Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » IKRES SZÜLŐK forumja fórum

IKRES SZÜLŐK forumja (beszélgetős fórum)


2008. jan. 29. 09:36

Sziasztok!

Én is ikres anyuka vagyok és 2.5 évesek a fiaim és tudok egy ikres oldalt ahol csak ikresek fórumoznak én is köztük vagyok.Rengeteg tanácsot kapunk egymástól.

Az oldal neve:www.ikresek.hu

Várlak benneteket!

Erika

6. Betty-a (válaszként erre: 3. - 244ed1c739)
2008. jan. 25. 15:05
Minden képpen egy csoportban kell lenniük!!! Gondold el: eddig sülve-főve együtt, majd nagy hirtelen teljesen más közeg, anya sehol, helyette van 1 néni aki foglalkozik még X gyerekkel és még a biztos pont, a tesó sincs ott. Oda biztonság... Lelki fejlődésükhöz kellenek a biztos pontok és az, hogy számíthatnak egymásra.
5. Betty-a (válaszként erre: 1. - 244ed1c739)
2008. jan. 25. 14:58

Szia Krisz1978!


Nekem is kétpetéjü gyermekeim vannak 4,5 évesek Szonja és Dániel. 39. héten születtek császárral, 2500g és 2600g-mal. Én nem mentem vissza dolgozni, és nem bántam meg. Nem véletlen, hogy eddig itthon lehetünk.Nálunk az óvoda 4 éves, és a mini csoporttal kezdődik, no meg persze az új közösség "átka" minden nyavaját összeszedtek. Többet voltak itthon mint az óviban. Nem hiszem, hogy a mhelyeden örülnének a reggeli tfon hívásoknak, hogy bocsi: de beteg a gyerek...

2008. jan. 25. 13:23
Nálunk a családban több ikres gyermek is volt/van. Egyiket sem szedték szét amiatt mert ikrek. Szerintem maradjanak együtt, mint a sima gyerekek.
2008. jan. 25. 13:00

Hamarosan oviba mennek az ikreim.Kérdésem:egy csoportba írassam őket,vagy válasszam szét az ikreket??

Ha van ovodás tapasztalatod,tanácsod az ikrekkel kapcsolatban légyszíves írd le nekem/nekünk.

2008. jan. 25. 12:57

hamarosan szeretnék visszamenni dolgozni,és érdekelne,hogy ez hogyan működik.Hallottam hogy ikreknél iskolakezdés évének 12.31.-ig jár a gyes,és mellette 8 órban munkát lehet vállalni.

Te is így tudod?

2008. jan. 25. 12:21

Sziasztok!

Mivel nem találtam olyan forumot ahol az ikres szülők oszthatnák meg tapasztalataikat,tanácsaikat,problémáikat egymással gondoltam indítok egyet.

Szóval ha ikres szülő vagy CSATLAKOZZ!


Én a 2,5 éves kétpetéjű ikreimnek vagyok a 29 éves anyukájuk.Kislányom-Sára , kisfiam Ádám.

37.terhességi hetem végén születtek császármetszéssel,szerencsére minden komplikáció nélkül, teljesen egészségesen,2100g-2500g -mal.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook