Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Inszemináció donor spermával! Tapasztalatok? fórum

Inszemináció donor spermával! Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2013. jún. 11. 16:30
Igen Zsuzsu, ehhez kellett nekem is 3 év. Ezek normális kérdések, amiket fel teszel magadnak. De, amig nem tudod, szivből mondani, hogy szeretnéd igy a babát, akkor addig ne vágj bele. örök kétely lesz benned, és nem lesz elég erőd végigcsinálni. Rágjátok át, beszéljetek még róla.... mi 2 évig vitáztunk :/ .... nagyon nehéz, de most a párom minden eddiginél jobban mellettem/remélem már mellettünk áll. alig várja a pozitiv tesztet, velem együtt. mi igy leszünk egy család, nagy "CS"-vel. Ez egy hosszu folyamat, ne legyen lelkiismeretfurdalásod, hogy ilyenek járnak a fejedben....
2013. jún. 11. 13:26

Sziasztok.

Szeretném is a donort meg nem is félek tőle még úgy is ha a párom belemenne.

Úgy érzem egy vadidegen gyerek lenne hiába az enyém nem kötődnék hozzá nem szeretném:((


Igen az nagyon fájna,hogy nem a párom az apja és mindig az lenne vajon ki a Te apád hol van,hogy néz ki...:((


Hogy lehet ezt megszokni elfogadni?És mi van ha szülés után nem kell a gyerek?Akkor nincs visszaút Bocsi a buta kérdésekért de így érzem félek soha nem szeretném mert tudom vadidegené.

2013. jún. 11. 12:41
:) van pici szurkálás a pocakomban :) csak többen lehetek mától! :)
2013. jún. 11. 10:05

Amanda, nagyon drukkolok!!

Shaunie, a nyák a tüszőrepedés előtt kezdődik néhány nappal (3-4), hogy a spermiumok feljutását elősegítse. Úgyhogy ennek csak örülj, mert a szervezeted csinálja a dolgát, egészséges. A héten már inszem lesz Neked is, ez a Te hónapod is lesz!

Abigél, nekem a nemvárt előtt egy nappal úgy begörcsölt a hasam, hogy azt hittem abban a pillanatban megjön. El is keseredtem, de másnap pozitívat teszteltem! Szinte biztos vagyok benne, hogy akkor volt a beágyazódás. Ez a nap, az inszem utáni 11. nap volt.

501. Shaunie
2013. jún. 11. 08:04
Kicsit aggódom, mert tegnap volt tojáfehérje nyákom...remélem, nem volt már peteérésem...ma vagyok a 10. napon.
500. Shaunie (válaszként erre: 498. - Amanda J. Harrys)
2013. jún. 11. 07:59
Drukkolok!!!Igen min. 12 nap mire megtapad a babóca.
2013. jún. 11. 06:35

persze nehezet ne emelj, ne csak 5 napig....

miután meg lesz a beavatkozás, 7 nap mig levándorol a méhedbe, a rákövi 5 napban kezd el beágyazódni. én igy olvastam.

nekem kb most kell ennem elkezdődnie :D

498. Amanda J. Harrys (válaszként erre: 497. - Abigel13)
2013. jún. 10. 22:14
Persze :) nehéz dolgokat nem cipelek,és nem erőltetem meg magam.Azt hallottam 5 nap míg beágyazódik.lehetséges ez?
2013. jún. 10. 21:02

Drukk megy ezerrel!

Én is érezem a dolgokat, a repesztő beadása után 12 órával már éreztem a fájó pillanatokat.

Azért a sok meló mellett figyelj is magadra!

2013. jún. 10. 20:26

Na sziasztok lányok :)


Holnap lesz az én nagy napom :)

Holnap 11 órára megyek, és inszem.Egy ügyes kis petesejtem érett meg ma 18,8 mm volt,nyálkah.7,8 mm a repesztő beadva és holnap nagy imádkozás hogy minden rendben menjen :)...majd 14 nap múlva teszt.

Igazából én sejtettem hogy ma még nem reped meg, mert érezni szoktam egy pici szurkát az alhasamban és ez még nem volt.Végülis azt mondta az orvos hogy lehet hogy magától is megrepedne, de menjünk biztosra, ezért lett repesztő.


Nekem a 14 nap nagyon hamar el fog menni, mert 12 órázom, és másodállásban is dolgozom,,,szóval időm sem lesz rágondolni :)

495. abigel13 (válaszként erre: 493. - Shaunie)
2013. jún. 10. 17:10
nem nehéz, mert keresek valami elfoglaltságot. meg melóban is van mit csinálni. a hétvége lesz nehezebb :) péntek estétől kivárni a hétfőt... bár lehet az is menni fog, könnyebben mint gondolom. :)
494. Shaunie (válaszként erre: 488. - Zsuzsu 13)
2013. jún. 10. 14:15
Megint csak ismételni tudom magam, mint korábban. Nagyon nehéz a helyzetetd és sajnálom, hogy így alakult. Próbálj meg mélyen magadba nézni és mérlegelni, hogy mi a fontosabb az életedben.
493. Shaunie (válaszként erre: 490. - Abigel13)
2013. jún. 10. 14:14
Nem nehéz kivárni azt a 14 napot? Én mindig annyira szenvedek...Legszívesebben 2 hétig aludnék és amint felébrednék, tesztelhetnék is... :)
492. Shaunie (válaszként erre: 489. - Courageuse)
2013. jún. 10. 14:14
Szerdán megyek uh-ra, kíváncsi leszek, mert most csak Gonal F-et kaptam, Clostyt nem. Majd látjuk...Remélem, ok lesz és mehet a menet... :)
2013. jún. 10. 11:06
Zsuzsu, nekem 2 évig tartott feldolgozni, mire én rászántam magam, pedig én vagyok a családcetrikusabb kettőnk közül. én megértelek téged is és a párodat is.... nekem mindig az járt a fejemben, hogy azt a szempárt szeretném viszontlátni a gyerekemnél, mint ami a páromé. mára rájöttem, hogy az a fontos, kivel nevelem fel.... ha látod az apát a párodban, akkor értem, miért nehéz....lehet csak egy kis idő kell a párodnak is.
2013. jún. 10. 11:02

sziasztok!


Jelentem , Abigél jól van :) vagyis jól érzem magam, köszi. ma reggeltől semmi fájdalom, szürás nem jelentkezett a pocakomból. nyugalom van.

csak jövőhéten hétfőn tervezem a tesztelést. az lesz a 14. nap.

2013. jún. 10. 10:51

Sziasztok!

Zsuzsu elhiszem, hogy nehéz dönteni, de az élet értelmét egy gyermek adja meg. Ha van esélyed sajátra, akkor érdemes megpróbálni. Bár az örökbefogadás is megoldás lehet. Az árva gyerekek nagyon hálásak és nagyon tudnak szeretni.

Amanda, Veled mi újság?

Abigél, mikor tesztelsz? Hogy érzed magad?

Shaunie, Ti holnap mentek uh-ra?

Pupákné Te is rég jelentkeztél már. Hogy vagytok?

Én megvagyok, szerdán megyek uh-ra. 😊

488. zsuzsu 13 (válaszként erre: 487. - Amanda J. Harrys)
2013. jún. 9. 11:09
Na igen aztán mégis megenyhülök mert szeretem és nem tudok dönteni lépni.Miért ilyen nehéz.(((
2013. jún. 8. 16:46

Hát ez így van sajnos :( bár csodák mindig vannak..miért nem érti meg hogy neked mennyire fontos ez? Ha szeret akkor el kéne fogadnia...bár ezt csak te tudod ...

Mi itt összetartunk, és drukkolunk...ahogy tudunk segítünk egymásnak.

Csak ne engedd hogy elbizonytalanítson, mert ha kifutsz az időből csak magadat okolhatod majd hogy nem lépted meg ezt a lépést.

2013. jún. 8. 13:27

Sajnos mivel párom önző és nem hajlandó a donorba belemenni a sok negativ dolgot mondja mindig így nekem is választani kell bár nehéz.

Szeretnék gyereket és tudom mire találnák olyan férfit az is több év mire összejönne egy csomó idő:((

485. Amanda J. Harrys (válaszként erre: 484. - Zsuzsu 13)
2013. jún. 8. 11:35

Tudod hányszor gondoltam én is erre már?Egyetértek veled hogy kettesben a babával sokkal de sokkal jobb lehet mint egy férfivel...

Nekem van párom, aki együttműködik ,de ha nem tenné akkor nagyon könnyen tudnék közte és az anyaság között választani.


Nem mondom hogy nem hiányoznak az életből a férfiak, de teljes mértékben nélkülözhetőek...


Az már más tészta hogy a társadalom ezt a nézőpontot teljes mértékben elítéli.

2013. jún. 8. 08:17

Mivel párom nem akar és én meg félek nem találok olyan pasit aki szeretne így gondoltam erre.

Nem tudom mit szólnának ehhez az ismerősök:(

DE lehet sokkal jobb lenne 2 en a gyerekkel mint férfival.


Sokan azt mondják ezt ingyen is megtudom oldani mondtam nekik sosem tennék olyat,hogy egy férfit becsapjak csak azért hogy gyerekem legyen aztán lépne.Nem így szeretnék babát


Köszi megnézem

483. Shaunie (válaszként erre: 481. - Zsuzsu 13)
2013. jún. 7. 23:21
Szió! Mi történt? Egyedül szeretnél belevágni? Emlékszem Rád. Én úgy tudom, hogy egyedülálló nőknek csak bizonyos életkor felett engedélyezik...de nem vagyok egyáltalán biztos benne.
2013. jún. 7. 23:00

Amanda, biztos, hogy ki tudjak olvasztani. Atkeretik arra a napra, amikor mesz uh-ra es ha nem kell taroljak addig, amig nem esedekes az inszemi.

Zsuzsu, en ugy tudom egyedulallok is igenybe vehetik. A bp-i Krio honlapjan nezelodj, ott e-mail cim is van, barmiben segitenek!

2013. jún. 7. 22:10

Sziasztok.Egyedülállóként is lehet donort kérni?

Vagy csak akkor ha természetes úton nem sikerül a baba?vagy nincs kikötés?

480. Amanda J. Harrys (válaszként erre: 479. - Shaunie)
2013. jún. 7. 11:26
Nem izgulok,mert nincs min :) csak technikailag érdekel hogy ha aznap dől el az inszem,akkor ki tudják e aznap olvasztani :)
479. Shaunie (válaszként erre: 478. - Amanda J. Harrys)
2013. jún. 7. 08:42
Ezen ne aggódj, azt majd intézik, ők tudják, hogy mi ennek a módja. Az elsőnél én is aggódtam, hogy meglegyen minden mire megyek és megvolt. :)
2013. jún. 7. 05:39
Csak egy dolgot nem tudok.mennyi idő a kiolvasztás?Mert nekem donorral lesz...
2013. jún. 7. 05:37

Sziasztok

Tegnap voltam uh-n és vérvételen 9.nap.11mm tüsző,6,7mm endometrium,hormonszint rendben.Azt mondta a doki, hogy készüljek úgy lélekben hogy hétfőn megint uh és vérvétel,és ha reped a tüsző akkor lehet inszem is.

476. Shaunie (válaszként erre: 474. - Courageuse)
2013. jún. 6. 08:24
Én jövő szerdán megyek uh-ra, az lesz a 11. napom.
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook