Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Inofolic étrendkiegészítő! Tapasztalat? Baba sikerült, akinél gond volt? fórum

Inofolic étrendkiegészítő! Tapasztalat? Baba sikerült, akinél gond volt? (beszélgetős fórum)

16. beba
2013. okt. 30. 08:35

sziasztok!

hát remélem azért ez a szer nem pénzkidobásról szol!mert félek hogy ha ez sem segít akkor meddőségi a következő lépés!és elszomorít és egyben felidegesít,hogy elméletileg a nők arra lettek születve hogy a világra utodot nemzenek a fajfentartásért,hogy erre lettünk kitalálva csúnyán fogalmazva..és erre.....:-S

talpmasszásra gondoltatok már?én még szeretném az is hátha..

15. Viv1
2013. okt. 30. 08:23

Sziasztok Lányok!

Én már három dokitól hallottam, hogy jó, így lassan egy hónapja én is szedem, napi 2 tasakot, a kutatási eredmények is erről szólnak és a dokik is ezt mondták. Persze hozzá tartozik szerintem, hogy egy hónap alatt biztosan nem hoz érezhető eredményt, ehhez azért több idő kell. Nekem is PCO és IR van. Én már június óta meddőségibe is járok, mi nem akarunk már spontán próbálkozni, azért szedem, hogy ezzel is "támogassam" az inszemet+diéta+mozgás. Előtte mi is két évig vártunk, utólag azt mondom, hogy kár volt, nincs mire várni ennyit... Nekem is rémséges gondolataim voltak korábban a meddőségiről, minden porcikám tiltakozott de örülök, hogy eljutottam végre idáig, és nem a nőgyógyászom próbálkozik ezzel-azzal. Nem kell rögtön a lombikra gondolni, nem ez az első lépés...

2-3 hét múlva megyek kontroll terhelésesre, majd akkor meglátjuk van e javulás.

Nem írnátok le, hogy nektek milyen terheléses cukor és inzulin eredméyneitek voltak?

Engem ezzel kapcsolatban annyira zavar, hogy minden doki más értéket tart megfelelőnek...

14. Elliana (válaszként erre: 13. - Ludi.)
2013. okt. 30. 07:47

Én 2 tasakkal iszom a dokim javaslatára, nekem Pco- és Ir-m van.

Amit találtam róla, ott is 2 tasakkal írják azoknak akiknek van gondjuk. Amúgy 1 tasak, jól elkülönítve a reggelítől és a vacsorától.

Én változást nem érzek, és még azt se mondhatom hogy kicsit segített volna a menzeszemen mert ismét késett 11 napot.

13. Ludi.
2013. okt. 30. 06:24

Sziasztok!

Nekem pár napja mondta a nődokim ezt a készítményt, mi is babát szeretnénk, iszom is azóta, de ti hány tasakkal isztok egy nap? Nekem nem mondott semmit ezzel kapcsolatban, a tájékoztatón napi 1tasak van, de neten olvastam, hogy napi 2 tasakot mondanak orvosok. Az sincs ráírva, hogy mikor kell inni, vagy az mindegy? Köszi

2013. okt. 30. 06:03
Ja és mellesleg csak szeptember óa kapható nálunk.
2013. okt. 30. 06:02
Szia Beba! Én szeptember óta szedem az INofolicot, én nyítottam elsőnek róla fórumot. Megmondom öszintén én semmilyen véltozást nem érzek. De reménykedem hogy egy kicsit segít.
10. beba
2013. okt. 29. 22:48

sajnos én sem tudod hogy merre mehetnék tovább..szeretnék spontán teherbeesni!

és nem tudom...olyan kilátástalannak érzem....

a rohanást arra értettem hogy mindenhova gyalog járok,és sietve:)

de köszönöm hogy segítesz:))))))

9. inta
2013. okt. 29. 22:25

És ha ilyen vékony típus vagy, akkor (meg szerintem egyébként is) érdemes odafigyelni, hogy naponta 5-ször egyél, és ne fogyj. De ne amiatt ne fogyj, mert pl cukros péksütit eszel.

De ez csak az életmód rész... sajnos sok múlik máson is.

Remélem, sikerül, amit szeretnél.

8. inta (válaszként erre: 7. - Beba)
2013. okt. 29. 22:23

Ez a rohanás, ahogy írod, kicsit stresszes életmódot jelez, nem? Kéne egy kis nyugi :). Egyébként nem, én ezt nem számítanám sportnak.

Az étkezés... hát ez mindenkinél más. De szerintem ne vonj meg semmilyet magadtól TELJESEN, úgy értem, kellenek a zsírok, a fehérjék, a szénhidrát is, minden, legyen teljes. Csak legyen minőségi, pl a hal zöldséggel szuper, de nem mindennapra. Kell a vöröshús is, a barnarizs, basmati rizs is szuper, a zöldségek legyenek változatosak, ha lehet nyersek... De ez csak nagy általánosság, azt, hogy neked mi jó, te tudod.

7. beba (válaszként erre: 6. - Inta)
2013. okt. 29. 22:14

sok mozgásnak számit az is napi szinten rohanásban vagyok mindenhova?gyors sétára gondolok!egészséges táplálkozásnál halat zöldséget ettem

cukrot fehérlisztet nem!fogytam 4kgot ami nsgyon nemfért rám!+napi 3liter szürt viz!de sajnos nem

6. inta (válaszként erre: 4. - Beba)
2013. okt. 29. 22:01

Nekem sem kellett fogynom (bár nem ártott), a diéta nem fogyókúra miatt volt, hanem az inzulin miatt.

Esetleg próbáld ki, nem is annyira a diétát, hanem az egészséges életmódot, sok mozgás, minőségi táplálkozás, sok víz.

5. beba
2013. okt. 29. 22:00
nálam a 20orvos/endokrinológusból mindegyik azt mondta hogy az eredményeim alapján nem vagyok pcos(tipikus pcos)hanem csak pco jellegű!
4. beba
2013. okt. 29. 21:58

köszönöm a válaszokat!barátcserjét már nem szedhetek,letelt a 3hónap!:(

clostytol 2x1től cisztám lett pével,baba nem!1x1től semmi!:(

barátcserjétől csak 2havonta van pém,és abban a petefészekben van pé amelyikben nincs ciszta!endokrinológus mondta hogy még ez az egy van uttánna már sajnos nemtud segíteni!mercformin xr 500at akart felírni de mivel.nem magas a terheléses inzulinom csak emelkedett így nem írta fel!meg mert 1havi cukor diétátol jo lett a terheléses inzulin!

így ez az étrendkiegészítő az utolsó esélyem.lombik előtt!:(

fogynom nem kell mert 162 cm vagyok és elég vékony(48kg)

most cickafark teát ittam mensi 5.napjátol 14.-ig hogy ebben a hóban is legyen pém de semmi:(

barátcserjét nem szedem már igy attól félek hogy megint az lesz mint régen hogy 1évben 1x peteérés és 32-34naponta pecsételés pé nélkül

2éve hogy probálkozunk és félek....

3. inta
2013. okt. 29. 21:40
PCOS nálam nem volt, de enyhe pajzsmirigy alulműködés igen.
2. inta (válaszként erre: 1. - Beba)
2013. okt. 29. 21:39

Szia! Nekem kicsit hasonló volt a helyzet, 120 g-os szénhidrátdiétát tartottam, rá 2 hónapra teherbe estem. De ezzel egyidőben kezdtem szedni pajzsmirigygyógyszert is, és barátcserjét. Meg teljes életmódot váltottam. Szóval...bizonytalan, mitől jött, de jött, 2 év várakozás után,éppen inszemináció előtt.

Neked is sok sikert hozzá!

1. beba
2013. okt. 29. 21:29

nem magas csak emelkedett inzulinom van,gyogyszert nem kaptam rá endokrinológustol! csak cukor diétával jó lett a terheléses inzulin,cukor!

csak az egyik petefészkem pco!minden hormonom jó az Lh-n kívűl!barátcserjétől van pém!de baba sajnos nincs!

tavaly volt 2pozi tesztem,de sajnos baba nem

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook