Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Inszemináció donor spermával! Tapasztalatok? fórum

Inszemináció donor spermával! Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2013. jún. 15. 16:00

Köszi :)

Reggel oda kell mennem a dokihoz.kell vinnem vizeletet, ott csinálnak még egy tesztet.... azt nem tudom, hogyan tovább, akkor ha pozitiv.

de ma már kezdek negativba menni... olyan hosszu ez a várakozási idő. s én annyira akarom, hogy sikerüljön. most épp pityergőben vagyok :/

2013. jún. 15. 14:49

Shaunie, a lenyeg, hogy bizz az orvosodban. Ennek valamiert igy kellett tortennie es ezt csak kesobb fogod megerteni.

Abigel, ha pozi a teszt, fel kell hivni a dokit es o majd megmondja mik a tovabbi teendok. 5.heten kezd el verni a szivuk =)

2013. jún. 14. 15:40
Shaunie, annyira szurkolok neked!
532. Shaunie (válaszként erre: 530. - Courageuse)
2013. jún. 14. 13:11
Igazából mondta, hogy vagy tüsző vagy ciszta, de inkább ne "pazaroljunk el" egy alkalmat arra, hogy nem tudjuk biztosra. Ezt végülis korrektnek értékeltem, csak sajnálom, ha tényleg tüsző és nem volt inszem.
2013. jún. 14. 12:39

hát nem tudom, kibirom e :)

csak félek ha nega lesz akkor kicsit megcsuszik az önbizalmam, most még szeretnék bizni benne, hogy pocaklakónk ott nől :)

de jó lenne biztosabbat is tudni.

csajok, ha pozi a tesztem kontrollkor, akkor lesz uh is? vagy ilyenkor még nem. mikor kezd dobogni a kis szive?

2013. jún. 14. 11:19

Abigel kitartas, mar csak 3 nap. egyebkent en hetvegen csinaltam a tesztet, mert tudtam, hogy barmi lesz, garantaltan nem tudok masra koncentralni.. ha vegkepp nem birod, sztem vnap mar nyugodtan megcsinalhatsz egyet.

shaunie, nem tudom mi lenne jobb, ha nem vette eszre, hogy az petesejt, nem ciszta, akkor garantaltan meginog a bizalmad, viszont ha nem ciszta, akkor masreszrol orulhetsz, hogy minden rendben.

529. Shaunie
2013. jún. 14. 08:07
Nekem ma reggel is volt tojcsis nyákom, úgyhogy nagyon gyanítom, hogy a 28 mm-es valami a bal petefészkemben nem ciszta, hanem tüsző volt... :( A jövő heti uh-n kiderül.
528. Shaunie (válaszként erre: 527. - Abigel13)
2013. jún. 14. 08:06
Elhiszem, hogy nehéz, nekem az a 14 nap pokol, vagyis főleg az utolsó 5-6 nap...
2013. jún. 13. 15:50

helló csajok! kezdem elveszteni a türelmem.... alig várom a hétfőt. akkor lesz a 14 nap. hamarabb nem nagyon merem megcsinálni....

pocakom már csak bal oldalt szurkál. jobb oldalam tegnap egy nagy mensihez hasonlitó görcs-hullám után abbahagyta a szurkálást. viszont, ha rosszul mozdulok, akkor érzek két pontot a pocimban :) remélem ez jó jel. mellem a stimu óta változatlanul fáj és duzzadt.

526. Shaunie
2013. jún. 13. 15:06
Köszi Csajok!Jövő héten megyek kontroll uh-ra és hormonális vérvételre. Egyébként szerintem szimplán nem reagáltam jól az injekcióra. :(
2013. jún. 13. 14:29
Nagyon sajnálom Shaunie. Kitartás és mindenképp jelentkezz majd!
524. abigel13 (válaszként erre: 522. - Shaunie)
2013. jún. 12. 21:14
ó sajnálom!
523. Pupákné13 (válaszként erre: 522. - Shaunie)
2013. jún. 12. 21:08
Sajnálom,de ne szomorkodj,valamiért most igy kellett lennie. Veled legyen minden rendben először,aztán jönni fog a baba is. Majd a következö hónapban!! :-))
522. Shaunie
2013. jún. 12. 21:01
Sziasztok Lányok! Sajnos nem lesz inszem ebben a ciklusban...Korai ovulációt állapított meg a doki, plusz az előző ciklusból maradt valami a bal petefészkemen, amit még jövő héten megnéz és lesz megint hormonális vérvétel is. Nagyon el vagyok keseredve... :( Minden kismaminak jó egészséget kívánok és mindenkinek szurkolok!
2013. jún. 12. 19:02
hát hétfőn elsütök itthon egy tesztet. de dokihoz 20.én kell visszamenjek.
2013. jún. 12. 18:23

Aranyosak vagytok, hogy így örültök! A 6. héten vagyok, kaptam róla képet is. Már hűtőmágnessel díszeleg a hűtőn. 😊 mellesleg a hűtőmágnesre az van írva, hogy boldogság 😊

Annyira boldog vagyok, szívből remélem hamarosan veletek is megtörténik ez a csoda!

Hányingerem az szinte mindig van, főleg ha nem eszem rendszeresen.

Abigél már csak 4nap!

Shaunie, milor lesz inszem?

2013. jún. 12. 18:05

Jővő héten mikor?Én arra gondoltam nem várom ki a 16 napot...övő hét vasárnap tesztelek :)


Nagyon szorítok neked a két csíkért :)

2013. jún. 12. 17:51

jövőhéten meg tudom. :)

engem is aggasztott, hogy fel voltam puffadva, de megnyugatattak, hogy az nem gond.

2013. jún. 12. 17:32
:) nem stresszelek csak azt hittem elmúlik :) és sikeres volt neked akkor?
2013. jún. 12. 17:10
igen normális. én is fel voltam. megpiszkáltak kicsit. nyugi ne stresszelj.
515. Amanda J. Harrys (válaszként erre: 514. - Abigel13)
2013. jún. 12. 16:55
Az normális hogy én inszem óta ami tegnap volt, az alhasam fel van puffadva?
2013. jún. 12. 16:02

courageuse, annyira örülök! már előbb is irtam, de itt vigyorgok! és hogy vagytok? :D



nekem már jó kis görcseim vannak, néha. meg is lepődöm rajta. villámként végigcikázik a pocakomban. inszem után jóóópár napig még csak két oldalt éreztem, de igy inszem után a 9. napon jó kis villámok vannak a méhem környékén. :)

513. abigel13 (válaszként erre: 510. - Zsuzsu 13)
2013. jún. 12. 15:56

nem tudom mit mondjak... szerencsés vagyok a párommal, hogy őt kaptam az élettől.

nem akarok rossz tanácsot sem adni. neked kell átgondolnod, mit vársz a jövőtől...

2013. jún. 12. 15:54
ááááááááááááá de jó! gratulálok! annyira jó! vigyázz magadra!
511. Pupákné13 (válaszként erre: 509. - Courageuse)
2013. jún. 12. 15:10
:-)) Annyira örülök ezeknek a híreknek!!! Az élet legszebb ajándéka!! Hányadik héten vagy? Nem mondták,hogy mekkora? Képet kaptál róla? Én bekereteztem és kiraktam az asztalra....,mindig szem elött van. :-) Nemsokára vége a sulinak...,vigyázz magatokra nagyon!!!
510. zsuzsu 13 (válaszként erre: 505. - Abigel13)
2013. jún. 12. 13:44
Nagyon szeretnék babát de közben meg félek ettől az egésztől:((
2013. jún. 12. 13:27

Sziasztok! Voltam uh-n, egy édes kis csöppség érkezik hozzánk. A doki látta, hogy pulzál a szíve, úgyhogy elbocsátottak minket és kiállították a papírt, hogy vegyenek terhesgondozásba. 😊

Ti jól vagytok?

508. Amanda J. Harrys (válaszként erre: 506. - Abigel13)
2013. jún. 11. 22:12
Megtörtént az inszem :) 16 nap múlva kell tesztelnem.Hát megint nem volt egy felemelő élmény ez a várakozás 2 órán át abban a szobában,hálóingben.Minden csajszit előttem hívtak be.Remélem először és utoljára jártam ott.Meg is beszéltük a párommal,hogy ha nem sikerül akkor valószínűleg nem Győrbe jövünk vissza.Inkább utazunk Pestre,vagy Tapolcára,hátha ott közlékenyebb az orvos,és emberségesebb.Végig azt éreztették velünk hogy miért épp oda mentünk más intézmény helyett?Elvesszük a lombikos pároktól az időt...a mi kis "csak"inszemünkkel.
2013. jún. 11. 16:48
Sziasztok! Rég írtam,de azért közben olvaslak titeket. Voltam vérvételen,ekg-n. Minden ok. Jól vagyunk. Még mindig émelygek,de remélem hamarosan megszünik. Shaunie! Ne aggódj,nekem is volt már az inszem elött. Próbálj meg nem foglalkozni ilyenekkel,csak arra gondolj hogy sikerülni fog. Tudom mondani könnyű,nekem már sikerült. De én csak magamból indulok ki. Én ilyenkor már úgy csináltam mint akinek baba van a pocakjába. Csak pozitívan!! Courageuse. Te hogy vagy? Holnap mész ha jól emlékszem. Irj majd mi volt!!
2013. jún. 11. 16:48
Amandaaaaaaaaaaa! :) mizu?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook