Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Inofolic étrendkiegészítő! Tapasztalat? Baba sikerült, akinél gond volt? fórum

Inofolic étrendkiegészítő! Tapasztalat? Baba sikerült, akinél gond volt? (beszélgetős fórum)


8. inta (válaszként erre: 7. - Beba)
2013. okt. 29. 22:23

Ez a rohanás, ahogy írod, kicsit stresszes életmódot jelez, nem? Kéne egy kis nyugi :). Egyébként nem, én ezt nem számítanám sportnak.


Az étkezés... hát ez mindenkinél más. De szerintem ne vonj meg semmilyet magadtól TELJESEN, úgy értem, kellenek a zsírok, a fehérjék, a szénhidrát is, minden, legyen teljes. Csak legyen minőségi, pl a hal zöldséggel szuper, de nem mindennapra. Kell a vöröshús is, a barnarizs, basmati rizs is szuper, a zöldségek legyenek változatosak, ha lehet nyersek... De ez csak nagy általánosság, azt, hogy neked mi jó, te tudod.

7. beba (válaszként erre: 6. - Inta)
2013. okt. 29. 22:14

sok mozgásnak számit az is napi szinten rohanásban vagyok mindenhova?gyors sétára gondolok!egészséges táplálkozásnál halat zöldséget ettem

cukrot fehérlisztet nem!fogytam 4kgot ami nsgyon nemfért rám!+napi 3liter szürt viz!de sajnos nem

6. inta (válaszként erre: 4. - Beba)
2013. okt. 29. 22:01

Nekem sem kellett fogynom (bár nem ártott), a diéta nem fogyókúra miatt volt, hanem az inzulin miatt.

Esetleg próbáld ki, nem is annyira a diétát, hanem az egészséges életmódot, sok mozgás, minőségi táplálkozás, sok víz.

5. beba
2013. okt. 29. 22:00
nálam a 20orvos/endokrinológusból mindegyik azt mondta hogy az eredményeim alapján nem vagyok pcos(tipikus pcos)hanem csak pco jellegű!
4. beba
2013. okt. 29. 21:58

köszönöm a válaszokat!barátcserjét már nem szedhetek,letelt a 3hónap!:(

clostytol 2x1től cisztám lett pével,baba nem!1x1től semmi!:(

barátcserjétől csak 2havonta van pém,és abban a petefészekben van pé amelyikben nincs ciszta!endokrinológus mondta hogy még ez az egy van uttánna már sajnos nemtud segíteni!mercformin xr 500at akart felírni de mivel.nem magas a terheléses inzulinom csak emelkedett így nem írta fel!meg mert 1havi cukor diétátol jo lett a terheléses inzulin!

így ez az étrendkiegészítő az utolsó esélyem.lombik előtt!:(

fogynom nem kell mert 162 cm vagyok és elég vékony(48kg)

most cickafark teát ittam mensi 5.napjátol 14.-ig hogy ebben a hóban is legyen pém de semmi:(

barátcserjét nem szedem már igy attól félek hogy megint az lesz mint régen hogy 1évben 1x peteérés és 32-34naponta pecsételés pé nélkül

2éve hogy probálkozunk és félek....

3. inta
2013. okt. 29. 21:40
PCOS nálam nem volt, de enyhe pajzsmirigy alulműködés igen.
2. inta (válaszként erre: 1. - Beba)
2013. okt. 29. 21:39

Szia! Nekem kicsit hasonló volt a helyzet, 120 g-os szénhidrátdiétát tartottam, rá 2 hónapra teherbe estem. De ezzel egyidőben kezdtem szedni pajzsmirigygyógyszert is, és barátcserjét. Meg teljes életmódot váltottam. Szóval...bizonytalan, mitől jött, de jött, 2 év várakozás után,éppen inszemináció előtt.

Neked is sok sikert hozzá!

1. beba
2013. okt. 29. 21:29

nem magas csak emelkedett inzulinom van,gyogyszert nem kaptam rá endokrinológustol! csak cukor diétával jó lett a terheléses inzulin,cukor!

csak az egyik petefészkem pco!minden hormonom jó az Lh-n kívűl!barátcserjétől van pém!de baba sajnos nincs!

tavaly volt 2pozi tesztem,de sajnos baba nem

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook