Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debreceni ikres szülőket keresek tapasztalatcserére 2 évesek a lányaim! fórum

Debreceni ikres szülőket keresek tapasztalatcserére 2 évesek a lányaim! (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 31. 16:48

Szia! Nagyon jó volt a karácsony! Sikerült minden ahogy terveztük! A fától nagyon megilletődtek, sok ajándékot kaptak ők is, egész este játszás volt! Nem mindenből kapnak azonost csak amiből muszály! Pl: porszívó, motor, micimackóból egyik kapta a csacsit másik micit ...ilyesmi

De átlagban együtt kapnak mindent pl: gyurma, kirakó, thomasos memória, ezekből egyett veszünk, mert együtt is tudnak vele játszani! De mindig az kell, ami a másiknál van!

11. sheli
2009. dec. 31. 00:00

Szia!

Hogy telt a karácsony?Gyerekek örültek az ajándékoknak?

Nálunk most jól elvannak az újdonságokkal ,sok mindent kaptak.

Ők általában két egyforma dolgot kapnak,vagy különbözőt?

Nálunk mivel külön neműek ,kapnak fiús-lányos dolgokat ,meg közöset is,de játszanak amúgy mindegyikkel.

2009. dec. 22. 07:35

Nálunk még csak szavak vannak, főleg kezdőszótő !

Az alvást 2 napja próbáljuk hogy az ő ágyukba simogatjuk, igaz tegnap is 25 perc volt, de elaludtak! Este már visszarakom a rácsot így átjönni nem tudnak!

De volt hogy éjszaka többször felébredtek, akkor köztünk aludtak!

Mi tavasszal akarunk ágycserét!

Nálunk néha Anna mondja ha kérdezük hogy hívnak, hogy Petra, de nem mindig!

Amugy nem sokat, mert szeretik mindig elárulni ha a másik csinál valami rosszat, egyből jön árulkodni!

Általában különböző színű a ruha így remélem az óvó nénik se tévesztik össze őket!

Na most megyek ébresztem őket!

2009. dec. 21. 23:13
Még azt akartam kérdezni hogy ők nem keverik egymás nevét?Pl.nálunk Boti mindíg azt mondja saját magára hogy Alíz sokszor a tükörben is.Alíz tudja a különbséget de nekem ez furcsa hogy Boti nem .A te lányaid hasonlítanak is egymásra,ők meg tudják különböztetni saját magukat?
2009. dec. 21. 23:08

Nálunk ugyanez megy már régóta.Már vettünk nekik gyerekágyakat szeretik de csak nappal, este nálunk alszanak de nem a mi ágyunkban hanem egy kihúzhatós kanapén.Ha átviszem őket visszajönnek :-)reggel már mindíg ott vannak .Mondjuk a kiságyból át kellett hozni most már jön magától.

Meg sokszor fennt vannak 10ig is bizom benne hogy a bölcsiben ez változik mert korán kelünk.

Beszéddel hogy állnak?

Nálunk Alíz sokat beszél már kezd mondatokat összerakni de sokszor halandzsázik még. Boti még csak szavakat mond.

2009. dec. 21. 07:21

Nálatok hogy megy az esti alvás???

Nálunk csak mellettem alszanak el, nem tudom hogy szokassam őket hogy a saját ágyukba aludjanak!

2009. dec. 20. 23:36

Szia!

Ők januárban kezdik a bölcsit a Károlyin ,én erről jókat hallottam meg itt is lakunk a Böszörményin úgyhogy pont jó.Ovi is itt van mellette.

Izgulok a beszoktatás miatt de remélem ketten könnyebben viselik majd.

Nektek is kellemes ünnepeket!

Lívia

2009. dec. 20. 14:02

Szia! Köszi hogy írtál!

Hát a bilizés nem mindig megy! Inkább pisi van nálunk, a kakánál is szólnak, csak akkor van mire a pelust leveszem már nyomja és a bilire már nincs idő ülni!

bölcsibe nem járunk, inkább anyukám jön vigyázz a csajokra!

Melyik részen laktok?

Mi a Szoboszlói úton! tudod hova mennek oviba a gyerekek????

Mi is most már keregéljük a megfelelőt, még nem tudjuk biztosan hova, csak vegyes csoportba nem akarom!

Majd írok még, csak most függönyvasalás lesz, lejárt a gép!

Kellemes ünnepeket!!!

2009. dec. 17. 14:56

Szia!


Én itt vagyok,ha gondolod.Nem vagyok egy nagy fórumozó,inkább olvasgatni szoktam,de úgy látom egykorúak a gyermekeink.

Nekem egy fiam és egy lányom van,2008.02.08-án születtek.

Nálatok már megy a bilizés?

Mi is vettünk de mindenhová pisilnek a bilin kívül.:-)

Bölcsibe járnak?

Ha van kérdésed szívesen válaszolok.

Üdv.Lívia

2009. dec. 7. 13:50
Nincs egy ikres anyuka se a hoxán akivel tudnék csevegni????
2009. dec. 3. 11:31
Felhozom a témát, hátha valakit találsz!
2009. dec. 2. 13:13
Debreceni ikres szülőket keresek tapasztalatcserére 2 évesek a lányaim!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook