Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kötelező a laparoszkópia az inszemináció előtt? fórum

Kötelező a laparoszkópia az inszemináció előtt? (tudásbázis kérdés)


12. bared
2009. máj. 11. 08:36
nem, előtt állok épp...mennem kell most dolgozni, este majd jövök...sajnos én egy PCOS nevű betegségben szenvedek, ami nálam már gyógyíthatatlan(
2009. máj. 11. 08:28
Első lombik? Inszeminációd volt előtte?
10. bared
2009. máj. 11. 08:17
nekem volt, lombikos vagyok...nem leányálom, de annyira azért nem vészes, túl lehet esni rajta gyorsan... én sem örültem neki, de bármire képes lennék, hogy szülhessek((
2009. máj. 11. 08:13
De zavar az, hogy belepiszkálnak a hasamba konkrét ok nélkül. ez nem olyan, mintha vkinek pl vakbélműtétre van szüksége, amikor van egy konkrét okod a műtétre. Itt csak találomra, hogy hátha vmi van a petevezetővel, megműtenek, miközben lehet, minden oké. Mi van, ha pont a műtét csinál vmi bajt? Hallottam, hogy van akinek nem lesz utána peteérése például.
2009. máj. 11. 08:13
5% akart lenni bocsi
7. bared (válaszként erre: 6. - Pocokfa)
2009. máj. 11. 08:09
igen, ebben az esetben 55 körüli az esélye, de nyugodtan bízd rá magad a szakemberekre, nem lesz semmi gond!))
2009. máj. 11. 08:06

Köszönöm a válaszokat.

Nem orvos mondta, hanem a meddőségin az asszisztrens.

Egyébként annyi a problémánk, hogy ellenanyagot termelek a férjem spermáira, emiatt valószínű természertes úton nem fog összejönni a baba.

2009. máj. 11. 07:55
Nekem csak hsg-m volt,de arra szükség is volt.A laparo nagyon komoly dolog,csak úgy el sem végzik,már csak az ára miatt sem....
2009. máj. 11. 07:52

Feleslegesen nem piszkálnak a hasadba.

Komoly ok kell egy laporoszkópiához.

2009. máj. 11. 07:40
Dehogy kötelező!!!! Ilyen baromságot ugye nem orvos mondott?????
2009. máj. 11. 07:38
nem kötelesek az inszeminációt elvégezni, ha ők laparoszkópiát javasolnak, és nem mégy bele... úgy vehetik, hogy nem működsz együtt a megfelelő végeredményért, és elutasíthatnak(( szar dolog, nekem is volt, de szükséges rossz szerintem...kötelezni viszont nem kötelezhetnek rá...
2009. máj. 11. 07:30
Nekem azt mondták, igen. De az Interneten azt olvastam, nem. Nem szeretném, ha esetleg ok nélkül belepiszkálnának a hasamba.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook