Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intimplasztika fórum

Intimplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
1496. Szancsi92
2018. júl. 13. 20:58
Sziasztok!Nekem Június 25-én volt a műtét Dr.Sikos Gézánál.Kisajak és csuklya korrekció.A műtét nem volt fájdalmas.Csak az érzéstelenítés volt kicsit kellemetlen abból is csak 2-3 szúrás.Nekem tükörrel mutatták hol és mennyit fognak lenyisszantani.Innen számítva kb.20-25 perc volt az egész.Nagyon kedves volt mindenki közben.Ahogy a műtét befejeződött Sikos doktor úr odajött hozzám megkérdezte minden rendben van-e....Velem a kezdetektől nagyon rendes volt mindenki.Részletesen megbeszéltünk mindent az otthoni kezeléssel kapcsolatban.Nekem sajnos a gyógyulás elég nehézkesen ment.Az első 4 nap borzasztó volt sajnos.3 napos kontroll után kicsit hoemelkedesem is volt.Valószínű sok volt az az egy óra BKV.... +háziorvos...Aztán 11 naposan mentem vissza csomoátvágásra.Kicsit kellemetlen volt az alsó rész de kibirható.Rá pár napra az egyik oldalt kibújt a varrat...Ki is húztam ami nem volt vészes.A másik oldalt még bent van.De amig nem zavar addig nem piszkalom.Kicsit hosszúra sikerült bocsánat. 😁Ha bármi kérdése van valakinek szívesen segítek.Így a 18. napon bátran kijelentem,hogy már most imádom.😁
2018. júl. 12. 18:51

Nem ismerem,de hasznosnak vélem a szolgáltatást!Ajánlom mindenki figyelmébe! Én utólag bánom, hogy nem vettem igénybe.


[link]

1494. Amy
2018. júl. 11. 10:28

Sziasztok lányok! Szeretném a segítségeteket kérni. Elolvastam sok leírást a tapasztalataitokról, és engem leginkább a lézeres megoldás fogott meg, azon belül is a hévízi doktor úrról írtok nagyon jó véleményeket. Hozzá szeretnék menni. Nagyon kérem azokat, akik nála voltak, hogy újfent megírnák pár mondatban a véleményüket? Érdekel, hogy mennyire előre kell a doktor úrnál időpontot egyeztetni, illetve valóban szép-e a sebgyógyulás? Ezen felül az ár is a döntésem szerves részét képezi, körülbelül 200.000 ft-ot tudnék erre a műtétre félretenni, nem többet. Kötelező Hévízen a szobafoglalás, vagy anélkül ez az ár csökken? Engem elkísérne édesanyám, aki vezetne, tehát a műtétet követő egy-másfél órán belül már otthon tudnék gyógyulni. A munkahelyem által extrém körülményeknek vagyok kitéve, nem ülő munkát folytatok, így a kérdésem az volna még, hogy van-e köztetek olyan, aki szintén nem asztal mellett dolgozik, és volt-e már ilyen jellegű műtéte (a betegszabadság miatt kérdezem, hogy körülbelül mennyi a valós ideje annak, hogy munkába tudok állni, és nem befolyásol a szúró fájdalom, vagy a járás).


Nagyon szépen köszönöm előre is a segítségeteket! Mindenkinek szép napot!

Egy társatok.

1493. Shannon30
2018. jún. 29. 22:14
Sziasztok lányok! Én is túl vagyok a műtéten, aki még hezitál vagy csak infót gyűjt, szívesen segítek, nekem is nagyon jól jöttek itt anno a csajok tapasztalatai. :)
1492. törpilla09 (válaszként erre: 1491. - Regisztracioo01)
2018. máj. 21. 09:30

Köszönöm a választ!

Már szerencsére nekem is szűnt az a szúró èrzès, ès ahogy te is irtad inkább èrzèkeny most, de nem olyan vészesen.

1491. regisztracioo01 (válaszként erre: 1490. - Törpilla09)
2018. máj. 21. 07:55
Szia, nekem csomoatvagas elott huzodott be a varrat, es miutan sikeresen atvagtak utana meg kb 2-3 napig fajt jobban. Aztan fokozatosan mult el a fajdalom. Amugy "fajdalomra" kb 2 honapig szamits, persze ez is egyen fuggo. Inkabb ugy kepzeld el h 2 honapig meg inkabb kicsit kellemetlenebb, erzekenyebb ha hozza ersz.
2018. máj. 19. 20:19

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem azokhoz akik már voltak műtve. A csomóátvágást én csináltam meg magamnak ma delután, ami nagyon könnyen ment, viszont azóta nagyon szúró fájdalmat érzek mindkét oldalon. Gondolom a varrat bement a bőr alá és az szúr. Nektek volt ilyen és ha igen, akkor mennyi ideig tartott??

1489. pillangolany1 (válaszként erre: 1487. - Saevitia)
2018. máj. 12. 19:20
Szerintem ez egy olyan dolog,amit nem kell.mindenkivel megosztani,max anya és egy barátnő,ill.ha van partner. Én pl. egyedul csináltam végig,2 nap után.mondtam el a barátnőmnek,aki nagyon támogató és megértő volt. :)
1488. S.Vivien19 (válaszként erre: 1487. - Saevitia)
2018. máj. 12. 16:56
Én párommal beszéltem erről először, tàmogatta! Majd amikor megtudtam az időpontot akkor anyunak meg mamànak mondtam h megyek plasztikáztatnak. Ők is támogatták... sőt, anyu tök megértő volt... 2bnőm is tudta... egyik műtét előtt, másik meg amikor megakartam halni akkor pont átjött és mondtam neki h miért vagyok szarul... idézem” de menőőő vagy, én sose nerném megcsináltatni” :D szóval mindenki támogatta, és amiről nem mertem beszélni senkinek soha életembe... egyfolytába a cunim volt a tèma:D
1487. Saevitia
2018. máj. 12. 00:36

Sziasztok!

Az az igazság, hogy új vagyok az oldalon, bocsánat , ha nem a legjobb helyre kommentelek. Én arra lennék kíváncsi, hogy a hozzátartozóitok hogy fogadták azt, hogy intimplasztikához fordultatok? Mit mondott a párotok, hogy reagáltak a szüleitek, a baráti társaságotok?

Én 19 éves vagyok, és nagyon nem szeretem, ahogy kinézek lent. Emiatt nem is mertem elkezdeni szexuális életet élni, akárhányszor találkoztam szimpatikus fiúval, mindig különbözõ okoknál fogva visszautasítottam õket, mert nagyon tartottam attól, hogy mit gondolnak majd rólam. Pedig egészséges önképpel rendelkezem, azt is látom, hogy ettõl függetlenül normálisan nézek ki, viszont intim területeken tényleg nagyon undorítónak tartom magam. Fogalmam sincs, hogy hogyan kéne jeleznem szüleim felé, hogy szeretném magam megműttetni, es attól is tartok, hogy a többi ismerõsöm, közeli barátaim mit fognak szólni hozzá - ezért is lennék kíváncsi a ti tapasztalataitokra. A válaszokat elõre is köszönöm !

1486. Shannon30 (válaszként erre: 1485. - Pillangolany1)
2018. máj. 11. 02:18
En kertem igy, mert kulfoldon dolgozom es akkor tudok hazamenni.
1485. pillangolany1 (válaszként erre: 1484. - Shannon30)
2018. máj. 10. 12:56
De jo :) Ilyen késön kaptál időpontot?
1484. Shannon30 (válaszként erre: 1483. - Pillangolany1)
2018. máj. 10. 02:43
Műtét és úgy várom, mint a karácsonyt! :D
1483. pillangolany1 (válaszként erre: 1482. - Shannon30)
2018. máj. 9. 16:03
Igen,de még alakul...de érzésre is olyan más...olyan jo,hogy nem log ott valami...biztos vagyok benne,hogy a gyakori gyulladásoknak is köze volt ahhoz,hogy megtapadtak rajta jobban a bacik. Szoritok,már mutét lesz vagy konzi?
1482. Shannon30 (válaszként erre: 1481. - Pillangolany1)
2018. máj. 9. 14:05
De jó, örülök, meg köszi a hosszas beszámolót! Akkor szép lett, szereted? Én is Sikoshoz megyek egy hónap múlva, nagyon várom már. :)
1481. pillangolany1 (válaszként erre: 1480. - Törpilla09)
2018. máj. 6. 22:39
Több mint 3 hetes,mintha,mi sem.történt volna,kivéve a látványt :) Ne félj,egy megfázást nehezebb lekuzdeni :)
1480. törpilla09 (válaszként erre: 1479. - Pillangolany1)
2018. máj. 4. 13:25
Hány napos/hetes vagy és hogy alakul a gyógyulás? Be van duzzadva vagy már nem? Nekem is lesz műtétem és bevallom eléggé izgulok.
1479. pillangolany1 (válaszként erre: 1478. - Pillangolany1)
2018. máj. 4. 11:04
Itt is kérdezhettek,akkor azzal.másnak.is tudok segiteni :)
2018. ápr. 29. 06:13
Sziasztok,hosszas örlödés után én is beálltam a sorba. Elmondhatlanul szerencsés vagyok,mert hamar kaptam idöpontot,illetve semmi extra fájdalmam nem volt.Sikos Klinikát választottam,a doktor valóban profi,tárgyilagos a stilusa, de kérdésre is válaszol. De ne várjatok nagy csevegéseket :)Nekem fontosabb volt,hogy a mutétet jol csinálja meg,minthogy kedvesen beszélgessen velem. Arra ott vannak a növérkék,ök.imádnivaloak :) A spray pár másodpercig éget,a,szurikbol kb kettöt.éreztem,de nem nevezném fájdalomnak.Végig ugy álltam hozzá,hogy elmulik minden :) A műtét valóban teljesen fájdalommentes,én setalva és busszal mentem.haza.Biztonság kedvéért bevettem.egy flectort még a várt fájdalom érkezése elött. Kötéslevétel.egyszerü vilt,elsö este is tudtsm aludni.Fura,hogy mosni kell minden pisi után,de egy idö.után rutinná vált.3.napon nagy setat csaptam,nem.is éreztem semmiz,csak a,tudat. Most egy kis barnás folyásom van,és egy picit érzékeny. Ne halogassátok,nagyon megéri...én mutét utáni este elsírtam magam,ahogy megláttam :) uj.élet vár :) kérdésekre szivesen válaszolok privátban.
1477. Ph13
2018. ápr. 21. 19:39

Sziasztok!

Hány hetesen próbálkoztatok ujra a szexszel?

1476. minegi
2018. ápr. 8. 21:13
Sziasztok! Szegeden valaki csináltatott ilyen műtétet? És ha igen,kinél?
2018. ápr. 1. 18:08

Sziasztok!


27-én 5 napja volt kisajak plasztikám.

Kicsit meg vagyok ilyedve mert úgy látom mintha a két kisajak felül a csiklónál összelenne varva.... nektek is volt? Vagy ti láttáttok hogy külön vannak?

Köszi:)

1474. Ph13
2018. márc. 29. 22:03
Bocsi, pontosítok, combfix, nem harisnya. Bár ez a kérdés szempontjából igazából tokmindegy.. :D
1473. Ph13 (válaszként erre: 1472. - Poccak84)
2018. márc. 29. 22:02

Szia!

460.000 forint, ami tartalmazza a 30.000 forintos konzultációs díjat, illetve ezen felül meg kell vasarolni egy kompresszios harisnyát amit ott adnak, ez plusz 3.000 forint, ha jol emlékszem.

1472. poccak84 (válaszként erre: 1459. - Ph13)
2018. márc. 26. 18:16

Szia, Krasznai doktornál mennyibe kerül a műtét?

Köszönöm válaszod!

1471. pillangolany1 (válaszként erre: 1470. - Kisszundimégjólesne)
2018. márc. 24. 15:41
Nagyon sokat olvastam,de csak 2-3 fórumozó említi.
1470. kisszundimégjólesne (válaszként erre: 1469. - Pillangolany1)
2018. márc. 24. 15:20
Kicsit olvass vissza.😉
2018. márc. 22. 17:45
Sziasztok,Regényi Péterröl tudtok valamit? Héviz,lézeres műtét.Köszi :)
2018. márc. 20. 17:51

Amit jo lenne, ha az orvos kinyomna.

Esetleg nem tudsz visszamenni a klinikara, ahol csinaltak neked vagy ha messze vagy akkor kepet kuldeni rola a doktornak?

Lehet nincs semmi baj, de igy legalabb megnyugodnal

1467. 31b50a7aee (válaszként erre: 1466. - Zümi25)
2018. márc. 20. 17:49

Szia! Nekem mutet utan rogton bedagadt, mint egy horrorban....

Viszont, ha neked ez a 4. Nap jelentkezett akkor en arra gondolnek, h esetleg veromleny alakult ki, amit jp lenne

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook