Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen krémet, sampont használtok hullámos, göndör hajra? fórum

Milyen krémet, sampont használtok hullámos, göndör hajra? (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. szept. 12. 10:09

Natursampon a legjobb nekem...hullámos a hajam, de mivel nagyon hosszú, így csak enyhén marad meg benne.

Én 1 éve az Alverde samponjait+balzsamait használom :)

2010. szept. 12. 09:24
PLACENTA BALZSAMOT VEGYETEK NAGYON JÓ
39. d879a0c5b4 (válaszként erre: 38. - Jucmok)
2009. jún. 29. 12:08
Igen
38. Jucmok (válaszként erre: 37. - D879a0c5b4)
2009. jún. 29. 12:03
Köszi a választ! Majd kipróbálom... Alverde a DM-ben van ugye?
37. d879a0c5b4 (válaszként erre: 36. - Jucmok)
2009. jún. 24. 17:39

Én első lépésben befesttettem hennával, így már nem kell havonta csípni a végét; másodszorra pedig a múlt héten vettem alverdés sampont és balzsamot.


Eddig hajmosás után is száraz volt a vége, most szép, puha a hajam :)

36. Jucmok
2009. jún. 24. 07:42

Sziasztok!

Hajmosás után szép puha a hajam, utána diffúzorral megszárítom, még hővédőt is fújok rá, utána egy kis göndörítő habot kenek rá,hogy szebb legyen. A problémám az,hogy a második napra már szalma szárazságú a hajam, sehogy sem áll, össze kell fognom. Viszont, ha kihúzom és vasalom,akár egy hétig is puha, fényes. Van valami tippetek,hogy mitől lennének a hullámaim is szép puhák napokig?

2009. márc. 5. 10:33

Sebastian Professional termékek.

A Potion9 9 ápoló hatóanyaggal, nagyon látványos, szép puhává hidratálttá teszi a göndör hajat.

A hajformazo.hu oldalon láttam, hogy lehet kapni és fodrászatokba.

2009. jan. 24. 21:13
az AVON-nak van egy hajszelídítő széruma hullámos, göndör hajra. Ez egy olajos szérum, és ha egy kicsit teszek a még vizes hajamra, sosem gubancolódik össze, nagyon könnyű kifésülni.
2009. jan. 24. 21:05
Hajolaj, majd Sunsilk - göndör tincsek hajhabot.
2009. jan. 11. 21:44
Lila sunsilk
2009. jan. 11. 19:20

Keresőbe beírtam : tojássárgája hajra, és sok oldalt talált. Méz, tojássárgája, oliva- vagy ricinus olaj az sok helyen szerepel.Pl ezt találtam.

[link]

2009. jan. 11. 18:52
Utóbb 6-8 alkalommal Jojoba&Cucumber Softab mélykondicionáló hajpakolást használtam. Ezt mosás után mint a balzsamot ki kell öblíteni. Pótolni akartam nem volt ilyen. Milk&Honey Softab mélykondicionálót vettem. Azt hiszem nem sajnálok 2-3 tojássárgáját, mézet, és valamilyen olajat, teszek hajmosás előtt. Puhábbnak tűnt ez után a hajam vége. Ezt a balzsamot fogom most kipróbálni.
2009. jan. 9. 23:19
Balzsamnak is kiváló, és pakolásként is jó:Crema Midollo & Placenta Hajpakoló Krém, 1000 ml 6-700 ft kb, jó sokáig elég még a nagyon hosszú hajnál is. Ez is fodrászkellékesnél kapható.Érdemes kipróbálni.
2009. jan. 9. 23:12
Az én hajam hosszú normál göndörségű. Szeretem ha van volumene, ezért én a diffuzor híve vagyok,sőtt a tövét meg is tupírozgatom, hogy meg többnek tűnjön. Aki nem szereti hogy kemény lesz a haja a hajhabtól, annak javaslom a Goldwell FLEXI WHIP nevű hajhabját. Nagyon lágy esésű, tincses hajat csinál. Ez a legjobb szerintem annak aki szárítja a haját.Fodrászkellékesnél kapható. A Sunsilknek kapható az ÁPOLÁS ÉS REGENERÁLÁS krémje,(halvány narancs a flakonja) ami hasonló a Lokniszelidítőre.Ezt javaslom helyette. Én mindkettőt használom egyszerre, de habot csak akkor teszek a hajamra, amikor vizes. A krémmel minden reggel kicsit atdolgozom nedves kézzel, és átszárítom.Így mindig tincses és puha marad a hajam, a göndörség pedig nem nyúlik meg.
2009. jan. 9. 22:57
A Sunsilk lokniszelidítőt sajna bevonták. Az információs vonalukon így tájékoztattak.Arra kérdésemre, hogy mi lesz helyette, nem tudott választ adni a diszpécser.
26. dancingqueen (válaszként erre: 25. - Raistlin Majere)
2009. jan. 9. 11:19
megkérdezhetem apontos összetevőket?
25. Raistlin Majere (válaszként erre: 5. - Anyuca66)
2009. jan. 8. 20:38
Ezt a pakolást szoktam én is elkészíteni, csak tejföl nélkül. Egy mesterfodrász barátom javasolta.
2009. jan. 8. 20:23

Schaumát nem próbáltátok még?

Igaz nekem nem göndör a hajam, de vékonyszálú és imádom a samponjaikat!!!

2009. jan. 8. 19:02
Más ötletek?Nagyon száraz most télen a hajam:(
2008. nov. 30. 16:53
kallos hajpakolás. Kb 10 percet rajta hagyod zuhanyozás közben,és csak úgy siklik a fésű a hajamban. Az ára teljesen korrekt,elfogadható,és a ksizerelése is gazdaságos(nekem ezek a hűűűű de milyen termékek 200 milis változatai pikk-pakk elfogynak)
2008. nov. 25. 20:14
Hosszú majdnem a derekamig érő, sűrű, (természetes göndör volt rövid korában) és vastagszálú is. Gyöngyfényű sampon és balzsamot használtam, nem tetszett. Nem lehetett könnyen fésülni. A hab és a geltől inkább összetapadt a vége, méginkább nehéz volt fésülni. Most váltogatom a sampoot, a balzsam jojoba fél l tégelybe van és ross... ba vettem. ( jó ideje ezt a balzsamot használom ) Most csináltam a balzsam előtt egy tojássárgája, méz, 1 kávétejszín pakolást a 10 cm a hajvégre. Fél- 1 órányi "dunctolás után" langyos,! vízzel kimostam, utána jött a balzsam. Ezt is kiöblítettem, langyos vízzel. 2 X cseréltem törölközőt, abba tekertem a hajam. És szabadon száradt. Így is "tüskésnek éreztem" a végeket. Bekentem glicerínes kézkrémmel. Másnap újból kentem a végére, ( lesz ami lesz alapon rosszabb már nem lesz) Kicsit puhább, mintha könnyebb a fésülés ,de nem tökéletes. ( A reklámba amit mutatnak nem hiszek)
2008. nov. 24. 22:05

tesca,

én is ugyanezzel a gonddal küzdök, hogy a Sunsilk vált be eddi a legjobban, de az utóbbi időben sehol nem találom:(

Nem nagyon van kedvem most új hajgöndörítőt keresgélni. Már vettem göndörítő balzsamot a Nivea-tól, de nem vált be:( Remélem nem vonták ki a forgalomból.

2008. okt. 30. 19:02

Én is így szoktam, de akkor meg összeragadnak a tincsek, meg kócos is nagyon...

És ha az a pár szál hajam összeragad, még kevesebbnek tűnik... :(

Ha meg kifésülöm, az se jó... Vagyis másnapra normálisan tincsesedik, csak a frufrum meg lelapul meg zsírosodik...


Hajjaj, önálló akarata van, én meg nem tudok mit csinálni vele :D Pedig próbálok ám a lelkére beszélni :)

2008. okt. 30. 19:00
A wax-ot elfelejtettem írni, hogy szép csillogó lesz tőle a göndör haj, viszont sokkal könnyebben zsírosodik! :(
17. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 16. - D879a0c5b4)
2008. okt. 30. 18:58
Próbáld meg csak kézzel fellazítani! Én csak balzsamozás után fésülöm ki a hajam, utána pedig az újjaimat használom fésű gyanánt.:)
16. d879a0c5b4 (válaszként erre: 15. - 52d3e0b8a8)
2008. okt. 30. 18:48

Nekem is szép hullámos lesz a hajam a habtól, de össze is ragad...

Ha meg kifésülöm, akkor égnek áll...

Amúgy is alig van pár szál hajam, de annál jobban rendetlenkedik :D

2008. okt. 30. 18:40

Sziasztok!


Nekem is hullámos a hajam. Én mézes balzsamot használok rá (100 ft-os boltba vettem, elég olcsó és 500ml, de van 1 literes változata is). Sokkal könnyebb így kifésülni!

Ha kifejezetten göndör frizkót szeretnék bekenem a még vizes hajamat erős hajhabbal és hagyom majdnem teljesen megszáradni, a végén már csak igazítom.

14. PRÜNCÖ (válaszként erre: 13. - Tesca)
2008. aug. 25. 20:54
fodrász boltba nézd meg amit keresel hátha ott van.
13. tesca
2008. aug. 25. 15:12
bocsi a kicsit értetlen szövegekért - túl gyorsan írtam :)
12. tesca
2008. aug. 25. 15:09
a Loreál spray tényleg göndörít, de nem tudom mennyire tartós... én egyszer beszárítottam vele a hajam diffúzorral, csak annyi volt a problémám vele, hogy olyan alakja lesz a hajamnak, amilyen a diffúzor akar :), úh utána újra bevizeztem és akkor el tudtam rendezni - de inkább én is kihagynám a szárítós módszert (tudok egy még jobb göndörítő sprayt hajszárításhoz, csak már rég nem láttam, úh. most nem is ugrik be a neve csak a kinézete... de ha rájövök mi volt a neve megírom - az még a szögegyenes hajat begöndörítette)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook