Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Inszemináció előtt! fórum

Inszemináció előtt! (beszélgetős fórum)


2020. febr. 17. 18:59

Sziasztok.

Március 25.én megyünk a párommal az első konzultációra. Megkaptam az instrukciókat mely vizsgálatokat csináltassam meg addigra. Viszont lenne most egy problémám a tüneteimmel kapcsolatban. Vagyis inkább kérdésem. Ma vagyok a ciklus 16.napján. A 13-14.napokon hasszurkálásom volt. Tegnap a 15.napon halvány barna folyásom. Ma viszont délután óta tartó jobb emlő fájdalom/szurkálás/melegség érzet jött elő az egész mellre kiterjedően. De csak a jobb emlőben. Apró Ciszták természetesen mindkét mellemben vannak. A ciklusaim 23-24naposak.A kérdésem, hogy a ciszták okozzák ezt az égető szúrkáló olykor fájdalmas érzést? 2 évvel ezelőtt abban a mellemben egy tályog alakult ki, szerencsére helyrejött. Azóta csak ritkán éreztem ehhez hasonlót, ami max pár percig tartott. A mai egész délután óta tart. Továbbá a has szurkát és a halvány barna folyást sem értem. Nem szeretném, ha bármi megakadályozná, hogy 10 év várakozás után végre belevághassunk a babaprojectbe. Szerdán megyek a nőgyógyászomhoz az éves rákszűrésre, addig viszont aggódom mi lehet a bajom. Ha valaki tudna ezzel kapcsolatban segítséget-választ adni, akinek sikerülne kicsit megnyugtatnia, azt megköszönném.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook