Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intimplasztika fórum

Intimplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
1466. Zümi25
2018. márc. 20. 13:21

Sziasztok!

Nekem mutet utan 3 napig semmi bajom nem volt, egyáltalán nem is fájt. 4edik nap reggelre viszont valamitol megduzzadt, bedagadt es azóta 3 napja ilyen. Elég kellemetlen, főleg h igy kb olyan mint műtét előtt csak a varratok miatt még egyenetlen is. :D Tisztítom és kenegetem Beth.dinnal.

Szeretnélek megkérdezni Titeket, hogy nektek is volt ilyen és ha igen, mikorra múlt el?

Nyugtassatok meg h ez csak atmeneti es vegul olyan szep lesz mint kozvetlenul mutet utan.

1465. lejke
2018. márc. 16. 11:24
Sziasztok! :) Van itt valaki, akinek nagyajakplasztikája volt, esetleg nagy és kicsi együtt? A kicsit mindenképp szeretném lemetszeni, de a nagyok is elég méretesek, és szerintem ott fog lifegni pettyhüdten, ha nem tölti ki semmi... Érdekelne a véleményetek és főleg a tapasztalataitok!
1464. norch (válaszként erre: 1463. - Ttigre)
2018. márc. 12. 15:23
Szia! :) jól köszönöm, holnap után leszek 5 hetes. Kinézetre nagyon szép. Még érzésre nem a régi, de alakul szép lassan.
1463. Ttigre (válaszként erre: 1462. - Norch)
2018. márc. 6. 16:14

Kedves norch!

Köszönöm a válaszodat! Látom, neked nemrég volt műtéted. Hogy vagy? Hogy halad a felépülésed?

1462. norch (válaszként erre: 1461. - Ttigre)
2018. márc. 6. 00:29
Szia! Én 10-12 napot mondanék a 'szalonképességre' :) 10. napon vágtam át a csomókat,utána már minden sokkal könnyebb. Mondjuk én már kb 1 hét után rendesen ültem, de azért csomóátvágás után kényelmesebb volt.
1461. Ttigre
2018. márc. 5. 21:38

Sziasztok lányok!

Nagyon régóta gyűjtöm az információkat a kisajak plasztikával kapcsolatban, és azt kell, hogy mondjam, hogy az itteni hozzászólások nagyon hasznosak voltak számomra egytől-egyig, úgyhogy köszönöm mindannyiótoknak. Én most tavasszal szeretném megcsináltatni a műtétet, ha nem száll az inamba a bátorságom. Nekem nagyon fontos lenne, hogy a műtétet altatásban végezzék, és ezért a Duna Medical Centerre gondoltam. Van valakinek tapasztalata a DMC-vel? És lenne még egy kérdésem, nagyon jó lenne, ha minél többen válaszolnátok rá: kinek mennyi ideig tartott, hogy "szalonképessé" gyógyuljon, azaz rendesen tudjon járni, üldögélni?

Köszönöm a válaszokat!

1460. Ttigre (válaszként erre: 1459. - Ph13)
2018. márc. 5. 21:31

Szia Ph13!

Először is kívánok neked a továbbiakban is gyors és fájdalommentes felépülést! Megkérdezhetem, hogy dr. Krasznainál mennyibe kerül a műtét? Köszönöm előre is!

1459. Ph13
2018. márc. 3. 11:34

Sziasztok!

Túl vagyok a műtéten én is, nekem csütörtökön volt. A korábban olvasottakból ítélve úgy tűnik, eddig én is a nagyon szerencsések közé tartozom.

Én a For Beauty klinikára mentem, Dr. Krasznai Zsolt műtött, altatásban.

Mondhatnám, hogy nagyon izgultam a műtét előtt, de igazából akkor hazudnék. Volt rajtam egy kis izgalom, de nem volt vészes, igazából egész nap csak arra tudtam gondolni, hogy ehessek végre egy McRoyalt :D, ugyanis a műtét napján reggel 8ig lehetett utoljára enni, és reggel 10ig lehetett utoljára inni az altatás miatt, így én már kb 11 órától elég éhes voltam.

2re kellett megérkeznem a klinikára, és kb fél6kor kezdődött a műtét. Mindenki nagyon-nagyon kedves volt, a recepciós lányok, a nővérek, az altató orvos, a doktor úr, egytől egyig mindenki.

A műtét előtt még konzultáltunk egyet a doktor úrral, nagyon meglepődtem, hogy emlékezett arra, hogy a konzultáción (októberben) mit beszéltünk. Vagy csak úgy tett, mint ha emlékezne, de akkor nagyon jól csinálta! :D Én szerettem volna egy kisebb csukja korrekciót is, de ő azt mondta, hogy ahhoz a részhez semmiképp nem szabad hozzányúlni, mert ha eltávolítja azt a részt amit én szeretnék, akkor szabadon marad a csikló, és az fájdalmas lenne. Mivel igazából ez a rész volt az ami engem a legkevésbé zavart az összes közül odalent, így megalkudtam. Remélem, a későbbiekben is elégedett leszek ezzel a döntéssel.

A műtőasztalon kezdtem el izgulni egy kicsit jobban, de nem volt rá sok időm, mert kb 1 percen belül el is aludtam, ez után pedig a következő emlékem, hogy felkeltem a szobában. A műtét maga kb fél óra volt, negyed 7kor ébredtem fel először úgy, hogy arra már emlékszem is, de még kába voltam, ez után talán 1-2 óra elteltével már magamnál voltam teljesen.

A műtétből eredő fájdalmam egyáltalán nem volt, katétert viszont kaptam, ez nagyon kényelmetlen és kellemetlen volt eleinte. Leginkább ilyen csípő és feszítő érzéshez tudnám hasonlítani. A nővér próbálta megigazítani, de nem lett jobb, így kértem fájdalomcsillapítót, ezt infúzión keresztül kaptam, igazából talán a katéter és az infúzión keresztüli fájdalomcsillapító beadása volt a legfájdalmasabb dolog az egész műtétből. De ezek sem halálos fájdalmak voltak. :)

Ez után egész nap pihentem a klinikán, hol aludtam, hol tv-ztem egy kicsit, a vacsorát is félig fekve ettem meg, de mondta a nővér, hogy üljek fel, mászkáljak nyugodtan, de őszintén szólva, még nem mertem. :D Este mentem ki a fürdőszobába, hogy levakarjam az arcomról a maradék szemfestéket, és nem volt ekkor sem semmi probléma, semmi fájdalom, de azért persze inkább csak totyogtam, mint mentem.

Ülni egyébként nem nagyon tudtam, másnap a cipőmet is elég nehézkesen húztam fel egyedül, illetve feküdni is úgy volt kényelmes, hogy a lábamnál megemeltem az ágy lábrészét, így nem érte nyomás a műtött területet. :)

Pénteken a hazaúton nem éreztem magam 100%osan, kicsit rossz volt ülni, ezért a hátsó ülésen félig ülő-félig fekvő pozícióban utaztam 50 km-t kb, és heverésztem +1 órát, amíg a nővérem beszaladt vásárolni pár dolgot a költözéséhez a METROba. Ez kegyetlen dolog volt tőle, de egyáltalán nem mondhatom, hogy fájdalmaim voltak, így megbocsátottam neki. :)

A doktor úr írt fel nekem antbiotikumot és 50mg-os Cataflamot (amíg bent voltam, akkor is ezt kaptam), ha fájdalmaim lennének, ezt szedjem. Az atibiotikumot kiváltottam, azt természetesen szedem, Cataflamot pedig nem váltottam ki, mert van itthon 25mg-os, azt "szedem", ez a gyengébb is teljesen elég nekem. Igazából reggel és este vettem be eddig egyet-egyet, illetve egyet még a hazaúton, úgy érzem, nincs szükségem az erősebbre.

Na és a punci... :D. Nincs elszíneződve, épphogy be van püffedve egy kicsit. Tegnap este mertem először megnézni, egyáltalán nem ronda látvány, egy kicsit vérzett, amit csak a betadine-os mull lapokon láttam. Ma reggel láttam már ott 1-2 cérnát kibukkanni, a püffedés nem ment lejjebb, kicsit vérzett ma is, és gennyet is láttam. Fájdalmam ugyanúgy nincs, kicsit csípő, feszítő érzésem van, de jövök-megyek a lakásban. Tegnap voltam segíteni takarítani tesómnak, persze nem vittem túlzásba, órák alatt kitakarítottam egy fél hűtőt és két konyhai szekrényt, ezeket simán bírtam, de a végére azért már éreztem, hogy jó lett volna inkább pihenni. Simán csinálok egyénként ma is mindent, de pihenek inkább, mert muszáj. A járásom nekem nem vészes, kicsit totyogós, nem sietős, nagyon kicsit "terpeszben" megyek, de senki nem vett észre semmit. Ma fekszem az ágyban, tegnap már elhintettem anyukámnak, hogy mint ha egy kicsit be lenne gyulladva a mandulám (sűrűn előfordul nálam), ezért kicsit rosszul vagyok, így nem kérdezősködött tovább.

A műtéti seb kezeléséről nem igazán mondott semmit a doktor úr, de őszintén szólva én sem kérdezősködtem, elfelejtettem. Annyit mondott, hogy vegyek puha betétet. Nem túl sok infó.. :D. Szóval vettem betétet, és ugyanúgy, mint bent, betadine-os mull lapokat teszek a lábam közé, betétet a bugyiba, és így vagyok egész nap. Egyébként, ha kérdeztem valamit, mindenre kedvesen válaszolt. Előzőekben olvastam, hogy írtátok, hogy nem kell kenni, borogatni semmivel, így gondolom, ezért nem mondott egyébként semmit. Annyit kérdeztem, hogy pisilés után kell e tusolni, de azt mondta, hogy nem kell, mert azzal csak feleslegesen áztatom a sebet, pisi után csak nyomkodó mozdulatokkal töröljem meg magam, és ennyi. Nekem a pisi egyáltalán nem csíp. A nagy dologtól jobban féltem, hogy a törlésnél fájni fog. Jól gondoltam, hogy ez a része kellemetlenebb lesz, óvatosnak kell lennem ekkor is, de nagyon óvatosan törlöm a dolgokat, így ez sem fájdalmas, csak egy nagyon-nagyon kicsit kellemetlen. :)

Hétfőn már megyek dolgozni, kíváncsian várom, hogy hogyan fog menni az ülés.

Hát, ez az én történetem. :)

Bármilyen kérdésre szívesen válaszolok, remélem, sokatoknak tudtam segíteni a döntésben. :)

1458. norch (válaszként erre: 1457. - 31b50a7aee)
2018. febr. 19. 20:10
Szia! Köszönöm,nagyon jól. Magamnak vágtam át a csomókat, már nagyon zavartak, de azóta minden oké, már egyáltalán nem fáj. Volt csuklyakorrekcióm is, az a terület még érzékeny és kemény,de minden nap egyre jobb :)
1457. 31b50a7aee (válaszként erre: 1454. - Norch)
2018. febr. 19. 07:39

Szia norch!

Csomoatvagas utan hogy vagy lent? Milyen lent az allapot? Csuklyakorrekciod volt?

2018. febr. 14. 22:08

Sziasztok! Én is Hévízen csináltattam, a Regényi doktorral. Mondjuk én fel voltam készülve a legrosszabbra, de azon kívül, hogy aznap addig fájt, míg el nem kezdett hatni a második fájdalomcsillapító, azon kívül másnapra egy kellemetlen érzés maradt kb. 2 hétig, aztán meg annyi sem! A műtét után 2 órával simán hazavezettem egyedül Hévízről Pestre.. és ami nem mellékes, a doki tök jó fej! :)

Én azért halogattam idáig ezt a műtétet, mert annyira féltem a fájdalomtól, amikről beszámoltak azok, akiknek vágták-varrták. Ha ezt hamarabb tudom, hogy lehet így is.. :)Mindenkinek csak ajánlani tudom!

1455. Noriiii
2018. febr. 11. 12:23
Sziasztok! En is egy jo ideje mar gondolkozom a muteten, mostanaban kezdtem ujra utananezegetni. 2016 decembereben volt mellmutetem Kovacs doktor urnal Agfalvan es nagyon elegedett vagyok vele. Szivem szerint hozza mennek, nala muttette esetleg valaki magat? Egyik nagy problemam, hogy kulfoldon lakok, igy eleg nehezen tudnek fekudni otthon hetekig es ugy olvasom itt tobbeknel is, hogy jopar hetig elegge nehezkes a mozgas. Ezt ki hogy oldotta meg, aki kulfoldrol ment haza? Elore is nagyon koszonom a valszokat!
1454. norch
2018. febr. 8. 11:53

Sziasztok lányok!

Én is túl vagyok a műtéten,tegnap volt. Leírom a tapasztalataimat :) A Sikos Klinikát választottam, bár az itt olvasott kommentek miatt az elején kicsit elbizonytalanodtam. Viszont én semmi rosszat nem tapasztaltam Sikos doktor úrral. A konzultáción kifejezetten kedves és közvetelen volt velem,még mosolygott is..:) ránézett, pár másodperc volt az egész, aztán elmondta a műtét menetét és megbeszéltük az időpontot. Tegnap 2től volt a műtét. Egy fiatal nővér kísért be a szobába,nagyon kedves volt. Megkaptam a Lidocain spay-t,ami kicsit csípett de egyáltalán nem volt vészes. Várnom kellett kb 15-20 percet és utána mentem be a műtétre. Nagyon izgultam,mondtam is a nővérkének félig viccesen-félig komolyan, hogy én most inkább haza mennék..:D de megnyugtatott,mondta hogy rengetegen vannak ebben a helyzetben és hogy mindenki izgul de az eredmény nagyon szép lesz. Bementem. 4-en voltak bent, 2 nővérke, Sikos doktor úr és egy fiatal srác aki most tanul,csak megfigyelő volt. Kb 5-6 injekciót kaptam, nagyon féltem. Az első egyáltalán nem fájt, még mondtam is,hogy hát ez semmi. Ekkor mondta a nővérke,hogy hát a többi kicsit kellemetlenebb lesz és hát úgy is volt. A többi fájt DE NEM NAGYON, abszolút elviselhető!! Ezután már nem éreztem semmit, max 20 perc lehetett az egész,de nekem kb 5 percnek tűnt. Kb 2-szer éreztem apró szúrást amikor varrt össze,kicsit kellemetlen volt, de mondták, hogy az amiatt van mert nem lehet az összes ideget teljesen elérzésteleníteni. A végén doktor úr odajött,megsimogatta a fejem és mondta,hogy nagyon ügyes voltam és el is ment. Annyi biztos,hogy itt már nem volt olyan közvetlen, mint a konzultáción, de 'bunkó' sem volt. Csak egyenes,tárgyilagos. Megkaptam a kötést, a nővérkék elmondtak mindent, hogy hogyan kell kezelni,tisztítani stb.

220 km-re lakok Budapesttől, műtét után kis séta,metrózás aztán kocsival haza(nem én vezettem), de semmi gond nem volt az úton. Kb 3 órával a műtét után ment ki a érzéstelenítő,akkor kezdett fájni de teljesen elviselhető volt. Amikor hazaértem levettem a kötést,a pisilés zuhany alatt volt,nekem csípett,vérzett... Felvettem a mamabugyit, betét és jegeltem.Az első éjszakám tegnap eléggé rossz volt, szinte semmit nem aludtam,mert nem volt itthon fájdalomcsillapító. Ma már vettem be és sokkal sokkal jobb, nekem megy az ülés is a járás is,pedig még csak 1 napos vagyok. Bár nyilván inkább fekszek amennyit csak lehet. Többször zuhanyzok, zuhany után kamilla teás borogatás(ezt javasolták), aztán pedig jegelés. Ezt naponta többször. Most még nagyon duzzadt, de már így is nagyon tetszik, sokkal szebb,mint volt és eltűntek a felesleges részek. Remélem gyors lesz a gyógyulásom, mondjuk én szerencsés helyzetben vagyok, mert van most pár hetem pihentetni. Összességében én nagyon is elégedett vagyok Sikos doktor úrral és az egész klinikával és szerintem mindenki bátran merjen belevágni,akit zavar a 'felesleg' ott lent. Nem egy leányálom,fájdalmas de abszolút elviselhető és szerintem megéri! Bízom benne,hogy napról napra csak jobb lesz :) remélem tudtam segíteni,nekem nagyon sokat segítettek az itt olvasott dolgok mielőtt belevágtam. Kérdezzetek nyugodtan,igyekszem majd figyelgetni a fórumot és válaszolok és később jelentkezek,hogy hogy halad a felépülés nálam. :)

1453. kisszundimégjólesne (válaszként erre: 1448. - Mano0526999)
2018. febr. 7. 18:00
A nogyogyaszod no? Ha a valasz nem, akkor inkabb higgy az itt levoknek. Ugyanolyan erzetre mindenre, csak nincs lefeg ott az a zavaro bordarab..😁
1452. kisszundimégjólesne (válaszként erre: 1451. - Timtimtimtim)
2018. febr. 7. 17:59
Remelem jobb mar! Nem veletlenul mentem lezeresre.
2018. febr. 2. 21:28
A felszívódó varratok kb. mikor kezdenek el felszívódni vagy kiesni? Nekem annyira szúr mindenhol hogy nem tudok bugyit sem hordani, betéttel sem. Itthon vagyok egy olyan pizsinadragba aminek az ülepe a térdemig ér, igy nem ér hozzá semmi. Így ki sem tudom mozdulni itthonról. De meddig még???Nektek is ilyen volt? Hogy tudtatok dolgozni menni 1 hét után. Ez őrület!
1450. plumbear
2018. febr. 2. 09:38
6 hete volt a műtétem és tegnap próbáltuk ki először a barátommal. Nekem ugyanolyan volt érzésre minden, mint előtte, csak már nem voltak ott a zavaró dolgok, nem gyűrődött be semmi. :) Mondjuk nekem maga a kisajak eddig sem volt hiperérzékeny.
2018. febr. 1. 18:17
Sziasztok! Ez engem is érdekelne! 9 napja műtöttek, de el sem tudom képzelni, hogy a közeljövőben fogom tudni használni a nunimat :(
2018. febr. 1. 00:33

Sziasztok lányok.

Egy olyan kérdésem lenne aki már túl van a műtéten azoktól, hogy érzésre milyen?? Mármint én is műtétet szeretnék előszőr beszéltem a nőgyógyászommal és Ő azt mondta hogy nem ajánlja mivel a kisajak tapintása érzésre nem olyan lesz mint eddig. Mi a tapasztalatotok erről??? Előre is köszönöm a választ.

1447. kisszundimégjólesne (válaszként erre: 1445. - Szendi88)
2018. jan. 21. 12:03
Kb 3 het mulva mehettem.
1446. Lana.del.rey (válaszként erre: 1444. - Szendi88)
2018. jan. 17. 00:13
Hat valoban nem maradt kisajak, szinte semmi, de igy sokkal szebb mint volt!
1445. Szendi88 (válaszként erre: 1442. - Kisszundimégjólesne)
2018. jan. 16. 22:23
Es Hevizen mennyi idot kellett varni idopontra? Az egyuttlettel ki mennyit vart es mik a tapasztalatok?
1444. Szendi88
2018. jan. 16. 22:22
Hu ez azert nem lehetett kellemes. :/ de a lenyeg h mar jobban vagy! Es akkor azt mondod a vegeredmennyel elegedett vagy? Mert olvastam korabban negativ talasztalatokat is ezzel kapcsolatban a Sikos Klinikarol, hogy tul sokat vagtak. :/
2018. jan. 16. 18:33

Sziasztok Lányok!

Túlvagyok a műtéten, immár 11 naposan.

Leírom a tapasztalataimat:

A Síkos Klinikát választottam, egy barátnőmet évekkel ezelőtt én kísértem el a műtétre, Ő azóta jól van és elégedett az eredménnyel.

A konzultációra november közepén került sor, leghamarabb január elejére kaptam időpontot, így lett január 5.

A műtét napjáig egyáltalán nem ugrott össze a gyomrom ha eszembe jutott az hogy mi vár majd rám, aznap viszont reszkettem mint a nyárfalevél. Eljutottam addig a pontig - miután az összes itt lévő hozzászólást elolvastam - hogy inkább lemondom, átteszem az időpontot, de én félek, nem merem, pánikrohamot kapok az injekció láttán, stb.

Egy barátnőm kísért el, akit már említettem, szintén túlesett a műtéten. Ő is azt mondta, az injekciók nagyon fájtak, a műtét utáni napok kemények voltak és állandóan fájdalomcsillapítókon élt. Ezzel a tudattal mentem be a műtőbe, ahol már vártak rám. Előtte én is megkaptam a Lidocain spray-t, kicsit csípett, de egyáltalán nem fájt, nem volt vészes. A műtőben berajzolták a levágandó részt - kisajak és csuklya - majd megkaptam az injekciókat, kb 5-6-ot. Fél perc sem volt az egész, és el kell mondjam, egy gyökérkezelést előtti szájpadlásba adott injekció jobban fáj, de akár egy durvább vérvétel is kellemetlenebb mint az alul beadott szurik. NEM fájt!!!

A műtét maga nem lehetett több mint 15 perc. A fejem mellett álló nővér nagyon kedves volt, beszélgetünk pár szót. A műtétből semmit nem éreztem, néha furcsa hangokat hallottam, de mindig mondták h épp mit csinálnak. Majd végzett a Doktorúr,odajött, megsimogatta a fejem, azt mondta ügyes voltam és elköszönt. Kaptam pólyát, majd elláttak infókkal. Hazataxiztam. Bírtam még pár óráig a pisiléssel, majd miután sikerült - ami egyáltalán NEM csípett, sem akkor, sem később -megnéztem és nagyon tetszett hogy végre nem volt ott semmi felesleges!

Aznap este ahogy elkezdett kimenni a lidocain hatása, erős szúró érzés éreztem ami az este folyamán rosszabbodott. Az első este valóban több mint kellemetlen. Fájdalmas volt, sírtam is, de legfőképp azért mert elég durván elkezdett vérezni. Mint egy erős menstruációs napon. Még a bugyim is átázott :( Felhívtam péntek este 10-kor a doktort, azt mondta ez normális. Nagyon nyugost és tárgyilagos volt a telefonban, lehet ezért sikerült megnyugodnom, és végül nem kerestem ügyeletet.

Másnap ÓRIÁSI gombóccal a nagyajkak között, egy lilás-feketés hatalmas duzzanattal/hólyaggal ébredtem, ami nagyon kidudorodott és egy DIÓ nagyságúvá nőtt. Nagyon nehéz volt járni, és állni is, pár percnél tovább nem sikerült az állás mert úgy még inkább feszítette a varratot a duzzanat :( Felhívtam ismét a Doktor urat, aki képet kért, elküldtem, majd visszahívott, azt mondta ez egy hematóma. :( Alig vártam h lemenjen a hétvége, ugyanis erre a cataflam nem hatott, ha ez a vérömleny nincs, nem kellett volna fájdalomcsillapítót bevennem - bár megjegyzem, csak péntek este és szombat este vettem be 1-1-et, össz 2-őt. Utána már egyáltalán nem kellett. Szóval a hétvége elég kemény volt, nagyon feszített az a gombóc, alig vártam a hétfő reggelt.

Sejtettem h magától nem fog felszívódni -a duzzanat mellett az egész nagyajak lilás fekete lett - így ki kellett nyomni - ami tényleg fájt de nem tartott tovább mint fél perc. Utána egyből megkönnyebbültem, bár még fájt pár órán át a nyomás miatt - így került sor arra, hogy a 3., 4., 5. és 7. napon is be kellett mennem hogy ránézzenek. Szerencsére a 3. napon kívűl már csak a 4, napon nyomták meg egy kicsit, az már nem fájt. Viszont a kitisztítás után egyre jobban és jobban lettem, a 7. napon már simán jártam-keltem, ültem, a varrat nem volt kellemetlen, nem szúrt, a pisilés nem csípett...

a varrat csomóinak eltávolítása sem volt kellemetlen.

Összességében azt kell mondjam, ha a vérömleny nincs, akkor fájdalommal egyáltalán nem találkozom, inkább csak kellemetlenséggel de azzal is csak első este.

Inkább csak azvolt bosszantó h hátonfekvésen kívűl máshogy nem igazán ment az alvás, leülni- felkelni nem volt egyszerű, ülni 5-6 napig egyáltalán nem tudtam, ellenben minden taxis nagyon kedves volt, kinyitotta az ajtót, segített volna beszállni-kiszállni (bár ezt nem hagytam :D) amint látták hogy úgy közlekedem mint egy kis pingvin. Nem tudom mit gondoltak, miért járok úgy ahogy. :D Talán az sem volt baj, hogy egyedül lakom, így nagyjából mindent megoldottam, legalább nem feküdtem egész nap, bár amíg a duzzanat a lábam közt volt, egész hétvégén csak enni és pisilni keltem fel.

A Doktor úr valóban nem beszél sokat, de az eredmény tetszik, a nővérek pedig egytől egyig nagyon kedvesek.

Leszámítva a vérömlenyt, amiről sem ők, sem én nem tehettem - 100ból 1 voltam akinek ezt dobta a gép - az egész procedúra egyáltalán nem volt szörnyű.

1442. kisszundimégjólesne (válaszként erre: 1441. - Szendi88)
2018. jan. 13. 16:57
En penteken voltam Hevizen, hetfon mar dolgoztam, de csak 2 napot, utana megint szabin voltam. Az elso napokban gyakorlatilag egesz nap fekudtem, ami szukseges is volt, mert nekem verzett. Volt 1-2 vastagabb erem, ez ezert volt. Sztem nem art egy het otthon. De ez nagyon egyeni.
1441. Szendi88 (válaszként erre: 1439. - Kisszundimégjólesne)
2018. jan. 11. 22:43
Bocsi megy egy kerdes :D mennyi ido volt a labadozas? Hany napot kellett otthon toltened?
1440. Szendi88 (válaszként erre: 1439. - Kisszundimégjólesne)
2018. jan. 11. 22:41
Szuper, koszi az infokat! :)
1439. kisszundimégjólesne (válaszként erre: 1438. - Szendi88)
2018. jan. 11. 19:39
Csak kisajak. Szuper lett! Nem mellesleg nincs altatas, nincs nyiszalas, nincs varras.. 1 ora alatt megvan. Ajanlom mindenkinek!
1438. Szendi88 (válaszként erre: 1437. - Kisszundimégjólesne)
2018. jan. 11. 18:48
És elégedett vagy vele? Hogy vagy most? Csuklyakorrekciod is volt?
1437. kisszundimégjólesne (válaszként erre: 1434. - Szendi88)
2018. jan. 11. 18:19
Dr Regényi Péter, 210ezer ft. Ebben benne van a Hotel Europa Fit****-ben 2 fore egy szoba egesz napra + korlatlan wellness + ebed + kave, es suti, es termeszetesen a beavatkozas.
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook