Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hydroface öregedésgátló krémet használt már valaki? Vélemények tapasztalatok róla? fórum

Hydroface öregedésgátló krémet használt már valaki? Vélemények tapasztalatok róla? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
37. f6b212c746 (válaszként erre: 32. - Slöj)
2012. máj. 29. 08:18
Teljesen igazad van a parabénekkel kapcsolatban.A gond csupán annyi,hogy minden szépségápolási termék tartalmaz parabént,még a tusfürdőd is!!!Ezért én is csak egy fajta termékcsaládot használok,ami 100%-ig természetes hatóanyagokból áll és ebben is található olyan termékcsalád,ami botox hatású,csak éppen gyógynövényes és parabénmentes:) Na ez a nem mindegy!
2012. máj. 7. 16:51
Sziasztok- jó h elolvastam a hozzászólásokat ... tanulságos . :) Én NEM rendelem meg pedig volt egy ilyen átfutó gondolatom... Köszönöm .:)
2012. ápr. 29. 11:30
Sziasztok! Én már legalább 2 hónapja használom és nagyon meg vagyok vele elégedve, de az tényleg igaz, hogy a szemránckrém sokkal tovább tart, az arckrémből több fogy, érthető, nagyobb a felület, amire kenem. Szépen kisimult az arcbőröm, hihetetlen!!!! Csak ajánlani tudom a laikusoknak, akik tele voltak kérdőjellel! :D
34. dgina (válaszként erre: 33. - Dgina)
2012. ápr. 16. 12:47

Nem másik, hanem mások.

Mások is járnak hasonló cipőben...


(mind1. Elírtam.)

33. dgina
2012. ápr. 16. 12:45

Én rendeltem belőle. Meg is voltam elégedve.

Aztán jött a perc, hogy elfogyott az arckrémem. Ekkor derült ki, hogy nem tudok újra rendelni belőle, mert a terméket csak szettben árulják.


Kb. 3 arckrémet fogyasztanék el (lehet, h. 4-et) amíg elfogyna 1 szemránckrém.


Új szettet nem veszek, hiszen a szemránckrémemből alig hiányzik, szóval kereshetek mást.


Sajnos úgy tűnik, csak arra utaznak, hogy 1x vegyen valaki egy szettet. Az utánpótlás nem érdekli őket. (Láttam más fórumokban, hogy másik is járnak ilyen cipőben... hát ez van.)


Ha ezt előbb tudom, nem rendelek tőlük!

32. slöj
2012. febr. 28. 17:22

Egy újabb cikket másoltam be. Azonnal dobjátok a kukába a krémet, ha jót akartok magatoknak. A termék MÉREG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


A parabének a tartósítószerek egy széles körben használt csoportja, melyet hosszú ideig biztonságosnak és működőképesnek tartottak. Ám az utóbbi időben bizonyítékot találtak arra, hogy a parabének bekerülnek a bőrbe, és kapcsolatban vannak a rákos szövetekkel. Az, hogy közvetlen kapcsolat van-e a bőrápolás során használt parabének és a rák között, vagy sem, még nem lett megállapítva. A parabének idegen és káros betolakodók. A bőrünk nem tud elég gyorsan védekezni ellenük, mert a parabének kinézete nagyon hasonlít a foszfolipidekre, és a bőr nem ismeri fel őket. Nagyon gyorsan eljutnak a bazális rétekig, lerombolják az egész epidermiszt. Tartósításra sok elegáns, jó nevű termékben ma is parabéneket alkalmaznak, aminek hatása összeadódik a bőrben. Több bőrproblámát is okozhat idővel. Attól, hogy kis %-ban van a kérmekben mmég ez a folyamat megy végbe.

A parabének és a parfümök önmagukban baktériumok is. Ha bejutnak a bőrbe felborítják a bőr természetes védő bacilusos flóráját, egyensúlyát és kialakul a fertőzés vagy más baj... degeneráció. A parabének a sejtmembránt tönkre teszik és felborítják az epidermisz egyensúlyát. A PARABÉNEK 300%-AL GYORSÍTJÁK A BŐR ÖREGEDÉSÉT!!!!!!!!!!!!!


Ezek a puszta tények. Lányok nézzetek nagyon utána mindennek mielőtt megvesztek egy "csodaterméket". Ami nem is létezik, csak a bűnözők akik hamar meg akarnak gazdagodni, nem törődve azzal, hogy embereket tesznek ezzel tönkre. Sajnos ma ilyen világot élünk.

31. slöj
2012. febr. 28. 16:55

Elolvastam az összes kommentet, de még mindig nem hiszek a csodakrém hatásosságában. Ilyen egyszerűen nincs. Utána néztem a neten annak a vegyületnek amit a krém tartalmaz. Tessék, bemásoltam. Én tuti, hogy nem kennék ilyet az arcomra.


A parabének stabil, nem illékony vegyületek, megjelenési formájuk kismértékben eltérő, azonban mindenképp szagtalan vagy enyhe szagú szilárd anyagok: fehér vagy színtelen kis kristályok, tűk, porok. A parabéneket az 1920-as évektől széles körben használják fel tartósítószerként kozmetikumokban és testápolási termékekben. Továbbá gyógyszerek, élelmiszerek, zsírok, olajok, cipőápoló krémek, textilek, ragasztók tartósítására használják. Az parabének fő kockázata, hogy in vitro ösztrogénszerűen viselkednek és így károsítják a hormonrendszert.


Ha nem kenitek az arcotokat akkor is feszes marad? Ja, hogy nem ? És ha megszűnik a cég, vagy hűvösre kerülnek, mert előbb vagy utóbb bekövetkezik, akkor mi lesz? Hogy lesz utánpótlás? Erre senki nem gondolt? Én nem akarok senkit ijeszgetni, de lehet, hogy rosszabbul fogtok kinézni, mint a kezelés előtt. Ez a csaló társaság mocskosul megggazdagszik a sok hiszékeny, naív embereken. Én maradok a mezoterápiánál. :-))))

Szép napot mindenkinek.:-)))

30. pandreax (válaszként erre: 26. - Nala63)
2012. febr. 27. 16:06
Szia! Az, amit írtál a számlával kapcsolatban, igaz! De...a többi nem, mert valótlan: az oldalon legalul van egy "kapcsolat" ikon/fül, amire ha rákattintasz, tudsz nekik emailt írni és 1-2 órán belül válaszolnak is! Úgyhogy ezt a véleményedet cáfolom, mert én kaptam tőlük emailt 2 alkalommal is! Valótlant azért ne állítsunk! Üdv.: Andi
29. siomar
2012. febr. 26. 11:49

Sziasztok!Írta már valaki előttem, hogy beírta a google keresőbe,hogy "Lebuktál,Fanni"-nos én is beírtam,íme amit olvastam és most nektek is bemásolom.Valóban én is találkoztam már hasonlóval,csak az fogyókúrás szerekkel volt.

Lebuktál, Fanni!

17:04 suzie 15 comments


Bizonyára másnak is feltűntek az egyre szaporodó hirdetések, amik első ránézésre úgy tűnnek, mintha egy hétköznapi ember sikertörténetét akarnák megismertetni velünk, pusztán jó szándékból.


Eddig is egyértelmű volt számomra, hogy nincs itt szó semmiféle hétköznapi emberről, sem annak a sikeréről, és legkevésbé pedig jó szándékról. Láttam már ilyen hirdetést fogyás témában, fogfehérítésben és most ránctalanításban. A koncepció ezek mögött az, hogy adott egy honlap, ami blog jellegűen van felépítve, és itt olvashatjuk a csodatippeket, amik megváltoztatták az életét egy nőnek, aki akár a szomszédunk, kollégánk, barátnőnk is lehetne. Próbálnak közvetlenül szólni az emberekhez, mint egy valódi blog. A koncepció ugyanakkor több sebből vérzik. Tulajdonképpen már az első előtte-utána képpel bukik az egész, de ha kicsit lejjebb görget az olvasó, akkor már teljesen egyértelművé válhat számára, hogy egy nem éppen tiszta eszközökkel élő marketing akció bújik meg Mariska fedősztorija mögött.


Ezidáig figyelmen kívül hagytam az efféle hirdetéseket, most azonban nem bírtam ki, hogy ne kattintsak rá. A fenti ránctalanító hirdetést látva megakadt a szemem a néven, mivel emlékeztem, hogy a fogfehérítő esetében is Fanniról szólt a történet. Rohadt jó dolga lehet ennek a Fanninak, mondtam magamban. Aztán kattintottam, és ledöbbentem, amikor megláttam ezeket a honlapokat. A felépítésük mindig ugyanolyan, mind egyetlen oldalból állnak, ami tele van linkekkel. A linkek egytől egyig ugyanarra a weboldalra mutatnak, ahol a bizonyos csodaszert lehet megrendelni. A honlapok tele vannak hamis, valótlan információkkal, lopott és manipulált képekkel. Nem akarok a levegőbe dobálózni ilyen súlyos vádakkal, úgyhogy nézzük a konkrétumokat.


FanniTeethBlog - [link]


Első kép a weboldalon "Fanni" fogsora, amit állítása szerint a WhiteSmile fogfehérítő tollnak köszönhet.

A WhiteSmile fogfehérítő toll lopott képeinek egyike


Nem volt nehéz megtalálni az eredeti képet egy amerikai honlapon, ami által az is kiderült, hogy ez az eredmény nem a fent említett terméknek, hanem a ZOOM fogfehérítő eljárásnak tudható be.


Az oldal vége felé Fannink azt is megmutatja, hogy a kedves párja fogsorával milyen csodát művelt ez a WhiteSmile.


Gondolom most már nem meglepő, hogy ez a kép szintén egy amerikai honlapról lett leszedve, és az eredményt szintén egy orvosi fogfehérítő készülékkel érték el.


A "blog" alján kommenteket is találunk, és van egy doboz, amibe mi magunk is beírhatjuk a hozzászólásunkat. Kipróbáltam, természetesen nem jelent meg.

Ha átkattintunk a linkekről a terméket már nem álcázva hirdető honlapra, ott is elég gyanús dolgokat találunk. Természetesen az itt található 4 before-after kép is benne van a Google találatai között. A Kapcsolat menüpont alatt SEMMI magyar elérhetőséget nem ad meg a cég.


Fanni sikertörténete - Hogyan küzdöttem meg a ráncaimmal - [link]


Itt is nagyon mókás képlopások történtek. Nézzük az első két képet a honlapon. Állítólag az első a nulladik napon készült Fanniról, a második pedig mindössze 3 nappal a csodakrém használatának elkezdése után. Szép teljesítmény!

Milyen ironikus, hogy ez a kép egy olyan honlapról származik, ami ugyanerre a sémára épül, csak talán még durvábban. Itt ugyanis nem blognak, hanem hírportálnak van álcázva a weblap. Kattintható az összes menüpont, viszont rájuk kattintva hibaüzenetet kapunk tartalom helyett. Fannit itt egyébként Janetnek hívják, más terméket használt, 15 nap telt el a két kép között, és kicsit fiatalosabb a megjelenése...


A termék linkek valamelyikére kattintva a Hydroface Anti Aging System erősen szájbarágós webshopjára kerülünk. Azt hiszem, az itt található főkép volt a motiváció a kis kutatás megkezdése előtt, mert hát ez nevetséges, valljuk be. Nem kell photoshop mágusnak lenni ahhoz, hogy rögtön lássuk, nem csak az after kép az, ami nem stimmel. Itt ugyanis a "before" kép az "after", tehát egy fiatal nőre tettek ráncokat.


És ez nem az egyetlen ilyen példa a weboldalon. Az alábbi kép jobb oldali szeme nagyon ismerős volt nekem, esküdni mertem volna, hogy már láttam valahol teljes arcos verzióban.

A Hydroface anti aging system lopott és kamu képeinek egyike


Egy fordítottan működő képkeresőnek hála meg is lett az eredeti, ami egyébként egy botoxról szóló cikkhez volt mellékelve. Ez elég jól bizonyítja, hogy itt is az előtte kép valójában az utána kép, a csodaszer neve pedig Photoshop.


Az már szinte mellékes, hogy nem csak kivágták a szemet egy másik képből, majd megöregítették, de az előtte-utána montázst is szimplán csak lelopták egy ugyanilyen kamu oldalról. KATT!


A Hydroface honlapján nagy mellszélességgel büszkélkednek a médiamegjelenéseikről olyan magazinokban, mint a The Time, New York Times vagy a BBC News. Kit lep meg, hogy a hírportálok keresőjében nem szerepel találat sem a Hydroface-re, sem az argireline összetevőre, amit állítólag az egekig dicsérnek az írásokban?

A kapcsolat menüpontban természetesen itt sem találunk magyar elérhetőséget.


Ennél több bizonyítékra kétlem, hogy szükség lenne ahhoz, hogy tudatosuljon a fogyasztóban, hogy itt bizony baromira hülyének van nézve. Persze biztos lesznek olyanok, akik a szebb külső és ezáltal egy jobb élet reményében gondolkodás nélkül a vásárlás gombra kattintanak...


Posted in: Cikk

You might also like:

Mindent a sminkecsetekről 1. - Az alapfelszerelés

A multifunkciós műszempilla ragasztó

Mindent a szemöldökről

LinkWithin

Újabb bejegyzés Régebbi bejegyzés Főoldal

15 megjegyzés:

morphine says:

2012. január 23. 17:36 Reply


fogorvosin vagyok, es NINCSENEK csodaszerek amelyek ilyen merteku fogfeheritest vegeznenek.

Igen, van lampas kezeles, de valoszinuleg meg az sem varazsol hofeher fogakat..1-2-3 arnyalati kulonbseget tudnak altalaban garantalni, de akkor sem csodaszerekkel,hanem orvosi kezelesekkel:)


Ezekkel az oldalakkal meg vigyazni, szerintem tele vannak virusokkal.


U.I.:bocs az ekezetlensegert:))

Lora says:

2012. január 23. 17:40 Reply


tetszett a cikk. :)

Ancsy says:

2012. január 23. 17:41 Reply


Szerintem ez annyira pitiáner trükk, hogy szivatják a magyar népet ezzel a sok baromsággal, mert, hogy mi mindenre kaphatóak vagyunk! A másik ilyen még a TV-s teleshopok! Hogy 20-szor leadják egymás után ugyanazt! Ma például egy közönséges polccal csinálták ezt! Hogy az milyen más, könnyen összeszerelhető! ÁÁÁ és ammikor bemondja, hogy ha most tárcsáz akkor 2-őt kap egy áráért!

Amúgy a bejegyzés szerintem nagyon jó! Tetszik ahogy rávilágítottál! Mondjuk az a szem nagyon durva mert szerintem kicsit sem hasonlít! Mármint az ahogy áll, stb..

Lora says:

2012. január 23. 17:41 Reply


és persze sajnálom azt a rengeteg naiv embert, akik hisznek ezeknek az oldalaknak, én alapból rá sem kattintok, ha mégis, akkor első blikkre ordít az egészről az átverés.

mia says:

2012. január 23. 17:44 Reply


jó kis cikk :) remélem, hogy az ilyen reklámcégek valamikor már letesznek arról, hogy ennyire amatőr dolgokkal próbáljanak becsapni minket.

Vickey says:

2012. január 23. 20:48 Reply


Az a baj, hogy amíg vannak olyanok, hogy beveszik ezt, addig mindig lesznek olyan csalók, akik próbálkoznak... lásd telejósda...

diamond says:

2012. január 24. 11:55 Reply


Na végre egy nyilvános lebuktatás! Örülök, hogy vannak akik időt és energiát fordítanak az ilyen csalók leleplezésére. Remélem sok ember elolvassa és óvatosabban fog ilyen oldalakat megközelíteni. Az én életemben is volt egy fannika nevű csaló, akit sikerült is lebuktatnom, hasonló kutatások árán. (Talán egy a kettő? :) )

Roni says:

2012. január 24. 13:52 Reply


Nagy kár, hogy ezt nem büntetik...

Marcy says:

2012. január 24. 15:12 Reply


Mikor megláttam a címet felmerült bennem, hogy honnan ismersz és mégis hogy buktam le, aztán tovább olvastam. :D Najó, csak vicceltem, de érdekes volt látni a nevem. :D


Amúgy én a fogyizós-ingyen filmek-otthoni munka Emesét ismerem. Az is megér egy misét.

Anna says:

2012. január 25. 17:39 Reply


Én white smile-t majdnem megrendeltem, mert bevettem először h az tényleg egy Fanni nevű lány magánvéleménye. Aztán beírtam a google-ba a nevét és kiadott egy fórumtopicot , ami erről szólt és akik odaírtak, azok mind azt mondták, h nem használt nekik a csodaszer semmit sem. Sőt páran voltak olyanok is, akik csak egy üres stiftet kaptak és anyag nem volt benne, persze reklamálni nem tudtak , mert nem volt hova. Uh tényleg mindenki vigyázzon az ilyen lehúzásokkal, nagyon figyelni kell, mert már mindenhol ez van. Nekem valahogy a szempillaspirál reklámok is ebbe a kategóriába tartoznak, mert végülis ugyanez van, h hamis képpel akarnak meggyőzni minket.

Sári says:

2012. január 25. 23:24 Reply


Nem értem néhány embernek hogy engedi a lelkiismerete, hogy átverje az embereket :S Meg tudod adni annak a képkereső programnak a nevét? Kerestem de nem találom :)

suzie says:

2012. január 25. 23:39 Reply


Googlenek van ilyen szolgáltatása, ha beírod, hogy reverse image search, kidobja elsőnek

Hógyöngyvirág says:

2012. február 8. 16:36 Reply


Én a Photoshop-hoz értek egy keveset,

Egy ilyen ránctalanítós előtte-utána (after-before)képet kb. 5 perc alatt csinálok. A fogfehérítőset 1/2 perc alatt.

Peekaboo says:

2012. február 24. 17:11 Reply


Nagyon tetszik a lebuktatás!!

Tömör, alapos,meggyőző!

Köszönöm azok nevében akik utána néznek a gyanús reklámnak pont a "buktatót" keresve.


Peekaboo

Solera says:

2012. február 25. 21:33 Reply


Míg lószar van, veréb is van - ahogy szokta mondani édesapám.

Csodákra pedig szükség van. Nem a fogaknak, nem a bőrnek, hanem a léleknek. És akinek nem jön belülről, aki képtelen tenni érte, az vesz magának sok pénzért.

Ne sajnáljátok őket, addig is jól érzik magukat, amíg várják a csodát.


Megjegyzés küldése

A bejegyzésre mutató linkek


Link létrehozása

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

RSS FeedIratkozz fel az RSS Feedre

Kövess Twitteren!Kövess Twitteren

Be Our Fan!Találkozzunk a Facebookon

KONTAKT

LIVINPRETTY kukac GMAIL pont COM

Márkás sminkek kedvezményesen

Profi ecsetek elérhető áron

Profi ecsetek elérhető áron

Kérdezz bármit

Related Posts with Thumbnails

Blogarchívum

2012. febr. 21. 17:58
Nekem használ.Most kértem meg a második adagot.Próbáld ki én nyugodt lelkiismerettel ajánlom.Katanpk
27. Nala63
2012. febr. 16. 10:12
Parabének:))
26. Nala63
2012. febr. 16. 10:12

Nem is az a baj.Nem tudod sehová visszaküldeni.Én most kaptam,se feladó,sem számla.Írtam nekik a facebookra,letiltottak.Mailra nem válaszolnak.Ráadásul a krém tele van parabénerekkel,ami pont hogy 30%-al gyorsítja az öregedést,meg nagyon káros:))Ez csak akkor derült ki mikor ideért.Ez egy hatalmas átverés,lehet csak sima krém van benne,mint a fogyis gyógyszerekben amit láttam a Naplóba (TV2),aztán kiderült c vitamin.Mikor utána jártak a cégnek,senkit sem találtak,mint ahogy itt sem:((

Nézzetek utána mi van a krémben,keressetek rá a parabénerekre:((

2012. febr. 12. 22:28

Sziasztok :) A fotókon látható csodákra remélem senki nem vár :) mert az valóban túlzás lenne.

Én használom a krémet 3 hete, nem készítettem előtte fotót de az tény, hogy évek óta szenvedek a szemem alatti táskákkal, kipróbáltam már mindent amit lehet a krémektől kezdve a homeopátiás bogyókig de semmi ne használt :( ez a krém azonban sokat javított 3 heti használat után és a szarkalábakat is szépen kisimítja, szóval nekem már ezért megérte:)

24. 2b706943ac (válaszként erre: 23. - Dtox)
2012. febr. 5. 14:01
NPK vagyok Én már nyilatkoztam az előzőekben és valóban csak pozítiv tapasztalatom van a krémmel kapcsolatosan.Azt nem tudom miért nincs honlapjuk és miért nincs bővebb felvilágosítás erről a krémről?Nekem hatásos és ebben nincs túlzás.Kata
23. dtox
2012. febr. 5. 02:15

Nos, nem tudom milyen a krém, és sem ellene, sem mellette nem akarok szólni. Egyet tudok biztosan, érdemes vigyázni vele, mert rászántam kb. 15 percet, hogy kicsit utána keressek:

1. A címből kiderül, hogy a céget Dalaware-ban jegyezték be, amely az USA egyik offshore paradicsoma. Itt még a cégtulajdonosokat sem feltétlenük kell megadni. Nyilván ezért (is) van, hogy nincs telefonszámuk, ugyanis ott valószínűleg csak egy postafiók van. (egyébként meg tudnák oldani hogy legyen ottani számuk, miközben ők 10.000 km-re vannak)

2. A honlap Dallasban van egy internet szolgáltatónál (nem kicsi a távolság - bár ennek nincs nagy jelentősége).

3. A .com-os címekről tudni kell, ha kicsivel többet fizet valaki, akkor a tulajdonos névtelen marad. Jelen esetben teljes a névtlenség. Egyébként is interneten regisztrálták címet, tehát a közelében sem jártak a szolgáltatónak. (a világ bármely pontjáról regisztrálhatunk címet)

4. A honlap címét (hydroface.com) 2011.08.04-én jegyezték be. Ahhoz képest, hogy mikről írnak, kicsit fiatalnak tűnik cég, hogy még 6 hónapja sincs levédve a neve...

5. A honlap az angolon kívül kizárólag Kelet-európai nyelveken elérhető.

6. Gyakorlatilag semmi sincs a neten, erről a csodaszerről, és a cégről, - mintha nem is létezne...

7. Érdekes, hogy rengeteg médiamegjelenést felsorolnak, de egy árva filmet, vagy cikket sem lehet ezek közül olvasni/látni a honlapon.

8. A honlapon felsorolt médiumok honlapjain se olvasható egy árva sor sem erről a cégről, vagy a termékéről. Se a Times-ban, se New York Times-ban, se a Cosmopolitan-ban, de az összes többiben sem!?


Nem tudom mi az igazság, de hogy feltűnően vigyáznak, hogy semmit se lehessen róluk megtudni az biztos.

2012. febr. 3. 16:37
Kata vagyok.Szeretném tapasztalatomat leírni a hydroface krém használatáról.Kb:2 hete használom és látványos a javulása az arc bőrömnek.Hidraltáltabb szem körüli ráncaim csökkentek és várom a további pozitív változást.Bíztos, hogy fogok még venni egy újabb adagot.Amit hátrányként említek,lehetne nagyobb kiszerelésben is.
2012. jan. 31. 06:26

Korrekt kereskedő, korrekt termék mellé minimum ad számlát, valós nevét, elérhetőségeit a termék honlapján feltünteti,fizikai cím, telefonszám stb.

Ahol ezek hiányoznak ott mindig legyünk óvatosak, nagyon sok manapság a szélhámos,könnyű meggazdagodást kereső fantomasz! Egy kölföldön bejegyzett com-os domainnel nincs az a fogyasztóvédelem aki feltudja venni a harcot!

2012. jan. 30. 09:11
Az a gyanús, hogy a védelem és a hozzászólás miatt regisztráltunk ide? Ez már paranoia, már megbocsáss...Próbáltam személy szerint olyan fórumot keresni, ahol találok olyan embereket, akik hasonlóan kipróbálják ill. kipróbálták a Hydrofacet és megoszthatjuk a tapasztalatainkat egymás között. Ehhez viszont regisztrációra volt szükség, hogy kommentáljak egyáltalán, de ha már ez is baj, gyanús, akkor egyszerűen csak használom a krémet és mindenki "vigye a saját bőrét a vásárra"!!! Tudod, ezeket a fórumokat épp ezért találták ki, ez az internet, a haladás és a kommunikáció legegyszerűbb formája (ami ingyenes), kapcsolat a világgal, ehhez mindenkinek joga van, de lám-lám, akadnak mindig Sherlock Holmesok! Hajrá! Én több véleményt nem nyilvánítok a Hydrofaceval kapcsolatban, aki kíváncsi a krémre, rendelje meg!
2012. jan. 29. 19:35
Csak szerintem gyanús, hogy akik védik, azok csak azért regisztráltak, hogy ehhez a témához hozzászóljanak? ;)
18. zsmaci (válaszként erre: 17. - Pandreax)
2012. jan. 28. 13:13

Szia pandreax!


Mindenben egyetértek Veled.Néhányan megírják negatív véleményüket a krémről,pedig ki sem próbálták!Amit Én olvastam róla, az összetevők nagyban vitaminokat tartalmaznak. "A puding próbája az evés" így igaz! Maximálisan elégedett vagyok a krémekkel!:o) Szép napot! zsmaci

2012. jan. 27. 08:24

Sziasztok!


Hydrofaceról 1 napos véleményem: reggel úgy ébredtem, hogy a bőröm sima és hidratált. A szemem körül nem volt száraz a bőr, pedig eddig is használtam éjszakára szemkörnyékápolót, de sokszor úgy éreztem, hiábavalóan, mert dehidratált volt a vékony bőr. Most viszont teljesen normális, mintha feltöltődött volna, hisz azt tudjuk mindannyian, hogy a szemkörnyék sokkal érzékenyebb terület. Aki azt nyilatkozta, hogy bőre fakóbb lett, ezt azzal cáfolnám, hogy a krémre rá is van írva, hogy az arcbőr foltosságát halványítja, persze ha van ilyen elváltozása valakinek, tehát korrigálja a kisebb bőrhibákat is! Fontos: parabent tartalmaz a krém, aki erre a hatóanyagra allergiás, annak nem ajánlom, mert irritációt okozhat. Nekem nagyon érzékeny bőröm van, rosacea is többször jelentkezik, most viszont semmi nincs reggel az arcomon, csak teljesen tiszta, hidratált bőr. Szerintem jó! És nem húzódik a bőröm, mint sok más krémtől előfordult már. Amit eddig használtam: Vichy és Eucerin, gyógyszertáriak, kiválóak, de szerintem a Hydroface is megüti azt a szintet! Szép napot mindenkinek!

16. Fifthy
2012. jan. 26. 12:13

Szia Pandreax!

Nagyon köszönöm az infót és várom a tapasztalataidat!!!:)

15. pandreax (válaszként erre: 6. - Terci40)
2012. jan. 26. 12:07

Szia!

A hydroface.com oldal legalján a kapcsolat ikonra kattintva írhatsz nekik, elég gyorsan válaszol az ügyfélszolgálatuk, de tényleg, nem napok kérdése, én talán 1 órán belül megkaptam a választ a kérdésemre. Üdv.: Andi

2012. jan. 26. 12:06

Sziasztok Lányok!


Megkaptam a krémet a mai napon, való igaz, se feladó a csomagon, se számla! Kételyeim voltak a kibontásnál, viszont az eredmény rendkívüli, mondhatom, tényleg azonnali! 2 hete veszítettem el a kislányomat a 22. terhességi héten, azóta folyamatosan sírtam a kiszáradásig, a tükörbe nézve megijedtem, hogy ez így nem mehet tovább, a szemem alatt hatalmas karikák, beesett, petyhüdt bőr, ami addig nem volt, pedig már 40 éves vagyok, de szerencsés a genetikámnak köszönhetően. A krém tényleg fantasztikus, bekentem a szemem körül a szemránckrémmel, az arcomat a ránctalanítóval és tényleg igaz, hogy azonnal látszik a hatás. Kifeszítette a bőrt mindenhol, lehet, hogy ez drasztikus, de látványos. Bennem nincsenek ezek után kételyek, el fogom használni, persze azért kíváncsi vagyok, mi lesz 3 nap múlva, 1 hét elteltével és azután, de most jelen pillanatban megnyugodtam. Nekem tetszik a hatása! Sziasztok! Andi

13. pandreax (válaszként erre: 12. - Fifthy)
2012. jan. 26. 10:34

Szia!


A hydroface.com oldalon mindent megtalálsz a krémről, szemránckrém+arckrém 13.430,-Ft, de lehet, hogy pár forintban tévedek. Én ma kapom meg, majd megírom a tapasztalataimat. Én csak azt nem értem, de tényleg, hogy egy csomóan leszólják úgy, hogy még ki sem próbálták. A puding próbája az evés, ez mindig bevált, lehet, hogy valakinek nem használ, esetleg árt, mert olyan összetevő van benne, amire lehet, hogy allergiás, de valakivel meg csodákat tesz, nem vagyunk egyformák. Én pl. legalább 100 féle készítményt kipróbáltam, mire az Eucerint megtaláltam a patikában, bevált, de most túl szépen hangzik mindaz, amit a Hydrofaceról írnak, ezért is próbálkozom meg vele. A legtöbb nő borzasztó hiú, én is közéjük tartozom, mert igenis számít, hogy ki néz vissza a tükörből ránk és ha elégedett vagyok önmagammal, sokkal könnyebb másokat is elbűvölni, akár a férjünket, akár másokat. Szerintem...Szép napot kívánok neked és a többi kommentelőnek!

12. Fifthy
2012. jan. 26. 06:20

Sziasztok!

Elárulná valaki az árát ennek a terméknek?? Nem sikerült kinyomoznom. Köszi:)

2012. jan. 25. 17:38
Ha mindez igaz,akkor nem értem ,hogy a külföldi,és hazai sztárok miért nem ezt használják,miért botoxoznak,ráncokat felvarratnak.?!
10. c5d1635e99 (válaszként erre: 8. - Sziszi62)
2012. jan. 25. 17:35

Te nagyon bátor vagy.Nem olvastad el az előző hosszászólásokat?Ez mind csak átverés.

Van az Evelin kozmetikumok között is sok jó.Én pl.most a kecsketejes pro elasztános krémet használom,nekem nagyon bejött.Ezelőtt drága krémeket vettem,sajnálom,hogy nem találkoztam hamarabb az "Evelinnel".

2012. jan. 25. 17:32
Én már megrendeltem a krémet és másnap szállítják is. Olvasva a kommenteket, komolyan el kezdtem aggódni, ezért írtam az ügyfélszolgálatnak, ahol azonnal válaszoltak is, mégpedig azt, hogy ha nem válik be a krém, 7 napon belül visszafizetési garancia van, ha 7 napon túl küldjük vissza, akkor csak a felét fizetik vissza. Szerintem ez korrekt, a kiszerelés pedig: szemránckrém 15 ml, arckrém 30 ml-es. Ja, egy csomó negatív kommentet olvasva az én bizalmam is megingott, most várom a csomagot és meg fogom írni, milyen a hatása a krémnek. Meg szeretném cáfolni továbbá hasonlóképpen a fogfehérítő tollat, mert ezzel a krémmel együtt hozzák fel a hozzászólók a negatív véleményüket, de én pozitívan tudok nyilatkozni, ugyanis rendeltem fogfehérítő tollat is és azonnali hatás jelentkezett már az első használatkor, hihetetlen fehér lett a fogam. Ez a hatóanyagnak köszönhető, ami lehet, hogy radikális, de fantasztikusan hat és csodaszép! Így hát nem hiszek az ellentábornak, ezt a krémet is kipróbálom és megosztom a tapasztalataimat a többi laikussal, ígérem!
2012. jan. 25. 14:19

Sziasztok!

Ki szeretném próbálni én is a krémeket, aki már vásárolt, kérem írja meg, milyen kiszerelésbe küldik. (hány ml) Köszi!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook