Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Inszemináció donor spermával! Tapasztalatok? fórum

Inszemináció donor spermával! Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
685. a7cb1a79ef (válaszként erre: 683. - Courageuse)
2013. okt. 24. 09:16

sziasztok!!

nagyon örülök,hogy kislányotok lesz!

nekem még van két nap a tesztelésig!ma vagyok inszem után 12 napon! most azt nem tudom ha szombaton tesztelek az inszem után 14 nappal akkor adhat valós eredményt?mert nekem nem 28 napos a ciklusaim de az inszem meg a ciklus 14 napján csinálták!átlagosan 32 napos és elméletileg csak 30-án kellene nem meg jönnie! vagy teszteljek akkor??köszi ha valaki ír!

684. Shaunie
2013. okt. 24. 08:35
Nettus szorítok Én is! Courageuse köszönöm, hogy fogják hívni a kicsi lányt? És a Tieteket Pupákné? Örülök Nektek Lányok! :)
2013. okt. 23. 21:10

Sziasztok! Nettus nagyon szorítok! Kislányunk lesz nekünk is 😊 én most 26 hetes vagyok, még dolgozm, ha minden jól alakul lehet egészen a szülésig. Jól érzem magam a munkahelyen, jobb így nekem, mert itthon szerintem nehezn találnám fel magam.

Shaunie, Érted is izgulunk!

2013. okt. 23. 15:36

Sziasztok! Nálunk is minden ok. Szombaton leszünk 30hetesek. Nagyon virgonc kislány. :-) Rengeteget mocorog. Az elmúlt két hónapban többször volt kevéske kis barnázásom,vérzésem igy fenn áll a koraszülés veszélye. De szerencsére nem tudták megmondani mitől van,mert mindent rendben találtak. Úgyhogy én most pihengetek ,kímélnem kell magam. Szeretném kihúzni a végéig.

courageuse! Nálatok mi lesz kisfiú,kislány??? Dolgozol még??

Nettus! Szorítok!! Írj majd mi lett! +++++++

2013. okt. 22. 14:44

sziasztok!

én jól vagyok köszönöm!

kb. szombaton tesztelek! remélem pozitív lesz!

veletek mizus??

680. Shaunie (válaszként erre: 679. - Courageuse)
2013. okt. 22. 09:11
Sziasztok!Nekünk november végén, december elején lesz az 5. inszemináció, most 2 hónap szünetet tartunk. Kell a lelki feltöltődés. Közben voltam energiagyógyásznál és olyan dolgokat mondott anélkül, hogy egy szót is szóltam volna, hogy totál padlót fogtam, mert alapvetően racionális embernek tartom magam. Azért mentem el, mert arra jutottam, hogy lelki oka lehet a sikertelenségünknek. Az energia gyógyász azt mondta, hogy lát egy kis lelket már az aurámban, csak be van szorulva, ami a Páromtól is ered. Ő jövő héten megy ehhez a hölgyhöz. Egyébként ezt anélkül mondta, hogy tudta volna, hogy babát szeretnénk. Mindegy, a lényeg az, hogy nekem hitet adott és ez a fontos!
2013. okt. 21. 20:45

Sziasztok! Shaunie mi van Veletek? Nettus? Pupákné?

Nálunk minden rendben. Szerencsére jól vagyunk.

678. Shaunie (válaszként erre: 677. - A7cb1a79ef)
2013. okt. 7. 08:56
Nálam csinált hormonvizsgálatot is, meg nekem volt már laparoszkópiám is a 3. sikertelen után. Ott hashártya-összenövéseket találtak, amire azt mondták, hogy ez lehetett oka az addigi sikertelenségnek...Szerintem, ha van spontán pé-s, akkor nem lehet nagy gond.
677. a7cb1a79ef (válaszként erre: 676. - Shaunie)
2013. okt. 4. 13:07

pontosan így érzek én is!

hát azt nem tudom nálam minden rendbe van -e mert csak Szöllősi átfutotta a papírjaimat még az átjárhatósági előtt és ezzel le volt tudva! most akarom Pásztor dokitól megkérdezni ,hogy mi is a helyzet nálam!mert már rám fogták,hogy pcos vagyok meg ir-es! ezt abból gondolják,hogy a cukrom éhgyomor alá eset terhelésnél!de az endo dokinő meg azt mondta nincs vele gond! akkor most kinek higgyek?? mert lehet csak le akart rázni a dokinő! érted?de van peteérésem stimu nélkül is meg ovum is!

676. Shaunie (válaszként erre: 675. - A7cb1a79ef)
2013. okt. 4. 10:56
Nálunk is azoospermia van. Azért ezzel szembesülni nem egyszerű...Én is utálom magam, mert sokszor negatív vagyok. Ezt kellene valahogy leküzdenem...mert elvileg fizikailag minden rendben velem. Túl nagynak érzem a felelősséget, mivel gyakorlatilag rajtam múlik az egész...
675. a7cb1a79ef (válaszként erre: 674. - Shaunie)
2013. okt. 4. 09:32

szia! én sokszor azért utálom magam mert úgy érzem nem teszek meg mindent a sikerért! meg állandóan negatívan állok az egésznek! vannak időszakok amikor totál elegem lesz nem csak a baba miatt hanem itthon is vannak gondok! de mindig megoldódik a helyzet!

a páromnak nincs spermája!azoospermiát állapítottak meg!

674. Shaunie (válaszként erre: 673. - A7cb1a79ef)
2013. okt. 4. 09:15
Szió!Ez annyira nehéz helyzet és igazán csak az érti aki benne van és rendelkezik kellő empátiával ahhoz, hogy felfogja, mennyire nehéz "fuldokolni" sokszor ebben. Én sokszor utálom magam, mert úgy érzem, tehetetlen vagyok...Viszont mindig muszáj előre menni, mert magától sajnos nem változik a helyzet. Nektek miért kell donor?
673. a7cb1a79ef (válaszként erre: 672. - Shaunie)
2013. okt. 4. 08:01
szia! igen sok minden kavargott bennem tegnap! utálom ezt az érzést! úgy éreztem megfulladok besokalltam ! a felelősség az ,hogy minden rajtam múlik,hogy sikerül-e a baba! tegnap kisírtam magam így ma már jobb! de nem tökéletes! rájöttem a closy csinálja ezt velem! múltkor is ez volt! de köszi ,hogy írtál és megérted amit érzek! nehéz szavakba önteni mi is megy keresztül bennem!mit érzek!
672. Shaunie (válaszként erre: 671. - A7cb1a79ef)
2013. okt. 3. 13:59
Szia!Látom, sok minden kavarog benned. Szerintem eljön az az idő, amikor az ember ilyen helyzetben van, hogy külső segítségre van szüksége. Ez nálam is eljött és elmegyek egy energiagyógyászhoz, hogy segítsen leküzdenem az állandó aggódást és félelmet, ami van bennem, mert nem tudom, hogy lesz gyerekem valaha. Én nagyon szeretnék kisbabát, ez az életem, gyerek nélkül számomra nincs értelme az életnek. Miért váltottál Pásztorra?
2013. okt. 3. 12:10

sziasztok!

Shaunie: én már nem Szöllősihez járok! Pásztor Norbert a dokim!de nem számít! azóta már megjött és el is múlt! holnap kezdem a szúrit!

bár bennem is felvetődőt a gondolat,hogy nem folytatom! úgy érzem nem vagyok kész és nem is akarok gyereket! csak a biológiai órám ketyeg! ez így meg nem jó! teljesen kivagyok!! amikor megjött meg a negatív teszt után is tök jól voltam! most kezdem nagyon rosszul érezni magam!! valamit lépnem kell mert ez így nem jó! valakitől segítséget kell kérnem mert bele fogok betegedni! és az a legrosszabb az egészbe ,hogy tudom így nem fog sikerülni a baba! és rossz anyának tartom magam! egyéb ok miatt is! nem tudom megbeszélni senkivel! de már magamba tartani nem tudom! torkig vagyok az egésszel az egész életemmel!

670. Shaunie (válaszként erre: 668. - A7cb1a79ef)
2013. okt. 2. 11:30
Jajj, bocs, most látom, hogy 24-én írtad. Azóta megjött?Jobban vagy kicsit?
669. Shaunie (válaszként erre: 668. - A7cb1a79ef)
2013. okt. 2. 11:29
Szió! Sajnálom nagyon!Milyen érzékenységű a teszt?Képzeld, mi is Szőllősihez járunk. Épp ma beszéltem vele, hogy szünetelünk és majd novemberben jelentkezem az 5. inszemre...Szerintem nekem lelki oka van a sikertelenségnek.
2013. szept. 24. 11:59

sziasztok!

ma vagyok inszem után 13-14 nappal! a tesztem negatív lett!!

667. a7cb1a79ef (válaszként erre: 666. - Courageuse)
2013. szept. 21. 09:59

sziasztok!!

courageuse:igen donoros inszemem volt! hát nálunk úgy alakult a donor,hogy az andrológián a Szöllősi professzor kiválasztotta a párom jellemzői alapján !nem kellett érte fizetnünk! köszönöm a drukkot! ááá nagy kétségek közt vergődök most! nem bírom tovább! annyira félek,hogy nem sikerült!eddig próbáltam pozitív maradni de minden ugyan úgy van mint menszesz előtt! rettenetesen fájnak a melleim ez se jel nálam mert szokott néha görcsölök ! semmi olyan rendkívülit nem érzek! még 4 nap van! mondjuk a hőm egekbe van 37,3 napokon keresztül! olyan rossz ,hogy nem tudom mi is van!

2013. szept. 20. 22:27

Sziasztok! Shaunie szívből sajnálom.

Nettus, ne haragudj, nem olvastam vissza a fórumot, de Ti is adományozásnak köszönhetően jártok inszemire?

Neked is szurkolunk!

665. a7cb1a79ef (válaszként erre: 664. - Shaunie)
2013. szept. 20. 09:09
nagyon nagyon sajnálom!!és megértem az érzéseidet! fel a fejjel!!
664. Shaunie
2013. szept. 20. 08:03
Köszi Lányok!Sajnos, a ma reggeli tesztem is negatív. :( Ma hívom a dokim, megbeszélem vele, hogy tartsunk egy kis szünetet, mert lelkileg már nagyon megvisel ez az egész...
2013. szept. 19. 18:50
Shaunie, mi ujság? :)
662. a7cb1a79ef (válaszként erre: 661. - Shaunie)
2013. szept. 18. 12:11

nagyon drukkolok továbbra is!írj ha teszteltél!!várom a híreket!

én igaz jóval előrébb tartok de én nem érzek semmit! tegnap este görcsöltem egy kicsit de ez lehetett mástól is! a hőm az egekben van! 37,3 volt ma reggel! soha nem volt még ilyen magas! ma vagyok 7-8 dpo-n!

661. Shaunie
2013. szept. 18. 11:52
Sziasztok!Köszi az érdeklődést!Még nem teszteltem, de a cicim egyre kevésbé fáj. Olvasgattam más fórumokon és voltak, akik írták, hogy elmúlt a mellfájdalom, mégis terhesek voltak. Hátha most nekem is szerencsém lesz...Holnap majd jelentkezem az eredménnyel.Köszi a szurkolást Lányok!
2013. szept. 18. 11:20
Shaunie: nagyon drukkolok neked!! írj mi lett az eredmény!! +++++++++++
2013. szept. 18. 09:27
SHAUNIE! Na?? Mi a helyzet? Teszteltél???
658. Pupákné13 (válaszként erre: 657. - Shaunie)
2013. szept. 17. 16:18
Sikerülni fog!!! Itt mindenki szorít neked!!! Nagyon!! :-)
657. Shaunie (válaszként erre: 656. - Pupákné13)
2013. szept. 17. 11:51
Köszi, én igyekszem, hidd el. De azt is látni kell, hogy a negyediknél már még nehezebb a helyzet...Az előzőnél annyira pozitív voltam, biztos voltam benne, hogy sikerül és mégsem.
656. Pupákné13 (válaszként erre: 655. - Shaunie)
2013. szept. 17. 11:34
POZITÍVAN!!!!!!! Nem tudok mást mondani.... Ne a csalódásokra gondolj,hanem a benned lévő új életre!!!!! :-)))
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook