Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Inofolic étrendkiegészítő! Tapasztalat? Baba sikerült, akinél gond volt? fórum

Inofolic étrendkiegészítő! Tapasztalat? Baba sikerült, akinél gond volt? (beszélgetős fórum)


68. mkacca2 (válaszként erre: 64. - Ludi.)
2013. nov. 8. 19:32
Én is először sokalltam a kettőt a szer tájékoztatója alapján, de a tanulmányokban is kettőt írtak és a dokim is kettőt mondott. De hozzáteszem, hogy IR-em van és PCOS-em is, tehát én amiatt szedem, hogy az inzulinom végre beálljon.
2013. nov. 8. 18:52

Én minden nap egyet iszok és szedek mellé femibiont és antioxidánst.

Remélem sikerül 2béby lett vissza ültetve, 6ot fagyasztotak.

66. a563337a80 (válaszként erre: 62. - Mkacca2)
2013. nov. 8. 18:26
A dokim az ulrtahangon nem látott semmi ilyesmit. De már kíváncsian várom a vérvételt, és annak eredményét. Az csak kimutat majd valamit.... :/
65. a563337a80 (válaszként erre: 64. - Ludi.)
2013. nov. 8. 18:25
Én csak napi 1-et iszom, lefekvés előtt. Így is van hatása. Görcsöl a hasam szinte minden nap. Ma iszom majd meg a 9. tasakkal. Igen, a neten én is azt találtam, hogy napi 2-vel kell inni, de szerintem ebből sem jó, ha sok kerül be a szervezetbe. Mondjuk én mellette naponta 1 szem Trimeszter 1 vitamint is szedek. Nem akarok annyira besokalni folsavból, így naponta csak 1 tasakkal iszom az Inofolicból.
64. Ludi.
2013. nov. 8. 17:20
szia! Ti is napi kettő tasak port isztok? Nem találok sehol erre vonatkozó infót, csak a tájékoztatót, ahol napi egyet ír, de neten mindenki azt írja, hogy a dokik napi kettőt ajánlanak. Nem sok a kettő?
2013. nov. 8. 13:48

sziasztok!

ma ajánlotta a dokim. sosem hallotta, róla. aki már szedi, tapasztalt változást?

62. mkacca2 (válaszként erre: 61. - A563337a80)
2013. nov. 8. 08:23

Menet közben is kialakulhat, de szerintem annak elég kicsi a valószínűsége PCOS esetében. AZ inzulinrezisztencia annál inkább. Az simán kialakulhat menet közben is, sőt a stimulációk (closty) is rontanak rajta.

Az előző válaszban nem fejtettem ki, hogy a PCOS látszik UH-on, tehát meg lehet állapítani. A meddőségit azért írtam, mert nekem egy sima nőgyógyász rosszul állapította meg anno. Azt mondta, hogy nincs, aztán mégis volt. De a meddőségiben értenek hozzá.

2013. nov. 8. 08:09
Voltunk meddőségin, és volt vérvétel is. Ott minden rendben volt, de ennek már 1,5 éve. Ez menet közben nem alakulhatott ki? Ha megjön, akkor megint megyek vérvételre, mert a dokimmal megint nekilódulunk a vizsgálatoknak.
60. mkacca2 (válaszként erre: 58. - A563337a80)
2013. nov. 8. 08:04

Igen, általában kiderül, főleg egy meddőségi klinikán biztos meg tudják állapítani. PCOS-nél általában magas az LH az FSH-hoz képest a ciklus 3. napján. Gondolom ezt is már nézték nálad.

Voltál már 3 pontos cukor-inzulin vizsgálaton?

Az inzulinrezisztencia PCOS nélkül is okozhat meddőséget. Erre is jó elvileg az Inofolic.

59. a563337a80 (válaszként erre: 55. - Emma8012)
2013. nov. 7. 20:24
Honna lehet beszerezni ezt az antioxidánst? És milyen hatása volt nálad?
2013. nov. 7. 20:07

Nekem elvileg van peteérésem, mert amikor Pécsre jártunk a klinikára, ott láttak is 21 mm-es petesejtet.

És a PCOS kiderülne egy ultrahang vizsgálattal is, ugye? 1,5 hete ultrahangozott meg a dokim, amikor vizsgálaton voltam nála, de akkor még csak érlelődő tüszőm volt.

A hasszurkálás még mindig megvan. Elvileg most lesz a napokban peteérés.

2013. nov. 7. 14:30
Sziasztok! Ma találtam rá erre a fórumra és szeretnék hozzátok csatlakozni! Múlt héten rendeltem meg a neten az inofolicot és éppen ma ittam meg az 1. tasakot. Nekem a nőgyógyászom ajánlottam szept. végén, mivel már több mint 1 éve próbálkozunk a férjemmel és sajnos sikertelenül. PCOS gyanú áll fent nálam, a vizsgálatokat múlt hónapban kezdtük, egyelőre várom a véreredményeket. Egy biztos, nincs peteérésem egyáltalán, de a menzim minden hónapban magától megjön, bár mióta nem szedem a fog.gátlót nagyon össze-vissza jött meg, de a closty óta legalább pontos úgy ahogy. Most nagyon bízok ebben a porban, mert nekem a closty nem segített, épp ellenkezőleg, már egy doboztól szépen cisztás lettem. Várom a ti tapasztalataitokat is, kíváncsi vagyok mit eredményez ez a por.
2013. nov. 5. 17:49
Wow!!! Ennyi érett petesejtet csinált az Inofolic??? Én múlt hét csütörtökön kezdtem el. De elég érdekes dolgokat tapasztalok. Tegnap előtt éjszaka olyan görcseim voltak, mint amikor megjön (pedig akkor voltam a 8. napon). És szinte minden nap szurkál a hasam felváltva hol a jobb, hol a bal oldalon. Álmatlanságot nem tapasztaltam, bár még nem iszom olyan régóta. Mi elvileg teljesen egészségesek vagyunk a párommal. Már voltunk mindenféle vizsgálaton. Ennek januárig adunk esélyt. Ha nem jön be, akkor újra elkezdjük a (tor)túrát.... :/
2013. nov. 5. 14:36
én 40 napja szedem az inofolicot és a pycegnol antioxidánst megvolt a leszívásom 11 sejt 9et termékenyitetek meg. Soha nem volt ennyi sejtem remélem az inofolic segített.
54. mkacca2 (válaszként erre: 53. - Beba)
2013. nov. 5. 11:15

Én a MET-et is szedem közben. Nekem nem használt a 3-as kezelés, ezért ajánlotta az orvos, hogy ez másképpen hat az inzulin anyagcsere folyamatra, mint a MET. De a 3-as kezelést nem hagyhatom abba ennek ellenére.

Aztán nem tudom, lehet, akinek enyhébb az IR problémája, próbálkozhat csak a porral és a diétával. Kinek mi jön be. De ha neked sem használt csak a 3-as kezelés, szerintem amellé használd, ne a gyógyszer helyett.

53. beba
2013. nov. 5. 10:49

pedig nekem azt mondta az orvosom hogy ez a por beállítja az inzulint,ugyanolyan szinte mint a metformin!

ezért is hajlottam erre a porra!de lehet.maradok az xr nél

2013. nov. 5. 08:08

Nekem nem okoz álmatlanságot.


Én direkt kérdeztem az endokrinológust, mi legyen az inofolikkal, ha terhes leszek, azt mondta, ne hagyjam abba a szedését. Logikus, hiszen folsav van benne, ami amúgy is kell a magzatnak, az inzulinrezisztencia (már aki arra szedi)ugyanúgy fennáll és csak táplálékkiegészítő, nem gyógyszer. Tehát ártani nem árt.

2013. nov. 4. 22:01
nem tudjátok lombik beültetése után is kell szedni az inofolicot?
50. Ludi.
2013. nov. 4. 20:49
Sziasztok! Nem okoz nálatok álmatlanságot ez a por? Délután majdnem elalszom, este megiszom ezt a cuccot, és még fent vagyok éjfélig, pedig korábban szoktam aludni. Csomó dolgot kizártam már, ez jutott most eszembe, nem ez okozza-e.
2013. nov. 4. 20:10
Nem jön a baba...nőgyógyász ajánlotta, gyógyszeres kezelés előtt...remélem sikerül.
48. mkacca2 (válaszként erre: 46. - Szuszu1980)
2013. nov. 4. 09:23

Szia!

Én is kb. akkor kezdtem, talán 16-án.


Én is arra lennék kíváncsi, hogy Neked miért ajánlották? IR, PCOS vagy csak nem jön a baba?

Ki ajánlotta? Nőgyógyász vagy endokrinológus?

47. beba (válaszként erre: 46. - Szuszu1980)
2013. nov. 4. 08:41

szia!neked is pcod van?

nekem ez az utolsó ,aztán én orvosokra bizom magam!most várhatnék még..szedegethetnék még ezt azt x ideig....

remélem ez egy csodaszer és tényleg mindenkinél beválik!hátha már nekünk is összejönne ilyen harcok árán:)

2013. nov. 4. 08:15
Sziasztok!Én szeptember 12-étől iszom az inofolicot, babát szeretnénk.Mivel ez csak szeptemberben jelent meg, így véleményem szerint tapasztalatokról, illetve babáról beszélni még túl korai. Na szóval, szeptembertől iszom, az októberi menstruációm szokatlanul erős volt és darabos...Most az hogy ez az inofolictól volt vagy sem nem tudom, de olyan volt, mintha mindent kipucolódott volna belőlem. Most várom a következő mensit is, kíváncsi leszek, hogy az milyen lesz, és természetesen minden tapasztalatról beszámolok.Remélem, hogy előbb vagy utóbb, de mindenkinek teljesül az álma!!
2013. nov. 3. 21:09
Rendben! Igyekszem majd beszámolni a fejleményekről. Ma ittam meg a 4. tasakkal. Nem tudom, hogy ennek a hatása volt-e, de ma nagyon szúrt a jobb oldalon. Ilyet 1 héttel mensi után nem szoktam érezni.
44. beba (válaszként erre: 43. - A563337a80)
2013. nov. 2. 20:06

szia!én is jövőhéten veszem meg..bár nagy reményeket nem fűzök hozzá...

de egy kúrát megér...majd írj.hogy van e valami változás

2013. nov. 2. 15:05
A post az por akart lenni :)
2013. nov. 2. 14:58
Már kortyolgatom pár napja. Ízre mint a víz. Észre sem lehet venni, hogy ezt a port beletesszük egy pohárnyiba. Mellette szedem naponta 1x a Trimeszter 1 vitamint, de azt már 2 hete elkezdtem. Multivitamin helyett. Ezt a post amúgy esténkét iszom meg, vacsora után fél órával. És várom a hatást.
41. beba (válaszként erre: 40. - A563337a80)
2013. okt. 31. 21:16

valoszinu én is megveszem....de remélem ennyiért használ is....

mi is ennek adunk még egy esélyt...aztán kaali....

várom majd hogy nektek hogy hatott:)

2013. okt. 31. 18:52
Én ma vásároltam meg az Inofolic-ot, és nagy reményeket fűzök hozzá. Párommal már 3 éve szeretnénk babát. 1,5 éve jártunk meddőségiben. Alaposan kivizsgáltak minket, és a doki azt mondta, minden rendben, csak ne stresszeljünk rá a dologra. Most megpróbálkozunk ezzel. Ha nem jön össze így sem (januárig adok magunknak időt), akkor újra kezdődnek a kivizsgálások.... Ma este iszom meg az első adagot. Majd menet közben azért én is beszámolok a tapasztalatokról.
39. mkacca2 (válaszként erre: 38. - Beba)
2013. okt. 31. 18:21

Akkor lehet, hogy neked megoldást jelenthet a lapar műtét is, de szerintem be kellene jelentkezned meddőségi klinikára. Sajnos a sima nőgyógyászok általában nem tudják kezelni ezt a problémát. Nekem is felírták anno a closty-t aztán rám se nézett, hogy lett-e ciszta, volt-e peteérés stb. Pedig akkor már magánklinikára (nem meddőségi) jártam.

Ha konkrét tapasztalot szeretnél Inofolicról, akkor még várnod kell pár hónapot. Szeptemberben jött be M.o.-ra, még elég kevesen használják. Egyébként olvstam olyan kommentet róla, hogy külföldről szerezték be korábban és használt.

Én adok neki mindenképp min. 3 hónapot, mielőtt véleményt mondok. A következő ciklus 3. napján tervezek egy hormonpanelt csináltatni, majd megírom, hogy jobb lett-e az LH érték 2,5 havi szedés után.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook