Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ideiglenes lakcímkártya igénylés fórum

Ideiglenes lakcímkártya igénylés (beszélgetős fórum)


10. Boszy28 (válaszként erre: 1. - Tipke)
2011. febr. 23. 20:15

ideiglenes lakcímet elvileg a polgármesteri hivatalban is be lehet jelenteni, de a tulajdonos (ahová bejelentkezel) aláírása is kell a nyomtatványra.

Ingyenes, nem kell érte fizetni.

Ha a hivatalban mégsem csinálják meg, a területileg illetékes okmányirodába kell menni. Ott is ugyanígy kell csinálni, mint ahogy leírtam.

2011. febr. 23. 20:14
Én egy kis faluban csinálom, és a legközelebbi nagyvároshoz tartozunk. Bejön az ügyfél, kitöljük, én felviszem a rendszerbe és küldöm az okmányirodába. Attól függ, ahol laksz, ott van e okmányiroda.
2011. febr. 23. 20:13

saját falud polgármesteri hivatalába kell bemenned, nyomtatvány kell hogy legyen náluk is, átveszik a kitöltött lakcímbejelentő lapodat, elküldik az illetékes okmányirodába, ott kiállítják a lakcímkártyádat, és arra a címre postázzák ahová kéred, de kérheted a falud polgármesteri hivatalába, és ott veszed át.


(okmányirodai ügyintéző vagyok, ezzel is foglalkozom többek között)

2011. febr. 23. 20:04
Kis falu ahol lakunk, okmányiroda csak a szomszéd városban van. Akkor elég bemennünk a polgármesteribe és ott megcsinálják?
2011. febr. 23. 19:54
Nálunk az önkormányzatnál csinálják.
2011. febr. 23. 19:52
Időpontot kérsz rá, az okmányirodában.
2011. febr. 23. 19:52
csak a lakás/ház tulajdonosának is veled kell mennie
2011. febr. 23. 19:51
polgármesteri hivatalban megcsinálnak neked mindent. nálam legalábbis így volt.
2011. febr. 23. 19:49
Okmány irodában kell kérni formanyomtatványt. Ki kell töltened neked és annak akinek az ingatlanjába be akarsz költözni. Ott kell leadnod, ahova menni szeretnél ha jól tudom.
2011. febr. 23. 19:48
Hol kell igényelni az ideiglenes lakcímkártyát? Okmány irodában vagy a Polgármesteri hivatalban is lehet? Mennyibe kerül? Milyen okmányok kellenek hozzá? köszi aki válaszol:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook