Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hydroface öregedésgátló krémet használt már valaki? Vélemények tapasztalatok róla? fórum

Hydroface öregedésgátló krémet használt már valaki? Vélemények tapasztalatok róla? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
97. panczelnejudit (válaszként erre: 88. - Bernadett 2008)
2014. nov. 21. 12:49
nem tudsz segíteni kinek a címére küldjem vissza? Nekem allergiás lett tőle a bőröm.
2014. nov. 21. 12:43

én vettem krémet, az első bekenés után allergiás lett a bőröm azóta is piros foltos, lassan múlik el.

Vissza küldtem a feladónak , aki szerepelt a csomagon , és levélben kértem a visszatérítést,

nem vették át visszaküldték

nem tudom kinek küldjem? tudtok tanácsot adni?

2014. máj. 2. 17:38

Kedves vásárlók!


Szeretném felhívni a figyelmüket, hogy a Hydroface Anti-Aging System krém egy egyszerű krém, semmilyen ránctalanító hatása nincs.


Pénzvisszafizetési garancia nincs, ezzel is becsapják a vásárlókat. Különböző email címekről válaszolgatnak, de konkrét címet nem adnak meg, és természetesen aláírás sincs. Utolérni senkit nem lehet, reklamáció nincs.Hogy miért hazudnának, azért, hogy a sok hiszékeny nőtársamat becsapják.


Én nagyon megjártam vele, szóval az egész csak Hazugság.

A Bőrgyógyász orvos neve se szerepel az bőrgyógyászok címjegyzékébe.


Nem tudom, hogy akik dícsérik, azoknak milyen lehet a bőre?

De egy biztos, hogy nem a Hydroface krémtől lesz ránctalan

2014. máj. 1. 17:08
IGEN ÉN HASZNÁLTAM, DE SAJNOS SEMMI VÁLTOZÁS, A 100 %-os VISSZAFIZETÉSRŐL MEG ANNYIT, HOGY NEM A BUDAPESTI KFT - HEZ KELL ÁM VISSZAKÜLDENI AZ ÜRES TÉGELYEKET, HANEM WILMIBNGTONBA, AMINEK A POSTAKÖLTSÉGE TÖBB MINT A KIFIZETETT JKRÉM ÁRA. KI VAN EZ TALÁLVA.OKOSAK. ÉN PESTRÓL VISSZAKAPTAM A CSOMAGOT NEM VETTÉK ÁT NEM HOGY A PÉNZT KÜLDTÉK VOLNA. ERRŐL ENNYIT.
93. almafavac (válaszként erre: 91. - Jelenaedit)
2014. ápr. 25. 23:48
Légyszíves megküldeni a címet, hogy hová küldjem vissza a tégelyeket, mert én sajnos nem találok semmilyen címet. Telefonon felvilágosítást nem tudnak adni. Annyit elértem, hogy vizsgálás tárgyává teszik azt, ami világos, hogy a krém egyáltalán nem használ, és ezzel a vásárlókat csak becsapják.
2014. ápr. 24. 09:18
Sajnos én is megjártam a Hydroface krémmel, mivel nekem se használt semmit. Szeretném visszaküldeni és élni a pénz visszafizetési garanciával, csak mivel senki nem tud felvilágosítást adni, hová küldjem vissza. jelenaedit segítségét kérem az ügyben. köszönöm
2014. ápr. 23. 20:45
NAGYON SAjnálom, de azt kell mondanom, hogy nekem egy csöppet sem használt ez a csodakrém. Én most visszaküldtem a tégelyeket mivel azt mondták, hogy ebben az esetben visszafizetik az árat, hát én most nagyon kiváncsi vagyok hogy betartják-e a szavukat.
2014. ápr. 17. 00:22
valaki meg tudná mondani, hogy a szemránc krém és az arckrém milyen színű, mert az első használat után véletlenül összecserélődött és nem tudom melyik melyik. Az egyik rózsaszínű a másik fehér, de melyik melyik. köszönöm a választ előre is. az usadreams17@yahoo.com címre küldjétek meg az infot légyszíves
89. grizus (válaszként erre: 88. - Bernadett 2008)
2014. márc. 19. 04:47
Igen, és hány éves vagy, kedves Bernadett, ha szabad kérdeznem?
2013. nov. 25. 00:22

Sziasztok!

Nekem is van ebből a csodakrémből.DE NEKEM HASZNÁL!

Kaptam,és eredeti,és kb 2 hete használom,de nekem a szemem körüli ráncaim sokkal-de sokkal halványodtak.És az arcom üde,és fiatalos.Nem tudom ki hol rendelte.De én tudom akitől kaptam,elöttem rendelte és nem olcsó termék.

Akinek van rá kerete próbálja ki.Szerintem megéri.

87. grizus (válaszként erre: 81. - Leteperin)
2013. aug. 25. 22:16
Ne már, tényleg lehet reklamálni és visszaadják az árát? Ne röhögtess! Erről lemaradtam, de ezek szerint úgyis csak kamu ez is.
2013. aug. 19. 18:21
Csak azt ne használd!
85. kori54 (válaszként erre: 81. - Leteperin)
2013. júl. 4. 16:13
Ilyenkor jól jön a humor :) és az is fiatalít! Köszi :D
84. grizus
2013. jún. 3. 21:26
Meg ne vegyétek! Annyit tud, mint bármelyik bolti 500 ft-os krém, vagy annyit se. Tök felesleges volt kidobnom rá egy csomó pénzt.
83. grizus
2013. jún. 3. 21:22
Sz.r krém, semmit se tud. Baromira nem éri meg az árát, hülyítés az egész. Én barom meg bedőltem. Egy krémtől nem lehet szuper fiatalító hatást elvárni, ahhoz más módszer kell, most én is ezeket kutatom, csak több pénz kéne.
82. Op178
2013. jún. 2. 17:18

Sziasztok!


Hallottam,hogy Becsben Anti-Aging kezelesekkel foglalkoznak ,valamint ilyen termekeket is arulnak. VAlaki tud errol valamit?

2013. márc. 2. 15:12

Hidroface krém magyarázatokkal tűzdelve!


Köszönjük, hogy megvásárolta (kitől? ismeretlen!) a Hydroface Anti-Aging System

( Gyártó ismeretlen , ne is firtassuk, mert ezt a terméket nem gyártják , hanem csak forgalmazzák és vedd tudomásul , hogy USA és kész. ) krémszettet.(darabszám? nincs visszagazolva ! )

A terméket (ismeretlen !) futárszolgálat segítségével juttatjuk el Önnek. A termék a megrendelés leadását követő 1-3 munkanapon belül kerül kiszállításra, a szállítási címtől függően.

A terméket munkaidőben szállítja ki az ( AVATAR?) futárszolgálat.

Nézzük vissza mit is rendeltünk mennyiért ? hogyan? ,hány darabot ?

Igen! ( Az ingyen kiszállítás lehetőségétől kómába esve ) Meg akarom rendelni a Hydroface Anti-Aging System-et, mert azt szeretném, hogy 4 hét alatt csökkenjenek a ráncaim: ha nem így történik, visszakapom( szemem alá ) a készítmény árát 100%-ban ( és a ráncaimat is , mert ehhez ragaszkodom )mert a vásárlással egyben elégedettségi garanciát is kapok a szomszéd asszonytól, mert Őt ismerem, és az Önök rejtőzködő rendszerében Ő a biztos pont.

Itt most a garancia biléta következik, de ettől csak a kómám erősödik, mert kábító hatása van:

A nagy kérdés ???? hol találni olyan vásárlót aki ezt tudta érvényesíteni?????????????? support@hydroface.com itt reklamálhatsz ha ügyes vagy elmegy az e-mail , de ötből egyszer sem válaszolnak….tökéletes a diszkréció és itt a vége a zsák utcának…..csak tessék, tessék vásárolni…..nagy ívben kidobhatod a cuccod a kukába

Valaki magyarázza el egy másik hozzászólásban, hogy ezen kereskedési forma és a szélhámos csalás közt mi a különbség!!!!!


Ma meg fogom rendelni ( ha elment az eszem!!!) 2 Március 2013 A promóciós árat fizetem, 12 799.00 Ft-ot (a normál 18 469.00 Ft helyett ) a Hydroface Anti-Aging System-ért. Ráadásul a promóció részeként a kiszállítás teljesen ingyen lesz (ami az jelenti, hogy az ingyen szállításról nem tudunk számlát adni, sem szállítólevelet , tehát továbbra sem rendelkezik a megrendelő semmilyen adattal ,de a NAV sem és a Fogyasztóvédelem sem. Reméljük,hogy az „ ingyen „ szó nagy hatással van Önre és újabb 1500 Ft-ot spórolok meg).

Megértem, hogy nem kockáztatok semmit (csak, mindent ), mert a megrendelés napjától 60 napig visszaküldhetem ( a kukába,mert nincs sem a szállítónak, sem az eladónak semmilyen elérhető adata. Ez a szemétség így van összerakva) a terméket és a készítmény teljes vételárát visszafizetik (ki fizetne az elérhetetlenek közül….észnél legyünk!!!!) nekem!

A terméket diszkrét csomagolásban szállítjuk ( annyira diszkréten, hogy még a szállító azonosítása is lehetetlen , nem utal semmi sem a tartalmára ( ez viszont igaz, mert ha margarin és körömvirág keveréke lesz a tégelyedben, akkor is működik ez a fantasztikusan felépített , diszkrét, elrejtett hátterű System…azaz pénz és árú átadás megy, de a reklamációs útvonal a Systemából adódóan teljesen elérhetetlen …Ez az igazi üzlet…remélem a systémát oktatják a marketing iskolákban)

A Hydroface Anti-Aging System Ÿ egy egyedülálló lehetőség számodra , főleg,ha amúgy is egyedül álló vagy ! Ne hagyd ki!

>>>Észrevetted, hogy mennyire biztonságos a döntésed?<<<

Ne vicceljenek , az Önök biztonságát és az ismeretlenségét végig sugározta ez a reklámszöveg!

FONTOS!!!

Mielőtt a következő lépésre lépnél…

(Ez oldal csak egyszer jelenik meg ( Lásd még : Jelenések könyve.), ezért kérlek, minden egyes szót olvass el alaposan!)

Egy életben csak egyszer van ilyen jelenési lehetőség! Most megrendelhetsz még egy Hydroface Anti-Aging System krémszettet sokkal olcsóbban.

Csak most! Csak NEKED! Rendeld meg még olcsóbban a második Hydroface Anti-Aging System krémszettet! Gondolj magadra: teljesen ránctalan arc (ez volt nekem eddig, de a System betette az ajtót..)…gondolj egy családtagodra, egy barátodra: ajándékba is adhatod a második szettet.

Nézzük, mennyit spórolsz:

Normál ár: Promóciós ár:

2 db Hydroface Anti-Aging System krémszett: 18 469 Ft x 2 = 36 938 Ft 12 799 Ft + 9 920 Ft = 22 719 Ft

Két krémszett szállítási díja: 1500 Ft x 2 = 3000 Ft 0.00 Ft

Összesen 39 938 Ft 22 719 Ft



+



Ragadd meg ezt a hihetetlen lehetőséget, és vedd meg a második szettet rendkívül alacsony áron: 9 920 Ft- ért!

Így a két krémszett ára mindössze 22 719 Ft-ba fog kerülni neked!

Fontos: kizárólag Magyarország területén szállítunk!

IGEN!


Utánvétes fizetés (a terméket átvételkor, a futárnál kell kifizetni) Hoppá pénz áfával együtt átad….ismeretlen ,diszkrét szállító átveszi…”számla és az ÁRU a dobozban” mondja és eltűz….ez ám a” jelenés „a javából

A megrendelés gomb megnyomásával automatikusan elfogadja az oldal felhasználási feltételeit.

Felhasználási Feltételek Hoppá itt lesz a lényeg elásva ezt elkell olvasni…mutatom mi van benne….Itt a hiányolt reklamációs e-mail lehetőség …nem tikos…végre…végre….

support@hydroface.com

Kár, hogy egyszer sem válaszolnak!

2013. febr. 28. 19:13

Találtam egy jó bemutatót a HydroFace tégely tartalmáról. Nem kell megijedni az a rózsaszin,emberi fülre hasonlító keménygumi, az a "csodakrém". Ezt kenje valaki a szeme alá !

Ime a csoda : [link]

2013. jan. 3. 17:17
Egyébként a Hydroface öregedésgátló krémet én ki is dobtam úgy fél tégejnyit, mert olvastam hogy ártalmas is lehet
2013. jan. 3. 17:16

Breastfast terméktapasztalatokat szeretnék


[link]

2013. jan. 3. 17:15
Igen én használtam! Semmit nem ért nekem! Ez is egy nagy kamu!
76. slöj (válaszként erre: 75. - Ágica 5.)
2013. jan. 2. 12:03

Így jár aki hisz a csalóknak. Én felhívtam a figyelmét mindenkinek, hogy NE vegye meg a terméket, mert nem hogy nem használ, még árthat is.

Sajnálom, hogy így jártál, remélem, hogy megoldódott a problémád, és többet nem dőlsz be a csalóknak. Én még a TV-ben reklámozott krémekben sem hiszek.

75. Ágica 5. (válaszként erre: 65. - Emily67)
2012. okt. 4. 16:35

Szia! Sajnos sehova nem lehet visszaküldeni, hiszen nem magyar cím van megadva!

Ez itt a Kész átverés show! Röhej!

Még hogy szebbek leszünk tőle...! Nevetséges!

74. Ágica 5. (válaszként erre: 73. - Dili78)
2012. okt. 4. 16:33

Szia! Neked persze hogy mindegy mit használsz,hiszen jóval fiatalabbb vagy, mint én!

Nekünk - 50 körülieknek - viszon nagyon nem mindegy, h.mit kenünk az arcunkra.

Én nagyon becsapva érzem magam a krém által!

Pocsék, ki is vörösödött a szemem körnéyke tőle!

Soha többet nem dőlök be ilyen netes hirdetéseknek!

73. dili78
2012. okt. 2. 07:52

Sziasztok.

Nos én olvasva a fórumot,már csak azért is kipróbáltam..ddd...

Hát megmondom őszintén,hogy 2 napja használom,de nekem nagyon bejön.

Könnyen beszívódik,olyan reggelre tőle az arcom,mint a kisbabáké.De most komolyan.Mondjuk a szemem ugyanolyan táskás,de asszem ezen csak a sok alvás segítene,de 34 éves 3 gyerekes anyukaként erre módom nem nagyon van.

Sajnos minden krém tele van méreggel.Ez van.

Majd beszámolok a későbbi hatásairól,bár nekem amúgy sincsen gond a bőrömmel,semmi ránc nincsen rajta.Én inkább csak megelőzésre használnom+hidratálásra.Ahogyan elnéztem a kommenteket,sok idősebb kommentáló volt.Én nem hiszek a csodákban.Retusált képek stb.A kor ellen idővel sajnos csak a plasztika segít.Ez van csajok.Én 34 évesen 8 évvel fiatalabbnak tűnök,de ez inkább csak genetika.Nem a krémek csoda hatása.Nekem pl vichy stb "szuper"kencék állatira nem jöttekbe.Ellenben az olcsó nívea,evelin igen.Méreg vagy sem,nekem puha,és feszes a bőröm tőlük.

De mondok én egy jól bevállt dolgot.Arcradír,rá kövirózsacsepp és citrom/rendes citrom/.Nem ver ki,semmi,de csodálatos a bőrnek.És a pattanásnak.

72. Ágica 5. (válaszként erre: 69. - Evita17)
2012. okt. 1. 13:57

Szia!


Sajnos én is beleestem abba a hibába, hogy megredneltem ezt a drága krémet - 11 ezer ft-ért - és nem hogy nem használ, de még csúnyább is lett az arcom tőle!

Nem tudom, hogy lehetne visszaküldeni?

Jó lene, ha ebben tudna valaki segíteni!

Üdvözlettel: Ági

71. Ágica 5. (válaszként erre: 70. - Ágica 5.)
2012. okt. 1. 13:19

Elnézést kérek: Hölgyeim! - így akartam írni!

Csak már nagyon ideges vagyok!!!

2012. okt. 1. 13:17

Kedves Höltem!

Én nagyon átverve és becsapva érzem magam!

Megrendeltem ezt a krémet abban a hiszemben, hogy tényleg fog használni, de sajnos nem, sőt!

Az arcom még csúnyábbés ráncosabb lett!

Hogy lehet visszaküldeni? Kérlek, hogy segítsetek nekem,mert számomra ez a 11 ezer ft-os kiadás igencsak megterhelő!

Bíztam abban, hogy tényleg hatásos, de sajnos épp az ellenkezőjét váltotta ki az arcbőrömön!

Teljesen fel vagyok háborodva!!!

Köszönöm, ha segítetek nekem! Csak cím kéne, vagy hogy hova tudom visszaküldeni??? Köszi.

2012. szept. 21. 09:35

Sziasztok!


Meg tudná valaki mondani hova kell írni,h vissza kapjam a pénzem?Nekem sem használt a krém.:((

Tudtok valakit aki vissza kapta a pénzét?

2012. szept. 20. 21:18

Sziasztok!

Tudna nekem valaki sürgőssen segíteni,hogy hova lehet visszaküldeni akrémet,mert nekem sajnos nem vált be,tisztára kiszárította a bőrömet,remélem rendbe tudom hozni,pedig nagyon bíztam benne.SOS

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook