Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki próbálta már a hypoxi traininget? milyen eredménnyel? tapasztalatok? fórum

Ki próbálta már a hypoxi traininget? milyen eredménnyel? tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


9. f95d4ff9e4 (válaszként erre: 8. - Trudik)
2008. okt. 24. 21:52
én nem próbáltam.. auzértt szerettem volna, mert láttam h milyen jó eredmyényt lehet vele elérni
8. Trudik (válaszként erre: 7. - F95d4ff9e4)
2008. okt. 22. 12:58
És Te próbáltad már azóta, amióta a nővéred volt? Olyan kár, h ennyire nem nyilatkozik, csak pár ember...pedig biztosan vannak a fórumon többen, akik hypoxiztak már...
2008. okt. 14. 12:48
AZ ÉN nővérem járt 20 alkalommeg nem vacsorázott ennyi és nagyon sokat fogyott tőle, nem csak szép feszes lett de kilóba is sok lement róla... én azért akrtam met neki sikerült... de itt nincsen... egyébként pesten meg a környékén nagfyon sok van...
6. Trudik (válaszként erre: 5. - Tandi25)
2008. okt. 8. 20:44
Pedig annyira reménykedtem, h jó lesz ez a hypoxi. Te hova jártál? Találtam a Nyugati téren egyet, ahol "csak" 22 ezer a 10 alkalmas bérlet, de a 20 alkalmas 35 ezerért jobb lenne. Diétáztál is mellette? Milyet? Adnak vmi étrendet? Lehet, h jó az edzőterembe járás, csak az lassú folyamat és sok időt vesz igénybe. Nekem pedig annyi azért nincs. Írtam a másik topicba, h van heti párszor időm, de azért ha a hypoxi gyorsabb és kevesebb időtartam/alkalom akkor jobb lenne...de ha nem válik be, akkor meg elvesztegetett idő...
5. Tandi25 (válaszként erre: 4. - Trudik)
2008. okt. 8. 19:18

Szia Trudik!


Itt is vagy látom! :)))

Én idén áprilisban befizettem egy 20 alkalmas hypoxira, becsülettel lejártam, tekertem közben ahogy kellett, de elmaradt a várt hatás. A bőrömet feszesítette, arra tök jó volt, meg talán picit izmosabb lett a combom tőle, de ennyi. Centit nem mértem, minimálisan lett lazább a hasamnál a nadrág, kilóba semmi változás (de ezt úg hirdetik, h nem is kilóban, hanem centiben van változás).

Összegezve, ha feszesedni akartok, arra jó, de a fogyásra sztem nem. Mindezt 35.000 Ft ért, ami még a nem drága kategória.

Ez az én tapasztalatom volt, így ne általánosítsatok, kérdezzetek mást is, de sztem többre mentem volna, ha enni pénzből aerobik bérlete(ke)t veszek...


Üdv.,

Tandi

2008. okt. 8. 09:55
Bp-en (Kispesten, v ahhoz közel, v vhol elérhető helyen) tud vki hypoxis helyet? Milyen tapasztalataitok vannak vele? Mennyi ideig érdemes járni? Milyen sűrűn? Milyen diétát kell tartani mellette?
2008. okt. 6. 23:35
hát igen, nekem meg az h eddig gy tudom h nincs egerszegen se meg szombathelyen se, pedig én ezen a két helxen lakok... valaki tud többet ???ha van hely megírnátok hol?
2008. okt. 5. 20:54
nekem csak annyi bajom van vele, hogy drága. Egyébként fogytam vele
2008. okt. 5. 16:09
Ki próbálta már a hypoxi traininget? milyen eredménnyel? tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook