Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Banki hitelesek Fórumja fórum

Banki hitelesek Fórumja (beszélgetős fórum)


14. oreka
2010. nov. 8. 12:39
Sajnos nekünk már árverésen van az ingatlan az az a szülőké hjogyan lehet megoldani az a hogy az állam megvegye és a család bent maradhat az ingatlanban.Köszi mindenkinek
13. murva (válaszként erre: 11. - C502273b01)
2009. szept. 9. 14:00
Szerintetek van olyan bank amelyik nyugdíjas aktívbárosnak kezes nélkül ad hitelt?A providentnek a sokszorosát kell visszafizetni,tapasztalat?
2009. szept. 5. 14:10
sziasztok! Remélem válaszol valaki mert már elég régen írtak ide! Az lenne a problémám hogy anyu kapott a városi bíróságról levelet hogy fizessen 100000ft, az egyik bank felé én úgy értelmeztem hogy 2004-ben vett fel A-hitelt vagy c-t nem tudom biztosan és nem fizette valószínű! De én nem találtam ilyesmi követelési levelet attól a bizonyos banktól úgyhogy nem értettem az egészet hogy miért nem jöttek felszólítások ez elég érdekes szerintem!!!! Nem olyan nagy összeg de mi sem vagyunk gazdagok és nem lenne jó ennyit kifizetni de ha egyszer muszáj! És semmilyen csekket sem küldtek és ha beakarjuk fizetni akkor hova forduljunk??? Egy aggódó lány!köszike előre a válaszokat!
2009. júl. 20. 18:43
Hű,de régen írtatok ide...
10. c502273b01 (válaszként erre: 9. - Hencs30)
2009. febr. 20. 07:49

Szia

Igen,én is gondolkoztam azon,el kéne menni dolgozni másfelé,ahol adnak munkát,és nem csak vonják az adót a semmiből!Mindig azt halljuk,menjünk el dolgozni..csak a bökkenő,hogy nincs hova,mert azok sem lehetnek biztonságban munkahely terén,akiknek biztosnak tűnő állása van:(

Hova megy dolgozni az a rengeteg ember,akiket úgymond utcára tett a munkahelye gazdasági válságra hivatkozva??A legtöbbje nem tud elhelyezkedni újra,van akinek sikerül.

Na szóval,kicsit eltértünk a tárgytól,de végül is idevág,hogy lassan képtelenség lesz fizetnünk banki hiteleinket!

Ja,és semmi bajom a kisebbségnek nevezett állampolgárokkal,de nem kellene ennyire alájuk adni a lovat,mert a többség fog már lassan félni,és nem ők!

2009. febr. 19. 23:06

Sajnos ebben az országban egyre sz@arabb a helyzet,még az unokáink se fogják tudni vissza fizetni a hitelt amit ezek az elmúlt 20 évben fel vettek.Lassan(inkább gyorsan)olyan életszínvonal lesz ebbe az országban,minta Balkánon,lesznek a hihetetlenül gazdagok,és a nagy tömeg nyomorban fogja tengetni az életét.

Persze a 40 év alatt is vettek fel hitelt az akkori politikusok,de a 20 év alatt annak a többszörösét.

Sajnálom a gyerekeinket,(és majd az unokáinkat)hogy ilyen világba születtek.:-(

Szerencsére a 10 éves lányom kitűnő tanuló,(holnap megy megyei matek versenyre,tavaly 3.lett)bocsi hogy ilyen sokat írok róla,de büszke vagyok rá;remélem majd többre viszi mint én(nem csak szakmája és érettségije lesz)és elmegy innen jó messzire dolgozni,és akár tanulni is.

Én támogatni fogom.

Az se véletlen hogy csak Londonban több tízezer magyar él és dolgozik.

8. Hencs30 (válaszként erre: 7. - C502273b01)
2009. febr. 19. 22:52

Tudod mért nem lakoltatták ki a kisebbségi családot?

Azért mert már az nap az esti híradóban bent lett volna!

Szegények.....egyre több embertől azt a véleményt hallom hogy őket védi a törvény minden esetben,minket pedig nem.

Ne értsétek félre nem vagyok ellenük,de többség sajnos elég gáz,most szerintem tudjátok hogy mire gondolok,nem elsősorban a

legutóbbi késeléses esetre.

Persze vannak dolgos,rendes emberek is köztük.

Bár nem ide vág,de amikor a nagy lányom 2.osztályos volt,az egyik kisebbségi osztály társa egy másik kis fiút úgy hasba rúgott,hogy a gyerek utána többször is hányt.˝Más balhéi is voltak,de azt most nem írom le.

Na és még a "rendes"gyerek szülei fenyegetőztek a suliba.A másik fiú nem bántotta a erőszakoskodó fiút,se előtte,se utána.

Ja én is úgy tudom hogy 3 hónap után megy a végre hajtó.

2009. febr. 19. 15:23

A gazdasági válság bejelentése rengeteg pénzhez juttatta a bankokat!Érdekes,hogy nem azok kaptak pénzt,akik tartoznak a bankoknak,pedig nekik kellett volna igazán csak segítség,hogy tudjanak fizetni,kicsit lemenjenek róluk a terhek!

Az ember nem jókedvéből vesz fel hiteleket(no azért itt is akadnak kivételek,tudok ilyenekről is szép számmal),mert másképp egyszerűen nem jut 5-ről a 6-ra!Leszerződünk a bankkal,és mi adósok nem tehetünk semmit(szerződésmódosítás gyanánt elkérnek elég borsos összegeket!így még ez a lehetőség is kilőve),de a bank úgy emeli a kamatokat,törlesztőket,ahogyan akarja!Hol van itt igazság,tolerancia?!

Mi is felhívtuk a bankot,aki hitelt adott,és nem mondhatom,hogy nem vagyok hálás,amiért adtak annak idején hitelt,és nem is volt gond a fizetés eddig,de semmilyen lehetőséget nem adtak,csak kijelentették,eddig meg addig fizessük be a törlesztőket,különben már küldik is a végrehajtókat,meg kerülhetünk BAR-listára!

Nem értem ezt az egész baromságot!Miért jó a banknak,ha követelőzik,minél többet akar,aztán meg egyszerűen képtelen behajtani a pénzét,merthogy az emberek képtelenek fizetni!

Közelünkben lakik olyan kisebbségi család,akik nem fizettek hónapokig a banknak,és nem lakoltatták ki őket,de más nem kisebbségieket bizony 3 hónap leforgása alatt kitették 3 gyerekkel!

Nincs itt már igazság,csak nagy elnyomás!!

2009. febr. 19. 15:08

Szasztok!

Tavaly építkeztünk,és a kezdő törlesztö részletünk augusztusban még 82 e.volt,most már 123e.FT.

Sajnos a férjem fizetése mind el is megy rá,az enyém nettó 100e.+ családi pótlék 2 gyerek után.

Egyre többen kerülnek nagyon nehéz,ill.reménytelen helyzetbe.

Nem elég hogy gyengül a forint,és még minden hónapban emelik a kamatot.

Utolsó 2 alkalommal nem is küldtek róla semmilyen tájékoztatót,pedig kellet volna,csak azt látjuk hogy minden hónapban több és több a hitelünk.

KORMÁNYUNK NEM IGAZÁN TESZ A BANKOK KIZSÁKMÁNYOLÁSA ELLEN!!Nekik meg van a jó fizetésük,a többi jövedelmükről nem is beszélve,sz@arnak magasról az egyszerű emberekre!Minden 4.hitel csődbe megy.

Az kéne mint az USA-ban,hogy menjenek csődbe a bankok,mivel hogy egyre többen nem bírják fizetni a hitelüket.

5. Studio64 (válaszként erre: 3. - Bálnafogyi)
2009. febr. 19. 14:50
Nem mintha nekem annyira bejönne, ez a fizetgetés de gondolj bele befizetsz 5 ft-ot ...és?...úgy elárverezik a kacódat hogy észre sem veszed már a cuccaidat is viszik. Akinek családja van annak már teli a gatya, nem mer lépni. /lásd én, és még sokan mások/
4. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 2. - Studio64)
2009. febr. 19. 08:44
Erre javasolták a "providenteseknek", hogy fizessenek 5 forintos törlesztést, akkor nem foghatják rájuk, hogy semmit sem fizetnek....;)
3. bálnafogyi (válaszként erre: 2. - Studio64)
2009. febr. 19. 08:44
REndben! Igazed van, de ha a hitelesek 80% nem fizet akkor mit tesz a bank. Se haszon se pénz.
2. Studio64 (válaszként erre: 1. - Bálnafogyi)
2009. febr. 19. 08:28
Egy ügyvéd 2 hete indított próba pert a bankok ellen pontosan a költségek miatt amit csak a felvevőnek kell fizetnie, én a helyedben megvárnám annak a kimenetelét. Sajnos annyira be vannak biztosítva a bankok, hogyha 2 hónapon túl nem fizeted már mehet is az elárverezés.Kár lenne.....
2009. febr. 19. 08:13

FELHÍVÁS SZTÁJKRA!!!!


Tárgy: Banki hitelesek ÖSSZEFOGÁSA


Tisztelt Emberek, Adósok egy aggódó családapaként kérek minden lakáshitellel vagy egyéb más hitellel rendelkező társamat, aki nem bírja tovább a terheket fizetni. Lépjünk egy bátrat, és merészet tegyünk az életbennmaradásért és a megélhetésünkért oly módon, hogy ne fizessük be hiteleinket 1-2 Hónapon keresztül. A drága bankok remélhetőleg észbe kapnának és nem a saját zsebüket, féltenék. Elég abból, hogy minden költséget ránk terhelnek minden tájékoztatás nélkül, és ha segítségért folyamodik hozzájuk az ember, csak széttárják a kezüket és nincs segítség. Talán fent a Parlamentben is észhez térnének és nem csak a munkanélkül maradtakon segítenének. Fogjunk össze, és ha kell, menjünk az utcára tüntetni. Békésen, nem vadállat módjára, ésszel és ne vandál módon tegyünk azért, hogy élhessünk tovább.!!


Köszönettel:


LOVAS ANDRÁS

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook