Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Inszemináció donor spermával! Tapasztalatok? fórum

Inszemináció donor spermával! Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
655. Shaunie (válaszként erre: 654. - A7cb1a79ef)
2013. szept. 17. 09:25
Én mindig úgy érzetem, hogy nem sikerült, most is félek, hogy nem sikerült. Igaz, ez teljesen természetes szerintem, hiszen félünk a csalódástól. Nem tudom még, hogy mikor fogok tesztelni...
654. a7cb1a79ef (válaszként erre: 653. - Shaunie)
2013. szept. 16. 11:55
akkor 2 nap múlva tesztelsz?? megírod mi lett az eredmény?mert én még nem tudom tesztelek-e! semmi különöset nem érzek (épp ésszel tudom nem is lehet érezni semmit)pedig nem képzelem be az éjszakai pisilést!biztos korai még!nem tudom mert nekem ez volt az első! és megmondva őszintén úgy érzem nem sikerült!
653. Shaunie (válaszként erre: 652. - A7cb1a79ef)
2013. szept. 16. 11:24
Inszemináció volt, negyedik...Szerintem korai lehet még a pisilés ilyenkor.
652. a7cb1a79ef (válaszként erre: 651. - Shaunie)
2013. szept. 16. 10:52
húúúú akkor van izgalom!!nagyon drukkolok!!neked is inszem volt??vagy lombik?? én ma vagyok 5-6 napon inszem után !bár korainak tartom de éjjel állandóan felkelek pisilni!ez mitől lehet?
651. Shaunie (válaszként erre: 648. - Courageuse)
2013. szept. 16. 08:19
Nagyon remélem. Még 2 nap és kiderül...
650. Shaunie (válaszként erre: 649. - A7cb1a79ef)
2013. szept. 16. 08:19
Köszi, én is szurkolok Neked!
2013. szept. 14. 12:32

sziasztok!!

mindenkinek drukkolok!!

hát most ott tartok ,hogy meg volt az első inszem 10-11-én!most várnom kell!!próbálok pozitív lenni ,pozitívan hozzáállni ehhez az egészhez!

2013. szept. 13. 12:34
Csatlakozom én is, nagyon szorítok!!! Minden adott, kipihented magad, jövőre már Ti is babázni fogtok!!
647. Shaunie (válaszként erre: 646. - Pupákné13)
2013. szept. 10. 15:46
Köszi, igyekszem.
2013. szept. 10. 14:07
Szia! Akkor most légy nagyon pozitív!! Tudom nem könnyű,de máshogy nem megy!! Neki ott belül éreznie kell,hogy nagyon akarod. Probáld meg elhessegetni a rossz gondolataid!!! Szorítok nagyon!!
645. Shaunie
2013. szept. 9. 15:53
Négy tüszővel múlt hét szerda-csütörtök megvolt a negyedik inszem. Reménykednem kellene, de most annyira nehéz, annyit csalódtam már. Pedig bizakodhatnék, hiszen jó a 4 db tüsző, szerintem jó volt az időzítés is, a donor anyaggal nem lehet gond, ne folyt vissza semmi, úgyhogy mondhatnám, hogy minden adott.
644. Shaunie (válaszként erre: 643. - Courageuse)
2013. szept. 1. 04:07
Nagyon remélem, hogy ez volt az ok eddig. Kedden megyek uh-ra, 11. napon.
2013. aug. 30. 22:04
Szia! A lényeg, hogy megtalálták az okát. Mostrmár újult erővel, kipihenten mehetsz a következő alkalomra!
642. Shaunie
2013. aug. 21. 08:52
Sziasztok Lányok!Sokáig nem jelentkeztem, kellett ez a kis szünet, szabin voltam, ma dolgozom először és máris nyakig vagyok a szószban...A lényeg, hogy megvolt a műtétem, azt mondta a doki, hogy durva hashártya összenövéseket találtak, amik lehettek okai az eddigi sikertelenségnek. Úgyhogy most indulunk a következőnek és bizakodunk.
641. courageuse (válaszként erre: 640. - Amanda J. Harrys)
2013. aug. 20. 16:47

Szia Amanda! Végülis mi lett? Elmúlt az irritáció? Ha írt fel utrogestant akkpr már volt is inszemid. Hogy sikerült?

Abigél Veled minden ok? Mikor kapsz gyógyszert?

Shaunie Veled mi újság?

2013. aug. 9. 15:44

Sziasztok


Remélem tudtok nekem tanácsot adni.

Most vagyok túl a második inszemen és a doki megint utrogestant írt fel.A probéma az, hogy visszafolyik egy pár óra után és mintha sav marná a nyálkahártyámat olyan érzés.Már vérzek is, de nem nagyon csak a felmarástól szivárog.Nem a hüvelyből hanem a szeméremajkaktól.Már nem tudom mit csináljak, babapopsitörlöt használok, mer a wc papír még jobban kidörzsölné.

639. abigel13 (válaszként erre: 638. - Courageuse)
2013. aug. 9. 11:02

Egyenlőre várom, hogy végre gyógyszert kapjak rá.... szabadságolás megy :/ igy csuszok.

Nálam a fő ok,hogy egyáltalán egyek, mert el szoktam felejteni enni, csak néha bekaptam valamit. Most szép rendszert épitettem ki, "leülni és enni!". ez az alap amit meg kellett szoknom. nem szoktam reggelizni.... néha ebédelni se, s mikor már éreztem, hogy éhes vagyok akkor bezabáltam. :/ most, hogy napi 3x 4x eszem macskaadagokat, már fogytam egy nadrág számot is :) ez eddig nem ment.

2013. aug. 8. 06:32

Sziasztok! A nyugis nyaramból dolgos hétköznapok lettek. Jelenleg az a fő projekt, hogy túléljem ezt a forróságot. Mi most töltjük a 15. hetet. Nekem csak uh volt és vérvétel, nem szúrtak. De elvileg minden ok. Nemet még nem mondtak, szerintem az még pár hét.

Shaunie, altatásban lesznek a műtéteid? Nekem az inszemit el sem kezdték addig, de még jó, ugyanis mindkét vezetékem le volt tapadva.

Abigél, diétázol is?

Amandáról tudtok valamit?

Pupákné Neked jó pihenést!

637. Pupákné13 (válaszként erre: 636. - Abigel13)
2013. aug. 6. 10:58
Igen,kislány!! :-) De nekem már több mint egy hónapja volt. Akkor azt mondták az utána lévő 3nap a kritikus,de akkor nem volt semmi. Tudom,hogy minden ok. Ragaszkodunk hozzá,Ő meg hozzánk. Köszönöm a bíztatást. Aranyos vagy. :-) Holnap megyek a balcsira két hétre,ott tuti csak pihenés lesz az árnyas fák alatt. :-))
2013. aug. 6. 08:32

de jó, akkor pihengess! minden rendben lesz! a kiscsajok erősek, és te is. (jól emlékszem, kislány, ugye? :)


hugomnak is is gond volt picit a magzatviz levétel után 2 héttel. még nem tudta az eredményt, mert épp beleesett karácsony, ő kórhézba került, vénásan kapta a megnéziumot, B6 ot meg napi 4x.

2013. aug. 5. 20:19
Ma sem látott semmi bajt a Doki. Nem tudni mitől van/volt. Magne B6.-ot kell szednem 3*2-t. Mivel voltam a chorionbiopszián és megszúrtak, ezért jobban kell vigyáznom magamra,azt mondta a Doki. Úgyhogy nem csinálhatok semmit,pihennem kell. Semmi szex. :-))
2013. aug. 5. 19:19
Pupákné, mi ujság van?
633. abigel13 (válaszként erre: 632. - Pupákné13)
2013. aug. 3. 18:14
nagyon vigyázz magatokra. pihengess, próbálj nem idegeskedni, hétfőn már minden okés lesz.
632. Pupákné13 (válaszként erre: 631. - Abigel13)
2013. aug. 3. 17:37
A Doki nem látott semmi rosszat. Mindent rendben talált. Úgyhogy nem tudom mitől van. Be akart fektetni megfigyelésre,de inkább haza jöttem. Feküdni itthon is tudok. Azt mondta pihenjek meg hétfőn menjek el a dokimhoz. Ennyi.
2013. aug. 3. 15:48

sziasztok!

Pupákné, ugy örülök!

de másik helyen olvastam, hogy nyugtalanitó barnázásod volt, mi ujság, doki mit mondott?


Mi meg vagyunk, olvasgatlak benneteket, csak a rohanó nyár :)

Közben kiderült IR-em van, igy most várom mikorra kapok időpontot, hogy beviharozzak a receptért. idén még nyugis, pihenős a nyár, remélem, jövőre zsúfoltabb lesz :)

2013. aug. 2. 10:28

Sziasztok! Tegnap végre kiderült,hogy kislányunk lesz!! :-))

courageuse nálatok mi újság? Hogy vagytok? Rég irtál.

629. Shaunie (válaszként erre: 628. - Pupákné13)
2013. júl. 26. 09:11
Szia! Köszi az érdeklődést. Sajnos negatív. Beszéltem a dokimmal és laparoscopiás hysteroscopia a következő lépés. Kicsit félek tőle...
628. Pupákné13 (válaszként erre: 627. - Shaunie)
2013. júl. 25. 17:33
Szia! Na??? Van valami változás a teszt eredménnyel kapcsolatba???
627. Shaunie
2013. júl. 23. 14:48
Most olvastam olyat is, akinek ikrei voltak és a 7. héten lett pozi a teszt...jó ez extrém példa, de talán még a 11. napon nincs veszve teljesen a dolog.
2013. júl. 23. 09:44

Shaunie ne legyél még letörve...Akkor van veszve a hónaap ha megjön :)


courageuse-választhattam hogy spontán ciklusban vagy támogatva szeretném.Úgy döntöttem hogy legyen spontánban, úgy mégis "természetesebb" valamivel.A következő úgyis lombik lesz-nagyon bízom benne, egy másik intézetben-az orvosom egyébként helyeselt...mert ő sem lát indolokt a támogatásra, hiszen minden szépen működött eddig is-csak épp nem lettem terhes :)

De most máshogy állok majd hozzá.Próbálok bizalmat fektetni az orvosomba.Ő is és én is szabadság előtt leszünk a nagy napon.


Már tudom hogy aug.1-én kell mennem vérvételre, és UH-ra.

Méhpempőt eszem+gravidát, mellé egy kis vasat.

A hüvely ph-ra meg amint elmúlik a mensim lugosító kapszulát fogok használni.Emellett ma egy kis tőzegáfonya teát is fogok iszogatni mert, ugye hajlamos vagyok ilyenkor mindenféle fertőzés összeszedésére-és már érzem hogy nincs teljesen rendben minden.


Szóval itt tartok...gyors számításaim szerint aug. 5. én lesz a nagy nap :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook