Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » IKRES SZÜLŐK forumja fórum

IKRES SZÜLŐK forumja (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯
2008. júl. 14. 21:53

Szia , köszi a pacikhoz az öltetet, de most több loerőst vettünk , a lányoknak, nemtudon hogy kertes házban laktok-e de mi tavaly vettünk nekikk , kétszemélyes rendes sátrat, ilyenkor felálitjuk és egész nyáron az udvaron van, a lányok imádják egész nap elvannak benne.. a dédi , és a nagyiknak nincs ötletem, .. Akkor jól telt a hétvégétek , ?Az jó ha zajlik az élet , nem unatkoztok, hát mmi sem , na lépek vár a melom , majd vagyok ,

pussz mindenkinak és szép napokat.

276. Betty-a
2008. júl. 14. 05:58

Szasztok lányok!


Jó kis 7 végénk volt.:-). Váratlan vendégeim voltak, azok akinél "nyaraltunk". De nagyon jól sikerült, sokat nevettünk, játszottunk a gyerekekkel.


Nagy gondban vagyok.7 végén tartjuk az ikrek szülinapját és még nincs ajándék.BÁr én már tudom , mit vennék, e a a két maminak, meg a dédinek is nekem kell kitalálni... ez már olyan nehéz. Remélem jó időnk lesz már vasárnap.


Inci-Finci, hajrá a lovakhoz, legalább nem kell füvet nyírni:-)))))


Krisz várom a képeket a lagziról, végülis hogy lett a szállás elintézve????


Megyek gürizni még a héten, néha néha benézek és próbálom követni az eseményeket.


Puszi mindenkinek!!!!!

275. Betty-a (válaszként erre: 272. - Kislibu)
2008. júl. 14. 05:50

Szia!

Nekem a dokim pontosan megmondta, hogy melyik 3 napban menjek el AFP-re és az érték tökéletes lett. Ne izgulj előre..., tuti jó lesz az eredmény...

274. inci-finci (válaszként erre: 271. - Kislibu)
2008. júl. 12. 12:27
Nekem két burokban voltak és mégis hasonlitanak és mind ketten lányok , de nemszámit hogy, egy vagy kétpetéjüek fő az egézség,ne izgulj fognak még eleget focizni a pocidban csak birjad, és élveztd ki ezt a gyönyörű és szép érzéseket, mert a párod hiába teszi oda a kezét a pocidra ő úgy is mást fog érezni mint te, ...
273. inci-finci (válaszként erre: 272. - Kislibu)
2008. júl. 12. 12:22
Normális, ha egy kicsit magasabb az érték , az még nem azt jelenti , hogy genetikai eltérés lenne, ne ilyedj meg a doki úgy is elmond mindent, de nekem is magasabb völt az érték és egszséges lányaim vannak ... szia..
272. kislibu
2008. júl. 12. 07:23
Lenne még egy kérdésem az AFP vizsgálattal kapcsolatban. Nekem kb 2 hét múlva lesz, de olvastam, hogy ikreknél úgyis "rossz" lesz az érték, mert ketten vannak, de egyéb esetben a megemelkedett érték utalhat genetikai rendellenességre is. Akkor most hogyan lehet értelmezi nálunk az eredményt?
271. kislibu (válaszként erre: 269. - Inci-finci)
2008. júl. 12. 07:21
Hát, egyik orvos ezt mondja, a másik azt. Eddig 3 állította, hogy 2 petéjűek, 1 pedig azt, hogy akkor lesz biztos, ha kijönnek. Vagy ha eltérő a nemük, de ezt még nem tudjuk. A focicsapat az utóbbi 1 napban nem hallatott újra magáról, csak talán mintha egy picit éreztem volna, ugyanúgy délután, de hát még van kicsik, és fognak még randalírozni eleget! ;-)
270. inci-finci (válaszként erre: 253. - Betty-a)
2008. júl. 11. 19:48
Sziasztok, mint már régebben írtam a lányok a héten vannak a lovastáborban , a napi telefonálásból kiderült hogy ,nagyon jól érzik magukat , és egyedül lovagolnak nagy hátas lovon,buli vetélkedő tánc , tele délutáni programmokal , de többet holnap tudunk meg, mert sajnos eltelt a hét nap , és megyünk értük, szóval kérdezted menyibe került, megírtam , és tényleg megérte,. Ja szülinapukra lovat kértek , jó mi? folyt..
269. inci-finci (válaszként erre: 261. - Kislibu)
2008. júl. 11. 19:32
szia két magzat kétburokban , még nem biztos hogy kétpetéjüek, nekem a dokim azt mondta annó hogy csak genetiailag lehet megálapitani , hogy egy, vagy kétpetéjüek , ?? Akkor beindult a foci csapat hajrá , jön még furább is , mikor ép a gyomorszájadat rugrág vagy a hólyagodat és szaladsz pisilni , de olyan szép és jó és kellemes és stb, hogy órákig eltudtam nézegetni a hasamat és kitálálni hogy ép melyik testrészük hol van csodálatos, ennél szeb érzés szerintem nem létezik .
268. inci-finci (válaszként erre: 267. - Ikreserika)
2008. júl. 11. 19:26
Köszike megyünk..
267. ikreserika (válaszként erre: 260. - Inci-finci)
2008. júl. 11. 18:33
Július.26-án Szigethalmon a IX. Országosikertlálkozó lesz.Ha a "keresőbe" beírod megtalálhatod a saját honlapot is.
266. 70feba11fd (válaszként erre: 263. - 244ed1c739)
2008. júl. 11. 14:35
Mi sem voltunk még, de most sem tervezzük hogy megyünk! Kicsit messze van!
265. 70feba11fd (válaszként erre: 256. - Kislibu)
2008. júl. 11. 14:33
Én az ikreket kicsit későn éreztem majdnem 18 hetes voltam, de a nagyfiamat már 16 hetesen megéreztem! Eleinte Nekem is olyan fura volt, olyan mint mikor a vízben elúszik melletted valami és az áramlata megérint!:) Később viszont ajjajj milyen malőrök voltak! Főleg az ikreknél!:)
264. 244ed1c739 (válaszként erre: 256. - Kislibu)
2008. júl. 11. 11:37

Bizony az a rebegés féle az a magzataid mozgása.Ugye milyen különleges érzés?Majd az lesz jó amikor a kis kezek,lábak kidudorodnak a hasadon és szinte kezet fogtok egymással és megsimogathatod őket.

Én nem éreztem meg ilyen korán a magzatmozgást,élvzed ki ezeket a gyönyörű pillanatokat!

263. 244ed1c739 (válaszként erre: 259. - Ikreserika)
2008. júl. 11. 11:34
Mi nem megyünk és még sosem voltunk.Majd mesélj!
2008. júl. 11. 11:33

Sziasztok!

A nagy készülődés közben (mosás, vasalás, pakolás) pihenek egy picit és írok egy pár sort.

Holnap reggel korán indulunk Győrbe a hugom esküvőjére. A Sára koszorúslány ruhája is elkészült, nagyon szép lesz benne, igazi kis királykisaszony lesz.

Vasárnap este indulunk csak haza.

Nagyon meleget, kánikulát ígérnek a hétvégére.

Nagyon jó hétvégét kívánok nektek, fürödjetek, hűssöljetek sokat.

Hétfőn majd mesélek.

261. kislibu (válaszként erre: 258. - Inci-finci)
2008. júl. 11. 09:09
Hát, remélem, ez az, mert legalább így kap az ember valami életjelet róluk. Egyébként kétpetéjűek, jó messze egymástól.
260. inci-finci (válaszként erre: 259. - Ikreserika)
2008. júl. 10. 22:45
Mikor és hol , már megakartam nézni a neten , de nemjutottam el odáig . Mi mennénk még sosem voltunk, csak a tévéből tudtuk meg utolag. Légyszi írd meg hol és mikor lesz, köszike...
2008. júl. 10. 20:24
Ki jön az ikertalálkozóra 26-án?
258. inci-finci (válaszként erre: 256. - Kislibu)
2008. júl. 10. 20:13
SZIA lehet, úgyan is az ikreknél jobban lehet érezni a mozgást mivel, ketten vannak , egypetéjűek a picik? Na majd ha fociznak ,akkor milesz, azt sem fogod tudni hogy hol a fejük meg a lábuk, és kész vihar lesz a pocidban...
257. ikreserika (válaszként erre: 256. - Kislibu)
2008. júl. 10. 19:56
igen ez lehet az és napról napra jobban fogod érezni Őket.
256. kislibu
2008. júl. 10. 19:15
Sziasztok! Ti mikor éreztétek először a babuk mozgását. Én a 14. hétben vagyok, és egy hosszú séta után lefeküdve mintha valami rebegésfélét éreztem volna odabenn. Ez lehet az?
2008. júl. 10. 16:29

HALIHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!

MINDENKI ELTÜNT???????????

254. inci-finci (válaszként erre: 253. - Betty-a)
2008. júl. 6. 19:53
Szia , ma vittük őket reggel , nagyon jó hely ,és tetszik nekik, két-két ágyas szoba kétoldalt középen hütő és konyha szekrény , külön wc, és zuhagyzó két mosdóval ,itt vannak négyen tök szupi ez egy kollégium, amit ilyenkor kibérli az alapitvány a tábor idejére,volt szenvics mert ma csak vacsit kapnak , banán , alma , és narancs amiből anyit esznek emenyit akarnak ... Különben korlátlan gyümölcs van , a büfénél van kitéve és azt esznek amit szeretnek egész nap , holnap másfajta gyömölcs lesz, tudjuk mert a fiam már volt töbször is .. folyt...
253. Betty-a (válaszként erre: 252. - Inci-finci)
2008. júl. 6. 06:09

Úgy látom megértettél:-))))))))))))!


Nagyon aranyos vagy! És előre is köszönöm. A gyerkők elmentek már a táborba??? Van már egy kis nyugtod?

252. inci-finci (válaszként erre: 250. - Betty-a)
2008. júl. 5. 11:51
Szia nemt titok a fönököm mindig is jól fizetet, egy nadrág megvarrása fazontól függöen, és mérettől függően -380---480 között van munkadijja a béleltért többet fizet, Ő nagyker áron .1700 és .1900 köz adja,,de ez olyan balonféle anyag olasz, hímzet filmnyomott sok zsebes ,a pamut megint már árban van ... de most jelenleg nem ezt csinálom ,mert mint írtam a kinaikak tönke tették a piacot , bármit csináltunk lekopintották és egy hét mulva mindenhol ezt lehetet kapni stb, de augusztustól újra dolgozunk akkor vissza térhetünk rá... mert másoknak is szoktam nadrágokat venni a fönökömtől stb. ez nem probléma. megoldható posta utánvétel stb.. szia
251. kislibu
2008. júl. 4. 07:37
Köszi mindenkinek a sok tanácsot az ággyal és matraccal kapcsolatban. Most már sokkal bölcsebbek lettünk. Még egy picit várunk a beszerzéssel, de így sokkal könnyebb lesz.
250. Betty-a (válaszként erre: 249. - Inci-finci)
2008. júl. 4. 06:20
HÁt hallod! Le a kalappal előtted... Én is a magyar terméket szoktam vásárolni, bár a kínai olcsóbb, de a minősége hagy maga után egy kis mondandót....Csak azért vettem a bátorságot megkérdezni, mert ere egy naci pl: 116-os kislánynak (piacos eladó)2990-3500-ig megy és ez boltban 3500-4500-ig. Kérdezem én soxor, hogy aki elkészíti a ruhadarabot az mrennyit kap érte????? Ne válaszolj...
249. inci-finci (válaszként erre: 248. - Betty-a)
2008. júl. 3. 16:26
Szia nagykereskedőnek dolgozom bejelentve hivatalosan ithon , nem adom el a munkám , mert a kinaiak annyira lenyomták az árakat hogy mi is csak vegetálunk ,képzeld el valamikor ebből épitkeztünk otp-nélkül, most meg örülünk ha van mit csinálni...
248. Betty-a (válaszként erre: 245. - Inci-finci)
2008. júl. 3. 15:51
Kereskedőknek dolgozol megrendelésre, vagy el is adod a munkádat?
❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook