Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Inszemináció donor spermával! Tapasztalatok? fórum

Inszemináció donor spermával! Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
715. abigel13 (válaszként erre: 714. - Courageuse)
2014. máj. 19. 21:53

Szia. Köszönöm kérdésed....

hm érdekes. bár ugy néz ki nem érint majd bennünket.

.. ma hivatalosan is beléptünk a lombikosok klubjába. az augusztusi ciklusban indulunk. még kaptunk egy nyarat ketten, hogy jövőre hárman lehessünk :) igy remélem, fagyiban lesz a kistesó. :)

714. courageuse (válaszként erre: 713. - Abigel13)
2014. máj. 19. 15:03

Szia Abigél! Én direkt rákérdeztem, akkor mondták, hogy van erre lehetőség. Amikor szeretnénk megint kisbabát, akkor jelenzünk kell, hogy ki az első donor.

Mindenképp írj mi lett a teszt eredménye! Szorítok!

2014. máj. 13. 20:12

Sziaaaa! Boldog vagyok, hogy ilyen jól sikerült! Gratulálok a kislányhoz :) Szívszerinti Apuka, ez gyönyörüen hangzik.


Nekem most hétvégén kell tesztelnem, a harmadik inszem eredményét várjuk most. Bizunk.


Hogy hogy tesznek el a tesónak még mintát a krióban? Nekünk nem adtak ilyen lehetőséget. (ez csak kiváncsiság)

2014. máj. 13. 18:05
Sziasztok! Én sűrűn benéztem ide, de csak most írtatok. Nekünk megszületett a kislányunk, csodaszép, tündérbaba. Nagyon hasonlít a szívszerinti apukájára, pedig úgy választottuk a donort, hogy rám hasonlítson. Mi a Kaáli-Krio párosításban csináltuk az inszemeket. 100 ezer ft volt, még szerencse, hogy a második inszem sikerült... Azt mondták a Krio-ban, hogy testvérnek biztosítanak még spermiumot. De következőnek újra belevágunk a lombikba, a férjemről nem mondtak le 100%ban, elvileg lehet esélyünk. Csak mivel már nem vagyunk fiatalok mindenképp szerettünk volna kisbabát, ezért döntöttünk az adományozás mellett. A férjem egyébként szerelmes lett az első pillanatban, imádja a kislányunkat és már el is felejtettünk, hogy egy éve min mentünk keresztül.
711. abigel13 (válaszként erre: 710. - Shaunie)
2014. máj. 9. 20:58
Budapesti Szent János meddőségi centrumba (BMC) járunk. A sejtet a KRIÓ intézetben választjuk ki mindig. minden ampulla 50ezer. ez egy adag. igy mi tudjuk a külső jegyeket, vércsoportot.
710. Shaunie (válaszként erre: 709. - Abigel13)
2014. máj. 9. 20:47
Nekünk Szegeden eddig ingyen volt. Ezért is mentünk oda. Aztán, ha a Kaáliba kell menni szintén Szegeden, az nem tudom, hogy lesz. Viszont így semmit nem tudunk a donorról, vagyis sem haj színt, sem magasságot, semmit...Mennyit fizettek érte és hova jártok?
709. abigel13 (válaszként erre: 708. - Shaunie)
2014. máj. 9. 19:08
nem velem van a gond. de fizetünk a donorért. Miért, ti nem? :O azt hogyan?
708. Shaunie
2014. máj. 9. 15:52
Ti fizettek a donorért? Veled van gond?
707. Shaunie (válaszként erre: 706. - Abigel13)
2014. máj. 9. 15:51
Jaj, hát akkor így értetted az édes tesó dolgot. Én is szeretnék ikreket emiatt is, meg amiatt is, hogy ha már ennyit küzdünk legyünk túl egyszerre rajta, mert 2 gyerkőcöt szeretnénk.
706. abigel13 (válaszként erre: 705. - Shaunie)
2014. máj. 9. 13:25
nem, s én is sajnálom, hogy senki más nem irt. kíváncsi lennék, mi van a többiekkel.
705. Shaunie
2014. máj. 9. 12:58
Kár, hogy így behalt ez a fórum. Lehet, hogy már csak én küzdök ezzel a problémával még mindig... :(
2013. okt. 29. 05:28
sziasztok! nettus sajnálom a sikertelen inszement. én folsavat szedtem amikor sikerult, elotte par hettel mar elkezdtem szedni, azt mondtak, hogy az segiti a megtermekenyulest, nalam bevalt. nekem ami meg szerintem sokat segitett, hogy en valaszthattam ki az adomanyozot, a ferjem erezte rajtam, h nem tetszik, akit o valasztott, igy ram bizta a masodikat. szerintem ez is fontos, akar akadalya is lehet, ha nem fogadod el az adomanyozot. illetve probaltam nem csak az inszemre gomdolni, ugyanugy eltem, mimt elotte. inszem utan nem is pihentem, elmentunk ebedelni, majd vasarolni. nagyon szoritok ertetek!
703. Shaunie (válaszként erre: 702. - A7cb1a79ef)
2013. okt. 28. 11:36
Szió!Sajnálom, de semmiképpen ne adjátok fel!!!Az, hogy megjön, nem jelenti azt, hogy volt peteérés az adott ciklusban. Amikor inszem van, akkor irányítják a ciklust. Ha sikerült pé-t elérni nálad, akkor nyugodtan vághattok bele a következőbe szerintem.A későbbiekben esetleg érdemes lenne szakemberhez fordulni a rendszertelen ciklus miatt. De én nem vagyok orvos, ez csak az én véleményem. :)Sokat olvastam a témában, innen vannak infóim.Én Gravidát szedtem, mindenki mást ajánl. Az E-vitamint én is szedtem, de volt, hogy nem jött be. Te hány mg-ot szedtél naponta?Mi novemberben készülünk a következőre.Kicsit már izgulok. Nagynak érzem a nyomást így az 5.-nél...
702. a7cb1a79ef (válaszként erre: 701. - Shaunie)
2013. okt. 28. 11:05

szia!

hát tegnap megjött! de nem baj!vagyis legalább ez a sok hormon gyógyszer nem kavart be! így értettem!múlt hónapba (vagyis az előző ciklusom 32 napos volt) most meg 29 napos lett!de más milyen gyógyszert szedtem és ez jobban bevált nálam úgy látszik!legalább is úgy gondolom!majd a doki megmondja!nem barnáztam csak egyszerűen megjött ahogy szokott!egy kérdés:remélem nem baj!??ha mindig megjön (persze ha nincs baba)akkor lehet nálam baj??mert sokáig arra gyanakodtam ,hogy pco-m ir-m van!vagy ez nem jelent semmit?soha nem mondták a mostani uh-n hogy cisztám lenne!igaz elég össze-vissza jött meg (nem napra pontos)de elő fordult olyan is ,hogy csak nagyon sokára jött meg (46 napra akkor voltam pont endo dokinál aki igazolta ,hogy nem volt peteérésem de ez nem szokott sűrűn előfordulni! érdemes egy másik endo doki véleményét kikérni? még eddig nem szedtem terhes vitamint lehet ez is a baj!milyet szedjek mellé szedhetek folsavat e-vitamint??az e-vitamint a méhnyálkahártya növelésére szedtem és valszeg bevált mert most szép vastag lett! előző inszemnél a nyálkahártya vastagságával volt baj!!bocsi a sok kérdésért!de már nagyon elszántam magam!köszi ha írsz ha ír nekem valaki!!

701. Shaunie (válaszként erre: 700. - A7cb1a79ef)
2013. okt. 28. 08:32
Szió!Azóta mi a helyzet?
2013. okt. 26. 10:36

sziasztok!

negatív lett a tesztem!csak az az érdekes mert amikor szívta fel megjelent a csík most meg inkább halvány szürke színű!még ilyen nem volt! nekem ez volt a második inszem! de most egy kicsit besokalltam!

699. Shaunie (válaszként erre: 698. - A7cb1a79ef)
2013. okt. 25. 15:00
Szió!Azért halvány remény mindig van még ilyenkor. A cicifájdalomból én is mindig már erre következtetek, de egyébként még nem voltam terhes, így nem tudom, akkor majd milyen lesz a cicim. Lehet, hogy ez nem is mérvadó. Hanyadik volt Neked? Én az ötödikre készülök november végén, de már félek tőle, pedig nem szabadna...Utálok csalódni és fogynak a támogatott lehetőségek vészesen... :(
698. a7cb1a79ef (válaszként erre: 697. - Pupákné13)
2013. okt. 25. 10:19

szia!

ja értem!hát én tegnap délután teszteltem!de lehet nem is kell holnap tesztelnem mert már nem fáj a mellem (legalább is most úgy érzem)ez nálam már egy jel!ebből már nem lesz baba!naivitás lenne azt hinni! csak nem tudom hol rontottam már megint el!

2013. okt. 24. 20:14
A 11.napon délután. Aztán másnap reggel. De akkor sem volt sokkal erősebb szerintem. Ez a reggeli kép.
696. a7cb1a79ef (válaszként erre: 695. - Pupákné13)
2013. okt. 24. 19:48
szépen látszik!te reggel teszteltél??vagy te is délután? mert nem mindegy!
695. Pupákné13 (válaszként erre: 693. - A7cb1a79ef)
2013. okt. 24. 17:37
Nézd meg a képeimet. Oda raktam fel annak idején a tesztről. Az volt a 12.napi. Meglátod mennyire halványka. :-)
2013. okt. 24. 17:36
Sztem mindenki más,azért még ne add fel. Lehet,hogy neked még korai. Mint írtam nekem is nagyon halvány volt a 12.nap. Szinte káprázott a szemem,amikor néztem,hogy tényleg ott van-e. Csinálj egy újabbat a hétvégén.
693. a7cb1a79ef (válaszként erre: 692. - Pupákné13)
2013. okt. 24. 14:20
hát ma igaz nem első pisiből teszteltem de hát mit vártam negatív lett!lehet inkább megvárom a szombatot!de szerintem negatív lesz!már nem kellett volna legalább halványan mutatnia??vagy még korán volt??
692. Pupákné13 (válaszként erre: 691. - A7cb1a79ef)
2013. okt. 24. 12:54
Köszönöm. :-) Én is 25-össel teszteltem mert nem kaptam gyengébbet. Az is kimutatta már. Akkor holnap tesztelsz??!! Jujj,de izgi!!
691. a7cb1a79ef (válaszként erre: 687. - Pupákné13)
2013. okt. 24. 11:50

nagyon szép neve lesz a kicsi lánynak!

köszönöm,hogy reagáltatok amit írtam!mert azt mondta a doki 14 napra rá menjek vissza de a tesztelést nem is mondta!gondolom úgy is tudja ,hogy tesztelek!meg várom a 14 napot vagy esetleg a 13 napot! 25-ös teszt már valós eredményt ad!

690. Pupákné13 (válaszként erre: 689. - Shaunie)
2013. okt. 24. 10:48
Köszönjük. :-)
689. Shaunie (válaszként erre: 687. - Pupákné13)
2013. okt. 24. 10:28
Nagyon szép neve lesz a kishölgynek! :)
688. Shaunie (válaszként erre: 685. - A7cb1a79ef)
2013. okt. 24. 10:27
Szió!Szerintem a 14. napon tesztelhetsz. Inszemkor mindegy, hogy hány napos a ciklusod, csak az számít, hogy mikor vol az inszem.
687. Pupákné13 (válaszként erre: 684. - Shaunie)
2013. okt. 24. 10:22
Lola Szófiának fogják hívni. :-)
2013. okt. 24. 10:21
Én már a 11.napon teszteltem délután,mert nem bírtam tovább. Két csíkos volt,de nagyon halvány. Szinte alig lehetett látni. Különben a doki 17 napot mondott. Addigra erősebb is lett. Nekem 28 naposak voltak a ciklusaim. Ha kibírod,akkor várj még. Lehet,hogy kell neked is még az a pár nap. Csak akkor tesztelj,ha nem keseredsz el a negatív láttán. Mert lehet még korai lesz. Nagyon drukkolok!!!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook