Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Inszemináció donor spermával! Tapasztalatok? fórum

Inszemináció donor spermával! Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


145. f5f2cdccb4 (válaszként erre: 144. - Pupákné13)
2013. márc. 8. 11:45

Igen, nálam minden rendben, mind hormonilag, mind fizikailag, mindenhogy. Szabályos volt a ciklusom, sem IR, sem PCO, sem endometriózis, semmi nem volt, szerencsére most sincs.


Én ismerek olyat itt a hoxán, akinek elsőre sikerült mindkét inszeme és két szép kisfia született. Szóval ne belőlem indulj ki! :o) Fel a fejjel és kitartás! Nekünk ez volt megírva, hogy ezt az utat kell bejárnunk a gyerekekért.


Drukkolok, hogy nektek elsőre sikerüljön! :o)

144. Pupákné13 (válaszként erre: 138. - F5f2cdccb4)
2013. márc. 8. 09:41
Nálad minden rendben volt? Csak azért kérdezem,hogy ilyen nehezen sikerült. Én azt hittem a donorral nagyobb az esély,gyorsabban megy. Ezt olvasva,most egy kicsit elszomorodtam.
2013. márc. 8. 08:42
Ja, a tesó projektet már a férjem szorgalmazta elég erőteljesen, én még vártam volna vele kicsit, főleg, hogy rögtön ketten érkeztek és a nagyobbik is éppen csak 2 éves volt. Nehéz volt nagyon, de mosmár kezdenek "összenőni" és együtt játszani. :o)
142. f5f2cdccb4 (válaszként erre: 139. - Courageuse)
2013. márc. 8. 08:40

CSak a szüleim, meg a testvérem és a férjem anyja tudja, hogy mi a helyzet.


Mikor kiderült, hogy nem lehet gyerekünk, akkor a doki a donoros inszemet, vagy az örökbefogadást javasolta. Az örökbefogadást a férjem rögtön elvetette. A donoros dolgot fél évig emésztgette és ő ajánlotta fel, hogy legyen így baba, ha én is benne vagyok. Hagytam, hogy ő rendesen "megeméssze". A másik, hogy mi az egész kapcsolatunkat ugy kezdtük, hogy családot szeretnénk majd minél hamarabb. Én már 18-19 éves korom óta babára vágytam, tehát ő tudta, hogy ha nem megy bele a donoros dologba és nem lesz gyerekünk, akkor én nem leszek "boldog". Lényeg, mert ide nem szeretnék regényt írni, szeret annyira, hogy belement így a gyerekvállalásba. EZ még jobban megerősítette a kapcsolatunkat. Amikor az első babát vártuk, mindenbe bevontam a férjemet, hogy átérezze, átélje velem együtt, ezt a csodát. Mi annak éltük meg. Mikor Zsömi megszületett, az szerelem volt mindkét részről első érintésre, ami azóta is tart töretlenül, az ikrekkel ugyan így.

141. f5f2cdccb4 (válaszként erre: 140. - Shaunie)
2013. márc. 8. 08:33
Azoospermia. :oS
140. Shaunie (válaszként erre: 138. - F5f2cdccb4)
2013. márc. 8. 08:30
Megkérdezhetem, hogy mi volt a gond nálatok?
139. courageuse (válaszként erre: 138. - F5f2cdccb4)
2013. márc. 7. 21:09
A kornyezetek tudott rola? A ferjedet nem viselte meg? En attol kicsit aggosok, hogy a ferjem tulsagosan elfogado es nehogy majd kespbb ne szeresse a gyerekeket...
2013. márc. 7. 15:32
Igaz, nekem az inszemek nem sikerültek, volt belőle 5, de utána az első lombik igen. Született egy kislányunk, a második lombik nem volt sikeres, mert nagyon hamar szívták le a petesejtjeimet és nem termékenyültek meg. A harmadik lombik megint sikerült, egy kisfiú-kislány ikerpárunk született. Minden beavatkozásnál másik donor volt.
137. Shaunie (válaszként erre: 134. - F5f2cdccb4)
2013. márc. 7. 14:13
Jó hallani ilyet! :) Egyszerre jött a három vagy külön-külön? Inszemináció volt?
136. Shaunie (válaszként erre: 133. - Pupákné13)
2013. márc. 7. 14:12
Legyen igazad! :) Remélem, hogy már valahol várakozik a mi kicsikénk, hogy érkezhessen. :) Kaptam szurit is, meg tablettát is, szombaton kell kezdenem. A szurit kétnaponta, a tablettát naponta 2x1-et.
135. Pupákné13 (válaszként erre: 134. - F5f2cdccb4)
2013. márc. 7. 12:25
Szia! Köszönjük,aranyos vagy. :-) Nektek hányadik sikerült?
2013. márc. 7. 12:07

Sziasztok! Én drukkolok mindegyikőtöknek ezerrel! :o))))


Nekem 3 gyerkőcöm született így. :o)

133. Pupákné13 (válaszként erre: 132. - Shaunie)
2013. márc. 7. 11:39
Hát mert már minnél hamarabb akar jönni a baba! Én legalábbis ezt hinném,gondolnám. :-) Az én párom se vállalta,magamnak kell megoldanom. Kicsit tartok tőle. Mikor kell elkezdened? Valami gyógyszert is kaptál?
132. Shaunie (válaszként erre: 131. - Pupákné13)
2013. márc. 7. 11:28
De miért jött meg előbb?Ez a kérdés. Az injekciót magamnak fogom beadni, vagy megkérem Anyukámat, mert a Párom nem bírja az ilyesmit... :)
131. Pupákné13 (válaszként erre: 128. - Shaunie)
2013. márc. 7. 11:13
:-) látod,valamiért elöbb jött meg!! Én még nem nagyon tudok mit hozzászólni az időpontokhoz,sajna. De ha bármi kérdésed van hívd fel a dokidat,szerintem. nem írtad te magadnak adod be az injekciókat?
130. Shaunie (válaszként erre: 129. - Pupákné13)
2013. márc. 7. 11:07
Teljes mértékben egyetértek!Ezért nem reagáltam, mert minősíthetetlen...
129. Pupákné13 (válaszként erre: 127. - Anti75)
2013. márc. 7. 11:04
Nagyon poénosnak gondolod magad?? Ha tudnád,hogy ez minket hogy érint lelkileg, nem irnál ilyeneket. Szerintem menj át egy másik oldalra vicceskedni!!
128. Shaunie
2013. márc. 7. 10:16
Képzeljétek, ma 26 napra megjött.Ilyen sem volt még és kicsit aggódom, mert mi van, ha következő hónapba is ez lesz és én csak a 12. napon megyek uh-ra, mert akkora kérték...Elvileg most úgy néz ki, hogy 18-án uh és ha ok, akkor 20-án inszem...
127. Anti75
2013. márc. 6. 21:15
Az donoros inszeminációt otthon is meg lehet csinálni, nem is bonyolult, és akkor nincs átverés és óriási költségek ;)
126. Shaunie (válaszként erre: 124. - Courageuse)
2013. márc. 6. 13:32
Rengeteg ilyen sztorit hallottam már donor spermás pároknál is. Valahogy mégis hasonlítanak apára is. :)
125. Shaunie (válaszként erre: 121. - Pupákné13)
2013. márc. 6. 13:29
Szió!Nyugi, minden rendben lesz azzal a szövetmintával, hiszen az orvosok nem nyugtatnak meg csak úgy. Én is próbálok pozitív gondolatokkal a babára koncentrálni, mert szerintem ez hihetetlenül fontos. Várom, hogy menjek, csak a stimunál ne legyen semmi gond...Remélem, inszemnél annyira nem kell tartani attól, hogy túlzás lesz a stimuláció...
124. courageuse (válaszként erre: 122. - Pupákné13)
2013. márc. 5. 20:52

Családunkban van egy pár, akik örökbefogadtak egy kislányt, mert nem született nekik baba. Örökbefogadás után a lány 1 hónappal terhes lett. A két lány hihetetlenül hasonlít egymásra...

Nálunk is csak az a lényeg, hogy magyar legyen.

123. courageuse (válaszként erre: 121. - Pupákné13)
2013. márc. 5. 20:47
Ha elkezdene vizsgálni 100%, hogy találnak valamit. Nekem a műtétem előtt (mert az is volt) közölték, hogy mennem kell kardiológiára, mert szívritmuszavarom van. Mondanom sem kell, mennyire kiakadtam. Aztán következő héten még egyszer mentem és akkor mondták, hogy valószínű rosszul volt beállítva a gép. Makk egszséges vagyok. Csak pozitívan. Mindig azt mondtam a férjembek, hogy ha már ennek kell velünk történnie, akkor inkább neki legyen problémája, mert ha nekem van nincs esély kisbabára, így pedig van. :)
122. Pupákné13 (válaszként erre: 115. - Courageuse)
2013. márc. 5. 15:42
Amikor mi voltunk csak három volt. Meg is lepődtünk. De azért abból is tudtunk választani. A dán nem mertük be vállalni. Ez igy van,idővel úgyis át vesz majd az apja viselkedéséből, sztem. :-)
121. Pupákné13 (válaszként erre: 117. - Shaunie)
2013. márc. 5. 15:38
Haza értem. :-)Csak azért hogy nekünk se menjen minden simán...Tegnap emlő uh.,persze mindkettő mellemben találtak valamit. Ez kicsit be árnyékolta a boldogságomat. Ma szúrtak,vettek belőle mintát,két hét múlva lesz eredmény. Megnyugtattak,hogy semmi gond nem lesz. Csak a bizonság kedvéért ezt muszáj megcsinálni. Össze kell szednem magam,nem lehetek negatív!! Olyan jó neked,hogy nemsokára mész. :-) nekem még egy hónap.Persze remélem az uh.eredmények nem húzzák majd át a számításaim.Nekünk azt mondta az egyik nőgyógyász ismerős,hogy ne görcsöljünk rá. Nem baj az ha néha valami más is leköti a gondolataid. Majd ha eljössz a munkahelyről akkor már megint tudsz a babára koncentrálni!!Én minden elalvás elött szánok rá pár pozitív mondatot.Én sajna nem dolgozom,így most elég nehéz elfoglalni magam.De talán ennek is köszönhető a pozitív énem. Nem bosszant fel senki.Gondolj arra,hogy a donorok tuti jól működnek!! Az enyém legalábbis nagyon fiatal... :-) Biztos elsőre sikerülni fog!!! Te is kapsz injekciókat? Magadnak fogod beadni?Én ettől kicsit tartok. További szép napot neked!! :-)))
2013. márc. 5. 15:32

Egyszer voltunk egy helyen ahol volt egy nagyon szép kislány.Hát az apára nem hasonlított egyáltalán és egyik koma megjegyezte a kislánynak viccesen hogy: de szép vagy akárki is csinált.

Húh ez durva volt a az apa nem mondott semmit de az anya sem.Talán Ők is ebben a helyzetbe voltak sajnos:(

119. Shaunie (válaszként erre: 118. - Pupákné13)
2013. márc. 5. 13:20
Köszi a vidító szavakat! :) Sajnálom, hogy menned kell, de ne aggódj, biztos minden rendben lesz!Szurkolok!!!Várom a jelentkezésedet!
118. Pupákné13 (válaszként erre: 117. - Shaunie)
2013. márc. 5. 11:56
Szia!Most mennem kell emlő ultrahangra,mert tegnap találtak valami cisztákat. :-( De ha haza jöttem írok!! Addig is nézz ki az ablakon!! Süt a nap!! Jön a tavasz és hozz nekünk pici babát!! :-))
117. Shaunie (válaszként erre: 107. - Pupákné13)
2013. márc. 5. 10:58
Kicsit adj a pozitív gondolataidból! :) Én kezdek félni egy kicsit...sajnos, most a munkahelyemen történt olyan, hogy nem tudok a babára koncentrálni, pedig csak arra kellene!:(
116. zsuzsu 13 (válaszként erre: 115. - Courageuse)
2013. márc. 5. 07:11

Az sem sok:(nekem valami több száz donorról beszélt de az akkor lehet máshol van.

Én azt sem tudnám elviselni, hogy a donor 18 éves:((Olyan durva nekem.Tudom, hogy semi jelentősége de a tudat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook