Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hydroface öregedésgátló krémet használt már valaki? Vélemények tapasztalatok róla? fórum

Hydroface öregedésgátló krémet használt már valaki? Vélemények tapasztalatok róla? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
67. Jacques (válaszként erre: 60. - Safyra)
2012. szept. 17. 07:08

Oké, nem G@bi. De ennyit a szigorú vizsgálatokról:


[link]


A kedvenc mondatom: "A vállalatóriás tavaly tett ígéretet az "aggodalomra okot adó vegyi anyagok" eltávolítására világszerte kapható babaápoló termékeiből, engedve az egészségügyi és környezetvédelmi szervezetek cégre kifejtett nyomásának."

2012. szept. 13. 19:35
Priviben Mindenkinek, aki kérte, válaszoltam.
2012. szept. 11. 12:22
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Én is rendeltem Hydroface krémet és Nekem egyáltalán nem használt :( Valaki tudna Nekem abban segíteni, hogy milyen címre lehet visszaküldeni? Már napok óta nyomozok, de sajnos eredménytelenül. Előre is köszönöm, és mindenkinek további szép napot!
2012. szept. 2. 12:14

Egyik mas termekuket reklamozo oldalon a megadott kapcsolati cim es telefonszam a Hotel Budapest elerhetosege.


Lépjen velünk kapcsolatba: Szilágyi Erzsébet fasor 47., 1026 Budapest, Hungary, Phone: +36-1-889-4200, Fax: +36-1-889-4203,

2012. szept. 2. 12:10
Ez egy hatalmas nagy csalas!!! A Nu Skin ceg marketingjet hasznalva probaljak arusitani a hatastalan kremjuket! Soha egyetlen emlitett mediaban sem irtak rola! A termek nem ment at a szukseges EU engedelyztetesi eljarason!
62. twosharon (válaszként erre: 51. - Pihepehely)
2012. aug. 24. 21:50

Kedves Pihepehely,

priviben írtam.

61. baba53
2012. aug. 24. 10:22
Sziasztok! Ha valaki tudja a cimet, hogy hová lehet visszaküldeni a Hydroface arckrémet? Már írtam emailt ahonnan lehetett rendelni, de 7 napot kell várni, még az illetékesekhez eljuttatják a panaszom. Milyen érdekes megrendelni 2 perc alatt lehet, de a vissza fizetésre gondolni sem merek, mikor lesz belőle valami, ha egy hetet csak arra kell várni, még óhajtanak valami érdemlegeset válaszolni. Nagyot csalódtam a Hidroface-ben. Én senkinek nem ajánlom. Ha tud valaki segiteni irjon. Köszönöm.
60. Safyra (válaszként erre: 59. - Twosharon)
2012. aug. 22. 15:07
Kedves Sharon! Nem vettem bántásnak a soraidat, nem vagyok az a típusú ember. Hidd el, én is rengeteget vaciláltam, hogy merjem-e használni a készítményt. Kutatgattam, olvasgattam és vegyes szakvéleményekre bukkantam. Egy gyógyszerésznek is megmutattam, ő azt mondta, nem tartalmaznak olyan nagy mennyiségű parabént, ami ártana a bőrnek, vagy akár a szervezetnek. Kicsi lányom Gabi fürdetőjén elolvastam az öszetevőket és láss "csodát": tele van parabénekkel!!! Pedig a baba termékek szigorú vizsgálatokon mennek át. Szeretném még egy bőrgyógyásznak is megmutatni a krémet. Kb. 1 hónapja használom, az eredmény tényleg látványos lett az én esetemben. Üdv!
59. twosharon (válaszként erre: 58. - Safyra)
2012. aug. 18. 16:17
Egészségedre, utána jöhet a botox, mert ahogyan olvastam tanult fórumozótól, aki vette a fáradtságot és leírta, milyen hatással van a bőrre,( gyorsítja a ráncosodást). Ebből azt a konklúziót vontam le, jobb óvatosnak lenni.(Példának okáért: okos ember a más kárán tanul! Vagy késő bánat eb gondolat - és nem közhelynek szántam.) Ha és amennyiben valóban az összetevők természetes anyagokat tartalmaznak, akkor miért hétpecsétes titok, szemben a többi webáruházakkal,az elérhetőségük, a székhelyük, stb.. A net tele van természetes kozmetikumokkal. Sajnos a megrendelés után kezdtem el keresni a krémmel kapcsolatos információkat. Engem megijesztett az, amiket olvastam. Rögtön sztorníroztam is, elfogadták, mégis leszállították.Remélem a napokban visszakapom a termék árát.Akik ezt a terméket keresik, feltételezem már túl vannak azon az időszakon, amikor a meséket el lehet hinni. Örülök, h megelégdésedre szolgál és látod az eredményét.Egy a szerencsések közül. Kérlek fél év után is jelezd, milyen változásokat veszel észre a bőrödön.Amit leírtam, nem bántásként szántam. Üdv. Sharon
58. Safyra
2012. aug. 18. 14:41
Sziasztok! Én lassan egy hónapja használom és imádom. A parabénekről csak annyit, hogy ha valóban annyira káros, akkor miért tartalmazza a legtöbb baba fürdető és testápoló???
57. twosharon (válaszként erre: 56. - Kerika25)
2012. aug. 17. 20:35

Kedves Erika, sorry, de a szettet aug. 13- án visszaküldtem nekik. Várom mikor utalják a pénzt.

Gondolom, most egynehány embert meglep, de megadták a címet, ahová küldhettem. Priviben, ha valakit érdekel, nyugodtan kérhet tőlem infót.

Ha akkor jelentkezel, amikor megírtam, h eladom, magam is megkímélhettem volna a sok herce-hurcától, amivel járt ez az egész.

56. kerika25 (válaszként erre: 49. - Twosharon)
2012. aug. 17. 12:37
A fel nem bontott készítményt átveszem. E-mail cím:zerika52@gmail.com Te: 06702810139
2012. aug. 16. 21:01
Az öregedés gátló krémmel kapcsolatos az észrevételem. Ha nem is gondoltam, hogy 10 évet fiatalodom, de reméltem, hogy kapok egy jó minőségű krémet ezért a számomra elég borsos összegért. Sajnos nekem nem vált be, és nem is javaslom senkinek. Azt hiszem , hogy a fogyasztóvédelemhez fogok fordulni és vizsgálatot kérek a reklám és a kapott termék ekkora eltérése miatt. Elég baleknak érzem magam, de nem fogom annyiban hagyni. Aki szeretne , csatlakozzon! Pázmándiné Kati
54. Liala
2012. aug. 13. 12:32
Sziasztok! Lehet, hogy jó a krém, de tele vegyszerrel, és a fotók tényleg retusálva vannak Photoshop-pal. Tudom, mert ismerem ezt a programot és jól látható. Sajnos, ez elég kiábrándító.
2012. aug. 12. 00:41

Általános "szabály", hogy a normál krémek nem jutnak be a bőr azon rétegeibe ahol a ráncok kialakulnak, ugyanis olyan nagy a molekulaszerkezetük, hogy nem képesek átjutni a bőrünk védelmi rétegén.


Nem is az a dolguk!

A napi ártalmaktől kell megvédeniük a bőrt (hideg, szél, klíma, erős napsütés stb.), hogy ne száradjon ki...úgymond minél több nedvesség maradjon bent.


A mélyebb rétegekbe csak a liposzómák, nanoszómák jutnak el.


Persze ha ezeket használjuk sem ússzuk meg az öregedést, de jelentősen késleltethetjük.


Látom itt a fórumban, hogy sokan hallottak a kozmetikumokban található káros anyagokról (parabének(tartósítók) ,szinezékek,szintetikus illatanyagok) amik károsak a bőrnek.

Ez mind igaz, de a legnagyobb becsapás a kőolajszármazékok használata (parafinum liquidum, mineral oil, ezocerit....)

Ezek becsapják a bőrt, leáll a saját zsírtermelése.....függőséget okoz.

Ha nem használod feszül, viszket a bőröd.


Egy jó kozmetikum alapanyaga mindig valamilyen növényi olaj kell(ene), hogy legyen.



Gondoljátok el, ha egy krémmel megoldható lenne az öregedés /ráncosodás/ probléma, a plasztikai sebészek éhen halnának....a kozmetikusoknak meg bérelt helyük lenne a mennyek országában.:))

52. twosharon (válaszként erre: 51. - Pihepehely)
2012. aug. 10. 14:29

Hello, éppen most kaptam tőlük egy mailt, melyben megkérdezték felbontottam-e, vagy használtam-e a terméket.

Jó kérdés, miután lesztorníroztam és a sztornó ellenére leszállították, még a borítékot sem akartam kinyitni, de a szállítólevelet meg akartam nézni,( bár ez minden, csak nem szállítólevél ). Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz az elintézés módja. A UK, USA stb. hirdetéseknél, mindenhol szerepel telefonszám, egyedül a magyar forgalmazó nem ad telefonszámot. Mindenesetre beszámolok arról,mi lesz a végkifejlet.Köszönöm Neked, hogy írtál és megosztottad velem a tapasztalod.

51. Pihepehely (válaszként erre: 46. - Twosharon)
2012. aug. 10. 13:30

Szia!


A címet nem lehet tudni, mint láttad a szállítólevélen egy amerika cím szerepel. Én már megpróbáltam kapcsolatba lépni velük, de indoklást kérnek, felajánlanak más dolgokat, viszont cím nincs!

Kicsit kalózkodnak, a pénzt nem akarják visszaadni, ahogy a hirdetésükben szerepel.

50. Irke53 (válaszként erre: 48. - Pandreax)
2012. aug. 10. 10:48
Szia, köszönöm a segítséget. Az volt a problémám, hogy a megnevezés is azonos volt nemcsak a tégely, de igy már be tudom azonosítani. Remélem hatásos lesz.Köszi.
2012. aug. 7. 16:56
Most teszek egy kisérletet. Annak, akinek már elfogyott ez a "szuper" készítmény, szívesen felajánlom a mai napon megkapott ( de nem kért ) fel nem bontott szettet 10.000.- Ft-ért, azaz tízezer Ft-ért. Lehet jelentkezni, ilyen szuper ajánlat nem lesz többé!
48. pandreax (válaszként erre: 45. - Irke53)
2012. aug. 7. 15:56

Még valami: a tégelyek teljesen egyformák valóban, de ami rá van írva, az különböző: Anti-Wrinkle Complex spf 15: ez az arckrém fehér színű, Advanced Under Eye Formula: szemránckrém kissé rózsaszínes. Remélem, segítettem, szép napot!

Aki már megrendelte és átvette, én a helyében kipróbálnám, mert tényleg meg fog lepődni pozitív értelemben, valóban hatásos a szer!

47. pandreax (válaszként erre: 45. - Irke53)
2012. aug. 7. 15:52
Szia! A tégelyben lévő rózsaszínű krém, amelyik sűrűbb picit, az a szemránckrém, a folyékonyabb fehér színű pedig az arckrém. Látom, te is vállalkozó szellemű vagy, akárcsak én, már febr./március óta használom és nagyon elégedett vagyok vele! Remélem, neked is használni fog, sok sikert! Ha a Hydroface oldal legalján található kapcsolat fülre kattintasz és oda írsz nekik, nagyon hamar, pár órán belül reagálnak! Ez tényleg így van, legalább is nálam működött. Üdvözlettel: Andi
2012. aug. 7. 12:51

Kérem szépen adja meg valaki azt a címet, ahová a krémet vissza lehet küldeni.

Ugyanis válaszra sem méltat az ügyfélszolgálat.

A rendelés után azonnal lestorníroztam, amit el is fogadtak, érdekes módon rögtön válaszoltak és ennek ellenére leszállították.A csomagszállító a családtagommal kifizettette az árut. Családtagom jóhiszeműen járt el, a szállító azzal érvelt velem mindent megbeszélt. Hazugságok tömkelege. Felbontani a csomagot nem akarom, mivel valaki itt megírta nincs benne sem számla, sem cím ahová vissza lehet küldeni. Ezért kérek valakit, aki már járt hasonló cipőben, segítsen.Nagyon szépen köszönöm.

45. Irke53
2012. aug. 6. 12:50
rendeltem a Hydroface krémet, de sajnos a csomagolással gondom van, mert mindkét krém szemránckrémes tégelyben van. A krémek állaga eltér, de nem tudom melyik hova való. Tudna valaki segíteni, melyik való arcra és melyik szemre? Irtam emailt, de nem kaptam választ.Köszi a segitséget!
2012. júl. 27. 11:57
wicca26-tól kérdezném azt krémet, amit használ, mert engem is érdekelne. Kipróbáltam én is a Hydroface-t, de semmit sem tapasztaltam, és az is bizalmatlanná tett, hogy nem volt a tégely tetején egy plussz fedőréteg, így bárki bármit beletehetett. Ezt e-mail-ben is jeleztem, de választ nem kaptam.
43. silver12 (válaszként erre: 39. - Pard)
2012. júl. 25. 13:42

Anyukám is rábukkant a Hydroface hirdetésére, megkérdezte tőlem, hogy mi róla a véleményem. Első blikkre azt mondtam neki, hogy photoshop, és hogy nagyon drágának találom. Aztán kibogarásztam az összetevőket:


Argirelin (Acetyl hexapeptide-3): olyan a hatása mint a botoxnak.

Ellazítja a mimikai izmokat. - Ez rövid távon valóban csökkenti a

ráncokat, de tartós használat esetén megereszkedik tőle a bőr.


Matrixyl (Palmitoyl Pentapeptide-4): a kötőszöveti sejtek, a

fibroblastok megújításáért felelős. - Azt írják, nincs ismert

mellékhatása.


Glutén és Ceratonia Siliqua (Szentjánoskenyérfa): természetes

bőreszesítő.- Ezzel semmi gáz nem lehet, hacsak nem vagy

glutén-allergiás.


Ligetszépe olaj - egy természetes, GLA-t (gamma-linolenic savat)

tartalmazó növényi olaj, ami lényeges a sejthártya, illetve ennek

következtében a bőr egészségének fenntartásában. - Ezt eszem

kapszulaként (neked is van, igazán szedhetnéd!)


Macrocystis Pyrifera - ami valójában egy alga, vitaminokat, ásványi

sókat és aminó savakat tartalmaz. - Ezzel sem lehet gond, ha nem vagy

rá allergiás.


Persze, a segédanyagok között ott virítanak a parabének.


Bogarásztam egy sort a neten, és a Puritans Pride kínálatában találtam olyan krémet, aminek a hatóanyagai nagyjából megegyeznek a Hydroface-ével, viszont nem tartalmaz parabéneket, és lényegesen olcsóbb:

[link]


Már korábban is rendeltem tőlük vitaminokat, mindig minden simán ment. Anyukám nagyon elégedett a krémmel. Azt mondja, hogy gyorsan beszívódik, nem marad zsíros tapintású a bőre (korábban az összes általa kipróbált krémmel ez volt a gondja). És tényleg láthatóan fiatalabb a bőre. :-) Persze, ezt a krémet nem reklámozzák halálra, és nem annyira szépa csomagolása, így aztán nem is kerül annyiba, még szállítási költséggel együtt sem. (ja és szemkörnyékre is használható)


Gondolom, ezért most a Hydroface fizetett kommentelői meg fognak ölni...

42. silver12 (válaszként erre: 40. - Kbanna)
2012. júl. 25. 13:28

Itt vannak a krém össszetevői:

[link]


valóban vannak benne parabének!!!!

41. kbanna
2012. júl. 19. 14:18

Aztán ez a "visszaküldhetőség", amiről már többen írtátok, hogy cím hiányában amúgy sem működik, annyira felháborító, hogy akár jó is lehet (látszólag) a krém... akkor sem szabad ilyeneket el- és fenntartani!

Szintén a "visszaküldhetőség" kapcsán: "nem kockáztat semmit". Ez a legundorítóbb! Még ha vissza is küldhetnéd, hogyne kockáztatnál! A számodra legfontosabbat, az egészségedet! (Manapság csak pénzben gondolkoznak az emberek, a legfontosabb értékekről meg is feledkeznek?)

40. kbanna (válaszként erre: 39. - Pard)
2012. júl. 19. 14:09

El kellene már felejteni az ilyen parabénes termékeket, de tényleg. Első az egészség, nem??? Van egy honlap, natúr szappanos, ott szép hosszú lista van arról, hogy mi az, amit kerülni kell. Évek óta ott van az a lista, most meg kezdem észrevenni, hogy újabban néhány bolti terméken reklámszerűen megjelenik, hogy "parabén-mentes"... Tehát már a gyártók is elismerik, hogy a parabénes, az gáz. És még sok más összetevő. Mindenkinek saját érdeke, hogy utánanézzen egy picit, legalább itt, a neten.

Alap lett volna krémnél, hogy már a web-lapon olvashassuk az összetevőket, ehelyett valami haléandzsa van a fantasztikus összetevőkről, ám bizony minket a tartósítószerek, illatosítók stb mérgek is érdekelnének...

Köszönjük az infót, Nala63!

Én feltettem a kérdést az összetevőkről a web-lapjukon, azt írta ki, hogy szerencsésen elment a hozzászólás... de persze nem jelent meg!

39. pard (válaszként erre: 38. - Danaidana)
2012. júl. 17. 16:42
sziasztok! érdekelne azoknak a véleménye a krémmel kapcsolatban, akik februárban nagyon dicsérték. most milyen a bőrötök? nem kekeckedni akarok, csak kíváncsi,h vagyok meddig tart a hatása.és az a hatás milyen.köszi
38. Danaidana (válaszként erre: 37. - F6b212c746)
2012. júl. 5. 14:07

Szia !!

Elküldenéd nekem azt a termékcsaládod priviben,amit te használsz ?? a botox hatású nevét is :)) Nagyon köszönöm..elég problémás bőröm van sajnos !

köszi

Anna

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook