Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Inszemináció donor spermával! Tapasztalatok? fórum

Inszemináció donor spermával! Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


25. 566f1d9107 (válaszként erre: 23. - Bebebaba4)
2011. máj. 1. 09:20

Szia

Gyorsan elrepül!Szorítok!

24. ed3e5d4bf1 (válaszként erre: 23. - Bebebaba4)
2011. máj. 1. 09:19
nekem mar csak 4 nap....:)))))
2011. máj. 1. 07:52
Meg 8 nap es tesztelek!Nagyon varom!
22. ed3e5d4bf1 (válaszként erre: 21. - 566f1d9107)
2011. ápr. 30. 12:06
Szuper....majd ird meg mi volt....:))))
2011. ápr. 30. 10:21

Sziasztok

Már az időpont megvan a Krióba!Kiváncsi leszek,sikerül-e belőle....

20. ed3e5d4bf1 (válaszként erre: 19. - Bebebaba4)
2011. ápr. 29. 22:20

Köszönjuk szepen....mi is szurkolunk neked!!Sikereket!!!!

:))))))))))))

2011. ápr. 29. 21:43

Hello!Sziasztok!

Mi mult heten valasztottunk donort es minden olyan volt mint ahogyan viragom84 leirta! Mi Kaaliban valasztottuk es 25ezer volt egy adag!Tegnap voltam inszemen es nem bantam meg,hogy nem csaladtagok kozul valasztottunk!Bele sem tudok gondolni,hogy milyen erzes lenne,hogy a ferjem rokona a gyermekem apja!Szoval ezt mindenki mashogy latja,erzi!Van benne valami ahasonlosag es a biologiai ismeretek,kinezet szempontjabol,de nalam nem tudna mukodni,erzelmi alapon!Mindkettotoknek szurkolok!Remelem sikeres lesz a babaprojekt!puszi

18. ed3e5d4bf1 (válaszként erre: 17. - 566f1d9107)
2011. ápr. 29. 16:00
Szia!!!!Hat tudom hogy nagyon nehez...pont azert irtam le hogy en mit ereztem,pedig aztan en nem vagyok egy gyenge no!!!!!de megsem birtam idegileg!!!nekem a parom unokaoccsetol van aki 19 eves a spermai fantasztikusan jok:))))) Ma voltam dokinal azt mondta a nyalkahartya nagyon jo vastag mindent szepnek lat szerdan tesztelek ...majd irok hogy mi van.....de attol meg beszelgethetunk ha neked jol esik....:)))puszi sok sikert!!!
17. 566f1d9107 (válaszként erre: 16. - Ed3e5d4bf1)
2011. ápr. 28. 21:50

Szia!

Köszönöm szépen a válaszodat!Sokat tudtál segíteni!Nálunk a párom rokonai között szinte több a nő,mint a pasi.A pasik is mind 35 vagy több korban.Nálunk így nem hiszem,hogy találnánk valakit.Én meg igazából,nem szeretném ismerni az illetőt,nekem így lenne könnyebb.Az biztos nagyon nehéz a donor felé elmenni.Álmomban nem gondoltam volna,hogy idáig el fogunk jutni. Sikerült felhívnom a kriót,39+7 ezer szállítást mondtak.

Egy ismerősőm szerit jobb minnél hamarabb lefoglalni,mert nincs sok választék.Mi is azon leszünk,hogy a páromra hasonlitson valamilyen szinten,ha más nem legalább a szem színe.Nem is tudom annyira nehéznek tünik...

Mi soha nem beszéltünk erről a családdal,sőt inkább megprobáltuk eltitkolni.

Megírod majd,hogy sikerült -e?! Szorítok!!

16. ed3e5d4bf1 (válaszként erre: 15. - Kagyló1974)
2011. ápr. 28. 20:40

sZIA !NEKUNK TAVALY ONNAN VOLT...ES 35 EZERBE KERULT SZALLITASSAL EGYUTT...BEMENTEK MEGMONDJATOK MIT SZERETNETEK ES NEZNEK NEKTEK OLYAT AKI HASONLIT A FERJEDRE,DE AMUGY TOBBET IS HOZHATNAK !EGY A-4ES LAPON VAN FELTUNTETVE SZEME SZINE ORRA HAJA ,FULE,ALLA STB.,KEPET NEM LATTOK!

DE AMIKOR FELHELYEZTEK A 12 NAPOT ALIG BIRTAM KIVARNI ES AMIKOR NEGATIV LETTT A TESZT AKKOR OSSZETETTEM A KET KEZEM!MERT TUDATOSULT BENNEM AZOKON A NAPOKON HOGY EZ EGY OLYAN IDEGEN AKIT NEM IS ISMERUNK,NEM TUDJUK KIFELE MIFELE.....STB.MOST VAGYOK TUL A 2 DIK INSZEMEN ..ES CSALADTAG A DONOR!!a LEGJOBB EN MONDOM AKI MAR MEGELT EGY IDEGEN DONOR INSZEMET....TUDOM KIAZ ,MILYEN TERMESZETU ES AMI A LEGFONTOSABB HOGY NAGYON NAGY ESELY VAN RA HOGY HASONLIT MAJD A FERJEDRE(aZ O OLDALAROL KELL A DONOR ROKON)REMELEM SEGITETTEM..NE SZEGYELJETEK SENKI ELOTT EZ NEM A TI HIBATOK ,DE HIGGYETEK EL JOBB IGY ....OROMMEL VAROM HOGY HOLNAP KIDERULJON SIKERULT E A BABANK!!!SOK SIKERT!!!!

2011. ápr. 28. 14:00

Sziasztok

Donor inszeminációm lesz.Érdekelne,hogy a krió intézetben,hogyan zajlanak a dolgok...

Mennyi idővel kell előtte bejelentkezni? Kb. mennyibe kerül? kagyló

2011. márc. 29. 18:49
Hello! Ma voltam Hsg-n!Nem volt kellemes,de tuleltem.Az normalis hogy HSG utan verzek?
2011. márc. 24. 14:15
Haliho!! Kedden megyek HSG-re!Vegre kaptam idopontot!Puszi!
2011. márc. 18. 16:56
Nem jott ossze,majd csak a jovo het kozepen :-(!
11. manul (válaszként erre: 10. - Bebebaba4)
2011. márc. 18. 14:48

Szia!

Na hogy sikerült a HSG?

2011. márc. 12. 20:44

Parom a helyzethez kepest jol viseli adolgot! Mivel szuletesi hiba es gyermekkora ota tudja,igy "beletorodott"!Az ugye egy mas dolog,hogy,ha sikerul,akkor el-e tudja majd fogadi!?En ugy latom,hogy igen,de azt majd akkor latom meg!

Mi a Kaali-ban kezdtuk el a folyamatot,arrol meg nem volt szo,hogy honnan vegyuk az "apat",de gondolom,hogy a Krio lesz!Szivbol orulok,hogy jelentkeztel nekem erre a temara,oszinten nem remeltem,hogy valaki be fog kapcsolodni!Koszonom neked!

ha minden jol megy,akkor hetfon megcsinaljuk a HSG-t!

2011. márc. 11. 16:05

[link]

Mi ettől az intézettől vásároltuk az "apukát".

Időpontot kell egyeztetni és a pároddal együtt kiválaszthatjátok a gyereketek biológiai apját.

Minden le van írva a sperma tulajdonosokról csak a nevük nem illetve nincs róluk kép.De még azt is meg lehet határozni,hogy milyen vallású legyen a donor.

Amikor mi voltun kb 25.000 ft volt egy adag ami két befecskendezésre volt elegendő.

Ezt fel lehet használni egy tüszőrepedés alkalmával de el is rakhatod a következő hónapra.Mármint a kórház - nem Te a frigóba.:DDDD

Nem egyszerű eset,kell némi irónia és hatalmas tolerancia mindkét fél részéről.

Sok sikert és ha bármiben tudok segíteni írj bátran!

Hol végzik a beavatkozást?

8. manul (válaszként erre: 7. - Bebebaba4)
2011. márc. 11. 15:56

Háromszor próbálkoztunk és sajnos nem sikerült de ez nem jelent semmit.Nagyon sok sikeres beavatkozás történik,mindent meg kell tenni és biztosan sikerülni fog.

Sajnálom a férjedet,sajnos nálunk is hasonló a helyzet.

Hogy viseli ezt a helyzetet?

2011. márc. 10. 21:20

Azert kell a donor,mert a ferjem sajnos herek nelkul szuletett,amit kesobb plasztikai mutettel megoldottak!

Neked sikerult? Hanyadik probalkozasra?

2011. márc. 10. 20:08

A HSG nekem fájdalmas volt mert az egyik petevezeték el volt záródva és a kontrasztanyaggal tágította ki az orvosom.Nem mindenkinek fáj ezért jó lenne ha nem tartanál tőle.

Nekem elég gyakran kellett ellenőrzésekre járnom,a ciklus vége felé kétnaponta-naponta.A tüszőrepesztő hormon beadása után végzik el a beavatkozást ami nem fájdalmas.Egy kis ideig az asztalon kell feküdni amit megdöntenek a jobb eredmény elérése érdekében majd visszamehetsz a szobádba,pár óra múlva haza is lehet menni.Én háromféle hormont kaptam,a ciklus kezdetétől egy tüszőnövelő hormont majd a tüszőrepesztőt és az inszemináció után egy progeszteron tartalmú hüvelykúpot.

Szívesen válaszolok minden kérdésedre de most mennem kell.Írd meg mi érdekel.

5. manul (válaszként erre: 4. - Bebebaba4)
2011. márc. 10. 19:57
Miért donor spermával kell elvégezni a beavatkozást?
2011. márc. 10. 19:41
Minden erdekel!Tudom,moho vagyok!Mi par napja voltunk az elso konzultacion,kell meg egy par vizsgalat(pl. petevezetek atjarhatosag).Neked csinaltak ezt?Fajt?Milyen?Ha ez megvan a ciklusom 3.napjan kell menni,akkor mi fog tortenni?Es utana?Igaz,hogy 2-3 naponta menni kell? Milyen maga az inszeminacio?Neked sikerult?Koszi,hogy jelentkeztel es ne haragudj a sok kerdesert!Cupp!
2011. márc. 10. 18:27

Nekem volt.

Mit szeretnél tudni?

2011. márc. 10. 15:34
Valaki???????
2011. márc. 10. 08:52
Sziasztok! Erdekelne,hogy volt-e valakinek donor spermas inszeminacioja?Mik a tapasztalatok?Hogyan mukodik?Koszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook