Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hypoxi kinek vált be? fórum

Hypoxi kinek vált be? (beszélgetős fórum)


5. testtudat (válaszként erre: 3. - Wasp)
2012. aug. 10. 09:38
Amikor valami nem azt az eredméányt hozza amit ígér, ott minden szereplőnek meg kell nézzük a hozzáállásáét és a hozzáadott munkáját. Pl egy kapcsolat, ha elromlik ott nem csak a nő vagy csak a férfi a hibás, hanem mind a kettő és csak közözösen lehet a hibákat kijavítani. Szinte biztos, hogy nem jó helyen voltál.14 alkalom végére minimum 2,5 kg-al könnyebbnek és derékban 2-3 cm-el karcsúbbnak kellett volna legyél. Vagy nem azt a programot kaptad ami Neked kellett volna, nem adtak megfelelő étkezési tanácsot, nemmkaptál életvezetési tanácsot, nem mondták el, hogy milyen fontos a folyadék fogyasztás...és végül nem mondták el, hogy a hypoxi edzések előtt után 6-8 órával nem végzünk hagyományos sportot semmit.......vagy mindezekből valamit nem tartottál be...ez az edzésmódszer az egyik legintelligensebb célzott fogyasztás, de csodák még ezzel sincsenek :)
2011. máj. 26. 13:11
szia, én még márciusban lejártam egy 15 alkalmas bérletet, nekem bejött, mindenhonnan lement több centi is. Vettem is újabb bérletet, csak most nincs időm járni, de szerencsére egész évben érvényes:D
3. wasp
2011. máj. 19. 15:36

Szia!


Hát én kipróbáltam...az eredmény?? 0 kg, 0 cm ...


14 alkalmat voltam, és hát nem akarok vulgáris lenni, de szart sem ért. Lehet rossz helyen voltam, nem tudom, de a csajnak is megnyúlt az arca, mikor lemért, és 1 cm se ment le...


Inkább kaját keményen fogni, karido hei 5ször, infraszauna. Olcsóbb és tuti hatásosabb!

2011. máj. 19. 10:44
.
2011. máj. 19. 10:39
Kacérkodom a gondolattal, hogy kipróbálom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook