Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ikreim születése fórum

Ikreim születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ikreim születése

1 2
31. djeanett (válaszként erre: 29. - Djeanett)
2011. okt. 7. 20:29
De jó ezt visszaolvasni :)) Hol van már ez a régi jó kis nyugalom??Még mindíg jó ikres szülőnek lenni,habár van mostmár hangjuk-nem kicsi-a játszogatás is elfajul soxor,nem mosolyognak mindenkire,aki nem szimpi beszólnak-nagy dumások-,ennek ellenére imádom őket :)
2009. nov. 23. 11:22
Szia.Gratula a kicsikhez. Nekem is ikreim vannak akik már 12 évesek.Rendesen szültem öket,deazegyik fiam az farszüléses volt,én iscsillagokat láttam. Most pedig van 1 5hónapos kislányom, aki császárral lett és szerintem azikerszülés jobb volt . Sok sikert a kicsikhez.
2009. jún. 9. 14:38
Szerencsére én is csak pozitívat tudok mondani az ikrekről.Mi a kezdetektől próbáltunk mindent a legegyszerűbben,de a legpraktikusabban kialakítani,így aztán semmi gond velük.Egy szobában alszanak velünk,nappal egy hatalmas játszószőnyegen játszogatnak,hangjuk sincs,mindenkire mosolyognak,nagyon közvetlen,kedves Babák.Érdekes az ikrek világa,a szőnyegük kb 3 méter széles,a két végébe teszem őket,de mindíg összegurulnak és együtt játszanak:)Sokszor leírtam már,de tényleg nagyon jó ikres szülőnek lenni!!:)
2009. márc. 16. 10:27
Gratulálok a babocákhoz.Én is 4gyermekes anya vagyok és nekem is ikreim vannak.2leányzó után szerettünk volna 1fiut és hát ezek után születtek az ikrek....Maja és Csilla 27én lesz 10hónapos.Nem könnyü az ikrekkel...de amennyi szeretetett és boldogságot adnak, az mindent megér...szivesen leveleznék ikresekkel:tapasztalat csere stb...
2009. márc. 10. 20:33
Köszönöm a hozzászólásokat mindenkinek,nagyon aranyosak vagytok és változatlanul bíztatok minde ikres Kismamát,szupi jó dolog,még ha olykor nehéz is:)
2009. márc. 10. 19:55

Gratulálok a kicsikhez! :)

Nekem is van egy 4 éves kisfiam, és egy, másfél éven belül szeretnénk a párommal kistesót, s kistesókat, s örülnénk két kislánynak. :)

Mégegyszer gratulálok!

25. pusztiju (válaszként erre: 23. - B01d68081b)
2009. márc. 10. 13:45
Tyűűűűű, ehhez külön gratulálok..
24. pusztiju (válaszként erre: 21. - Kisgangne)
2009. márc. 10. 13:44
Annyi azért ne szeresd az ikreket.. nagyon sok gond van velük, de ezt csak azok értik meg, akik neveltek ill. nevelnek ikreket..
2009. márc. 10. 13:21

Gratulálok!

Nekem is ikreim vannak, de én megúsztam sima szüléssel, bár Ádámkámnak a lába jött először!És óriásbébik voltak!7850g a két baby!

22. josey
2009. márc. 10. 08:33

Sziasztok.

Gratulálok a Nagycsaládhoz!

Gyönyörűek a babák.

Nem semmi 1 szülés alatt mindkét módot "kipróbálni"..De egy nő,anya mindent kibír..

2009. márc. 10. 08:15

Gratulálni szeretnék én is !!

Azért ez nem egy kis dolog!!

Jó egészséget nektek és a piciknek is ! :)

2009. márc. 10. 08:06
Gratulálok! Nagyon ügyes voltál,és a babák is gyönyörűek! Ahhoz meg főleg (ha jól olvasom) hogy 4gyermekes anyuka lettél.
2009. márc. 10. 07:49
Gratulálok, jó egészséget, sok örömöt kívánok az ikrekhez.. Hamar utolérik társaikat, sőt még el is hagyják.. Tudom, Nekem is ikreim vannak..
2009. márc. 10. 07:48
Gratulálok nektek! Gyönyörűek a lányok! Jó egészséget, és sok örömet kívánok! :)
17. vkj77 (válaszként erre: 13. - Djeanett)
2009. márc. 10. 00:53
Gratulálok,és jó egészséget nektek!
2009. márc. 10. 00:40
Szia! Gratulálok és jó egészséget Nektek! Sírtam is..;)
2009. márc. 9. 19:50
Tündéri kis maszatok!
2009. márc. 9. 19:46
Nagyon aranyosak!gratula mégegyszer!És a nevük is szép!A második fiamnál 2-szer is lányt mondtak,hogy lesz,és ha az lett volna,ma lenne a névnapja,mert Fanni lett volna.
2009. márc. 9. 19:24
Köszi,aranyosak vagytok,pesmár már vannak is képek:)
12. macs77
2009. márc. 9. 19:17
Gratulálok a babákhoz és sok boldogságot!
2009. márc. 9. 19:08
Szia!Gratulálok a babákhoz,megkönnyeztem az írásodat,olyan megható volt.Nekem 2 kisfiam van,és nagyon szeretnénk 1 kislányt,és sokszor hülyéskedünk,milyen lenne,ha nem is 1,hanem 2 is jönne egyszerre.Kár hogy nincs róluk fénykép,milyenek most,szivesen megnézném őket.
10. djeanett (válaszként erre: 8. - Marcsix)
2009. márc. 9. 19:01
Igen,50-essel kezdtünk:)))de szerencsére gyorsan összekapták magukat:)Már 6,50kg-ok!
9. djeanett (válaszként erre: 7. - F6a9962b78)
2009. márc. 9. 18:59

Igen,a szülés előtt fogalmam sem volt,hogy milyen a császár után,csak láttam ahogy szenvednek,aztán én is így jártam.'3:55-kor császároztak,este 7-kor toltak ki a műtőből,tényleg fájt még köhögni is:(Reggel viszont mentem be a "kicsihez"aki ekkor már nem volt inkubátorben,de ki sem vihettem,szóval "mentem"be hozzá,de azt naggggyyyon durva volt,engem nagyon megviselt,mintha téglákat pakoltak volna a hasamba...

A csajok 2 hónapos koruk óta átalusszák az éjszakákat,semmi okom panaszra,tényleg hihetetlenül jó és nyugodt Babucik:))Szóval változatlanul bátorítom az ikres Kismamákat,én nagyon élvezem az ikreket:)))

Koczy grat a Babádhoz,nagyon szép

2009. márc. 9. 18:16
Szia. Nagyon szépek a lányok. gratulálok ezekhez a szépségekhez. :) Jó volt végigolvasni amit írtál. Az én lányom már két hónapos lesz. :) Azért furi, hogy egy szülés alatt végig élted a sima és császáros szülést. Bár gondolom ez utóbbit nem vártad. Az én kislányom is keresztbe fordult szó szerint, és a sok négykézlábazásnak köszönhetően hál istennek megfordult. 2580 g-mal született és 49 cm-rel. Akkor te is 50-es mérettel kezdtél. :)
2009. márc. 9. 18:14

Szia!

Az elején írtad, hogy a császárosok alig tudtak menni. Ez furán hangzott. Akit császároznak még nevetni se tud de mind1 gondolom te is rájöttél mivel a második baba császáros volt. Nekem ez volt furcsa pláne hogy téged altattak és amikor felkeltél már kevésbé volt friss a seb. De nem gonoszkodni szeretnék szó ne essék csak én is császáros voltam (sajnos) és én se tudtam menni nagyon xD

A kicsikhez meg gratulálok mert ikreket szülni tényleg nagydolog és felváltva szoptatni sem lehet egyszerű aludni meg nem alszol..De kitartás meghozza minden türelem a gyümölcsét:))



Peace

6. djeanett (válaszként erre: 4. - V.kler)
2009. márc. 9. 17:33
Köszönöm és neked is sok erőt a szüléshez,a babucihoz sok örömet,jó egészséget!!
2009. márc. 9. 17:21
Gondolom nem egyszerű 2 gyerkőccel egyszerre, de sok örömet és kitartást kívánok nektek!
2009. márc. 9. 17:20

Szia, Anett!


Gratulálok a két, gyönyörű babához! Minden elismerésem, hogy kibírtad a szülést, de ez egyútal erőt ad nekem, hisz pár nap, és rám is hasonlók várnak.

Sok boldogásgot, és egészséget!!!

2009. márc. 9. 17:19

Gyönyörű történet..

én is vártam egyszer ikreket, de az egyik elhalt 10hetesen..valoszinü lány lett volna..

3 fiam van.

Gratulálok a gyönyörüségekhez..

2009. márc. 9. 17:14

Gratulálok a Babákhoz és jó egészséget kívánok Nektek!



, h c


a vége már a Kislányom hozzászólása :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook