Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hydroface öregedésgátló krémet használt már valaki? Vélemények tapasztalatok róla? fórum

Hydroface öregedésgátló krémet használt már valaki? Vélemények tapasztalatok róla? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2012. jan. 24. 13:00

Sziasztok!

Nem tudom, másnak is feltűntek-e, hogy a képekkel és az infókkal valami nem stimmel a honlapon, de nekem igen, és megtaláltam a képeiket amerikai honlapokon, amiknek semmi köze a hydroface-hez. Photoshoppal öregítették meg a modelleket a "before" képhez, erre is van bizonyíték, ugyanis megtaláltuk az eredeti képeket. Ne hagyjátok, hogy átverjenek titeket ezeket a cégek. Aki kíváncsi a lebuktató cikkre, írja be googlebe, hogy lebuktál, Fanni.

2012. jan. 23. 15:51

Sziasztok!

Sajnos én ezt a sok jót amit itt olvasok erröl a krémről egyáltalán nem tapasztalom nem simulnak a ráncaim a bőröm száraz és fakó lett.Már akkor gyanússá vált ez a krém amikor kibontottam a csomagot és nem volt sem feladó sem számla a vásárlás ellenértékéről.Nagyon megköszönném,ha valaki tud segíteni abban,hogy ki a Magyarországi képviselete és van e elérhetősége mert ezeket én sehol nem találom.Az én tapasztalataim erröl a hydroface-röl merőben más mint a honlapon hirdetik.

2012. jan. 19. 12:59

Sziasztok!


Az előbb írtam éppen, egy másik fórumra, másolom:

Szerdán megrendeltem a krémet, másnap már hozta is a futár. Nem akartam várni, -bár elég húzós 3 nap után voltam, beteg gyerkőc,éjszakázás, karikás, fáradt szemek-mindegy gondoltam,ha aznap nem is várok csodát, majd másnap jobb lesz!Bekrémeztem magam. Először a szemránckrémet vittem fel, majd az arckrémet. Azonnali változást tapasztaltam. A bőröm puhább, simább lett, a szem alatti vékony ráncok még nevetés közben is alig voltak láthatók! Az arcom fiatalosabbnak, üdébbnek látszik, és ez így volt tegnap is,amikor hulla fáradt voltam.Sokféle drága krémet kipróbáltam, de ezt meg sem közelíti egyik sem! Elég érzékeny a bőröm,(eddig) irritációt sem okozott.Elégedett vagyok, és remélem a jövőben is hozzájutok ehhez a két krémhez!

Remélem Nektek is beválik!

2012. jan. 18. 21:49
Sziasztok! Én személy szerint nem használtam, de egy kedves ismerősöm igen. Teljes mértékben meg volt vele elégedve. Mind az állaga, mind a hatása, illata megfelelő volt az Ő számára. De hát ízlések és pofonok!
2012. jan. 18. 21:26
Én holnap veszem át. Majd beszámolok a tapasztalataimról.
2012. jan. 15. 10:35
Ez a téma engem is érdekelne!
2012. jan. 14. 09:10
Hydroface-Öregedés gátló krémet használta már valaki? Vélemények tapasztalatok róla?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook