Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ikermamik, és babák fórum

Ikermamik, és babák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1492. Fortuna06
2022. máj. 10. 14:39
Sziasztok! Szerintetek melyik iker babakocsi a jobb? Egymás mellett, vagy egymás után legyenek a babák?
1491. Estimese01 (válaszként erre: 1488. - Tigrisnyul)
2013. okt. 21. 21:59

Szia!

sikerült v.honnan infót szerezned erről a csiptetős légzésfigyelőről?


mostanában hanyagolva van ez az oldal, de jó lenne, ha bekukkantanának a többiek :))


hogy boldogulsz a lányokkal? van segítséged?

1490. tunderke22 (válaszként erre: 1488. - Tigrisnyul)
2013. okt. 8. 09:38
Bocsi. Most látom hogy mikor szültél /:-)
1489. tunderke22 (válaszként erre: 1488. - Tigrisnyul)
2013. okt. 7. 13:56

Szia! Először is gratulálok a lányokhoz. Sajnos nem tudok segíteni, mert nekünk külön ágyban aludtak a fiúk és külön légzésfigyelőjük volt.

Egyébként írnál Magatokról pár mondatot, hol szültél, mikor, mennyivel születtek a lányok meg ilyesmik!

2013. szept. 30. 19:02

Sziasztok!

Augusztus 13-án születtek ikerlányaim. Még kórházban vannak Bp-en. Amúgy egriek vagyunk. Talán nem soká (1hét) hazamehetünk.


Arról szeretnék érdeklődni, hogy van-e tapasztalotok csiptethetős légzésfigyelővel!

Egy ágyban aludnának, és hallottam erről a megoldásról is. Jó volna ha több visszejelzést is olvashatnék róla.


Előre is köszönöm a válaszokat!

1487. VZsófi
2013. szept. 24. 07:52

Sziasztok!

Jól eltűntem - de túl vagyunk a költözésen. Látom, volt itt minden, míg nem jártam erre.

A kisbetegeknek gyógyulást! Remélem mindenkinek jól indult a tanév - akit érint... Nálunk is beindult a hajtás, apa itthon a gyerkőcökkel - szerintem néha már nagyon örül, amikor hazaérek :-)

Szép hetet mindenkinek!

1486. Estimese01 (válaszként erre: 1485. - Mérleg84)
2013. szept. 6. 21:50

aznap párom itthon volt, ezért is mentünk akkor a dokihoz.


elvileg még nem kellene láznak lenni a szuritól.

de van. :( hol egyiknek, hol másiknak, hol mindkettőnek :( nem magas, 38,2 körül.

Zalánnak betudnám a fogzás miatt, de Csani??


kicsit megint betegesnek kezd tűnni Csani.Lehet, hogy hamarabb jelentkeznek a szuri okozta tűnetek?

mert 10 napról beszélt a védőnő is...

1485. mérleg84
2013. szept. 3. 21:23
Akkor hogy cipelted le oket egyedul? Orulok,h meggyogyultak. A fogak majd csak kinonek mar :-) Nalunk is sorban feherednek,mar kovetni sem tudom h mikor melyik bujt ki.
2013. szept. 2. 21:10

ma megkapták a fiúk a szurit.


4-re kerítenem kellett volna valakit, aki segít le-fel vinni a gyerekeket, de nem akartam a bizonytalanra senkit idehívni.


Szerintem Zalán még nem teljesen gyógyult, így ma elmentünk megnézetni a dokival. Mindent rendben talált, és ha már ott voltunk, beadta a szurit.

:)


v.színű, hogy az orrfolyás már csak a fogzás "mellékhatása"


4 kisörlő kint van, és a szemfoga is jön. Meg is látszott az elmúlt éjszakán :(

1483. Estimese01 (válaszként erre: 1478. - Estimese01)
2013. aug. 21. 23:08

oltás elmaradt, antibiotikum remélem nem kerül kiváltásra!

Zalánnak is piros a torka :(


4-én megyünk oltatni, ha addig minden rendben lesz!

1482. Estimese01 (válaszként erre: 1481. - Mérleg84)
2013. aug. 21. 23:05
örülök, hogy itt vagy :))
1481. mérleg84
2013. aug. 21. 06:37
Sziasztok! Csatlakoznek hozzatok,ha nem gond! Estimesevel "ismerjuk" egymast a lombikos forumrol. Van ket egy eves kisfiam,Leo es Kevin,valamint decemberre varjuk a harmadik kisfiunkat,aki nagy meglepetesunkre termeszetesen fogant meg. Magunkrol ennyit.
2013. aug. 20. 06:35

mar hetek ota varom, h. Zalan ket kisorlo fogacskaja kibujjon, alul, erre tegnap mit latok ?!

fent, mindket oldalt kint van egy-egy csucsok :-)

es meretenel fogva nem 1-2 napja bujt ki. pedig matatok olykoe a szajaban, de meg duzzadtnak sem lattam kozel sem annyira mint alul.


jegyzem a fogak elobujasanak napjat, de az orlo fogaknal az a napja, mikor mind a negy hegye kibujik??

1479. Estimese01 (válaszként erre: 1476. - Melcsi21)
2013. aug. 20. 06:31

mi is rendben hazaertunk a Balcsirol.

a gyerkocok imadtak most is a vizet, Zalan negykezlab kotort benne, Csani addig huzott magaval mig a nyakaig ert a viz. keresztfiam viszont nem elvezte, egyszer jott be, utana soha. amedencezest viszont szereti.

1478. Estimese01 (válaszként erre: 1474. - Ranita80)
2013. aug. 20. 06:28

jobbulast!

lanyok rendben hazaertek?


nalunk este kezdett kohogni Csani :(


h

21-en megnezetem ot, ugyis oltas lesz, nem tudom, igy megkapja-e?

1477. Estimese01 (válaszként erre: 1475. - Melcsi21)
2013. aug. 20. 06:23
oh, szegeny :(
1476. melcsi21 (válaszként erre: 1474. - Ranita80)
2013. aug. 11. 10:23

Nálatok is biztos élvezték a gyerekek a nagy vízet. Mi 4 napot voltunk balcsin és mindennap sárvárat építettek. Mira volt a Sárkirálynő, ő nem is nagyon akart a vízben lenni, inkább hozott ki vödörbe vizet, kiöntötte és abban fetrengett :-) Máté meg a többieket a balcsiból alig lehetett kihozni, este volt is visítás amikor a szállásunkra mentünk.

De jó a lányaidnak, biztos élvezik :-)

Mi Budafokon lakunk. Van valaki aki Pesten lakik? Talán összetudnánk valamikor futni :-)

1475. melcsi21 (válaszként erre: 1473. - Estimese01)
2013. aug. 11. 10:18
Ez ismerős, nálunk is apa mászkál a böröndökkel. Tavaly többször voltunk 3-4 napokat "pihenni". Hát a második ilyen ettapnál apának idegbecsipődése lett :-( Hiába massziroztatta, csontkovács nem segített neki. Azt mondták ez több év alatt alakult ki nála és kb. annyi is kell, hogy elmúljon. Én megmondtam neki, hogy ez már korral jár :-)
1474. ranita80
2013. aug. 11. 06:15

Huh, kicsit eltumtem.Annyi minden van. Eszmeletlen. Marci jol van. Andrisnak egy napig volt laza, aztan semmi. Most meg gegegyulladas. Kethetente valaki beteg. Elkepeszto.

Kozben volt egy apas hetunk. A ferjem 10 eve nem volt egy egesz hetet itthon. Nagy elmdny volt. Ketszer Balcsiztunk. Mindennap medenceztunk. Par programunk is volt, de ebben a forrosagban nem sikerult mindent megvalositani.

Sokszor jonnek-megyunk baratnomekhez. Egyutt fozunk idonkent. Olyan jo. Lakasatalakitanak igy a gyereire vigyazok.

A lanyaim most a mamaval Auriaba vannak tesomeknal. Ugy elvezik, hetfon jonnek haza.

Harom ejszaka alig alszunk, de igy szep az elet. Melcsi, ti merre laktok?

1473. Estimese01 (válaszként erre: 1470. - Estimese01)
2013. aug. 9. 21:56

végül én nem mentem, így mindennek a végére értem. csomagolás, vasalás, takarítás.


este fodrászhoz vittük a fiúkat, és vásároltunk néhány dolgot.


apa vagy 6x megjárja a 4 emeletet, mire lepakol :(((

1472. Vanda87
2013. aug. 9. 09:21
Sziasztok! Nálunk másfél évesen már nem használjak a babakocsikat, ha valakit esetleg érdekel egy esernyőre csukhato küldök képet és bővebb infokat...további szép nyarat mindenkinek!
1471. melcsi21 (válaszként erre: 1469. - Estimese01)
2013. aug. 8. 22:50

Haha, nem mernek jönni, szerintem azért mert szégyelik a fejüket, amiért nem hívtak meg bennünket. Az anyósékhoz elmentek, ő meg csak 3 buszmegállóra lakik tőlünk, így ha már feljöttek vidékről nem tartott volna sokáig, hogy hozzánk is átjöjjenek. Nem baj, nekem nem is hiányoznak.

Én is úgy vagyok vele, hogy aki nekünk fontos ahhoz elmegyek a többiek meg nem érdekelnek. Ebben a hónapban pedig tervezzük, hogy elmegyünk abba a faluba ahol ők is laknak, de hozzájuk biztos nem megyünk be. Biztos nagy vihart kavarunk majd ezzel, de nem érdekel.

Látod arra nem is gondoltál, biztos azt hiszik benzinkútnál dolgoztok ;-)

2013. aug. 8. 21:49

ma nagyjából összecsomagoltam..

vasalni kellene néhány holmit, amit mondjuk ott is megtehetnék, de nem akarom ott azzal tölteni az időt.

most még több holmit viszünk, ugye lagzira öltöny, ruha, cipők...


és a fiúknak sem sikerült kevesebbet bepakolni, mint a múltkor, pedig akkor már láttam, mennyi mindent rájuk sem adtam...

:( de nem megy a kevesebb!!


és holnap még megyünk anyósékhoz is :(

semmi kedvem, lenne mit csinálni, hűtőtáskát átmosni, véglegesíteni a vinnivalókat...

és este 6-kor még fodrászhoz is megyünk a fiúkkal.

1469. Estimese01 (válaszként erre: 1468. - Melcsi21)
2013. aug. 8. 21:45

menjenek ők hozzátok, ha látni akarnak titeket!!

Ez épp olyan, mint amikor uncsitesóm hazajött külföldről, kb 4 év után.

Egyik rokon meghívta magukhoz ebédre.

És ők zokon vették, hogy a másik rokon nem hívta meg őket, ha egyszer ők hazajöttek látogatóba.


nem tudom, de ha én jövök haza, akkor aki fontos nekem, elmegyek meglátogatom, és nem várom el, hogy ők jöjjenek, ill. azok hívjanak meg engem!!


Persze, most ütöm az előzőleg leírtakat, mert mi elmentünk hozzájuk, de csakis annak tekintetében, hogy a kisfia idősebb mint a mieink, és ha itthon születik, nyilván mi megyünk babalátogatóba..., ill. hiányzott nekem uncsitesóm!!


Ettől függetlenül telefonban mondtam az apjának (akkor vele sikerült beszélnem) hogy nem feltétlen kell nekünk mennünk, ők is jöhetnek.. (elvégre ugyanannyi az út innen oda, mint onnan ide, csak egy gyerekkel könnyebb kicsivel nekiindulni...)

de erre megkaptuk a választ, hogy drága a benzin.

Jaaa! nekünk ingyen adják! Nem mondtam???!!

>:\

1468. melcsi21 (válaszként erre: 1465. - Estimese01)
2013. aug. 8. 13:21
Én is nagyon szeretek lagziba járni, de sajnos egyik ismerősöm sem akar férjhez illetve nősülni. Vagy aki mégis megteszi minket nem hív meg mert sokan vagyunk :-( Pont most mondták, hogy a párom egyik rokonának a gyerekének lesz az esküvője és nekünk nem is szóltak, illetve meghívót sem kaptunk, pedig anno ők jó nagy pereputtyal jöttek. A mama meg mondta, ha feléjük járunk menjünk be, mert illik megmutatni magunkat, hát ezek után biztos nem leszünk bazári majmok.
1467. Estimese01 (válaszként erre: 1466. - Estimese01)
2013. aug. 7. 22:43
épp ma voltunk, most volt rá lehetőség, sajnos az évforduló napján dolgozott :(
1466. Estimese01 (válaszként erre: 1462. - Dinadin)
2013. aug. 7. 22:43

passzolom a kérdést, mi vacsizni szoktunk...


igaz, tavaly kimaradt, idén meg úgy, hogy gyerekekkel :)

1465. Estimese01 (válaszként erre: 1462. - Dinadin)
2013. aug. 7. 22:41

na, mi ebben a hónapban 2 lagziba is megyünk :)


húgocskám megy férjhez 17-én, és párom gyerekkori lánypajtása, 31-én.


én is szeretek lagzizni, de csak mióta párommal vagyok együtt, imádok vele táncolni, jó mulatós zenére!!

1464. melcsi21 (válaszként erre: 1463. - Dinadin)
2013. aug. 7. 18:46
"Pihenünk" amennyit 4 gyerek mellett lehet :-) Ne irigykedj ti is voltatok nyaralni, akkor mi gondoltunk rátok, hogy de jó nektek ;-)) Amúgy a naplómba írom, hogy mik történnek velünk és oda sok képet is mellékelek :-)
1463. Dinadin (válaszként erre: 1459. - Melcsi21)
2013. aug. 7. 15:38
Melcsi Pihenjetek akkor még péntekig! Irigykedem egy kicsit! :)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook