Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ikreim kalandos születése fórum

Ikreim kalandos születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ikreim kalandos születése

1 2
2013. jún. 28. 23:15

Először is hadd gratuláljak a gyönyörű családodhoz! :)

Csak annyi szerettem volna hozzáfűzni a történetedhez, hogy az agykontroll valóban működik.

Nekem a 33. héten 1 ujjnyira kinyílt a méhszájam, így dokim azonnali ágynyugalomra ítélt.

Innentől kezdve, de már előtte is nagyon fájt a derekam, a szeméremcsontom, és majdnem minde nap jóslóztam...szóval a terhesség, terhes lett. :)

Ekkor kezdtem el komolyabban beszélgetni Pocaklakómmal, hogy amiért most ennyit szenvedek, szeretném, ha könnyen szülnénk.

Drága kisfiam hallgatott rám.

3 és fél óra alatt született meg, nagyon fájdalmas volt, de korántsem olyan rossz, mint amit vártam.

Így tehát, Hajrá kismamák!

Beszéljetek a Kismanóhoz a pocakban, mert ő igenis hall titeket! :)

2011. júl. 15. 12:35
Gratulálok, nagyon tetszett a történet :) mindhárom gyermek gyönyörű :)
2011. jún. 25. 13:35
Gratulálok a családodhoz,a gyermekeidhez és a könnyű szüléshez. Igaz én csak 1-1 gyereket szültem de mind a 2x hasonló módon,mint te.Én se éreztem egyszer se a tágulást hamar meg is lettek a gyerekek :)
2011. jún. 25. 13:27
Szia! Késve igaz (mivel most olvastam ezt a cikket) de gratulálok utólag is! Hát nagyon büszke lehetsz mind a 3 gyerkőcödre! Annyira nagyon szépek! Tényleg, gyönyörűek!!! Szívből nagyon jó egészséget kívánok Nektek! :o)
2010. szept. 28. 13:25
köszönöm:o)
2010. szept. 10. 21:49

Én is csatlakozom az előttem szolokhoz GRATULÁLOK!!!

És csak kitartást!Csodaszépek!

2010. aug. 10. 22:07
Sok kitartást a és türelmet a picikhez:)) Olyan jó ilyen cikkeket olvasni, csak mindíg fáj a szívem, mert babát szeretnék. Még várnom kell fiatal vagyok, de milliószor átgondolva párommal is mindíg csak ott kötünk ki hogy istenem dejó lenne... még az eltartással sem lenne gond szerintem, mindent megadnék neki:) Csak a saját érdekem hogy várjak. Ha ikreim lennének akkor egyenesen szárnyalnék:)) SOk sok boldogságot erőt egészséget kívánok:)
2010. aug. 10. 14:02
GRATULÁLOK!!!!!
2010. aug. 10. 08:43
Gratulálok neked, üdv az ikresek táborába, Sajnos nekem ez nem sikerült :( 12 óra vajúdás után a műtőben kötöttem ki. De sebaj egészségesek és pokoliak, na és már 2 évesek :D
45. 43287dec91 (válaszként erre: 44. - Titánia83)
2010. aug. 6. 11:00
köszi, puszi:o))
44. Titánia83 (válaszként erre: 34. - 43287dec91)
2010. aug. 6. 10:33

Köszönöm!!! <3

Én is így fogok tenni, egy áldás ez az agykontroll. :)


Nagyon jó egészséges kívánok Nektek!

2010. aug. 6. 00:25
Minden elismerésem, nagyon ügyes voltál! A babócák gyönyörűek. Sok boldogságot kívánok!
42. Syla
2010. aug. 5. 19:49
Gratulálok Nektek! Sok boldogságot és jó egészséget kívánok az egész családnak!
2010. aug. 5. 18:24
Gratulálok! Sok boldogságot nektek!!
2010. aug. 5. 15:32

csak most látom, h megjelent!jól összefoglaltad a hétköznapinak cseppet sem mondható történetet!:)

jó volt olvasni...

2010. aug. 5. 13:17

Szia.

Olyan szép ez a kis történeted! :) Gratula még egyszer. Ügyesek voltatok nagyon! Biztos sokan irigykednek rád! Pusz.

38. Alanah
2010. aug. 5. 12:31
Nagyon nagy gratula itt is, még egyszer a gyönyörű csöppségekhez! :o)
37. blankavajka (válaszként erre: 35. - 43287dec91)
2010. aug. 5. 12:20

Gyönyörűek a gyerekek!

Bár nekem mindkét szülésem nehéz volt (16 és 12 óra), azértreménykedem, hogy egy esetleges harmadik hasonló könnyedséggel érkezne :) Bár EDA-ról szó sem lehet... mert ha 2-t kibírtam a nélkül, a harmadikat is kibírnám + a veszprémi szülészeten nem lehet EDÁt kérni, mert kevés az altatóorvos.


Nőjjenek nagyra ezek a szépségek!

2010. aug. 5. 12:15

köszönöm a kedves gratulációkat és hozzászólásokat!:o)


kívánok minden várandósnak ilyen, vagy legalábbis hasonló könnyű szülést!:o)))

35. 43287dec91 (válaszként erre: 33. - Blankavajka)
2010. aug. 5. 12:09
igen, ezt már más is megkérdezte, de én biztosra mentem! a fiamat is edával szültem és most is tudtam, hogy kérni fogom. álmomban sem gondoltam volna hogy ilyen lesz a szülésem, így nem kockáztattam, így legalább tényleg nem fájt semmi...:o)
34. 43287dec91 (válaszként erre: 27. - Titánia83)
2010. aug. 5. 12:07

végül is semmi ördöngösség nincs benne: mindig csak pozitív dolgokra gondoltam egész terhesség alatt, még akkor is amikor nagyon szarul voltam, főleg az elején, minden negatív gondolatot megpróbáltam elhessegetni, bár nem vagyok egy parázós típus.

minden nap, akár többször is, elmondtam magamnak, hogy könnyen és gyorsan fogok szülni és el is hittem! szerintem ez a lényege, hogy higgy benne!


kívánom hogy ilyen legyen neked is!:o)

2010. aug. 5. 12:02

ez igen! Gratulálok! Csak egyet nem értek: minek volt EDA, ha addig sem fájt??? Ha meg utána 1 órát fájt volna (amit ilyen előzmények után nem tartok valószínűnek), akkor azt ki lehetett volna bírni.

Ha ennyire bőkezű volt veled a természet, én megbíztam volna benn abban a fennmaradó kis időben is.

32. Hanata
2010. aug. 5. 11:20
Gratulálok a manókhoz, meseszépek és nagyon édesek! A nagyfiad egyész egyszerűen csodás, azok a szép szemek! Kíváncsian várom majd az új képeket az ikrekről is!
2010. aug. 5. 10:28

Sziasztok:)!


Gratula a Manókhoz és Gellérthez is, én is mindig olvasom a naplódat:))!! Le a kalappal előttetek!:)

Nekem is ikreim vannak,két pici fiúcska:)) Ma 2 hónaposak, és nekem 2 hónappal korábban jöttek!

De már minden okés!

2010. aug. 5. 09:55

Gratulálok a picikhez nektek,na és a kis Gellérthez is!:)

Köszönöm,h elolvashattam a történetedet!:)

Álmomban sem gondoltam volna,h van ilyen könnyü szülés is,az enyém nem volt ilyen könnyü,majdnem 12óra volt összesen,de ugyanakkor nagyon jó és,mert az a világ legcsodálatosabb dolga,mikor az ember gyermekének életet adhat,és anyává válik!:)

2010. aug. 5. 07:18

Gyönyörű!

Nekem két nagy fiam van (25 és 23 évesek), de én is elpityeregtem magam. Gratulálok nektek! Sok örömet és boldogságot kívánok az egész családnak (és sok türelmet).

2010. aug. 4. 22:30
Gratula és sok boldogságot a gyerkőcökhöz!!!
2010. aug. 4. 22:21

Végre, végre egy agykontrollos szüléstörténet!!! Már úgy vágytam ilyenre. Na meg remélem a saját is ilyen lesz. :D


Kérlek, meséld el nekem, hogy hogyan programoztál a várandósság alatt, és mit, és mikor?


Nagyon köszönöm előre is!


És óriási gratula, a gyönyörű agykontrollos bébikhez. Köszönöm, hogy elolvashattam a történeteteket.

2010. aug. 4. 22:19

Gratulálok! :-)

Remélem én is így szülöm a következőt... :-))

2010. aug. 4. 22:15
Nagyon szépek! Gratula
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook