Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » IKRES SZÜLŐK forumja fórum

IKRES SZÜLŐK forumja (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯
2008. aug. 15. 19:49
Köszi , de te is vigyázz magatokra nem tudom melyik fontosabb, ti sokan vagytok én, már rég túl vagyok rajta.. és a babák egészségesek az a lényeg remélem .A motorozás csak hobbi,ez a kezdet, a gyerekek már nagyobbak, és egy kis szabadság nem árt. Szép napokat.
396. pumukli75 (válaszként erre: 395. - Inci-finci)
2008. aug. 15. 18:58
Igen a melegtől dagad szerintem is..nem baj elvileg ma jön a hüvös már alig várom:)azért vigyázz a mocizással..nem kell száguldozni sok hülye autós van:)
395. inci-finci (válaszként erre: 394. - Pumukli75)
2008. aug. 15. 18:43
Szerintem a melegtől dagad, a kezed vagy nem erőlteted meg remélem jól vagytok és kitartás ebben a nagyon melegben , A, motort bosszúból szántam a páromnak és viccnek , de elég jó és tetszik őt meg dühíthetem vele, családi problémák, . Én azt mondanám hogy mindenkinek ki kéne próbálni , totál szabadság, de köszi , remélem sikerül, és végig tudom csinálni. Hol voltál eddig???? Szép napot és pihenj sokat.
2008. aug. 15. 16:58
sziasztok:)Inci jól vagyok köszi csak a kezem meg a szám dagad eléggé sajna..kedden megyek uh-ra már nagyon várom már rég láttam a kicsiket..gratilálok a bátorságodhoz én nem mernék motorozni Betty gratula a szomszédodnak:)
393. inci-finci (válaszként erre: 392. - Betty-a)
2008. aug. 15. 16:24

Tudom hogy minden kezdet nehéz, de ma megint a rutin pályán voltam , a forgalom hát , remélem egyszer vége lesz,elvileg 27-én vízsga , de kocsit vezetni könnyebb. Itt az életed a tét ha hibázol .

A koncertre a jegy 8ezer, és egy napi jegy is annyi , egy nagy rakás????????, csak a koncert érdekelte, és csak azon volt , majd a jövőre is megy az unoka bátyával Nyirbátorba ott is volt 3 napos Azfeszt,amatör zenekari fesztivál, az csak 2800ft volt de tök jól érezte magát.. A lányok vasárnap mennek és pénteken megyünk értük, és vasárnap jövünk haza , nagyon várják. addig a nagyfiú marad itt. A két srác ellesz tele vannak tervel hogy hova mennek .. Ja a Szigetre soha többet nem akar menni..

392. Betty-a (válaszként erre: 390. - Inci-finci)
2008. aug. 15. 08:09

Szia!


Emlékszem, mikor én vezettem először forgalomban, majd összecsináltam magam, hát még ha mocival mentem volna be is sz.....! Minden kezdet nehéz, de hidd el menni fog!!!! Ügyes vagy te.


Végre egy kis nyugi. A lányok meddig lesznek távol???


Szerintem ez a sziget közelsem olyan mint amire a fiatalok gondolnak, nekem is voltak fent ismerősök és ök sem voltak tőle elragadtattva. Nem is volt egy ocsó hely. és belépő ára sem egy utolsó dolog... Meg amikor mutatják TV-ben az a sok igénytelenség, szemét szemét hátán.

Belegondolok, hogy ha mtalálkozóról hall valaki akkor sokan azt hiszik, hogy totál koszban, szemétben hemperegnek az igénytelen emberek. Pedig nem! Nagyon is kulturáltan viselkednek, ahhoz képest hogy alkohol befolyása alatt van az emberek 99%-a.


Csak a koncerten volt a fiad??? Nem vágyik vissza??? Mibe került 1 napra-estére abeugró????

2008. aug. 14. 21:46
Olvasom , hogy sokan mentek hétvégézni , hát mindekinek szép időt, és sok pihenést kivánunk.
390. inci-finci (válaszként erre: 387. - Betty-a)
2008. aug. 14. 21:44

Sziasztok ,totál gáz ma volttam elöször forgalomban , egy kismotororral párban , teljesen kiborultam , na ennyit erről holnap folytatom..A délutánt a Csepeli srandon töltöttük , nagyon jó időnk volt, a három lány eltünk és órák után kerültek elő mikor éhesek voltak, nagyon élvezték a napot, utánna Meki -ben hamburger fagyi , és haza, kész hulla vagyok . Holnap jönnek a szülők és pakolom a lányokat, vasárnap ők mennek Nagykállóba , és a nagyfiú marad itt egy hétre,

A szigeten a koncert a fiam szerint hát nem a legjobb volt..Jó pihenéshez szép időt kivánunk..

389. inci-finci (válaszként erre: 388. - Betty-a)
2008. aug. 14. 21:35
Gratula , és vígyázzon magára..
388. Betty-a
2008. aug. 14. 13:19

KÉPZELJÉTEK!!!!


NAGYON NAGY NAGY ÖRÖM ÉRT!!! Bár semmi közöm az egészhez, de tényleg nagyon öszintén érzem ezt a boldogságot.


A szomszéd asszonyom kismama és ikreket hord a szíve alatt. Tudom így ez semmit sem mond, de ha ti is tudnátok a történetét megértenétek engem.

Lényeg a lényeg: 39 éves én 7 lombikról tudok ez 5 évvel ezelőtti szám, szerintem 2-3 több most. Semkinek sem kívántam ennyire gyermekáldást mint nekik, komolyan még mindíg könnybelábad a szemem, ha rá gondolok, mennnyi mindenen kudarcon vannak túl és most végre sikerült nekik!!!! 10 hetes kismama :-)))))))))))

387. Betty-a
2008. aug. 14. 13:12

Sziasztok lányok!


Incike! Tudtam én, hogy ügyi vagy!!! Csak így tovább!!! Szegény kislány, hát miért muszály íly hamar nagylánynak lenni!!!!Fránya természet jól kibánt velünk csajokkal... De ez van és ezt kell szeretnünk... Kunmadarasra nem megyünk, néha az uramnak is dolgozni kell és hétvégén ő a soros.


Krisz! Nagyon jó így 5 év után néha elmenni kettcsként, 1-1 napra. Már nagyon hiányzott a lazulás.Most már simán elvannak mamiékkal, vagy dédimamival 1 éjjszakára. Többet még én sem merek kimaradni, így is sokat agyalok azon, hogy vajon most éppen mit csinálnak az Ikrek.

Egy nyíregyházi zenekart néztünk kb 2 óra hosszáig ők a TEQILA nevre hallgatnak, utána az Auróra és a Nemcsak Berry volt. Ezek dallamos rock zenét játszanak, a P. Mobilhoz, Lord-hoz tudnám hasonlítani. De vmelyik videos potálon rá tudsz keresni.(yotube, lehet, hogy nem így kell írni).

Hát nagyon jó lesz sátorozni!!!! Csak el ne vigyen benneteket a szél... Élménybeszámolót kérek, ha gépközelben leszel ismét.


Mi sem leszünk itthon 3 napig. Megyünk a Velence-i tóhoz a barátnőmékhez. Hétfőn indulunk és szerdán jövünk haza. Már nagyon várják a gyerekek...

386. inci-finci (válaszként erre: 385. - 244ed1c739)
2008. aug. 14. 10:05
Jó és szép napokat, érezétek jól magatokat.. sziasztok..
2008. aug. 14. 06:51

Pár napig nem leszek gépközelben mert kiköltözünk a hegyre, ott is alszunk hétfőig. A tesómék jönnek Pestről és ők meg sátoroznak majd(gyerekek már nagyon várják). Grillezzünk, fürdünk(remélem az ídő megengedi majd).


Mindenkinek nagyon szép hétvégét kívánok!

384. inci-finci (válaszként erre: 350. - Pumukli75)
2008. aug. 13. 21:48
Szia mégegyszer bocsi de nem írtad hogy hány babát vársz, így keveredtem ..vigyázzatok ,magatokra..legyen szép napotok , és számold a heteket..
383. inci-finci (válaszként erre: 382. - Pumukli75)
2008. aug. 13. 21:41
Szia , bocsika , összekevertelek, Manna3-mal , de azért jól vagytok??????
382. pumukli75 (válaszként erre: 353. - Inci-finci)
2008. aug. 13. 14:20

sziasztok!


inci nem három lesz csak 2:)egy fiú egy lány:)szép napot neked is..

2008. aug. 13. 13:49
Legyen szép, és jó napotok..
2008. aug. 13. 13:48

Sziasztok : Betty: vére valami jó a rutin vízsgám sikerült , holnap forgalomban vezetés.. Ma diliház van 5lány, együtt , hát az már nekem sok pláne hogy most így kivagyok , de mindegy elvannak , pancsolnak a medencében , képzeljétek uncsitesom lánya , a lányaimmal egyidős,és tegnap megjött neki , úgy sajnálom , nincsmég 12éves és már evvel kell , foglakoznija , tudom hogy most a lányok korábban érnek de akkor is , kicseszés a természettel , na majd ha nálunk lesz és nem egyszerre akkor itt a három nő egészhonapban ellesz vele.. a többiek pancsolnak ő meg hintázik. amúgy jól vagyunk , amit mindenkinek kivánunk ,

Holnap vezetés után strand remélem még jó időnk leszzzzzzzz..

2008. aug. 13. 07:40

Betty!

Olyan aranyosak vagytok a pároddal!Vagány kis páros.

Kell is az ilyen gyerekek nélküli kikapcsolódás,ugye?? :)

Biztos nagyon szép Tokaj és vidéke.

Milyen koncerten voltatok?

378. inci-finci (válaszként erre: 377. - Inci-finci)
2008. aug. 12. 15:21
Nagyon jók a képek , a páromat nem tudnád ilyen helyre elrángatni , a mocit sem azért vette.
377. inci-finci (válaszként erre: 376. - Betty-a)
2008. aug. 12. 15:17
Szia köszi hogy gondolszrám , úgyérzem magam mint akin átment egy uthenger.. holnap Rutin vízsga elég szivatós? Hétvégén Kunmadaras nem mentek ? Mi a barátommal terveztük ,de jönnek a lányokért az unokahugomék , amúgy köszi kérdésedet jól vannak , nagyon jól kijönnek hárman, szegény kutyát most füdtették meg,.Tegnap voltunk az Állatkertben, a kiscsajszi még nem volt , de tetszett neki , a fiam ma ment a szigetre,IRAN MAIDEN koncertre még Februárban megvette a jegyet.Remélem bulizik egy jót? Mi még nem voltunk Tokajban , de megyünk SZabolcsba mikor visszük haza a fiút és egy jó program elugrani megnézni , vagy át megyünk Romániába ott is hatalmas háromnapos fesztivál lesz, és bucsú féle, még nemtudom , de ha a párom keresztbe tesz , kiteszem az út mellet és jöhet haza gyalog...
376. Betty-a
2008. aug. 12. 07:44

Sziasztok!!!


Én is ide érek mán.

Incike: Gratula a nagyfiad jogsiához. Tiszta anyja ez a gyerek!!!!! Sok-sok kitartást a mocikhoz, gondolok és szorítok, hogy sikerüljön a vizsgád.Igazad van sokkal jobb többen motorozni, jól teszed, hogy a barátoddal motorozol...A csajok hogy bírják???


A 7 vége szupi volt,mi csajok(sógornőm) kocsival mentünk egy baráti házaspárral. A pasik, meg mocin, hát Miskolcnál jól eláztak. Egész délután szakadt az eső, azért még a sátrat fel tudtuk állítani a campingben, utána a sörsátorban ücsörögtük és söröztünk a szakadó esőben. Este (még mindíg esett) átsétáltunk Tokajba egy kicsit szétnéztünk, majd mentünk koncertezni. Hát az szupi volt!!!! Az eső is elállt, bár a párom 1/2 12-kor kicsit "elfáradt" mentünk aludni, bár én még buliztam volna, nagyon elemembe voltam :-)))

Vasárnap, persze verőfényes napsütésre "ébredtünk" (már aki birt aludni) és 10.35-kor már itthon voltunk.

Vltatok már Tokajban??? Hát az egy gyönyörű hely. Bodrog és a Tisza összefolyásánál van a camping az ártérben. Tettem fel képeket, jó nézelődést...

2008. aug. 11. 22:03
Hahó megvagytok???????
374. inci-finci (válaszként erre: 373. - 244ed1c739)
2008. aug. 9. 15:53
Krisz , sok minden történik körülöttem házasági válság stb, de tartom a frontott, igen egy jó sírás sokat ér ,(szomorúság , bánat , depi ) tudom jól nálam fogy a papírzsepi, és husvét óta minusz tíz kg, sokszor megfordult a fejemben az öngyilkosság is , de egy jó barát ráébresztett,(A férjem haverja) hogy hülyeség azért amiért, éveken át megküzdöttem , más élvezze, más nevelje fel a gyerekeimet, hát nem , mindennap új nap és tele dolgokkal amit megkell oldani és csinálni, és ott vannak a gyerekek a legfontosabb dolog az életben , a többi csak másodlagos, ja haza jött a fiam , és itt az unokahugom is , egy órát vártam vonatra annyit késet, de tetszik neki itt minden , majd meglátjuk , a fiam nagyon jól érezte magát , .. és ez a lényeg....
2008. aug. 9. 12:58

Inci-finci!

Nálad aztán zajlik az élet.Tetszik a pozitiv gondolkodásod az életfelfogásod.(csak nehogy kifele akard ezt mutatni és belül meg összeomolj!!!!!)

Szerintem kell és jó is sírni,hogy kiadd minden szomorúságod,bánatod!És utána kell felállni és továbblépni.

2008. aug. 9. 12:54

Betty-a!

Jó szórakozást és szép ídőt kívánok a tokaji motorostalálkozóra!


Gyémántlány!

Sajnálom a helyzeted!Remélem én sosem kerülök ilyen helyzetbe,mert én biztos a padlóra kerülnék.De neked kitartás és csak előre nézz!!

Lehetett sejteni,hogy ez lesz?Vagy hideg zuhanyként ért az elköltözése?(lehet már írtad csak én lemaradtam vmiről)

371. inci-finci (válaszként erre: 370. - 70feba11fd)
2008. aug. 9. 08:57
Szia , köszike és , sok boldogságott, szerintem egy megkönyebülés részedről, talpra álsz, és minden szebb lesz mint, volt,.Szerintem mi nők olyanok vagyunk mint a macskák, 7életünk van és mindig talpra esünk, és megyünk tovább, na ez jó hülyeség mi? Én már sokszor feláltam és folytatom , pláne a sköcök, miatt, megfordult már hülyeség a fejemben is, mikor padlon vagyok , de ébresztő, van három egészséges gyermekem , mint neked, és élni kell, ha csak miattuk is..minden nap egy új kezdet, ui: a motorozás úgyérzem magam mint akin átment egy uthenger, de nem adom fel ..a rossz idő elenére is szép napot nektek ,és mindenkinek...
370. 70feba11fd (válaszként erre: 368. - Inci-finci)
2008. aug. 9. 08:44

Igen, tudom írtunk róla! Nem bánkódom! Elsők a gyerekek!

Gratula a fiadnak, Neked pedig kitartást és sok sikert a motorozáshoz!

Itt is esik az eső! De azért szép hétvégét mindenkinek!

2008. aug. 9. 07:29

Jó reggelt,oda a napsütéses hétvégének, az éjjel irgalmatlan felhőszakadás volt ,és még most is szemerkél,marad a lakás fogság a lányok még alszanak , gondolom a fiamék már uton vannak hazafele. sziasztok folyt..



j

368. inci-finci (válaszként erre: 364. - 70feba11fd)
2008. aug. 8. 23:40
Szia tudtad jól , és írtunk is erről , a véleményemet tudod, mindig csak megbeszélni , és megbeszélni , tudtad hogy nem sikerül mert nem az a típus írtunk erről fiatal vagy , és attól mert van három gyereked még találsz jobbat és szebbet és szerető apát a gyermekeid számára és boldog párt önmagadnak, ne bánkodj neméri meg ez a pasi , ne haragudj hogy ezt írom de már megbeszéltük egyszer , lény nagyon boldog , és meglásd sikerül új életet kezdened , tudom nagyon nehéz lesz ne ne engedj neki , .(nyunya dolog de tegyél keresztbe ahol csak tudsz megérdemli) tudom én írok ilyeneket amikor nálunk sincs minden rendben , de más a helyzet , 25év az sok idő,, és most mást választottam a mindennapi harc helyet , bele vágtam a motorozásba , részben hogy dühítsem , részben mert nagyon tetszik , stb.. de mindig elsők a gyerekek és velük szemben meg nagyon rendes mindenben segít és csinálja a dolgokat ,és imádja őket nálunk nincs hogy anyásak vagy apásak lennének, csak éppen kettőnk közt van nézeteltérés , de most a sköcök a fontosak nem én , amúgy gratula a fiamnak , elsőre sikerült a jogsija... imádom a kölyköt, és ő is engem ez a fontos , a gyerekek közti harmónia és szeretet,nézet eltérés azért van köztük, mikor oda jönnek és azt mondják hogy anya szeretlek , még a fiam is , akkor mit érdekel a párom cseszegetése ...
❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook