valoban nagyon szimpatikus doki.

En tavaszra tervezem a mutetet, es eredetileg Sikoshoz keszultem menni, mert a stilusatol fuggetlenul, amire itt sokan panaszkodnak, szerintem a kepek alapjan eleg meggyozoek a munkai.

De most elgondolkodtam Faluson is. Hadd kerdezzem meg, hogy o mennyiert dolgozik? Illetve mennyit kellett varnod a mutetre a konzultacio utan?

Koszi szepen a valaszodat!

1429. plumbear
2018. jan. 4. 21:52

Sziasztok!

Két hete volt a műtétem Dr. Falus Györgynél.

Már régóta zavart a kisajkaim mérete, az utóbbi időben már nem is nagyon feküdtünk le a barátommal, mert nem tudtam elengedni magam közben. Nagyon vártam, hogy túllegyek a műtéten, de rettenetesen féltem is tőle. Sikos doktorhpz semmiképpen sem mentem volna azok után, amiket a fórumon olvastam néhány lánytól. Nagyon izgulós vagyok, tudtam, hogy teljesen rá fogok stresszelni a műtétre, ezért nagyon fontos volt, hogy olyan dokihoz menjek, aki türelmesen viseli ezt, aki megnyugtat. Falus doktor már a konzultáción nagyon szimpatikus volt, mindent részletesen elmondott. Tudtam, hogy mindenképpen hozzá szeretnék majd menni és egyáltalán nem is bántam meg.

A műtét előtt nagyon féltem. Volt olyan pillanat, amikor azt éreztem, hogy inkább hazamegyek és hagyom az egészet, de tudtam, hogy nem véletlenül vagyok itt és hogy haragudnék magamra később, ha nem csinálnám végig. A doktor úr borzasztó türelmesen és barátságosan állt hozzám végig, nagyon megnyugtató volt a jelenléte. Az érzéstelenítő injekciók nagyon fájtak, de utána fájdalmat már nem éreztem. A műtőben mindenki nagyon kedves volt, a műtősfiú végig fogta a kezem és beszélgetett velem.

Féltem attól is, hogy erős fájdalmaim lesznek majd, ha kimegy az érzéstelenítő hatása, de nem így történt. Pár órával a műtét után enyhe fájdalmat kezdtem érezni, akkor bevettem egy fájdalomcsillapítót és jegeltem kicsit a területet. Később már egyáltalán nem éreztem fájdalmat, így többször már nem kellett gyógyszert bevennem. A seb végig gyönyörű maradt és napról napra szebb.

A doki felszívódó varratokkal dolgozott, nem kellett csomóátvágásra mennem, a varratok kb. fele már fel is szívódott, de egyébként egyáltalán nem éreztem azt a kényelmetlen érzést, amiről sokan írtak a csomóátvágás előtt. A járásom is már a 3. napon teljesen rendben volt, egy hét után tudtam normálisan ülni is.

Én teljesen elégedett vagyok a doktor úrral minden tekintetben. Igazán lelkiismeretes, türelmes és nagyon precíz, szép munkát végzett. Örülök, hogy őt választottam.

2018. jan. 4. 17:36
Nos, csajok, itt vagyok, megvagyok. Kockaztattam, lezeresre mentem, Hevizre. Csaknem egy honapja tulvagyok rajta. Hala az egnek! Szerintem senki ne gondolkodjon sokat, ha szeretne! Azert nem volt orommamor nemely fazis, de en azt mondtam, h nekem ez mindent meger. ;)
2018. jan. 4. 16:39

Sziasztok Lányok!

Sokat böngésztem már a fórumot november óta, akkor volt konzultációm Síkos doktornál, és elérkezett az idő, holnap lesz a műtét délután! Eléggé izgulok, leginkább az injekciók és a műtét utáni fájdalom miatt!

Drukkoljatok :)

1426. ediedo
2017. dec. 18. 00:15

Sziasztok! Engem 12-én kedden műtöttek, a Nőgyogyaszommal csinaltattam meg, mert anno amikor utana jartam ennek irrealisan draganak talaltam ezeket az osszegeket, igy megkerdeztem a Nogyogyaszom es aztmondta persze, csinalt mar ilyet. 60.000forintot fizettem altatassal, plusz a vizsgalatok (verkep, stb) az 8.000.- volt.

A héten itthon voltam, holnap viszont mar visszamegyek mert nem birom elviselni magamban a varratokat. Az okoz a legtobb kellemetlenseget, hogy szurnak a varratok( nem felszivodot kaptam) Remelem holnap ki is szedik, mert eredetileg csak szerdan kellett volna mennem. Ha barkinek barmi kerdese van szivesen valaszolok:) Edina

1425. kinguci22 (válaszként erre: 1424. - Pirosbögre)
2017. dec. 11. 21:57
Szia! Mindenkinek erdekel reszletesen a gyogyulasi folyamata, igy a tied is :D megtenned, hogy leirod, nagyjabol mennyit fekudtel, meddig jartal furan, meddig mosakodtal rendszeresen es mivel fertotlenitetted stb.? Illetve sokan kifogasoltak Sikos stilusat korabban, neked mik a tapasztalataid vele kapcsolatban? Mennyi ido utan kerult sor a mutetre a konzultacio utan?
2017. dec. 11. 17:55

Nagyon kevesen írnak sokkal a műtét után. Én dr. Síkosnál voltam, lassan fél éve. A gyógyulás hosszabb folyamat, de minden percért megéri, mert összehasonlíthatatlan az érzés. Egy hónapig nagyon érzékeny, a sebek is lassan gyógyultak, volt szétnyílás is, de ha szépen követed a tanácsokat, amivel ellátnak, nem lehet baj, és mindenképp meggyógyul, semmi nyoma nem marad. Nem tökéletesen szimmetrikus, de ez egyáltalán nem zavaró.

Ez biztosan egyén függő, de a szex 1 hónapig nemigen játszik, viszont utána összehasonlíthatatlan, a kényelemről nem is beszélve, hogy nem kell igazgatni a dolgokat. :) Én szinte már nem is emlékszem, hogy megtörtént, de bármikor újra vállalnám. :)

1423. Pheebee1 (válaszként erre: 1421. - Mimzi)
2017. dec. 11. 08:30
Betadin-nal fertotleniteni kell, nekem legalabbis mondta az orvos, plusz aloe veras spray-vel igaz nekem lezerrel volt a mutet es Panthenol sprayt ajanlott. .
1422. agi073
2017. dec. 8. 15:13

Sziasztok!


Van aki lézerrel csináltatta a műtétet? Voltak ennek előnyei, hátrányai?


Megírná, hogy hol?


Sokan írtok, hogy csomóátvágás így és úgy! Az tulajdonképpen mit jelent?

1421. Mimzi
2017. dec. 3. 08:16
Sziasztok! Engem csütörtökön műtöttek Székesfehérváron. Egyenlőre nem tudom megmondani,hogy mennyire vagyok megelégedve a végeredménnyel,mert elég szörnyű érzésre és látványra is. Szerdán megyek vissza,elvágja a varratokat. Eddig valahogy elvoltam,de reggelre elkezdett nagyon feszülni. Nem látom jobban gyulladtnak,nem is gennyes nem vérzik. Szedek fájdalomcsill. és gyulladáscsökkentőt ill. fújom gyógynövényes sprayvel és jegelem. Nálatok meddig tartott ez a feszülő érzés. Mivel tudtátok enyhíteni? Valaki használt esetleg krémet vagy fertőtlenítőt?Köszönöm a válaszokat
2017. dec. 1. 13:26

Sziasztok!

Szeretném dr. Sikost én is kicsit megvédeni, mert így érzem igazságosnak.

Olvasom, hogy mások milyen horror áron dolgoznak, nem igazán tartom reálisnak ezeket az összegeket.

A doktor úr stílusát lehet elemezgetni, de összességében én teljesen elégedett voltam és vagyok mindennel.

Az életem azóta teljesen megváltozott és ezt köszönöm neki.

1419. kinguci22 (válaszként erre: 1418. - 0de1a93848)
2017. nov. 30. 20:23
Azt tudod esetleg, hogy az oldalan feltuntetett 300 000 Ft helyi erzestelenitesre vagy altatasra vonatkozik-e?
2017. nov. 30. 18:24
Dr. Lévay Bernadett nagyon jó
1417. uborka12
2017. nov. 27. 21:56
Sziasztok!kb 1 honapos vagyok hamar meggyogyult a seb mar nem is erzekeny.annyi van nekem h alul szepen alakuk de felul meg kicsit olyan a bor h ahol a varrasok voltak ott beljebb van huzodva a bor es olyan mintha meg ugye ossze lenne varrva.mar nincs sehol benne varrat es mar 100%osan osszefort csak arra lennek kivancsi h aki mar tulvan rajta tapasztalt e hasonlot?fog meg valltozni?
1416. regisztracioo01 (válaszként erre: 1415. - Kinguci22)
2017. nov. 21. 21:09
Kb egy hetig vagy a csomoatvagasig, de akkor mar pl farmerban mentem kocsival. Szoval az mar tenyleg szinte eszrevehetetlen volt. Pontosan tenyleg nem tudom megmondani, de kb az egy het realis. :)
1415. kinguci22 (válaszként erre: 1414. - Regisztracioo01)
2017. nov. 21. 20:53

Koszi, ez igy egesz jol hangzik. :D Es az ules mennyire es meddig volt nehezebb vagy fajdalmas?

Amugy barkinek a gyogyulasi folyamata erdekel, meg az, hogy kinel volt es mennyibe kerult a mutete Pesten. 😊

1414. regisztracioo01 (válaszként erre: 1413. - Kinguci22)
2017. nov. 21. 15:04
Hat szerintem hiheto, ezt be lehet adni, meg egy ido utan fogsz tudni figyelni ra h ne jarj benan. Plusz ha fajdalomcsillapitozol akkor szepen el lehet vele lenni egesz nap. Az meg oke h nem egyedul laksz, de gondolom azert valamennyit tudsz majd otthon pihenni, akkor meg egy lazabb melegito ala nem veszel fel bugyit akkor ugy turheto.
1413. kinguci22 (válaszként erre: 1412. - Regisztracioo01)
2017. nov. 21. 11:49
Koszonom szepen. :) Meg annyi, hogy a jaras mennyire volt feltuno? En sajnos abban a helyzetben vagyok, hogy nem elek egyedul, es az kizart, hogy a csaladomat beavassam... olyasmi szerinted hiheto, hogy nagyon meghuztam a laban edzes kozben vagy ilyesmi? Nem tudom mit talalhatnek ki :/
1412. regisztracioo01 (válaszként erre: 1411. - Kinguci22)
2017. nov. 20. 18:28
Hat az elejen sok fajdalomcsillapitot szedtem, h tudjak rendesen aludni. Nekem volt olyan szerencsem h en egy hetig csak fekudtem mert vettem ki szunetet a melohelyemrol. Akkor vegig semmit nem csinaltam. Visszagondolva nem cainalnam ujra igy mert eluntam az eletem is. :) A jarasom csomotatvagas utan kezdett alakulni mert akkor mulik el a feszito erzes amit a varratok okoznak. Szoval 10 nap utan sokkal jobban felgyorsul a gyogyulas. A tisztitast huhh basszus nem is emlekszem mar nagyon. A caomoatvagasig biztos. Utana is meg immel ammal, de akkor mar talan annyira nem. De en sose kenegettem semmivel, csak tiszta viz meg a jegeles volt. A kezdetektol fogva probaltam rendesen mosni h mindig tiszta legyen ugyh en mar a legelejetol hozzaertem es finoman szappanos vizzel is mostam. Kb ennyi, ugy erzem mindenre valaszoltam:)
1411. kinguci22 (válaszként erre: 1410. - Regisztracioo01)
2017. nov. 20. 16:37
Neked milyen volt egyebkent a gyogyulas? Mennyire fajt es mennyit fekudtel, pihentel? A jarasod mikor lett ujra a regi? Es meddig tisztitottad rendszeresen, naponta tobbszor a sebet? Nincs tobb kerdesem :D
1410. regisztracioo01 (válaszként erre: 1409. - Aug01)
2017. nov. 19. 19:54
Engem nem. A gyogyulas hosszu folyamat volt, de a vegere felveszi a bor a vegleges alakjat.
1409. aug01 (válaszként erre: 1401. - Regisztracioo01)
2017. nov. 18. 15:58
Ezek szerint téged nem szabott felemásra ha ennyire meg vagy elégedve?
1408. kinguci22
2017. nov. 17. 16:27
Eszembe jutott egyebkent, hogy nekem meg Dr. Viczian Csabat is ajanlottak, 200 000 Ft-ert vallalja. Pesten es Szegeden is mut. Tobb infom nincs rola sajnos. :/
1407. regisztracioo01 (válaszként erre: 1404. - Kinguci22)
2017. nov. 17. 15:54
En a konzultacion utan kb egy hettel mar mentem is a mutetre,mert mondtam h nekem surgos lenne a dolog. A vervetelt meg a lakhelyemhez kozel csinaltattam meg a 13. keruletben. Az árra mar nem emlekszem.
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook