Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Implantációs vérzés vagy menstruáció? fórum

Implantációs vérzés vagy menstruáció? (beszélgetős fórum)


2022. aug. 7. 11:19
Mikorra nem vàrod? Csináltál tesztet? Nekem erősebb megjön érzésem volt amikor kb beàgyazódás lehetett. Jó egy hétig volt.
2. Panna07 (válaszként erre: 1. - A063b391b6)
2022. aug. 6. 10:02
Szia! Az enyhe görcs normális terhesség során, a vérzés is gyakori az elején, de tanácsolom hogy menj orvoshoz, mert bármi lehet, hematóma is, ami nem veszélytelen, és lehet hogy az orvos progeszteron gyógyszert fog adni, vérzés esetén általában szoktak. És leginkább feküdni kell ilyenkor. Amúgy az implantációs vérzés alatt beágyazódási vérzésre gondolsz? Az a kimaradt menstruáció előtt pár nappal szokott lenni, nem a terhesség kiderülése után.
2022. aug. 6. 01:22

Sziasztok!


Azok tapasztalataira lennék kíváncsi, akiknek volt implantációs vérzése és hasgörcse terhessége 3. hetében.

Mennyiben tér el az implantációs vérzés a menstruációtól, valamint a hasfájás a menstruációs görcsöktől?


Ma azt hittem, hogy megjött a menzeszem, de csak eleinte barnás, majd világos piros pöttyöket lehetett látni a tisztasági betéten. A hasam görcsölget, de meglepően nem olyan intenzíven, mint szokott, én eddig gyógyszer nélkül sohasem vészeltem át az első napot...

Abban bizakodom, hátha implantációs vérzés és fájdalom lehet! 🤞🏼🤞🏼🤞🏼


Előre is köszi a megosztott tapasztalatokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook