Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen fogkrémet használtok? fórum

Milyen fogkrémet használtok? (beszélgetős fórum)


1 2
2018. szept. 4. 13:58
signal
2018. szept. 4. 13:55
Elmex
2018. szept. 4. 13:40
Himalaya herbal
55. Pondri
2014. nov. 6. 09:53
Sensodyne bármelyik változata, nekem az vált be, kellemes az íze is. Próbáltam már a Paradontaxot is, de annak nem bírom az ízét.
2014. nov. 6. 09:43
Vademecum és Colgate.
2014. nov. 6. 01:47
colgate,itt amugy alig van valasztek.
2014. nov. 5. 20:10
Paradontaxot
2014. nov. 5. 19:43
blend-a-med és paradontax
50. labi
2014. nov. 5. 19:37
himalaya
2014. nov. 5. 15:50
Most tesztelhetem a Márkaguruknak köszönhetően a Blend-a-med Pro-Expert fogkrémet! Ami rendkívül hatékony,főleg a Oral-B elektromos fogkefével való egyidejű alkalmazással! 3D tecnológiával távolítja el a lepedéket a fogaimról,hatása érződik abban hogy frissebb a lehelletem tőle,és fehérebbek,ragyogóbbak a fogaim!Szívből ajánlom mindenkinek!
2012. nov. 8. 12:27
Amodent
47. Irmili
2012. nov. 8. 11:30

Forever Bright fogkrémet, mert nem tartalmaz fluoridot és csiszolóanyagokat.

Itt van róla egy leírás, bár a többinél nem láttam, de ideteszem, ha valakit érdekelne, hogy még miért ezt használom.


Ahogyan az Aloé ideális bőrének ápolására, a nagy Aloé-koncentrációt tartalmazó Forever Bright Toothgel ápolja a száj belső felületeit, ugyanakkor tisztítja a fogakat. A Forever Bright Toothgel nem tartalmaz fluoridot és csiszolóanyagokat, magas Aloé és propolisz tartalma miatt gyulladáscsökkentő és vérzéscsillapító hatása van, üvegpor (csiszolóanyag a hagyományos fogkrémekben) helyett tengeri moszatokat tartalmaz. 1999-ben az év fogkrémévé választották. A Forever Bright Toothgel nemcsak a fogak tisztítására, hanem a szájüreg ápolására is alkalmas. A fogíny gyulladásos folyamataiban, a fogínyvérzést csökkenti, és a fájdalmat enyhíti. A gyulladáscsökkentő hatása mellett fertőtlenítő hatása is több szájüregi tünetet megszüntet, erősíti a fogínyt. A fogkőképződést gátolja, a kisebb fogköveket leoldja, a vastagon lerakódott fogkövet fogorvossal el kell távolíttatni. A fogínysorvadás, és az ebből adódó vérzés, gyulladás 90%-ban a kezdődő C-vitamin hiány jele. Fogyasszunk Forever C-vitamint, ami természetes, citrusfélékből kivont és zabkorpába van ágyazva, hogy hatását hosszan fejtse ki. Az Absorbent C- Vitamin a legfontosabb vitamin, nincs olyan biokémiai folyamat a szervezetünkben, amiben nem vesz részt. Vízoldékony, ezért nap, mint nap be kell pótolnunk. Fokozza a szervezet ellenálló képességét a fertőző betegségekkel szemben, lázas állapotban jó hatású az immunrendszer erősítésére. Ínygyulladásnál, fogágy betegségben, gyökérhártyagyulla¬dásban csökkenti a lágyszövetek duzzanatát, a fogínyvérzést, az érfalak rugalmasságát biztosítja.

A Szájbetegségek és fertőzések kialakulását a szervezet ellenálló képességének kimerülése okozza. A jó kondícióban lévő immunrendszer megakadályozza a betegség kialakulását. Az Aloé immunerősítő hatása védelmet nyújt a szájbetegségek és szájüregi fertőzésekkel szemben. Hámvédő, sebgyógyulási, fájdalomcsillapító képességekről történelmi emlékek tanúskodnak már a sumérok óta.

46. Mocori
2012. nov. 8. 11:06
Colgate
2012. nov. 8. 10:17
Colgate Herbal White
2012. nov. 8. 09:31
elmex-et
2012. nov. 8. 09:04
Colgate, de nagyon nem jön be, fluor mentes Dentomint akarok venni legközelebb, az bevált.
2012. nov. 8. 07:37
Glister
2009. ápr. 2. 14:27
flp fogzselé,nagyon tuti
40. ibi23
2009. ápr. 2. 13:41
colgete, vagy aquafresh
2009. ápr. 2. 13:37
colgate
38. 3a0842d373 (válaszként erre: 37. - Mimmo33)
2009. ápr. 2. 13:09

Hát részemről nem tréfa volt az tuti, mert levert a víz egy kissé, de más fogidokit is ki szeretnék kérdezni majd alkalmasint. Bár neki meg nem érdeke a pánikkeltés.

Nyilván mindenki a legjobbat akarja magának, a gyerekének meg még jobbat.

Minden esetre jó, hogy nektek (is) bevált. Nálunk még nincs igazi referencia, ill. nem tudom, milyen lennének a fogaink nélküle. :(

37. mimmo33 (válaszként erre: 33. - 3a0842d373)
2009. ápr. 2. 12:06

Remélem, hogy ez csak egy HÜLYE áprilisi tréfa volt...:@

Amikor Én általános iskolás voltam, már akkor is volt Elmex. Én az óta használom! Egy elkezelt gyökérkezelés miatt sajna lett egy koronám, de amúgy SEMMI baj a fogaimnak.

A kisfiam is Elmexet használ, és neki is a gyerek fogorvos ajánlotta.


Én bízom a termékben.

A neten egyenlőre semmilyen hír nem kering ezzel kapcsolatban

2009. ápr. 2. 11:43
blend-a med
2009. ápr. 2. 11:13
Dentisté nagyon bejön!
2009. ápr. 1. 10:24
FLP-s fogzselé! A legjobb!
2009. ápr. 1. 10:18

Eddig Elmexet és gyerek-Elmexet De!

tegnap lesújtóan nyilatkozott egy fogorvos különösen a gyerek-elmexről. A fogkrém úgy hat, hogy fellágyítja a zománcot, ezáltal bejut a fluor, a kalcium és egyebek, táplálva a fogat. Miután gyermekünk - de sok felnőtt - sem tud elég alaposan fogat mosni, a fellágyult zománc miatt nem csak a fenti anyagok, hanem a baktériumállomány egy része is bejut a fogtestbe, több kárt okozva ezzel, mint hasznot.


Más fogorvos pedig ezt a márkát favorizálja ....


Itt állok, mindkét kezemben Elmex, mert hogy jót akartam a gyerekünknek is és magunknak is és teli vagyok kétséggel :(


Vélemény?

2009. márc. 24. 17:14
Vademecum
2009. márc. 24. 16:15
Colgate
2009. márc. 24. 16:09
Elmexet, és gyerek elmexet
2009. márc. 21. 12:22
Urtekram-tol teafasat vagy mentasat.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook